Serdülő Húszak 2014. április 12-13.

Selejtezőcsoportok

1. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Heiszman Henrik KSI SE   3/1 3/1 3/0 3/0 4 1.
2. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 1/3   3/1 3/0 3/0 3 2.
3. Velkey József Ceglédi VSE 1/3 1/3   1/3 1/3 0 5.
4. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 3/1   3/0 2 3.
5. Hőgye Gábor PTE-PEAC 0/3 0/3 3/1 0/3   1 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY szet H
1. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC   0/3 3/0 3/0 3/0 3 3/3 2.
2. Terék Norbert KSI SE 3/0   2/3 3/2 3/1 3 5/3 1.
3. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 0/3 3/2   3/1 3/0 3 3/5 3.
4. Nagy Norbert Budaörsi SC 0/3 2/3 1/3   3/1 1   4.
5. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 0/3 1/3   0   5.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Both Levente MALÉV SC   3/1 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Schmidt Máté Ceglédi VSE 1/3   3/0 3/1 3/0 3 2.
3. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   3/2 3/2 2 3.
4. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 2/3   3/1 1 4.
5. Kiss Barnabás Budaörsi SC 0/3 0/3 2/3 1/3   0 5.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/2 3/0 3/0 3/1 4 1.
2. Both Olivér MALÉV SC 2/3   3/1 3/1 3/0 3 2.
3. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3 1/3   3/2 3/2 2 3.
4. Kisvarga Benjámin Pézügyőr SE 0/3 1/3 2/3   3/0 1 4.
5. Páris Artúr Balassagyarmat 1/3 0/3 2/3 0/3   0 5.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 2/3 3/0 3/1 3 2.
2. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 0/3   0/3 0/3 1/3 0 5.
3. Németh Márton PTE-PEAC 3/2 3/0   3/1 3/2 4 1.
4. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 0/3 3/0 1/3   1/3 1 4.
5. Terék Dániel KSI SE 1/3 3/1 2/3 3/1   2 3.

 

Főtáblák

A10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Heiszman Henrik KSI SE   3/0 0/3 3/0 3/0 3/0 3/1 3/0 0/3 3/1 7 2.
2. Terék Norbert KSI SE 0/3   0/3 0/3 0/3 2/3 2/3 3/0 3/0 3/2 3 8.
3. Both Levente MALÉV SC 3/0 3/0   3/0 3/0 2/3 3/1 3/1 3/2 3/0 8 1.
4. Juhász Patrik KSI SE 0/3 3/0 0/3   0/3 3/2 3/2 3/0 0/3 3/0 5 4.
5. Németh Márton PTE-PEAC 0/3 3/0 0/3 3/0   3/2 0/3 2/3 0/3 3/1 4 6.
6. András Csaba BVSC-Zugló SI 0/3 3/2 3/2 2/3 2/3   3/1 1/3 2/3 1/3 3 7.
7. Both Olivér MALÉV SC 1/3 3/2 1/3 2/3 3/0 1/3   3/0 3/2 3/1 5 5.
8. Schmidt Máté Ceglédi VSE 0/3 0/3 1/3 0/3 3/2 3/1 0/3   1/3 2/3 2 10.
9. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 3/0 0/3 2/3 3/0 3/0 3/2 2/3 3/1   3/0 6 3.
10. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 1/3 2/3 0/3 0/3 1/3 3/1 1/3 3/2 0/3   2 9.

A10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-10 10-6 7-6 8-6 9-6 1-3 2-6 2-3 10-7
2-9 9-8 5-9 9-7 8-7 4-6 4-8 5-7 3-6
3-8 3-7 1-8 4-10 2-10 5-8 1-7 1-6 2-8
4-7 2-5 3-10 3-5 1-5 2-7 3-9 10-8 1-9
5-6 1-4 2-4 1-2 3-4 10-9 5-10 4-9 4-5

 

B10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   0/3 2/3 0/3 3/1 0/3 3/0 2/3 3/2 3/0 4 14.
2. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 3/0   0/3 0/3 3/0 0/3 0/3 1/3 3/1 2/3 3 20.
3. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 3/2 3/0   3/1 3/1 3/1 3/2 3/2 3/0 0/3 8 11.
4. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 3/0 3/0 1/3   3/0 3/1 3/2 3/1 3/1 3/1 8 12.
5. Terék Dániel KSI SE 1/3 0/3 1/3 0/3   3/1 3/2 3/0 1/3 0/3 3 17.
6. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 3/0 3/0 1/3 1/3 1/3   3/2 3/0 1/3 3/1 5 13.
7. Kisvarga Benjámin Pézügyőr SE 0/3 3/0 2/3 2/3 2/3 2/3   3/1 0/3 3/0 3 18.
8. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 3/2 3/1 2/3 1/3 0/3 0/3 1/3   1/3 3/2 3 19.
9. Nagy Norbert Budaörsi SC 2/3 1/3 0/3 1/3 3/1 3/1 3/0 3/1   1/3 4 16.
10. Hőgye Gábor PTE-PEAC 0/3 3/2 3/0 1/3 3/0 1/3 0/3 2/3 3/1   4 15.

B10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-10 7-6 8-6 9-6 10-6 3-6 2-6 2-3 1-2
2-9 4-8 9-7 10-7 8-7 2-7 10-8 5-7 4-6
3-8 5-9 3-10 2-8 1-9 4-9 1-7 1-6 5-8
4-7 2-10 1-5 3-5 2-5 1-8 3-9 9-8 3-7
5-6 1-3 2-4 1-4 3-4 5-10 4-5 4-10 10-9