NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

„Pintér Attila” I. osztályú újonc ranglista emlékverseny, Orosháza, 2014.10.25.

Újonc U11 fiú főtábla

1.
Ócsai Máté Ceglédi VSE Ócsai Máté Ócsai Máté
3/0
(6,3,6)
Ócsai Máté
3/0
(6,-9,5,4)
Ócsai Máté
3/0
(8,5,10)
Ócsai Máté
3/0
(8,9,3)
2.
x  
3.
Fehér Hugó Turris SE Sopron Fehér Hugó
3/0
4.
Farkas Dávid Eötvös DPSE
5.
Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE Marton Bálint
3/1
Németh Máté
3/0
(5,4,6)
6.
Marton Bálint SZAK
7.
x   Németh Máté
8.
Németh Máté SZAK
9.
Balogh Bence Fastron AC Tolna Balogh Bence Szűcs Sándor
3/0
(-8,12,8,8)
Faragó Barnabás
3/0
(8,5,7)
10.
x  
11.
Adamik György Tatai AC Szűcs Sándor
3/0
12.
Szűcs Sándor Békési TE
13.
Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI Juhász Márk
3/1
Faragó Barnabás
3/0
(6,9,7)
14.
Juhász Márk KSI SE
15.
x   Faragó Barnabás
16.
Faragó Barnabás Komló Sport Kft.
17.
Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel Hőgye Dániel
3/1
(7,1,-9,1)
Hőgye Dániel
3/1
(-6,9,4,5)
Ujvári Máté
3/1
(-8,12,11,8)
18.
x  
19.
Molnár Levente ASE Orosháza Domokos Bence
3/1
20.
Domokos Bence BVSC-Zugló SI
21.
Marton Milán SZAK Marton Milán
3/0
Krebs Levente
3/1
(8,10,-10,7)
22.
Fenyvesi Attila Ceglédi VSE
23.
x   Krebs Levente
24.
Krebs Levente BVSC-Zugló SI
25.
Ujvári Máté KSI SE Ujvári Máté Ujvári Máté
3/0
(3,2,5)
Ujvári Máté
3/1
(9,4,-13,11)
26.
x  
27.
Fehér Leó Turris SE Sopron Hörömpő Ferenc
3/1
28.
Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE
29.
Fehér Balázs KSI SE Fehér Balázs
3/0
Fehér Balázs
3/1
(-7,8,10,3)
30.
Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna
31.
x   Huzsvár Erik
32.
Huzsvár Erik KSI SE

 

Újonc U11 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Marton Bálint SZAK 0/3   3/2 1 2.
3. Csonka Márton STK Ada (SRB) 0/3 2/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Huzsvár Erik KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna 0/3   2/3 0 3.
3. Fehér Hugó TURRIS SE Sopron 0/3 3/2   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 1 2.
3. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszard AC 0/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Faragó Barnabás Komló Sport Kft.   3/1 3/0 2 1.
2. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 1/3   3/2 1 2.
3. Kazi Gergő Soltvadkerti TE 0/3 2/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ujvári Máté KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Fehér Leó TURRIS SE Sopron 0/3   3/2 1 2.
3. Bauer Szilárd Miklós Fastron AC Tolna 0/3 2/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Levente BVSC-Zugló SI   3/1 3/1 2 1.
2. Juhász Márk KSI SE 1/3   3/0 1 2.
3. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 1/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balogh Bence Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Molnár Levente ASE Orosháza 0/3   3/1 1 2.
3. Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE 0/3 1/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Máté Kristóf SZAK   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Virág Tamás Nyírbátori ASE 1/3   3/1 0/3 1 3.
3. Keszei Róbert TURRIS SE Sopron 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 0/3 3/0 3/0   2 2.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Marton Milán SZAK   3/2 3/0 3/1 3 1.
2. Farkas Dávid Eötvös DPSE 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kiss Kevin Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Tormás Balázs STK Ada (SRB) 1/3 0/3 3/2   1 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Balázs KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Lei Balázs Soltvadkerti TE 0/3   2/3 3/1 1 3.
3. Andróczki Zalán ATSK Szeged 0/3 3/2   0/3 1 4.
4. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE 0/3 1/3 3/0   1 2.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Dániel TURRIS SE Sopron   2/3 3/1 1/3 1 3.
2. Adamik György Zsombor Tatai AC 3/2   3/0 0/3 2 2.
3. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC 1/3 0/3   1/3 0 4.
4. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 3/1 3/0 3/1   3 1.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pauer Bálint Mohácsi TE   0/3 1/3 0/3 0 4.
2. Bozsó Dominik Ceglédi VSE 3/0   0/3 2/3 1 3.
3. Szűcs Sándor Békési TE 3/1 3/0   3/1 3 1.
4. Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna 3/0 3/2 1/3   2 2.

