NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

Szekszárd AC I.osztályú újonc és serdülő ranglistaversenye

Serdülő fiú páros:

1. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC) Both-Both
3/1
Both-Both
3/0
(6,8,10)
Both-Both
3/0
(4,4,6)
Both-Both
3/2
(-1,-12,7,10,9)
Juhász-Terék
3/2
(10,-8,6,-2,10)
2. Huzsvár Erik (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE)
3. Fehér Balázs (KSI SE) - Németh Pál (KSI SE) Baranyai-Iván
3/1
4. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Iván Bertold (Celldömölki VVSE)
5. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC) Tóth-Tóth
3/1
Tóth-Tóth
3/2
(8,8,-9,-9,9)
6. Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC) - Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC)
7. Bartal Tamás (Fastron AC Tolna) - Fehér Kristóf (Fastron AC Tolna) Schmidt-Velkey
3/0
8. Schmidt Máté (Ceglédi VSE) - Velkey József (Ceglédi VSE)
9. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) Tóth-Mezei
3/0
Tóth-Mezei
3/0
(8,4,7)
Tóth-Mezei
3/0
(7,9,8)
10. Folkmayer Szabolcs (Asztalitenisz Egyetem) - Folkmayer Marcell (Asztalitenisz Egyetem)
11. Hatfaludi Péter (KSI SE) - Lutz Péter (KSI SE) Szabalics-Terék
3/0
12. Szabalics Tamás (KSI SE) - Terék Dániel (KSI SE)
13. Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Szeles Kristóf (Nyírbátori ASE) Molnár-Szeles
3/0
Szabó-Pálfy
3/1
(7,-7,3,8)
14. Szabó Imre (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged)
15. Gombola Bence (Tokodi AC) - Nagy Ádám (Celldömölki VVSE) Szabó-Pálfy
3/1
16. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)
17. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) András-Rózsa
3/1
András-Rózsa
3/0
(4,5,5)
Kisvarga-Nagy
3/0
(9,9,10)
Juhász-Terék
3/1
(-9,3,5,8)
18. Lengyel Ádám (Dunakeszi Kinizsi) - Pável Attila (Dunakeszi Kinizsi)
19. Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) - Domokos Bence (BVSC-Zugló SI) Székely-Farkas
3/0
20. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE)
21. Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK) Nagy-Soós
3/0
Kisvarga-Nagy
3/0
(6,4,10)
22. Domián Dávid Ádám (Kanizsa Sörgyár SE) - Balogh Bence (Fastron AC Tolna)
23. Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi) - Porubszki Martin (Dunakeszi Kinizsi) Kisvarga-Nagy
3/1
24. Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) - Nagy Norbert (Budaörsi SC)
25. Németh Márton (PTE PEAC) - Hőgye Gábor (PTE PEAC) Németh-Hőgye
3/2
Németh-Hőgye
3/1
(10,10-7,8)
Juhász-Terék
3/0
(2,7,8)
26. Kardos István (Bajai TE) - Zsuffa Ádám (Bajai TE)
27. Kristóf Balázs (KSI SE) - Xiong Dawei (KSI SE) Nagy-Marossy
3/0
28. Nagy Béla (Szarvasi Körös ASE) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI)
29. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Hőgye Dániel (PTE PEAC) Virág-Medvegy
3/1
Juhász-Terék
3/2
(-7,-9,6,4,9)
30. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE)
31. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) Juhász-Terék
3/0
32. Juhász Patrik (KSI SE) - Terék Norbert (KSI SE)

Bejátszók:

