NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

MOATSZ Kupa 2012 - újonc II. kcs. fiú főtábla

1.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
3/1
Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/0
(6,8,9)
Juhász Patrik
3/1
(5,-7,11,3)
2.
Hőgye Dániel PEAC
3.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Terék Norbert
3/1
4.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
5.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
3/0
Hőgye Gábor
3/1
6.
Szabó Márk Ceglédi VSE
7.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI Hőgye Gábor
3/1
8.
Hőgye Gábor PEAC
9.
Both Olivér Malév SC Both Olivér
3/0
Both Olivér
3/0
András Csaba
3/0
(6,9,6)
10.
Kovács Kristóf Győri Elektromos
11.
Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE Páris Artur
3/0
12.
Páris Artur Dózsa DSE
13.
Tarr Viktor TURRIS SE Tarr Viktor
3/0
András Csaba
3/0
14.
Pável Attila Dunakeszi
15.
Bolgár Tamás Tolnai AC András Csaba
3/0
16.
András Csaba BVSC-Zugló SI

 

MOATSZ Kupa 2012 - újonc II. kcs. fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Levendovics András Budaörsi SC 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi USE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Domokos Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Szabó Márk Ceglédi VSE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Xiong Dawei Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 1/3   2/3 3/0 1 3.
3. Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE 0/3 3/2   3/0 2 2.
4. Hatfaludi Péter Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Páris Artur Dózsa DSE Balassagy.   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Bolgár Tamás Tolnai AC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Jádi Dominik Univer KTE 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Gáspár Balázs Soltvadkerti TE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel PEAC 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kiss Bálint Univer KTE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Davidovics Sándor Győri Elektromos 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tarr Viktor TURRIS SE Sopron   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Varga Márkó Dániel Univer KTE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Hatfaludi Ádám Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

MOATSZ Kupa 2012 - újonc összevont fiú főtábla

1.
Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
3/0
Heiszman Henrik
3/0
(9,9,7)
Heiszman Henrik
3/0
(13,6,8)
Heiszman Henrik
3/0
(6,9,6)
Heiszman Henrik
3/0
(10,7,8)
2.
Marossy Dénes Budaörsi SC
3.
Hőgye Gábor PEAC Hőgye Gábor
3/0
4.
Sós Bendegúz Budaörsi SC
5.
Schmidt Máté Ceglédi VSE Terék Dániel
3/1
András Csaba
3/1
(-8,8,10,7)
6.
Terék Dániel Pénzügyőr SE
7.
Lotz Gergő Budaörsi SC András Csaba
3/0
8.
András Csaba BVSC-Zugló SI
9.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/0
(9,5,6)
Juhász Patrik
3/2
(-7,-8,9,7,5)
10.
Soós Barnabás SZAK
11.
Terék Norbert Pénzügyőr SE Szabó Bence
3/1
12.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI
13.
Németh Márton Balatonfüredi FC Nagy Norbert
3/0
Tóth Bence
3/1
(6,-7,5,3)
14.
Nagy Norbert Budaörsi SC
15.
Milbacher Márton PEAC Tóth Bence
3/0
16.
Tóth Bence Kecskeméti Sp.
17.
Nguyen Duc Dániel KSI SE Nguyen Duc Dániel
3/0
Nguyen Duc Dániel
3/0
(7,6,9)
Nguyen Duc Dániel
3/0
(5,9,5)
Nguyen Duc Dániel
3/2
(9,8,-5,-7,7)
18.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK
19.
Tarr Viktor TURRIS SE Kisvarga Benjámin
3/0
20.
Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE
21.
Both Olivér Malév SC Páris Artur
3/2
Mezei Levente
3/2
(-8,8,-11,8,9)
22.
Páris Artur Dózsa DSE
23.
Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI Mezei Levente
3/2
24.
Mezei Levente Kecskeméti Sp.
25.
Velkey József Ceglédi VSE Velkey József
3/0
Velkey József
3/1
(7,-7,6,6)
Both Levente
3/1
(16,-7,9,6)
26.
Kiss Barnabás Budaörsi SC
27.
Nagy Csaba SZAK Nagy Csaba
3/0
28.
Szabó Dániel Kecskeméti Sp.
29.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI Molnár Dávid
3/2
Both Levente
3/1
(7,3,-9,5)
30.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
31.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Both Levente
3/0
32.
Both Levente Malév SC

 

MOATSZ Kupa 2012 - újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Rednic Olivér KSI SE 0/3   3/1 1 2.
3. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Páris Artur Dózsa DSE Balassagy.   3/1 3/0 2 1.
2. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 0/3   3/2 1 2.
3. Márczi Krisztofer SZAK 0/3 2/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE 0/3   3/0 1 2.
3. Ispán Csaba Szécsény 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3   3/2 1 2.
3. Szőnyi Róbert PEAC 0/3 2/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Batta Gábor Budaörsi SC 1/3   3/2 3/2 2 2.
3. Kiss Bálint Univer KTE 0/3 2/3   0/3 0 4.
4. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi USE 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Tőzsér Péter Univer KTE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Szabó Márk Ceglédi VSE 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Varga Márkó Dániel Univer KTE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tarr Viktor TURRIS SE Sopron   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 1/3   3/0 3/2 2 2.
3. Jádi Dominik Univer KTE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Fehér Kristóf Tolnai AC 1/3 2/3 3/0   1 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   1/3 2/3 3/0 1 3.
2. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 3/2 1/3   3/0 2 2.
4. Gáspár Balázs Soltvadkerti TE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Porubszki Martin Szécsény 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Nagy Krisztián Nyírbátori ASE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Kálmánchelyi Levente KSI SE 1/3   3/2 3/0 2 2.
3. Losonczi Benjámin BSE 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Hatfaludi Ádám Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Bolgár Tamás Tolnai AC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Hatfaludi Péter Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lotz Gergő Budaörsi SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Gábor Szécsény 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Strobel Soma Csepel-sziget SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Xiong Dawei Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Iván Bertold Budaörsi SC   0/3 3/1 3/1 2 2.
2. Milbacher Márton PEAC 3/0   3/0 3/1 3 1.
3. Tóth Gábor Soltvadkerti TE 1/3 0/3   3/1 1 3.
4. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK 1/3 1/3 1/3   0 4.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Levendovics András Budaőrsi SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Dániel PEAC   2/3 3/0 3/0 2 2.
2. Marossy Dénes Budaörsi SC 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Davidovics Sándor Győri Elektromos 0/3 0/3 3/0   1 3.