NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

„Vörsas Kupa”, I. osztályú felnőtt férfi és ifjúsági fiú asztalitenisz ranglistaverseny, Szombathely, 2012. 09. 22-23.

Férfi páros:

1.
Fazekas Péter (Celldömölki VSE) - Nagy Krisztián (Celldömölki VSE)          
2.
x
3.
Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Asbóth András (Turris SE Sopron)  
4.
Szarka Tibor (SZAK) - Szarka Zsolt (SZAK)
5.
Pálos Péter (Komlói Bányász) - Sipos Viktor (Komlói Bányász)    
6.
Fodor Ronald (KSI SE) - Stanitz Gábor (Győri Elektromos)
7.
x  
8.
Móricz Máté (Félegyházi ASI) - Fixl Balázs (Pottenbrunn)
9.
Szita Márton (Celldömölki VSE) - Ecseki Nándor (Budaörsi SC)      
10.
x
11.
x  
12.
Szudi Ádám (Jászkun Volán SC) - Sabján Gergely (Komlói Bányász)
13.
Palatinus Martin (Lampertheim) - Lukács Richárd (Jászkun Volán SC)    
14.
x
15.
x  
16.
Vitsek Iván (Szécsény) - Muskó Péter (Morez Saint Laurent)
17.
Kállai Norbert (Mühringen) - Simon Ferenc (Guntramsdorf)        
18. x
19. x  
20. Bak Imre (Büki TK) - Monostori Péter (Gödöllői EAC)
21. Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) - Kovács Domonkos (Leoben)    
22. x
23. x  
24. Do Phuong Nam (UNIVER KTE) - Sebestyén Péter (UNIVER KTE)
25. Hoffmann Tamás (Pénzügyőr SE) - Bohács Gábor (Békés)      
26. x
27. Tóth Tamás (SZAK) - Freisinberger Kristóf (KSI SE)  
28. Lung Dániel (Turris SE Sopron) - Markó András (Turris SE Sopron)
29. Nagy Sándor (Jászkun Volán SC) - Horváth István (Pénzügyőr SE)    
30. Böhm Attila (Turris SE Sopron) - Jeszenszki Dániel (BVSC-Zugló SI)
31. x  
32. Lakatos Tamás (KSI SE) - Pázsy Ferenc (Wels Union)

 

Férfi egyes főtábla

1.
Fazekas Péter Celldömölki VSE          
2.
   
3.
     
4.
   
5.
       
6.
   
7.
     
8.
Do Phuong Nam UNIVER KTE
9.
Jakab János Budaörsi SC      
10.
   
11.
     
12.
   
13.
       
14.
   
15.
     
16.
Móricz Máté Félegyházi ASI
17.
Vitsek Iván Szécsény        
18.
   
19.
     
20.
   
21.
       
22.
   
23.
     
24.
Simon Ferenc Guntramsdorf
25.
Nagy Krisztián Celldömölki VSE      
26.
   
27.
     
28.
   
29.
       
30.
   
31.
     
32.
Lakatos Tamás KSI SE

 

Férfi egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Muskó Péter Morez Saint Laurent            
2. Ecseki Nándor Budaörsi SC            
3. Nagy Sándor Jászkun Volán SC            
4. Böhm Attila Turris SE Sopron            

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szita Márton Celldömölki VSE            
2. Fixl Balázs Pottenbrunn            
3. Horváth István Pénzügyőr SE            
4. Sipos Viktor Komlói Bányász            

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bohács Gábor Békés            
2. Sebestyén Péter UNIVER KTE            
3. Fodor Ronald KSI SE            
4. William Maybanks (GER)            

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kállai Norbert Mühringen            
2. Szudi Ádám Jászkun Volán SC            
3. Szarka Zsolt SZAK            
4. Asbóth András Turris SE Sopron            

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hoffmann Tamás Pénzügyőr SE            
2. Sabján Gergely Komlói Bányász            
3. Freisinberger Kristóf KSI SE            
4. Böhm Gábor Turris SE Sopron            

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Palatinus Martin Erlangen            
2. Lung Dániel Turris SE Sopron            
3. Szarka Tibor SZAK            
4. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE            

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Kovács Domonkos Leoben              
2. Lukács Richárd Jászkun Volán SC              
3. Pálos Péter Komlói Bányász              
4. Stanitz Gábor Győri Elektromos              
5. Monostori Péter Gödöllői EAC              

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Bak Imre Büki TK              
2. Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI              
3. Tóth Tamás SZAK              
4. Markó András Turris SE Sopron              
5. Horváth Patrik Komlói Bányász