NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

„Vörsas Kupa”, I. osztályú felnőtt férfi és ifjúsági fiú asztalitenisz ranglistaverseny, Szombathely, 2013. 09. 21-22.

Férfi páros:

1.
Fazekas Péter (Celldömölki VVSE) - Nagy Krisztián Celldömölki VVSE) Fazekas-Nagy
j.n.
Molnár-Hoffmann
3/1
Szita-Ecseki
3/1
(2,-8,6,9)
Kosiba-Jakab
3/1
(11,-8,8,7)
Kosiba-Jakab
3/0
(8,13,9)
2.
x
3.
Molnár Krisztián (Stockerau) - Hoffmann Tamás (Pénzügyőr SE) Molnár-Hoffmann
j.n.
4.
Lukács Richárd (Jászkun Volán SC) - Palatinus Martin (TTC Lampertheim)
5.
Lung Dániel (Turris SE Sopron) - Fixl Balázs (SKVg Pottenbrunn) Jeszenszki-Bruckner
3/0
Szita-Ecseki
3/0
6.
Jeszenszki Dániel (BVSC-Zugló SI) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI)
7.
Horváth István (Pénzügyőr SE) - Sellmeister Stefan (Wiener Neudorf) Szita-Ecseki
3/0
8.
Szita Márton (Celldömölki VVSE) - Ecseki Nándor (Budaőrsi SC)
9.
Vitsek Iván (Szegedi AC) - Kriston Dániel (SK Vydrany) Vitsek-Kriston
3/0
Vitsek-Kriston
3/0
Kosiba-Jakab
3/0
(10,7,8)
10.
Makk Benedek (Dunaújvárosi FDSE) - Makk Zsolt (OTP SK)
11.
Szarka Tibor (Wiener Neudorf) - Sellmeister Marcus (Wiener Neudorf) Biedermann-Katona
3/0
12.
Biedermann Dániel (Eötvös DPSE) - Katona Gergely (Ceglédi VSE)
13.
Sipos Viktor (Komló Sport Kft) - Kállai Norbert (Mühringen) Roposa-Sukic
j.n.
Kosiba-Jakab
3/0
14.
Roposa Bojan (Kema Puconci) - Sukic Patrik (Kema Puconci)
15.
Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI) - Bakos Bendegúz (KSI SE) Kosiba-Jakab
3/0
16.
Kosiba Dániel (Kobenhavns BTK) - Jakab János (Stockerau)
17.
Do Phuong Nam (Gödöllői EAC) - Simon Ferenc (Guntramsdorf) Kovács-Böhm
3/2
Sebestyén-Fodor
3/1
Horvat-Skraban
3/1
(9,-7,6,8)
Sabján-Lindner
3/2
(-5,6,-5,4,3)
18. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Böhm Gábor (Turris SE Sopron)
19. Böhm Attila (Turris SE Sopron) - Németh Péter (Celldömölki VVSE) Sebestyén-Fodor
3/2
20. Sebestyén Péter (Békési TE) - Fodor Ronald (Büki TK)
21. Bak Imre (Innsbruck) - Daru Zsolt (Gödöllői EAC) Horvat-Skraban
3/2
Horvat-Skraban
3/1
22. Horvat Mitja (Kema Puconci) - Skraban Dominik (Kema Puconci)
23. Kovács Richárd (Pénzügyőr SE) - Szarka Zsolt (SZAK) Bihercz-Bihercz
3/0
24. Bihercz Tamás (Mohácsi TE) - Bihercz Gábor (Mohácsi TE)
25. Sabján Gergely (Komló Sport Kft) - Lindner Ádám (Komló Sport Kft) Sabján-Lindner
3/0
Sabján-Lindner
3/0
Sabján-Lindner
3/2
(-6,6,9,-10,10)
26. Heinrich Kevin (Nyírbátori ASE) - Kása Ádám (Atlanta SE)
27. Majoros Bence (Nyírbátori ASE) - Magyar László (Waldegg Linz) Fekete-Pattantyús
3/1
28. Fekete Soma (Pénzügyőr SE) - Pattantyús Ádám (St. Louis)
29. Sipos Viktor (Komló Sport Kft) - Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) Sipos-Kovács
3/2
Szudi-Lakatos
3/2
(-6,4,8,-10,5)
30. Tóth Gábor (Nyírbátori ASE) - Freisinberger Kristóf (KSI SE)
31. x Szudi-Lakatos
j.n.
32. Szudi Ádám (Jászkun Volán SC) - Lakatos Tamás (KSI SE)

 

