Szekszárd AC 2015. évi I.osztályú újonc és serdülő ranglistaversenye

Újonc U11 fiú főtábla

1.
Balogh Bence Fastron AC Tolna Balogh Bence Balogh Bence
3/0
(0,2,6)
Balogh Bence
3/0
(5,4,4)
Balogh Bence
3/0
(3,9,4)

Balogh Bence
3/1
(8,6,-6,8)

2.
x  
3.
Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC Köllő Ábel
3/1
4.
Kizakisz Georgiosz N. Szekszárd AC
5.
Tótin Kristóf Ceglédi VSE Tótin Kristóf
3/2
Tótin Kristóf
3/2
(8,6,-8,-7,7)
6.
Fehér Hugó Turris SE Sopron
7.
x   Molnár Levente
8.
Molnár Levente ASE Orosháza
9.
Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna Pruzsina Dávid Pruzsina Dávid
3/1
(1,5,-7,6)
Pruzsina Dávid
3/0
(5,6,7)
10.
x  
11.
Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI Virág Tamás
3/2
12.
Virág Tamás Nyírbátori ASE
13.
Vándor András Dunakeszi Kinizsi Vándor András
3/1
Vándor András
3/2
(6,-6,7,-7,7)
14.
Freund Tamás Jankó Budaörsi SC
15.
x   Hajdu Ákos
16.
Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI
17.
Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC Fónagy-Árva Péter Fónagy-Árva Péter
3/1
(7,-8,7,8)
Fónagy-Árva Péter
3/1
(-4,4,6,8)
Krebs Levente
3/1
(4,9,-6,9)
18.
x  
19.
Nagy Balázs Tiszaújvárosi SC Nagy Balázs
3/0
20.
Bauer Szilárd Fastron AC Tolna
21.
Pauer Bálint Mohácsi TE Bíró Bálint
3/1
Straubinger Balázs
3/0
(10,8,10)
22.
Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE
23.
x   Straubinger Balázs
24.
Straubinger Balázs Fastron AC Tolna
25.
Lei Balázs Soltvadkerti TE Lei Balázs Hörömpő Ferenc
3/0
(4,4,4)
Krebs Levente
3/1
(-7,7,7,7)
26.
x  
27.
Fenyvesi Attila Ceglédi VSE Hörömpő Ferenc
3/2
28.
Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE
29.
Balogh András PTE PEAC Balogh András
3/0
Krebs Levente
3/1
(-9,4,8,9)
30.
Szántosi Dávid Szarvasi Körös
31.
x   Krebs Levente
32.
Krebs Levente BVSC-Zugló SI

 

Újonc U11 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE   1/3 3/0 1 1.
2. Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE 3/1   1/3 1 2.
3. Balkovics Áron BVSC-Zugló SI 0/3 3/1   1 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Adamik György Zsombor Tatai AC   2/3 0/3 3/0 1 3.
2. Virág Tamás Nyírbátori ASE 3/2   3/2 3/0 3 1.
3. Nagy Balázs Tiszaújvárosi SC 3/0 2/3   3/0 2 2.
4. Hiri Olivér Budaörsi SC 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszárd AC   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Keszei Róbert Turris SE Sopron 0/3   0/3 3/1 1 3.
3. Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI 1/3 3/0   3/0 2 2.
4. Simon Benedek Budaörsi SC 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Freund Tamás Budaörsi SC   3/1 3/2 1/3 2 2.
2. Csutár Konrád Jászkun Volán SC 1/3   1/3 1/3 0 4.
3. Gonda Bendegúz Győri Elektromos 2/3 3/1   0/3 1 3.
4. Balogh András PTE PEAC 3/1 3/1 3/0   3 1.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Pálos Gergő Mohácsi TE 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Lakics Márk Budaörsi SC 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Hugó Turris SE Sopron   0/3 3/2 3/1 2 2.
2. Vándor András Dunakeszi Kinizsi 3/0   3/1 3/0 3 1.
3. Kovács Csanád Celldömölki VVSE 2/3 1/3   3/0 1 3.
4. Samu Máté BVSC-Zugló SI 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Bakonyi Boldizsár Celldömölki VVSE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Káder Benedek Dunakeszi Kinizsi 0/3 1/3 3/0   1 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pauer Bálint Mohácsi TE   3/2 3/1 3/0 3 1.
2. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kazi Gergő Soltvadkerti TE 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Miczák Zsombor Budaörsi SC 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

Újonc összevont fiú főtábla

1.
Both Olivér Malév SC Both Olivér
3/0
Both Olivér
3/0
(9,3,1)
Both Olivér
3/0
(8,10,9)
Both Olivér
3/0
(10,5,4)

Both Olivér
3/0
(6,5,6)