3. Fehér Balázs (KSI SE) - Németh Pál (KSI SE) Fehér-Németh
3/0
Kiss Bálint (Univer Sport Kft.) - Jádi Dominik (Univer Sport Kft.)
6. Francsics Dávid (Tatai AC) - Ferjáncz Ábrahám (Tatai AC) Tóth-Tóth
3/1
Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC) - Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC)
11. Krizsán László (ATSK Szeged) - Sándor Dávid (ATSK Szeged) Hatfaludi-Lutz
3/2
Hatfaludi Péter (KSI SE) - Lutz Péter (KSI SE)
14. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI) Szabó-Tubak
3/2
Szabó Imre (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged)
19. Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) - Domokos Bence (BVSC-Zugló SI) Krebs-Domokos
j.n.
Szabó Márk (Ceglédi VSE) - Kisvarga Jonatán (Pénzügyőr SE)
22. Domián Dávid Ádám (Kanizsa Sörgyár SE) - Balogh Bence (Fastron AC Tolna) Domián-Balogh
3/0
Bene Máté (KSI SE) - Hatfaludi Ádám (KSI SE)
27. Kristóf Balázs (KSI SE) - Xiong Dawei (KSI SE) Kristóf-Xiong
3/0
Adamik György Zsombor (Tatai AC) - Gelencsér Bálint (Kanizsa Sörgyár SE)
30. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE) Virág-Medvegy
3/0
Faragó Barnabás (Komló Sport Kft.) - Orbán-Kabdebó Aba (Ceglédi VSE)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Both Levente Malév SC Both Levente
4/1
Both Levente
4/0
(6,12,5,2)
Both Levente
4/0
(4,6,2,7)
András Csaba
4/2
(-7,-8,6,6,6,6)

András Csaba
4/0
(9,5,7,12)

2. Ócsai Máté Ceglédi VSE
3. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Tóth Bence
4/2
4. Tóth Bence Kecskeméti Sp.
5. Nagy Norbert Budaörsi SC Nagy Norbert
4/1
Nagy Norbert
4/3
(-5,6,13,6,-6,-6,5)
6. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
7. Szabó Imre ATSK Szeged Rózsa Dávid
4/1
8. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
9. Németh Márton PTE PEAC Németh Márton
4/0
Molnár Dávid
4/0
(10,6,2,2)
András Csaba
4/0
(5,5,11,7)
10. Hatfaludi Péter KSI SE
11. Nagy Csaba SZAK Molnár Dávid
4/0
12. Molnár Dávid Nyírbátori ASE
13. Szabalics Tamás KSI SE Szabalics Tamás
4/3
András Csaba
4/0
(7,8,8,8)
14. Velkey József Ceglédi VSE
15. Lengyel Ádám Dunakeszi Kinizsi András Csaba
4/0
16. András Csaba BVSC-Zugló SI
17. Terék Norbert KSI SE Terék Norbert
4/1
Terék Norbert
4/1
(8,11,4,-3,4)
Both Olivér
4/2
(5,-11,3,-7,7,6)
Both Olivér
4/1
(9,-15,9,9,5)
18. Vida Dávid BVSC-Zugló SI
19. Terék Dániel KSI SE Hőgye Gábor
4/2
20. Hőgye Gábor PTE PEAC
21. Mezei Levente Kecskeméti Sp. Mezei Levente
4/0
Both Olivér
4/0
(5,4,5,6)
22. Soós Barnabás SZAK
23. Hőgye Dániel PTE PEAC Both Olivér
4/0
24. Both Olivér Malév SC
25. Szabó Bence BVSC-Zugló SI Szabó Bence
4/0
Kisvarga Benjámin
4/3
(8,6,7,-4,-7,-4,9)
Schmidt Máté
4/0
(8,7,8,12)
26. Huzsvár Erik KSI SE
27. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE Kisvarga Benjámin
4/2
28. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE
29. Schmidt Máté Ceglédi VSE Schmidt Máté
4/1
Schmidt Máté
4/2
(-8,12,-7,8,9,10)
30. Nagy Béla Szarvasi Körös ASE
31. Lotz Gergő Budaörsi SC Juhász Patrik
4/1
32. Juhász Patrik KSI SE

Bejátszók:

1 Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) Szabó Imre
3/1
Szabó Imre (ATSK Szeged)
2 Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) Lengyel Ádám
3/0
Lengyel Ádám (Dunakeszi Kinizsi)
3 Lotz Gergő (Budaörsi SC) Lotz Gergő
3/0
Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI)
4 Sándor Dávid (ATSK Szeged) Hőgye Dániel
3/2
Hőgye Dániel (PTE PEAC)
5 Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) Ócsai Máté
3/1
Ócsai Máté (Ceglédi VSE)
6 Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) Vida Dávid
3/0
Pável Attila (Dunakeszi Kinizsi)

