Újonc Fiú Húszak Bajnokság 2016. június 4-5.

Selejtezőcsoportok

1. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY szet H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/0 3/0 3/0 3/0 4   1.
2. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3   2/3 3/0 3/1 2 5/4 2.
3. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 0/3 3/2   3/1 1/3 2 4/5 4.
4. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC 0/3 0/3 1/3   0/3 0   5.
5. Molnár Levente A.S.E. Orosháza 0/3 1/3 3/1 3/0   2 4/4 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY szet H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/0 3/1 3/0 3/0 4   1.
2. Györfi Tibor Gödöllői EAC 0/3   1/3 1/3 3/2 1 4/5 5.
3. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna 1/3 3/1   3/0 3/0 3   2.
4. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE 0/3 3/1 0/3   1/3 1 4/4 4.
5. Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI 0/3 2/3 0/3 3/1   1 5/4 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Balogh Bence Fastron AC Tolna   3/0 3/0 1/3 3/0 3 2.
2. Szűcs Sándor Békési TE 0/3   3/1 0/3 3/1 2 3.
3. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszárd AC 0/3 1/3   1/3 3/0 1 4.
4. Faragó Barnabás PTE PEAC 3/1 3/0 3/1   3/2 4 1.
5. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 0/3 1/3 0/3 2/3   0 5.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Ujvári Máté KSI SE   3/1 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Kiss Dániel Turris SE Sopron 1/3   2/3 1/3 0/3 0 5.
3. Juhász Márk BVSC-Zugló SI 0/3 3/2   3/1 3/1 3 2.
4. Schleer András Gödöllői EAC 0/3 3/1 1/3   3/2 2 3.
5. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE 0/3 3/0 1/3 2/3   1 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY szet H
1. Balogh András PTE PEAC   0/3 2/3 3/0 3/0 2 5/3 2.
2. Krebs Levente BVSC-Zugló SI 3/0   3/0 3/1 3/2 4   1.
3. Fehér Leó Turris SE Sopron 3/2 0/3   2/3 3/0 2 5/5 3.
4. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 0/3 1/3 3/2   3/0 2 3/5 4.
5. Vándor András Dunakeszi Kinizsi 0/3 2/3 0/3 0/3   0   5.

 

Főtáblák

A10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   2/3 3/1 3/1 3/0 3/0 3/0 3/0 3/0 3/0 8 2.
2. Hőgye Dániel PTE PEAC 3/2   1/3 3/2 3/2 3/0 3/0 3/0 3/1 3/1 8 1.
3. Faragó Barnabás PTE PEAC 1/3 3/1   3/2 1/3 0/3 3/0 3/1 3/1 3/0 6 3.
4. Ujvári Máté KSI SE 1/3 2/3 2/3   1/3 3/1 3/0 2/3 3/0 3/2 4 6.
5. Krebs Levente BVSC-Zugló SI 0/3 2/3 3/1 3/1   3/0 3/1 1/3 3/0 2/3 5 5.
6. Balogh András PTE PEAC 0/3 0/3 3/0 1/3 0/3   0/3 1/3 0/3 2/3 1 10.
7. Juhász Márk BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 0/3 0/3 1/3 3/0   0/3 3/0 0/3 2 8.
8. Balogh Bence Fastron AC Tolna 0/3 0/3 1/3 3/2 3/1 3/1 3/0   3/0 3/0 6 4.
9. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna 0/3 1/3 1/3 0/3 0/3 3/0 0/3 0/3   0/3 1 9.
10. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3 1/3 0/3 2/3 3/2 3/2 3/0 0/3 3/0   4 7.

A10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-10 5-7 6-7 7-8 6-8 6-9 7-10 1-3 1-2
2-9 3-6 4-9 2-6 7-9 8-10 1-6 6-10 4-6
3-8 8-9 1-8 4-10 3-10 1-7 3-9 4-8 5-8
4-7 2-10 5-10 1-9 1-5 2-5 2-8 2-7 3-7
5-6 1-4 2-3 3-5 2-4 3-4 4-5 5-9 9-10

 

B10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Molnár Levente A.S.E. Orosháza   3/1 3/0 3/2 3/1 1/3 3/2 0/3 3/2 3/1 7 11.
2. Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI 1/3   0/3 0/3 1/3 0/3 0/3 1/3 3/1 0/3 1 20.
3. Szűcs Sándor Békési TE 0/3 3/0   3/1 0/3 3/1 3/2 3/1 3/0 1/3 6 12.
4. Schleer András Gödöllői EAC 2/3 3/0 1/3   3/1 3/1 3/2 3/2 1/3 1/3 5 16.
5. Fehér Leó Turris SE Sopron 1/3 3/1 3/0 1/3   2/3 2/3 2/3 3/1 3/1 4 17.
6. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 3/1 3/0 1/3 1/3 3/2   3/2 0/3 3/0 3/1 6 14.
7. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE 2/3 3/0 2/3 2/3 3/2 2/3   0/3 3/2 2/3 3 18.
8. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszárd AC 3/0 3/1 1/3 2/3 3/2 3/0 3/0   1/3 3/0 6 13.
9. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE 2/3 1/3 0/3 3/1 1/3 0/3 2/3 3/1   1/3 2 19.
10. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 1/3 3/0 3/1 3/1 1/3 1/3 3/2 0/3 3/1   5 15.

B10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-10 6-7 6-8 6-9 6-10 3-6 2-3 1-3 1-2
2-9 3-9 2-7 7-8 7-9 8-9 7-10 5-7 4-6
3-8 1-8 5-10 3-10 2-8 1-7 1-6 2-6 5-8
4-7 2-10 1-9 1-5 3-5 4-10 4-8 8-10 3-7
5-6 4-5 3-4 2-4 1-4 2-5 5-9 4-9 9-10