Magyar Köztársaság 2011. évi országos újonc fiú csapatbajnoksága

1.
BVSC-Zugló SI I. Bruckner M., Keresztény Á., Kosiba K. BVSC-Zugló SI I. BVSC-Zugló SI I. 4/1 BVSC-Zugló SI I. 4/0

BVSC-Zugló SI I. 4/3

A (Félegyh.) – X (BVSC)
x – Bruckner M. 0/3
Timafalvi G. – Kosiba K. 3/1
Banok T. – Keresztény Á. 3/2
Banok/Timafalvi–
Bruckner/Keresztény 3/2
x – Kosiba K. 0/3
Banok T. – Bruckner M. 0/3
Timafalvi G. – Keresztény Á. 1/3

BVSC-Zugló SI I. 4/1

A (DABE) – X (BVSC)
Palya M. – Bruckner M. 0/3
Jeney T. – Kosiba K. 0/3
Balázs B. – Keresztény Á. 3/1
Balázs/Palya–
Bruckner/Keresztény 0/3
Palya M. – Kosiba K. 0/3
Balázs B. – Bruckner M. 0/3
Jeney T. – Keresztény Á.

2.
x  
3.
Szekszárd AC Józsa B., Váli D., Váncsa A. Budaörs I. 4/2
4.
Budaörsi SC I. Sós B., Nagy N., Kiss B., Marossy D.
5.
MALÉV SC II. András Cs., Hu-Yang B., Vagyóczki P. MALÉV II. 4/2 Magyar-Kínai AK 4/1
6.
KSI SE II. Szutor L., Rednic O., Szabó T., Palotai B.
7.
x   Magyar-Kínai AK
8.
Magyar-Kínai AK Nguyen Duc D., Hilgier A., Lengyel Á.
9.
Félegyházi ASI Timafalvi G., Banok T. Félegyházi ASI 4/1 Félegyházi ASI 4/1 Félegyházi ASI 4/1
10.
Csepel-Sziget SE II. Pallagi P., Nagy K., Fraknói Á., Szalai I.
11.
SPAR SE Wiszt P., Mészáros M., Antal Z. Pénzügyőr SE 4/0
12.
Pénzügyőr SE Terék D., Terék N., Kisvarga B.
13.
SZAK SI II. Nagy Cs., Soós B., Kaposi P. SZAK SI II. 4/0 Kecskeméti SI 4/0
14.
Fastron AC Tolna Bolgár G., Bolgár T., Fehér K.
15.
x   Kecskeméti SI
16.
Kecskeméti SI Mezei L., Szabó D., Tóth B.
17.
KSI SE I. Heiszman H., Kubik D., Juhász P. KSI I. KSI I. 4/0 KSI I. 4/1

DABE 4/3

A (DABE) – X (KSI)
Jeney T. – Heiszman H. 1/3
Palya M. – Kubik D. 0/3
Balázs B. – Juhász P. 3/0
Balázs/Palya–Heiszman/Juhász 3/1
Jeney T. – Kubik D. 1/3
Balázs B. – Heiszman H. 3/1
Palya M. – Juhász P. 3/0

18.
x  
19.
TURRIS SE Sági Á., Tarr V., Horváth K. BVSC-Zugló SI II. j.n.
20.
BVSC-Zugló SI II. Kovács G., Szabó B., Pásztor M.
21.
Ceglédi VSE Velkey J., Schmidt M., Harczi K., Szabó M. Ceglédi VSE 4/1 MALÉV I. 4/2
22.
Budaörsi SC III. Batta G., Kazsuk T., Kuts B.
23.
Csepel-Sziget SE I. Bodroghy B., Alaksa L., Polákovics N. MALÉV I. 4/0
24.
MALÉV SC I. Both L., Bukva B., Both O.
25.
DABE Balázs B., Jeney T., Palya M. DABE 4/0 DABE 4/0 DABE 4/1
26.
Tatai Honvéd AC Szűcs B., Gyöngyösi S., Balogh M.
27.
Budaörsi SC II. Margitfalvi M., Iván B., Lotz G. PTE PEAC 4/2
28.
PTE PEAC Hőgye G., Hőgye D., Tihanyi L.
29.
Nyírbátori ASE Szeles B., Molnár D., Csekő D., Szeles K. Nyírbátori ASE 4/0 SZAK SI I. 4/3
30.
BVSC-Zugló SI III. Pálfy J. J., Zsiga B., Kálmánchelyi L.
31.
x   SZAK SI I.
32.
SZAK SI I. Szabó K., Ihász M., Nagy M.


