Serdülő Húszak 2013. március 9-10.

Selejtezőcsoportok

1. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY szet H
1. Heiszman Henrik KSI SE   3/1 3/0 3/0 - 3   1.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 1/3   3/1 1/3 - 1 4/4 3.
3. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3   3/0 - 1 4/3 2.
4. Jeney Tamás Debreceni ABE 0/3 3/1 0/3   - 1 3/4 4.
5. - - - - - -   - - -

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Banok Tamás Egris ÁFÉSZ SC 1/3   3/1 3/0 3/0 3 2.
3. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3   3/1 3/0 2 3.
4. Palya Máté Debreceni ABE 0/3 0/3 1/3   0/3 0 5.
5. Velkey József Ceglédi VSE 0/3 0/3 0/3 3/0   1 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC   3/2 3/2 3/0 3/0 4 1.
2. Both Levente MALÉV SC 2/3   3/1 3/0 3/1 3 2.
3. András Csaba BVSC-Zugló SI 2/3 1/3   2/3 3/2 1 4.
4. Schmidt Máté Ceglédi VSE 0/3 0/3 3/2   3/2 2 3.
5. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3 2/3 2/3   0 5.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Balázs Bence Debreceni ABE   3/0 3/1 3/2 3/2 4 1.
2. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 3/2 2/3 2 2.
3. Juhász Patrik KSI SE 1/3 1/3   1/3 3/0 1 4.
4. Both Olivér MALÉV SC 2/3 2/3 3/1   3/2 2 3.
5. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 2/3 3/2 0/3 2/3   1 5.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC   1/3 3/0 3/0 3/0 3 2.
2. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 3/1   2/3 3/1 3/0 3 1.
3. Nguyen Duc Dániel KSI SE 0/3 3/2   1/3 3/1 2 4.
4. Szeles Balázs Nyírbátori ASE 0/3 1/3 3/1   3/0 2 3.
5. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 1/3 0/3   0 5.

 

Főtáblák

A10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   2/3 3/0 3/1 3/0 3/1 3/0 3/2 3/2 3/2 8 1.
2. Heiszman Henrik KSI SE 3/2   3/0 3/1 3/0 3/0 1/3 2/3 3/0 3/0 7 3.
3. Both Levente MALÉV SC 0/3 0/3   1/3 3/1 3/0 0/3 2/3 0/3 2/3 2 7.
4. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC 1/3 1/3 3/1   3/0 3/2 1/3 3/2 1/3 3/2 5 5.
5. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 1/3 0/3   0/3 0/3 0/3 0/3 3/0 1 10.
6. Balázs Bence Debreceni ABE 1/3 0/3 0/3 2/3 3/0   2/3 2/3 1/3 3/0 2 8.
7. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC 0/3 3/1 3/0 3/1 3/0 3/2   3/2 1/3 3/1 7 2.
8. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 2/3 3/2 3/2 2/3 3/0 3/2 2/3   2/3 3/0 5 6.
9. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 2/3 0/3 3/0 3/1 3/0 3/1 3/1 3/2   1/3 6 4.
10. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI 2/3 0/3 3/2 2/3 0/3 0/3 1/3 0/3 3/1   2 9.

A10 sorsolás: az nincs, összevissza...

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
                 
                 
                 
                 
                 

 

B10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/1 2/3 3/2 1/3 3/1 3/1 3/0 2/3 3/1 6 13.
2. Nguyen Duc Dániel KSI SE 1/3   3/0 3/1 1/3 3/0 3/1 3/0 1/3 3/1 6 14.
3. Schmidt Máté Ceglédi VSE 3/2 0/3   0/3 0/3 3/1 1/3 3/0 2/3 3/0jn 4 17.
4. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 2/3 1/3 3/0   3/1 3/0 0/3 3/0 0/3 3/0jn 5 16.
5. Szeles Balázs Nyírbátori ASE 3/1 3/1 3/0 1/3   3/2 1/3 1/3 3/2 3/0jn 6 12.
6. Jeney Tamás Debreceni ABE 1/3 0/3 1/3 0/3 2/3   3/1 1/3 0/3 3/1 2 19.
7. Both Olivér MALÉV SC 1/3 1/3 3/1 3/0 3/1 1/3   3/0 3/1 3/0 6 15.
8. Velkey József Ceglédi VSE 0/3 0/3 0/3 0/3 3/1 3/1 0/3   0/3 3/0jn 3 18.
9. Juhász Patrik KSI SE 3/2 3/1 3/2 3/0 2/3 3/0 1/3 3/0   3/1 7 11.
10. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 1/3 1/3 0/3jn 0/3jn 0/3jn 1/3 0/3 0/3jn 1/3   0 20.

Keresztény Ádám visszalépett.

B10 sorsolás: az nincs, összevissza...

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap