NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

Magyarország 2012. évi országos serdülő fiú csapatbajnoksága

1. BVSC-Zugló SI I. Bruckner M., Kovács G., Bakos B. BVSC-Zugló SI I.
4/2
BVSC-Zugló SI I.
4/3

BVSC-Zugló SI I.
4/1

Bruckner M.-Szeles B. 3/0 (5,3,5)
Bakos B.-Tóth G. 2/3 (-10,-9,7,6,6)
Kovács G.-Molnár D. 3/0 (9,6,8)
Bruckner,Kovács-Tóth,Szeles 3/2 (-9,4,-8,12,5)
Bruckner M.-Tóth G. 3/0 (12,9,7)
{Kovács G.-Szeles B. 3/0 (3,6,7)
Bakos B.-Molnár D. 3/0 (3,5,6)}

2. Egri Áfész SC Timafalvi G., Banok T.
3. Ceglédi VSE Schmidt M., Kovács S., Velkey J. Ceglédi VSE
4/1
4. Kecskeméti Sp. I. Balogh E., Mezei L., Tóth B., Szabó D.
5. KSI SE I. Heiszman H., Nguyen D.D., Juhász P. Nyírbátori ASE
4/1
Nyírbátori ASE
4/1
6. Nyírbátori ASE Tóth G., Szeles B., Molnár D.
7. Debreceni ABE Balázs B., Palya M., Jeney T., Tarsoly M. BVSC-Zugló SI II.
4/2
8. BVSC-Zugló SI II. Kosiba K., Makk B., Keresztény Á., Osváth T.

Bejátszók:

2. Egri Áfész SC Egri Áfész SC
4/1
Jászkun Volán SC
7. KSI SE II. Debreceni ABE
4/1
Debreceni ABE

 

Selejtező:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ceglédi VSE Schmidt M., Kovács S., Velkey J.   4/2 4/1 2 1.
2. Balatonfüredi FC Fenyves M., Németh M. 2/4   4/1 1 2.
3. Budaörsi SC III. Batta G., Kazsuk T., Kuts B. 1/4 1/4   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nyírbátori ASE Tóth G., Szeles B., Molnár D.   4/0 4/0 2 1.
2. Budaörsi SC I. Nagy N., Sós B., Kiss B. 0/4   4/3 1 2.
3. Kecskeméti Sp. II. Nagy K., Nagy V., Piros B. 0/4 3/4   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Malév SC Both L., Vass M., Both O.   2/4 4/1 1 2.
2. KSI SE II. Kubik D., Saadaldin H., Kálmánchelyi L. 4/2   4/0 2 1.
3. Csepel-sziget SE II. Strobel S., Bodroghy B., Metyko L. 1/4 0/4   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Egri Áfész SC Timafalvi G., Banok T.   4/2 4/1 2 1.
2. Tatabányai ASE Magai R., Mészáros M., Ferencz V., Francs. 2/4   4/1 1 2.
3. Csepel-sziget SE I. Czibulya B., Bodroghy B., Pallagi P. 1/4 1/4   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. BVSC-Zugló SI III. Pásztor M., Szabó B., András Cs., Felker D.   3/4 4/0 1 2.
2. Debreceni ABE Balázs B., Palya M., Jeney T., Tarsoly M. 4/3   4/2 2 1.
3. Szombathelyi AK Nagy M., Nagy Cs., Ihász M. 0/4 2/4   0 0.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Jászkun Volán SC Molnár I.P., Szepesi B.   4/2 4/0 2 1.
2. Pénzügyőr SC Kisvarga B., Terék N., Terék D. 2/4   4/0 1 2.
3. Budaörsi SC II. Iván B., Marossy D., Lotz G. 0/4 0/4   0 3.

Az 1. csoport első helyezett csapata a főtábla 3. helyére lett besorsolva.
A 2. csoport első helyezett csapata a főtábla 6. helyére lett besorsolva.
A 3. és 5. csoportok első helyezett csapatai bejátszanak a főtábla 7. helyére.
A 4. és 6. csoportok első helyezett csapatai bejátszanak a főtábla 2. helyére.