CSB vigaszverseny

1.
Fastron AC Tolna KSI II. KSI II. BVSC-Zugló SI III. BVSC-Zugló SI II.
2.
KSI II.
3.
   
4.
 
5.
Csepel-Sziget SE II. SPAR SE BVSC-Zugló SI III.
6.
SPAR SE
7.
Budaörsi SC III. BVSC-Zugló SI III.
8.
BVSC-Zugló SI III.
9.
Csepel-Sziget SE I. Budaörsi SC II. Szekszárd AC BVSC-Zugló SI II.
10.
Budaörsi SC II.
11.
Tatai Honvéd AC Szekszárd AC
12.
Szekszárd AC
13.
    BVSC-Zugló SI II.
14.
 
15.
  BVSC-Zugló SI II.
16.
BVSC-Zugló SI II.

 

Diákolimpia 2011 - újonc II. kcs. fiú főtábla

1.
Velkey József Ceglédi VSE Velkey József Velkey József 3/1 Velkey József 3/0 Velkey József 3/0 Velkey József 3/0
2.
x  
3.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár András Csaba 3/0
4.
András Csaba Malév SC
5.
Kiss Barnabás Budaörsi SC Sós Bendegúz 3/2 Sós Bendegúz 3/0
6.
Sós Bendegúz Budaörsi SC
7.
x   Németh Márton
8.
Németh Márton Balatonfüred FC
9.
Nagy Csaba SZAK Nagy Csaba Nagy Csaba 3/2 Nagy Csaba 3/0
10.
x  
11.
Hőgye Dániel PTE PEAC Zsiga Bulcsú 3/2
12.
Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI
13.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid 3/0 Szabó Bence 3/0
14.
Nagy Viktor Kecskeméti SI
15.
x   Szabó Bence
16.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI
17.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik Juhász Patrik 3/0 Juhász Patrik 3/0 Juhász Patrik 3/0
18.
x  
19.
Kaposi Péter SZAK Pálfy J. Jakab3/1
20.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
21.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI Pásztor Máté 3/0 Pásztor Máté 3/1
22.
Csekő Dániel Nyírbátori ASE
23.
x   Hőgye Gábor
24.
Hőgye Gábor PTE PEAC
25.
Soós Barnabás SZAK Soós Barnabás Soós Barnabás 3/0 Sági Ádám 3/2
26.
x  
27.
Both Olivér Malév SC Terék Norbert 3/2
28.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
29.
Sági Ádám Turris SE Sági Ádám 3/1 Sági Ádám 3/2
30.
Rábai Balázs Győri Elektromos
31.
x   Ádám Valentin
32.
Ádám Valentin Baja

 

