Serdülő Top24 Bajnokság, 2017. december 9-10, Tata.

Selejtezőcsoportok

1. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. 6. GY H
1. Huzsvár Erik KSI SE   3/0 3/0 3/0 3/0 3/1 5 1.
2. Krebs Levente BVSC-Zugló 0/3   3/0 3/0 3/2 3/2 4 2.
3. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3 0/3   2/3 0/3 3/0 1 5.
4. Fehér Leó Turris SE Sopron 0/3 0/3 3/2   2/3 3/2 2 4.
5. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE 0/3 2/3 3/0 3/2   3/0 3 3.
6. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE 1/3 2/3 0/3 2/3 0/3   0 6.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. 6. GY poén H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/1 3/1 3/0 1/3 3/1 4 81/65 1.
2. Ujvári Máté KSI SE 1/3   3/0 3/1 3/1 3/1 4 72/69 2.
3. Fehér Balázs BVSC-Zugló 1/3 0/3   3/0 1/3 3/0 2   4.
4. Szűcs Sándor Békési TE 0/3 1/3 0/3   0/3 3/0 1   5.
5. Kovács Kristóf Győri Elektromos VSK 3/1 1/3 3/1 3/0   3/0 4 65/84 3.
6. Brázai Balázs Kispest SE 1/3 1/3 0/3 0/3 0/3   0   6.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. 6. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   2/3 3/1 3/1 3/0 3/1 4 2.
2. Krebs Bálint BVSC-Zugló 3/2   3/1 1/3 3/0 3/0 4 1.
3. Straubinger Balázs KSI SE 1/3 1/3   1/3 3/0 3/1 2 4.
4. Bedő Norbert Egri VSIPAK 1/3 3/1 3/1   3/0 1/3 3 3.
5. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 0/3 0/3 0/3 0/3   3/0 1 5.
6. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 1/3 0/3 1/3 3/1 0/3   1 6.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. 6. GY H
1. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi   2/3 3/1 3/0 3/0 3/1 4 2.
2. Balogh Bence Fastron AC Tolna 3/2   3/1 3/1 3/0 3/0 5 1.
3. Faragó Barnabás PTE PEAC 1/3 1/3   3/0 3/1 3/2 3 3.
4. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 0/3 1/3 0/3   3/1 3/1 2 4.
5. Kiss Dániel Turris SE Sopron 0/3 0/3 1/3 1/3   1/3 0 6.
6. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló 1/3 0/3 2/3 1/3 3/1   1 5.

 

Főtáblák

1-8. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. pont H
1. Huzsvár Erik KSI SE   3/2 3/1 0/3 3/2 1/3 3/0 3/0 12 2.
2. Ócsai Máté Ceglédi VSE 2/3   0/3 3/0 3/1 1/3 3/1 3/0 11 4.
3. Krebs Bálint BVSC-Zugló 1/3 3/0   3/0 3/2 3/2 3/0 2/3 12 3.
4. Balogh Bence Fastron AC Tolna 3/0 0/3 03   3/2 1/3 3/1 3/0 11 5.
5. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi 2/3 1/3 2/3 2/3   1/3 1/3 3/0 8 7.
6. Hőgye Dániel PTE PEAC 3/1 3/1 2/3 3/1 3/1   3/0 3/1 13 1.
7. Ujvári Máté KSI SE 0/3 1/3 0/3 1/3 3/1 0/3   3/1 9 6.
8. Krebs Levente BVSC-Zugló 0/3 0/3 3/2 0/3 0/3 1/3 1/3   8 8.

 

9-16. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. pont szet H
1. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE   2/3 1/3 0/3 2/3 3/1 0/3 3/2 9   15.
2. Kovács Kristóf Győri Elektromos VSK 3/2   3/1 2/3 3/0 1/3 3/1 3/0 12 5/4 10.
3. Bedő Norbert Egri VSIPAK 3/1 1/3   3/0 3/1 3/1 2/3 3/2 12 4/3 9.
4. Faragó Barnabás PTE PEAC 3/0 3/2 0/3   3/0 3/0 3/1 0/3 12 3/5 11.
5. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 3/2 0/3 1/3 0/3   2/3 1/3 1/3 8   16.
6. Straubinger Balázs KSI SE 1/3 3/1 1/3 0/3 3/2   3/1 0/3 10   13.
7. Fehér Balázs BVSC-Zugló 3/0 1/3 3/2 1/3 3/1 1/3   1/3 10   14.
8. Fehér Leó Turris SE Sopron 2/3 0/3 2/3 3/0 3/1 3/0 3/1   11   12.

 

17-24. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. pont H
1. Farkas Dávid Eötvös DPSE   0/3 3/0 0/3 3/1 1/3 3/0jn 3/0 9 19.
2. Szűcs Sándor Békési TE 3/0   3/1 3/1 3/2 0/3 3/0 3/2 11 17.
3. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 0/3 1/3   0/3 1/3 3/0 3/0jn 1/3 7 23.
4. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló 3/0 1/3 3/0   3/1 3/0 3/0jn 3/1 11 18.
5. Kiss Dániel Turris SE Sopron 1/3 2/3 3/1 1/3   3/1 3/0jn 2/3 8 21.
6. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 3/1 3/0 0/3 0/3 1/3   3/0jn 0/3 8 22.
7. Brázai Balázs Kispest SE 0/3jn 0/3 0/3jn 0/3jn 0/3jn 0/3jn   jn0/3 - -
8. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE 0/3 2/3 3/1 1/3 3/2 3/0 3/0jn   9 20.

Brázai Balázs a csoportkör után visszalépett, eredményei törölve lettek.