NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

„Vörsas Kupa”, I. osztályú felnőtt férfi és ifjúsági fiú asztalitenisz ranglistaverseny, Szombathely, 2012. 09. 22-23.

Ifjúsági fiú páros:

1.
Szita Márton (Celldömölki VSE) - Ecseki Nándor (Budaörsi SC) Szita-Ecseki
j.n.
Szita-Ecseki
3/0
Szita-Ecseki
3/0
Szita-Ecseki
3/0
(15,12,4)
Szita-Ecseki
3/0
(4,6,5)
2.
x
3.
Ihász Máté (SZAK) - Szabó Kristóf (SZAK) Both-Both
3/0
4.
Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)
5.
Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) Felker-Osváth
j.n.
Heiszman-Bruckner
3/1
6.
x
7.
x Heiszman-Bruckner
j.n.
8.
Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI)
9.
Bakos Bendegúz (BVSC-Zugló SI) - Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) Bakos-Kosiba
j.n.
Csiza-Böhm
3/1
Freisinberger-Szarka
3/1
10.
x
11.
Nagy Emil (Csabrendek) - Csóka Bendegúz (Veszprémi RSE) Csiza-Böhm
3/2
12.
Csiza Bálint (Hévíz) - Böhm Attila (Turris SE Sopron)
13.
Magai Rómeó (Tatabányai ASE) - Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus) Magai-Szabó
3/1
Freisinberger-Szarka
3/0
14.
Soós Barnabás (SZAK) - Nagy Csaba (SZAK)
15.
x Freisinberger-Szarka
j.n.
16.
Freisinberger Kristóf (KSI SE) - Szarka Zsolt (SZAK)
17.
Sabján Gergely (Komlói Bányász) - Horváth Patrik (Komlói Bányász) Sabján-Horváth
j.n.
Sabján-Horváth
3/2
Kramarics-Balogh
3/2
Jeszenszki-Zombori
3/0
(10,5,5)
18. x
19. x Pozsonyi-Vincellér
j.n.
20. Pozsonyi Patrik (Malév SC) - Vincellér István (PEAC)
21. Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) Bruckner-Keresztény
j.n.
Kramarics-Balogh
3/1
22. Németh Dávid (SZAK) - Nagy Martin (SZAK)
23. x Kramarics-Balogh
j.n.
24. Kramarics Gergő (Celldömölki VSE) - Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus)
25. Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) Böhm-Kovács
j.n.
Böhm-Kovács
3/0
Jeszenszki-Zombori
3/2
26. x
27. x Tóth-Varga
j.n.
28. Tóth Áron (Kecskeméti Spartacus) - Varga Roland (Kecskeméti Spartacus)
29. Barassó Máté (Tatai AC) - Zenyik György (Szár SE) Nguyen-Juhász
3/1
Jeszenszki-Zombori
3/0
30. Nguyen Duc Dániel (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE)
31. x Jeszenszki-Zombori
j.n.
32. Jeszenszki Dániel (BVSC-Zugló SI) - Zombori Martin (BVSC-Zugló SI)

 