2.
Aubert Adrián Mohácsi TE
3.
Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI Kovács Kristóf
3/1
4.
Kovács Kristóf Győri Elektromos
5.
Krebs Levente BVSC-Zugló SI Krebs Levente
3/1
Kishegyi Ákos
3/0
(8,7,8)
6.
Juhász Márk KSI SE
7.
Kizakisz Georgiosz N. Szekszárd AC Kishegyi Ákos
3/0
8.
Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi
9.
Szabó Imre ATSK Szeged Szabó Imre
3/0
Balogh Bence
3/2
(8,-10,4,-8,8)
Huzsvár Erik
3/1
(8,-11,5,4)
10.
Balogh András PTE PEAC
11.
Kiss Bálint Univer Sport Kft Balogh Bence
3/0
12.
Balogh Bence Fastron AC Tolna
13.
Kristóf Balázs KSI SE Kiss Dániel
3/0
Huzsvár Erik
3/0
(10,9,8)
14.
Kiss Dániel Turris SE Sopron
15.
Pauer Bence Mohácsi TE Huzsvár Erik
3/0
16.
Huzsvár Erik KSI SE
17.
Krebs Bálint BVSC-Zugló SI Krebs Bálint
3/0
Krebs Bálint
3/0
(6,11,9)
Galáth Ferenc
3/1
(7,9,-5,8)
Ócsai Máté
3/1
(-5,5,6,7)
18.
Fehér Leó Turris SE Sopron
19.
Jádi Dominik Univer Sport Kft Szűcs Sándor
3/2
20.
Szűcs Sándor Békési TE
21.
Galáth Ferenc Mosonmagyaróvár Galáth Ferenc
3/0
Galáth Ferenc
3/2
(9,8,-9,-4,6)
22.
Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE
23.
Adamik Zsombor Tatai AC Bartal Tamás
3/0
24.
Bartal Tamás Szekszárd AC
25.
Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
3/0
Hőgye Dániel
3/2
(-2,-9,5,6,5)
Ócsai Máté
3/1
(-8,6,6,9)
26.
Molnár Levente ASE Orosháza
27.
Zsemberi Tamás Eötvös DPSE Tubak Dániel
3/0
28.
Tubak Dániel ATSK Szeged
29.
Ujvári Máté KSI SE Ujvári Máté
3/1
Ócsai Máté
3/1
(2,10,-9,12)
30.
Molnár András Szombathelyi AK
31.
Schleer András Gödöllői EAC Ócsai Máté
3/0
32.
Ócsai Máté Ceglédi VSE

Újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE   3/0 3/0 2 1.
2. Hervai Balázs Malév SC 0/3   1/3 0 3.
3. Pancza Milán Mohácsi TE 0/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 2 1.
2. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC 0/3   1/3 0 3.
3. Vándor András Dunakeszi Kinizsi 2/3 3/1   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Juhász Márk KSI SE   3/0 3/0 - 2 1.
2. Fehér Hugó Turris SE Sopron 0/3   3/0 - 1 2.
3. Virág Tamás Nyírbátori ASE 0/3 0/3   - 0 3.
4. Husznai Albert PTE PEAC - - -   - -

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Csutár Konrád Jászkun Volán SC 0/3 1/3   3/1 1 3.
4. Lakics Márk Budaörsi SC 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Dániel Turris SE Sopron   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Óh Martin Mohácsi TE 1/3   2/3 3/2 1 3.
3. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE 1/3 3/2   3/0 2 2.
4. Kovács Csanád Celldömölki VVSE 0/3 2/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Farkas Dávid Eötvös DPSE   3/0 2/3 3/0 2 2.
2. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna 0/3   0/3 0/3 0 4.
3. Molnár András Szombathelyi AK 3/2 3/0   3/0 3 1.
4. Nagy Balázs Tiszaújvárosi SC 0/3 3/0 0/3   1 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Bálint Univer Sport Kft.   3/0 - 3/2 2 1.
2. Durucskó Márton Asztalitenisz Egyetem 0/3   - 3/1 1 2.
3. Gyuricskó Adrián Tiszaújvárosi ASE - -   - - -
4. Imre Máté Turris SE Sopron 2/3 1/3 -   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Jádi Dominik Univer Sport Kft.   3/0 3/2 3/0 3 1.
2. Pauer Bálint Mohácsi TE 0/3   3/2 3/1 2 2.
3. Patak Bence Budaörsi SC 2/3 2/3   3/0 1 3.
4. Kazi Gergő Soltvadkerti TE 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC   0/3 3/1 3/0 2 3/4 3.
2. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 3/0   0/3 3/0 2 3/3 2.
3. Pauer Bence Mohácsi TE 1/3 3/0   3/0 2 4/3 1.
4. Káder Benedek Dunakeszi Kinizsi 0/3 0/3 0/3   0   4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bozsó Dominik Ceglédi VSE   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszárd AC 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Pálos Gergő Mohácsi TE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna   3/0 1/3 3/0 2 2.
2. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 0/3   0/3 3/2 1 3.
3. Aubert Adrián Mohácsi TE 3/1 3/0   3/0 3 1.
4. Söveges Zalán Turris SE Sopron 0/3 2/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet poén H
1. Györfi Tibor Gödöllői EAC   0/3 0/3 3/0 1 3/3 61/60 3.
2. Adamik György Zsombor Tatai AC 3/0   3/2 3/2 3     1.
3. Keszei Róbert Turris SE Sopron 3/0 2/3   0/3 1 3/3 55/62 4.
4. Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI 0/3 2/3 3/0   1 3/3 61/55 2.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Leó Turris SE Sopron   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Klemenc Botond Ceglédi VSE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Balkovics Áron BVSC-Zugló SI 1/3 1/3 3/0   1 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna   0/3 3/0 0/3 1 3.
2. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 3/0   3/1 1/3 2 2.
3. Őzse Gergely Pál Dunakeszi Kinizsi 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Balogh András PTE PEAC 3/0 3/1 3/0   3 1.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Levente László ASE Orosháza   3/2 3/1 1/3 2 1.
2. Vezér Kálmán Mohácsi TE 2/3   3/0 3/1 2 2.
3. Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE 1/3 0/3   3/2 1 3.
4. Gonda Bendegúz Győri Elektromos 3/1 1/3 2/3   1 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Schleer András Gödöllői EAC   3/2 3/2 3/0 3 1.
2. Lei Balázs Soltvadkerti TE 2/3   3/2 3/0 2 2.
3. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 2/3 2/3   3/0 1 3.
4. Bakonyi Boldizsár Celldömölki VVSE 0/3 0/3 0/3   0 4.