NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

„Vörsas Kupa”, I. osztályú felnőtt férfi és ifjúsági fiú asztalitenisz ranglistaverseny, Szombathely, 2014. 09. 20.

Ifjúsági fiú páros:

1.
Kramarics Gergő (Univer-Sport Kft.) - Balázs Bence (Univer-Sport Kft.) Kramarics-Balázs Kramarics-Balázs
3/0
(6,3,12)
Kramarics-Balázs
3/0
(12,5,10)
Kramarics-Balázs
3/2
(9,9,-10,-5,10)
Kramarics-Balázs
3/0
(5,5,7)
2.
x
3.
x Gottweis-Szabó
4.
Gottweis Raphael (AUT) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus)
5.
Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) Szabó-Pálfy Szabó-Pálfy
3/2
(6,-3,-8,3,9)
6.
x
7.
x Németh-Hőgye
8.
Németh Márton (PTE PEAC) - Hőgye Gábor (PTE PEAC)
9.
Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) Kosiba-Felker Kosiba-Felker
3/1
(5,-9,6,6)
Freisinberger-Makk
3/0
(2,8,9)
10.
x
11.
x Tóth-Mezei
12.
Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus)
13.
Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) - Losonczi Benjámin (Budai XI. SE) Marossy-Losonczi
3/2
Freisinberger-Makk
3/0
(8,7,4)
14.
Ihász Máté (SZAK) - Pungor Bálint (SZAK)
15.
x Freisinberger-Makk
16.
Freisinberger Kristóf (KSI SE) - Makk Benedek (KSI SE)
17.
Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) Kovács-Banok Kovács-Banok
3/0
(9,7,7)
Bakos-Bruckner
3/1
(7,11,-4,8)
Tóth-Heiszman
3/1
(8,-6,10,6)
18. x
19. Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK) Nagy-Soós
3/1
20. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC)
21. Farkas Benjámin (Mosonmagyaróvári TE) - Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) Farkas-Farkas Bakos-Bruckner
3/1
(-9,12,5,8)
22. x
23. x Bakos-Bruckner
24. Bakos Bendegúz (KSI SE) - Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI)
25. Both Levente (Malév SC) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) Both-Rózsa Both-Rózsa
3/0
(8,9,9)
Tóth-Heiszman
3/1
(4,8,-12,4)
26. x
27. x Szabalics-Terék
28. Szabalics Tamás (KSI SE) - Terék Dániel (KSI SE)
29. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) Iván-Baranyai
3/0
Tóth-Heiszman
3/1
(-7,7,3,9)
30. Iván Bertold (Celldömölki VVSE) - Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE)
31. x Tóth-Heiszman
32. Tóth Gábor (Nyírbátori ASE) - Heiszman Henrik (KSI SE)

 

Ifjúsági fiú egyes főtábla

1.
Freisinberger Kristóf KSI SE Freisinberger Kristóf
4/0
Both Levente
4/1
(-8,9,9,8,3)
Both Levente
4/3
(10,-9,5,10,-9,
-12,4)
Makk Benedek
4/1
(8,9,-7,7,6)
Makk Benedek
4/2
(5,6,-10,9,-4,5)
2.
Nagy Csaba SZAK
3.
Pungor Bálint SZAK Both Levente
4/0
4.
Both Levente Malév SC
5.
Nagy Norbert Budaörsi SC Nagy Norbert
4/1
Heiszman Henrik
4/1
(6,6,6,-8,8)
6.
Soós Barnabás SZAK
7.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Heiszman Henrik
4/0
8.
Heiszman Henrik KSI SE
9.
Balázs Bence Univer-Sport Kft. Balázs Bence
4/0
Makk Benedek
4/2
(-7,-8,7,10,7,6)
Makk Benedek
4/3
(-7,-7,-7,9,6,11,9)
10.
Szabalics Tamás KSI SE
11.
Kiss Barnabás Budaörsi SC Makk Benedek
4/0
12.
Makk Benedek KSI SE
13.
Terék Dániel KSI SE Baranyai Domonkos
4/3
Kovács Gábor
4/0
(8,6,4,8)
14.
Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE
15.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/2
16.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
17.
Tóth Gábor Nyírbátori ASE Tóth Gábor
4/2
Bruckner Vince
4/3
(9,-9,6,11,-8,-3,10)
Bruckner Vince
4/1
(12,10,4,-10,12)
Bruckner Vince
4/2
(-5,7,7,-7,7,9)
18.
Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
19.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI Bruckner Vince
4/2
20.
Bruckner Vince BVSC-Zugló SI
21.
Felker Domonkos BVSC-Zugló SI Ihász Máté
4/3
Bakos Bendegúz
4/1
(8,5,-5,7,8)
22.
Ihász Máté SZAK
23.
Iván Bertold Celldömölki VVSE Bakos Bendegúz
4/0
24.
Bakos Bendegúz KSI SE
25.
Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC Banok Tamás
4/0
Tóth Bence
4/3
(-5,-9,8,-6,10,5,10)
Kramarics Gergő
4/1
(8,8,-8,5,9)
26.
Hőgye Gábor PTE PEAC
27.
Németh Márton PTE PEAC Tóth Bence
4/3
28.
Tóth Bence Kecskeméti Sp.
29.
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Kisvarga Benjámin
4/2
Kramarics Gergő
4/1
(8,9,8,-9,7)
30.
Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE
31.
Szabó Dániel Kecskeméti Sp. Kramarics Gergő
4/1
32.
Kramarics Gergő Univer-Sport Kft.

 

Ifjúsági fiú egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. szet GY H
1. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 1/3 4/3 2 1.
2. Nagy Martin SZAK 1/3   0/3 0/3   0 4.
3. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 0/3 3/0   3/1 3/4 2 3.
4. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE 3/1 3/0 1/3   4/4 2 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Levente Malév SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 0/3   3/2 3/1 2 2.
3. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3 2/3   3/2 1 3.
4. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3 2/3   0 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Makk Benedek KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Losonczi Benjámin Budai XI. SE 0/3 1/3   1/3 0 4.
4. Nagy Csaba SZAK 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI   3/2 3/1 3/2 3 1.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 2/3   0/3 1/3 0 4.
3. Iván Bertold Celldömölki VVSE 1/3 3/0   1/3 1 3.
4. Pungor Bálint SZAK 2/3 3/1 3/1   2 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Németh Márton PTE PEAC   3/1 - 2/3 1 5/4 2.
2. Nagy Norbert Budaörsi SC 1/3   - 3/0 1 4/3 1.
3. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE - -   - -   -
4. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 3/2 0/3 -   1 3/5 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI 1/3   0/3 1/3 0 4.
3. Kiss Barnabás Budaörsi SC 1/3 3/0   3/1 2 2.
4. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE 0/3 3/1 1/3   1 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   0/3 0/3 3/2 1 3.
2. Ihász Máté SZAK 3/0   1/3 3/2 2 2.
3. Terék Dániel KSI SE 3/0 3/1   3/1 3 1.
4. Gottweis Raphael (AUT) 2/3 2/3 1/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Szabalics Tamás KSI SE 1/3   3/0 2/3 1 3.
3. Farkas Benjámin Mosonmagyaróvári TE 1/3 0/3   1/3 0 4.
4. Soós Barnabás SZAK 0/3 3/2 3/1   2 2.