Diákolimpia 2011 - újonc II. kcs. fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár 0/3   3/2 1 2.
3. Iván Bertold Budaörsi SC 0/3 2/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sós Bendegúz Budaörsi SC   1/3 3/0 1 2.
2. Ádám Valentin Bajai TSE 3/1   3/0 2 1.
3. Jalkóczi Márton Gyepesi ASE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 3/1 2 1.
2. András Csaba Malév SC 0/3   3/0 1 2.
3. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 1/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Sági Ádám Turris SE Sopron 0/3   3/1 1 2.
3. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 1/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 0/3   3/2 1 2.
3. Fehér Kristóf Fastron AC Tolna 0/3 2/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Csekő Dániel Nyírbátori ASE 0/3   3/2 3/0 2 2.
3. Kálmánchelyi Levente BVSC-Zugló SI 0/3 2/3   3/1 1 3.
4. Kristóf Balázs Pénzügyőr SE 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Páris Artúr Balassagyarmat   - - - - -
2. Molnár Dávid Nyírbátori ASE -   3/0 3/2 2 1.
3. Bolgár Tamás Fastron AC Tolna - 0/3   1/3 0 3.
4. Rábai Balázs Győri Elektromos - 2/3 3/1   1 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   0/3 3/1 3/1 2 2.
2. Németh Márton Balatonfüredi FC 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Tarr Viktor Turris SE Sopron 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Szabó Tamás KSI SE 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   2/3 - 3/1 1 2.
2. Soós Barnabás SZAK 3/2   - 3/0 2 1.
3. Harczi Konrád Ceglédi VSE - -   - - -
4. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 1/3 0/3 -   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti SI   1/3 3/0 3/1 2 2.
2. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI 3/1   3/0 3/1 3 1.
3. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Rozina Balázs Komló 1/3 1/3 3/0   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/2 1/3 3/1 2 2.
2. Gaszt Bálint Komló 2/3   1/3 1/3 0 4.
3. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 3/1 3/1   3/0 3 1.
4. Móricz Donát DABE 1/3 3/1 0/3   1 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/2 3/1 - 2 1.
2. Kaposi Péter SZAK 2/3   3/0 - 1 2.
3. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 1/3 0/3   - 0 3.
4. Váncsa András Szekszárd - - -   - -

 

Diákolimpia 2011 - újonc összevont fiú főtábla

1.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté 3/0 Bruckner Máté 3/0 Bruckner Máté 3/1 Molnár István Patrik
3/1
Heiszman Henrik 3/0
2.
Hilgier Armand Magyar Kínai AK
3.
Terék Dániel Pénzügyőr SE Nguyen Duc Dániel 3/1
4.
Nguyen Duc Dániel Magyar Kínai AK
5.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Schmidt Máté 3/0 Banok Tamás 3/1
6.
Schmidt Máté Ceglédi VSE
7.
Hőgye Gábor PTE PEAC Banok Tamás 3/0
8.
Banok Tamás Félegyházi ASI
9.
Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Keresztény Ádám 3/0 Keresztény Ádám
3/0
Molnár István Patrik
3/2
10.
Bukva Bence Malév SC
11.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik 3/0
12.
Ihász Máté SZAK
13.
Szabó Dániel Kecskeméti SI Kovács Gábor 3/0 Molnár István Patrik
3/1
14.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
15.
Palya Máté DABE Molnár István Patrik 3/1
16.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
17.
Timafalvi Gergő Félegyházi ASI Timafalvi Gergő 3/0 Timafalvi Gergő 3/0 Balázs Bence 3/1 Heiszman Henrik 3/0
18.
Nagy Csaba SZAK
19.
Szeles Balázs Nyírbátori ASE Szeles Balázs 3/0
20.
Tóth Bence Kecskeméti SI
21.
Both Levente Malév SC Both Levente 3/0 Balázs Bence 3/0
22.
Jeney Tamás DABE
23.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI Balázs Bence 3/0
24.
Balázs Bence DABE
25.
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Kosiba Kristóf 3/0 Kosiba Kristóf 3/0 Heiszman Henrik 3/0
26.
Varga Barnabás Gödöllői SK
27.
Sós Bendegúz Budaörsi SC Velkey József 3/0
28.
Velkey József Ceglédi VSE
29.
Nagy Martin SZAK Kubik Dániel 3/1 Heiszman Henrik 3/0
30.
Kubik Dániel KSI SE
31.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI Heiszman Henrik 3/1
32.
Heiszman Henrik KSI SE

 

Diákolimpia 2011 - újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK   3/1 3/0 2 1.
2. Sági Ádám Turris SE 1/3   3/0 1 2.
3. Iván Bertold Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Levente Malév SC   3/0 3/0 2 1.
2. Marossy Dénes Budaörsi SC 0/3   0/3 0 3.
3. Rozina Balázs Komló 0/3 3/0   1 2.