Serdülő fiú egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Francsics Dávid Tatai AC 0/3   0/3 0 3.
3. Zsuffa Ádám Bajai TE 0/3 3/0   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Dániel KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Fehér Kristóf Fastron AC Tolna 0/3   3/0 1 2.
3. Kiss Bálint Univer Sport Kft. 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Jádi Dominik Univer Sport Kft. 0/3   0/3 0 3.
3. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 3/0   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/0 3/2 2 1.
2. Faragó Barnabás Komló Sport Kft 0/3   3/2 1 2.
3. Buzás Ádám Sárbogárdi AK 2/3 3/2   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE   3/0 3/0 2 1.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Folkmayer Szabolcs Asztalitenisz Egyetem 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3   3/1 1 2.
3. Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3 1/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE   3/0 3/0 2 1.
2. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3   3/2 1 2.
3. Balogh Bence Fastron AC Tolna 0/3 2/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Béla Szarvasi Körös ASE   3/0jn 3/1 2 1.
2. Lutz Péter KSI SE 0/3jn   0/3 0 3.
3. Krebs Levente BVSC-Zugló SI 1/3 3/0   1 2.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   3/0 0/3 1 2.
2. Domián Dávid Kanizsa Sörgyár 0/3   0/3 0 3.
3. Huzsvár Erik KSI SE 3/0 3/0   2 1.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Iván Bertold Celldömölki VVSE   2/3 3/0 1 2.
2. Hatfaludi Péter KSI SE 3/2   3/1 2 1.
3. Adamik György Zsombor Tatai AC 0/3 1/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/1 3/0 2 1.
2. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 1/3   3/1 1 2.
3. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 0/3 1/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 2 1.
2. Ferjáncz Ábrahám Tatai AC 0/3   1/3 0 3.
3. Bene Máté KSI SE 2/3 3/1   1 2.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lotz Gergő Budaörsi SC   3/0 3/0 2 1.
2. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK 0/3   3/1 1 2.
3. Fehér Balázs KSI SE 0/3 1/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Virág Bence Szarvasi Körös ASE   3/2 3/0 2 1.
2. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE 2/3   3/1 1 2.
3. Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi 0/3 1/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bartal Tamás Fastron AC Tolna   1/3 3/0 1 2.
2. Sándor Dávid ATSK Szeged 3/1   3/0 2 1.
3. Gelencsér Bálint Kanizsa Sörgyár SE 0/3 0/3   0 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/0 3/1 2 1.
2. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC 0/3   3/0 1 2.
3. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 1/3 0/3   0 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vida Dávid BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Márk Ceglédi VSE 0/3   1/3 0 3.
3. Kardos István Bajai TE 0/3 3/1   1 2.

 

18. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lengyel Ádám Dunakeszi Kinizsi   3/0 3/0 2 1.
2. Tubak Dániel ATSK Szeged 0/3   3/1 1 2.
3. Folkmayer Marcell Asztalitenisz Egyetem 0/3 1/3   0 3.

 

19. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Krizsán László ATSK Szeged 0/3   2/3 0 3.
3. Németh Pál KSI SE 0/3 3/2   1 2.

 

20. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Imre ATSK Szeged   3/1 3/2 2 1.
2. Porubszki Martin Dunakeszi Kinizsi 1/3   2/3 0 3.
3. Xiong Dawei KSI SE 2/3 3/2   1 2.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE   2/3 - 3/0 1 2.
2. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI 3/2   - 3/0 2 1.
3. Domián Dávid Ádá átsors. 9/2 Kanizsa Sörgyár SE - -   - - -
4. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3 0/3 -   0 3.

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Gombola Bence Tokodi ATC   1/3 1/3 - 0 3.
2. Ujvári Máté KSI SE 3/1   1/3 - 1 2.
3. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi 3/1 3/1   - 2 1.
4. Jádi Dominik átsors. 3/2 Univer Sport Kft. - - -   - -