Serdülő Huszak 2012. december 8-9.

Selejtezőcsoportok

1. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Böhm Gábor TURRIS SE Sopron   3/2 3/1 3/0 3/0 4 1.
2. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 2/3   3/0 3/0 3/2 3 2.
3. Szepesi Bence Jászkun Volán SC 1/3 0/3   1/3 1/3 0 5.
4. Juhász Patrik KSI SE 0/3 0/3 3/1   3/0 2 3.
5. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI 0/3 2/3 3/1 0/3   1 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Kramarics Gergő Celldömölki VSE   3/1 3/2 3/2 3/0 4 1.
2. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC 1/3   2/3 3/0 3/0 2 3.
3. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI 2/3 3/2   3/0 3/0 3 2.
4. Páris Achim Dózsa DSE 2/3 0/3 0/3   0/3 0 5.
5. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 0/3 3/0   1 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE   3/2 3/1 3/0 3/0 4 1.
2. Balázs Bence DABE 2/3   3/0 3/0 3/1 3 2.
3. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI 1/3 0/3   2/3 3/0 1 4.
4. Nguyen Duc Dániel KSI SE 0/3 0/3 3/2   3/0 2 3.
5. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3 0/3 0/3   0 5.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H poén
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   1/3 3/0 3/0 3/0 3 2.  
2. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 3/1   3/1 3/2 3/1 4 1.  
3. Magai Rómeó Tatabányai ASE 0/3 1/3   3/0 0/3 1 5. 52/54
4. Both Levente Malév SC 0/3 2/3 0/3   3/0 1 4. 54/53
5. András Csaba BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 3/0 0/3   1 3. 53/52

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Heiszman Henrik KSI SE   3/1 3/1 3/1 3/1 4 1.
2. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC 1/3   0/3 0/3 2/3 0 5.
3. Makk Benedek BVSC-Zugló SI 1/3 3/0   3/1 0/3 2 3.
4. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 1/3 3/0 1/3   2/3 1 4.
5. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 1/3 3/2 3/0 3/2   3 2.

 

Főtáblák

A10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Böhm Gábor TURRIS SE Sopron   3/2 3/2 3/2 3/1 3/2 1/3 3/0 3/0 3/2 8 1.
2. Kramarics Gergő Celldömölki VSE 2/3   1/3 3/1 3/0 3/1 3/2 3/0 3/2 3/0 7 3.
3. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE 2/3 3/1   3/0 3/1 3/0 3/0 3/2 3/0 3/1 8 2.
4. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 2/3 1/3 0/3   0/3 3/1 3/1 3/1 3/2 3/1 5 4.
5. Heiszman Henrik KSI SE 1/3 0/3 1/3 3/0   3/1 1/3 1/3 3/0 3/0 4 6.
6. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 2/3 1/3 0/3 1/3 1/3   0/3 1/3 1/3 2/3 0 10.
7. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI 3/1 2/3 0/3 1/3 3/1 3/0   3/1 3/2 2/3 5 5.
8. Balázs Bence DABE 0/3 0/3 2/3 1/3 3/1 3/1 1/3   0/3 3/1 3 8.
9. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI 0/3 2/3 0/3 2/3 0/3 3/1 2/3 3/0   3/1 3 7.
10. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 2/3 0/3 1/3 1/3 0/3 3/2 3/2 1/3 1/3   2 9.

A10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-10 1-3 1-4 1-8 1-5 1-9 1-7 1-6 1-2
2-9 2-4 2-8 2-5 2-7 2-10 2-6 2-3 3-7
3-8 5-8 3-5 3-4 3-10 3-6 3-9 4-10 4-6
4-7 6-7 6-9 6-10 4-9 4-5 4-8 5-7 5-9
5-6 9-10 7-10 7-9 6-8 7-8 5-10 8-9 8-10

 

B10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   - 2/3 1/3 0/3 3/2 3/0 3/1 0/3 3/0 4 16.
2. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC -   3/1 3/2 - - - - 3/0 - - -
3. Nguyen Duc Dániel KSI SE 3/2 1/3   1/3 1/3 3/0 3/2 3/2 3/2 3/1 6 13.
4. Both Levente Malév SC 3/1 2/3 3/1   1/3 3/0 3/0 0/3 3/2 3/1 6 12.
5. Makk Benedek BVSC-Zugló SI 3/0 - 3/1 3/1   3/1 3/0 3/2 3/1 3/2 8 11.
6. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 2/3 - 0/3 0/3 1/3   1/3 2/3 2/3 0/3 0 19.
7. András Csaba BVSC-Zugló SI 0/3 - 2/3 0/3 0/3 3/1   2/3 1/3 0/3 1 18.
8. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI 1/3 - 2/3 3/0 2/3 3/2 3/2   3/1 3/1 5 14.
9. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 3/0 0/3 2/3 2/3 1/3 3/2 3/1 1/3   3/1 4 15.
10. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI 0/3 - 1/3 1/3 2/3 3/0 3/0 1/3 1/3   2 17.

Timafalvi Gergő a főtábla 2. fordulója után sérülés miatt visszalépett, eredménye nem számít be.

B10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-10 1-3 1-9 1-4 1-8 1-5 1-7 1-6 1-2
2-9 2-4 2-3 2-6 2-5 2-10 2-8 2-7 3-7
3-8 5-10 4-6 3-9 3-10 3-4 3-6 3-5 4-8
4-7 6-9 5-8 5-7 4-9 6-8 4-5 4-10 5-9
5-6 7-8 7-10 8-10 6-7 7-9 9-10 8-9 6-10