A 3. csoport játékosai átsorsolva, mert Szabó Kristóf távolmaradása miatt csak ketten maradtak.

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ihász Máté SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Both Olivér Malév SC 0/3   3/2 1 2.
3. Fehér Kristóf Fastron AC Tolna 0/3 2/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti SI   2/3 3/0 1 2.
2. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 3/2   3/0 2 1.
3. Móricz Donáth DABE 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Dániel Kecskeméti SI   3/1 3/0 2 1.
2. Soós Barnabás SZAK 1/3   3/0 1 2.
3. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tóth Bence Kecskeméti SI   3/1 3/0 2 1.
2. Terék Norbert Pénzügyőr SE 1/3   3/0 1 2.
3. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Martin SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Németh Márton Balatonfüredi FC 0/3   3/0 1 2.
3. Bolgár Gergő Fastron AC Tolna 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Tarr Viktor Turris SE Sopron 0/3   3/1 1 2.
3. Wágner Norbert Komló 0/3 1/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szeles Balázs Nyírbátori ASE   3/1 3/0 2 1.
2. András Csaba Malév SC 1/3   3/1 1 2.
3. Kiss Barnabás Budaörsi SC 0/3 1/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kubik Dániel KSI SE   3/1 3/0 2 1.
2. Varga Barnabás Gödöllői SK 1/3   3/0 1 2.
3. Gyöngyösi Soma Tatai Honvéd AC 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Hőgye Dániel PTE PEAC 0/3   3/2 1 2.
3. Mutter Ádám Komló 0/3 2/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Jalkóczi Márton Gyepes 0/3   3/0 1 2.
3. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Jeney Tamás DABE   3/0 3/0 2 1.
2. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus 0/3   3/0 1 2.
3. Szutor Levente KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE   3/1 3/0 2 1.
2. Kaposi Péter SZAK 1/3   3/0 1 2.
3. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 0/3 0/3   0 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sós Bendegúz Budaörsi SC   3/0 3/1 2 1.
2. Gaszt Bálint Komló 0/3   3/0 1 2.
3. Rednic Olivér KSI SE 1/3 0/3   0 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/1 3/1 2 1.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 1/3   3/0 1 2.
3. Kazsuk Tamás Budaörsi SE 1/3 0/3   0 3.

 

18. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Palya Máté DABE   3/0 3/0 2 1.
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár 0/3   3/2 1 2.
3. Vér Kornél Gyepesi ASE 0/3 2/3   0 3.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hilgier Armand Magyar-Kínai AK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kaposi Áron SZAK 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Bolgár Tamás Fastron AC Tolna 0/3 3/1   3/0 2 2.
4. Balogh Máté Tatai Honvéd AC 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

20. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bukva Bence Malév SC   3/0 3/0 2 1.
2. Csekő Dániel Nyírbátori ASE 0/3   1/3 0 3.
3. Margitfalvi Márk Budaörsi SC 0/3 3/1   1 2.

 

21. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 2 1.
2. Ádám Valentin Bajai TSE 1/3   3/0 1 2.
3. Horváth Krisztián Turris SE Sopron 0/3 0/3   0 3.

 

22. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Szeles Kristóf Nyíregyházi ASE 0/3   1/3 0 3.
3. Kristóf Balázs Pénzügyőr SE 0/3 3/1   1 2.

 

23. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   3/2 3/2 2 1.
2. Burkus Benjámin Győri Elektromos 2/3   1/3 0 3.
3. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 2/3 3/1   1 2.

 

24. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   2/3 3/0 1 2.
2. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI 3/2   3/0 2 1.
3. Szűcs Balázs Tatai Honvéd AC 0/3 0/3   0 3.