Ifjúsági fiú egyes főtábla

1.
Szita Márton Celldömölki VSE Szita Márton
4/0
Szita Márton
4/3
(7,-13,8,12,-9,-9,5)
Szita Márton
4/0
(3,10,5,2)
Szita Márton
4/2
(-9,2,-9,5,9,3)
Szita Márton
4/0
(7,7,4,4)
2.
Csiza Bálint Hévíz
3.
Zenyik György Szár SE Bruckner Máté
4/0
4.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
5.
Böhm Attila Turris SE Sopron Balogh Erik
4/0
Balogh Erik
4/1
(11,7,-9,8,10)
6.
Balogh Erik Kecskeméti Sp.
7.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/3
8.
Freisinberger Kristóf KSI SE
9.
Fodor Ronald KSI SE Fodor Ronald
4/0
Böhm Gábor
4/1
(-5,7,7,8,3)
Jeszenszki Dániel
4/2
(6,7,3,-9,-6,11)
10.
Both Olivér Malév SC
11.
Bruckner Vince BVSC-Zugló SI Böhm Gábor
4/2
12.
Böhm Gábor Turris SE Sopron
13.
Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Barassó Máté
4/1
Jeszenszki Dániel
4/0
(5,6,10,5)
14.
Barassó Máté Tatai AC
15.
Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI Jeszenszki Dániel
4/1
16.
Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI
17.
Sabján Gergely Komlói Bányász Sabján Gergely
4/0
Sabján Gergely
4/0
(4,5,7,5)
Sabján Gergely
4/0
(5,11,4,12)
Ecseki Nándor
4/1
(10,-11,3,8,9)
18.
Tóth Áron Kecskeméti Sp.
19.
Vincellér István PEAC Szabó Levente
4/3
20.
Szabó Levente Kecskeméti Sp.
21.
Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
4/2
Heiszman Henrik
4/1
(7,-8,8,3,6)
22.
Both Levente Malév SC
23.
Nagy Emil Csabrendek Zombori Martin
4/0
24.
Zombori Martin BVSC-Zugló SI
25.
Szarka Zsolt SZAK Szarka Zsolt
4/0
Szarka Zsolt
4/2
(-10,6,6,-5,7,8)
Ecseki Nándor
4/1
(12,7,-6,4,3)
26.
Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
27.
Varga Roland Kecskeméti Sp. Kovács Sebestyén
4/0
28.
Kovács Sebestyén Ceglédi VSE
29.
Kramarics Gergő Celldömölki VSE Kramarics Gergő
4/1
Ecseki Nándor
4/1
(-11,6,4,4,11)
30.
Horváth Patrik Komlói Bányász
31.
Juhász Patrik KSI SE Ecseki Nándor
4/0
32.
Ecseki Nándor Budaörsi SC

 

Ifjúsági fiú egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Böhm Gábor Turris SE Sopron   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 0/3   2/3 3/0 1 3.
3. Varga Roland Kecskeméti Spartacus 0/3 3/2   3/2 2 2.
4. Szabó Kristóf SZAK 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Balogh Erik Kecskeméti Spartacus 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Soós Barnabás SZAK 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kramarics Gergő Celldömölki VSE   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Magai Rómeó Tatabányai ASE 1/3 0/3   0/3 0 4.
4. Tóth Áron Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3 3/0   1 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Horváth Patrik Komlói Bányász   2/3 3/1 3/0 2 2.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 3/2   3/0 3/1 3 1.
3. Both Olivér Malév SC 1/3 0/3   3/2 1 3.
4. Nagy Csaba SZAK 0/3 1/3 2/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Heiszman Henrik KSI SE   3/0 3/0 3/1 3/1 4 1.
2. Csiza Bálint Hévíz 0/3   0/3 3/0 3/1 2 3.
3. Barassó Máté Tatai AC 0/3 3/0   3/2 3/2 3 2.
4. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 1/3 0/3 2/3   0/3 0 5.
5. Ihász Máté SZAK 1/3 1/3 2/3 3/0   1 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Böhm Attila Turris SE Sopron   3/1 3/0 3/0 3/2 4 1.
2. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI 1/3   1/3 1/3 0/3 0 5.
3. Vincellér István PEAC 0/3 3/1   3/1 3/0 3 2.
4. Nagy Martin SZAK 0/3 3/1 1/3   1/3 1 4.
5. Juhász Patrik KSI SE 2/3 3/0 0/3 3/1   2 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Both Levente Malév SC 0/3   3/0 3/0 3/1 3 2.
3. Németh Dávid SZAK 0/3 0/3   1/3 1/3 0 5.
4. Csóka Bendegúz Veszprémi RSE 0/3 0/3 3/1   1/3 1 4.
5. Nagy Emil Csabrendek 0/3 1/3 3/1 3/1   2 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI   2/3 2/3 3/2 3/1 2 3.
2. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus 3/2   3/1 3/1 3/1 4 1.
3. Zenyik György Szár 3/2 1/3   3/1 3/0 3 2.
4. Nguyen Duc Dániel KSI SE 2/3 1/3 1/3   0/3 0 5.
5. Pozsonyi Patrik Malév SC 1/3 1/3 0/3 3/0   1 4.