 

Újonc összevont fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/0
András Csaba
3/0
(6,1,8)
András Csaba
3/0
(7,10,7)
András Csaba
3/1
(-8,10,8,7)

András Csaba
3/0
(7,8,9)

2.
Sándor Dávid ATSK Szeged
3.
Tubak Dániel ATSK Szeged Tubak Dániel
3/0
4.
Szeles Kristóf Nyírbátori ASE
5.
Hőgye Dániel PTE PEAC Szabó Imre
3/0
Szabó Imre
3/2
(-4,9,-7,4,8)
6.
Szabó Imre ATSK Szeged
7.
Németh Pál KSI SE Virág Bence
3/0
8.
Virág Bence Szarvasi Körös ASE
9.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI Székely Szabolcs
3/0
Székely Szabolcs
3/1
(-10,9,6,6)
Terék Norbert
3/0
(9,2,5)
10.
Balogh Bence Fastron AC Tolna
11.
Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE Bakonyi Bertalan
3/0
12.
Szabó Márk Ceglédi VSE
13.
Faragó Barnabás Komló Sport Kft. Faragó Barnabás
3/1
Terék Norbert
3/0
(5,5,8)
14.
Gombola Bence Tokodi ATC
15.
Ujvári Máté KSI SE Terék Norbert
3/0
16.
Terék Norbert KSI SE
17.
Hőgye Gábor PTE PEAC Hőgye Gábor
3/0
Hőgye Gábor
3/1
(9,6,-8,8)
Pálfy J. Jakab
3/2
(-7,9,9,-5,7)
Both Olivér
3/0
(6,5,5)
18.
Xiong Dawei KSI SE
19.
Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC Farkas Ezékiel
3/2
20.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár
21.
Ócsai Máté Ceglédi VSE Ócsai Máté
3/1
Pálfy J. Jakab
3/0
(7,8,9)
22.
Krizsán László ATSK Szeged
23.
Kristóf Balázs KSI SE Pálfy J. Jakab
3/0
24.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
25.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
3/0
Molnár Dávid
3/0
(9,9,6)
Both Olivér
3/1
(3,-7,9,10)
26.
Marton Milán SZAK
27.
Molnár Krisztián BVSC-Zugló SI Krebs Bálint
3/0
28.
Krebs Bálint BVSC-Zugló SI
29.
Huzsvár Erik KSI SE Huzsvár Erik
3/0
Both Olivér
3/0
(2,6,7)
30.
Pável Attila Dunakeszi Kinizsi
31.
Krebs Levente BVSC-Zugló SI Both Olivér
3/0
32.
Both Olivér Malév SC

Újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Gombola Bence Tokodi ATC   3/0 3/0 2 1.
2. Németh Máté Kristóf SZAK 0/3   3/0 1 2.
3. Keszei Róbert TURRIS SE Sopron 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Imre ATSK Szeged   3/0 3/0 2 1.
2. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3   3/0 1 2.
3. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE   3/0 3/0 2 1.
2. Kiss Dániel TURRIS SE Sopron 0/3   3/2 1 2.
3. Tari Ferenc Eötvös Dpse 0/3 2/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Krisztián BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/2 3 1.
2. Jádi Dominik Univer-Sport Kft. 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Fehér Leó TURRIS SE Sopron 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Szűcs Sándor Békési TE 2/3 0/3 3/1   1 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi USE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3   2/3 0/3 0 4.
3. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszárd AC 0/3 3/2   0/3 1 3.
4. Molnár András SZAK 0/3 3/0 3/0   2 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Krizsán László ATSK Szeged   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 0/3   3/2 3/0 2 2.
3. Juhász Márk KSI SE 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tubak Dániel ATSK Szeged   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Pauer Bálint Mohácsi TE 0/3   1/3 3/2 1 3.
3. Farkas Dávid Eötvös DPSE 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Bauer Szilárd Miklós Fastron AC Tolna 0/3 2/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Adamik György Tatai AC 0/3   3/1 3/1 2 2.
3. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 0/3 1/3   3/1 1 3.
4. Fehér Hugó TURRIS SE Sopron 0/3 1/3 1/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Xiong Dawei KSI SE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE 2/3   3/0 3/1 2 2.
3. Molnár Levente László ASE Orosháza 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE 0/3 1/3 3/2   1 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kristóf Balázs KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Marton Bálint SZAK 0/3   3/1 3/2 2 2.
3. Lei Balázs Soltvadkerti TE 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ujvári Máté KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Csanád Celldömölki VVSE 0/3   2/3 3/1 1 2.
3. Óh Martin Mohácsi TE 0/3 3/2   1/3 1 4.
4. Andróczki Zalán ATSK Szeged 0/3 1/3 3/1   1 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Sándor Dávid ATSK Szeged   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Fehér Balázs KSI SE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Bozsó Dominik Ceglédi VSE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Kazi Gergő Soltvadkerti TE 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Krebs Levente BVSC-Zugló SI   3/1 - 3/1 2 1.
2. Kiss Bálint Univer-Sport Kft. 1/3   - 3/2 1 2.
3. Tari Ferenc átsors. 3.csop. Eötvös DPSE - -   - - -
4. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 1/3 2/3 -   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh Bence Fastron AC Tolna   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi 2/3   3/0 3/1 2 2.
3. Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 0/3 1/3 3/2   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Pál KSI SE   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Pauer Bence Mohácsi TE 1/3   3/2 3/0 2 2.
3. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 1/3 2/3   3/1 1 3.
4. Kiss Kevin Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Galáth Ferenc Palotai Titánok SE   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Marton Milán SZAK 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Virág Tamás Nyírbátori ASE 0/3 1/3   3/2 1 3.
4. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC 0/3 0/3 2/3   0 4.