Férfi egyes főtábla

1.
Fazekas Péter Celldömölki VVSE Fazekas Péter
4/0
Fazekas Péter
4/2
Szudi Ádám
4/3
(2,10,-5,-7,7,-6,8)
Szudi Ádám
4/3
(-7,-4,-3,10,10,8,9)
Pattantyús Ádám
4/3
(-9,8,8,-7,-9,5,6)
2.
Németh Péter Celldömölki VVSE
3.
Lukács Richárd Jászkun Volán SC Do Phuong Nam
4/3
4.
Do Phuong Nam Gödöllői EAC
5.
Szudi Ádám Jászkun Volán SC Szudi Ádám
4/1
Szudi Ádám
4/1
6.
Roposa Bojan Kema Puconci
7.
Horvat Mitja Kema Puconci Szita Márton
4/2
8.
Szita Márton Celldömölki VVSE
9.
Simon Ferenc Guntramsdorf Simon Ferenc
4/1
Ecseki Nándor
4/2
Jakab János
4/0
(5,8,4,15)
10.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
11.
Daru Zsolt Gödöllői EAC Ecseki Nándor
4/1
12.
Ecseki Nándor Budaőrsi SC
13.
Kosiba Dániel Kobenhavns BTK Kosiba Dániel
4/1
Jakab János
4/1
14.
Szarka Zsolt SZAK
15.
Skraban Dominik Kema Puconci Jakab János
4/0
16.
Jakab János Stockerau
17.
Nagy Krisztián Celldömölki VVSE Molnár Krisztián
4/3
Molnár Krisztián
4/1
(7,4,9,-7,7)
Pattantyús Ádám
4/1
(-13,8,5,14,5)
Pattantyús Ádám
4/1
(-9,10,3,10,2)
18.
Molnár Krisztián Stockerau
19.
Sebestyén Péter Békési TE Sebestyén Péter
4/2
20.
Bak Imre Innsbruck TS
21.
Hoffmann Tamás Pénzügyőr SE Hoffmann Tamás
4/0
Pattantyús Ádám
4/1
(2,-11,6,5,6)
22.
Katona Gergely Ceglédi VSE
23.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI Pattantyús Ádám
4/0
24.
Pattantyús Ádám St. Louis
25.
Magyar László Waldegg Linz Kriston Dániel
4/0
Kriston Dániel
4/1
(8,9,9,-11,6)
Kriston Dániel
4/1
(8,13,-5,7,8)
26.
Kriston Dániel SK Vydrany
27.
Sipos Viktor Komló Sport Kft. Sipos Viktor
4/2
28.
Bihercz Tamás Mohácsi TE
29.
Vitsek Iván Szegedi AC Vitsek Iván
4/3
Vitsek Iván
4/1
(10,6,-7,7,13)
30.
Fixl Balázs SKVg Pottenbrunn
31.
Sukic Patrik Kema Puconci Lakatos Tamás
4/0
32.
Lakatos Tamás KSI SE

Bejátszók:

1 Németh Péter (Celldömölki VVSE) Németh Péter
3/0
Biedermann Dániel (Eötvös DPSE)
2 Sukic Patrik (Kema Puconci) Sukic Patrik
3/0
Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE)
3 Molnár Krisztián (Stockerau) Molnár Krisztián
3/1
Sabján Gergely (Komló Sport Kft.)
4 Horvat Mitja (Kema Puconci) Horvat Mitja
3/1
Freisinberger Kristóf (KSI SE)
5 Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) Kovács Gábor
3/2
Fodor Ronald (Büki TK)
6 Kriston Dániel (SK Vydrany) Kriston Dániel
3/0
Jeszenszki Dániel (BVSC-Zugló SI)
7 Böhm Gábor (Turris SE Sopron) Skraban Dominik
3/1
Skraban Dominik (Kema Puconci)
8 Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) Bruckner Máté
3/2
Lung Dániel (Turris SE Sopron)

Férfi egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sebestyén Péter Békési TE   3/0 3/0 2 1.
2. Makk Benedek Dunaújvárosi FDSE 0/3   1/3 0 3.
3. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI 0/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Katona Gergely Ceglédi VSE   3/0 3/2 2 1.
2. Fodor Ronald Büki TK 0/3   3/2 1 2.
3. Tóth Gábor Nyírbátori ASE 2/3 2/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lukács Richárd Jászkun Volán SC   3/1 2/3 1 1.
2. Fekete Soma Pénzügyőr SE 1/3   3/2 1 3.
3. Skraban Dominik Kema Puconci 3/2 2/3   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fixl Balázs SKVg Pottenbrunn   3/0 3/1 2 1.
2. Böhm Gábor Turris SE Sopron 0/3   3/0 1 2.
3. Heinrich Kevin Nyírbátori ASE 1/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sabján Gergely Komló Sport Kft.   3/1 2/3 1 2.
2. Szarka Tibor Wiener Neudorf 1/3   2/3 0 3.
3. Roposa Bojan Kema Puconci 3/2 3/2   2 1.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lung Dániel Turris SE Sopron   2/3 3/0 1 2.
2. Kállai Norbert Szarka Zsolt SZAK 3/2   3/0 2 1.
3. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Sipos Viktor Komló Sport Kft.   - 3/1 3/0 2 1.
2. Szarka Zsolt 6.csop.átsors. SZAK -   - - - -
3. Freisinberger Kristóf KSI SE 1/3 -   3/0 1 2.
4. Kása Ádám Atlanta SE 0/3 - 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bihercz Gábor Mohácsi TE   1/3 0/3 3/1 1 3.
2. Daru Zsolt Gödöllői EAC 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE 3/0 1/3   3/1 2 2.
4. Sellmaister Stefan Wiener Neudorf 1/3 0/3 1/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Domonkos SV. Leoben   - - - - -
2. Németh Péter Celldömölki VVSE -   3/0 3/0 2 1.
3. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI - 0/3   3/0 1 2.
4. Sellmaister Franz Wiener Neudorf - 0/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kriston Dániel SK Vydrany   3/0 3/0 0/3 2 2.
2. Böhm Attila Turris SE Sopron 0/3   2/3 0/3 0 4.
3. Kovács Richárd Pénzügyőr SE 0/3 3/2   0/3 1 3.
4. Sukic Patrik Kema Puconci 3/0 3/0 3/0   3 1.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Palatinus Martin TTC Lampertheim   - - - - -
2. Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI -   1/3 3/2 1 2.
3. Molnár Krisztián Stockerau - 3/1   3/0 2 1.
4. Sellmaister Marcus Wiener Neudorf - 2/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Horvát Mitja Kema Puconci   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Biederman Dániel Eötvös DPSE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Bakos Bendegúz KSI SE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Horváth István Pénzügyőr SE 0/3 0/3 3/1   1 3.