NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

I. o. újonc és serdülő fiú országos ranglistaverseny 2013. október 12-13., Budapest

2013. október 12., szombat

Újonc U10 korcsoport főtábla

1.
Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
3/0
Hőgye Dániel
3/0
Hőgye Dániel
3/2
(11,-9,11,-12,8)

Ócsai Máté
3/2
(6,-9,4,-8,6)

2.
Juhász Márk KSI SE
3.
Virág Tamás Nyírbátori ASE Marton Milán
3/0
4.
Marton Milán SZAK
5.
Krebs Levente VÁKE Krebs Levente
3/0
Huzsvár Erik
3/1
6.
Hatfaludi Ádám KSI SE
7.
Balogh Bence Fastron AC Tolna Huzsvár Erik
3/0
8.
Huzsvár Erik KSI SE
9.
Faragó Barnabás Komló Sport Kft Faragó Barnabás
3/0
Faragó Barnabás
3/0
Ócsai Máté
3/2
(-7,-6,8,8,7)
10.
Pósfai Bendegúz Annavölgyi Bányász
11.
Domokos Bence Statisztika PSC Németh Máté
3/1
12.
Németh Máté SZAK
13.
Fehér Balázs KSI SE Fehér Balázs
3/0
Ócsai Máté
3/0
14.
Marton Bálint SZAK
15.
Ujvári Máté Csepel-sziget SE Ócsai Máté
3/0
16.
Ócsai Máté Ceglédi VSE

 

Újonc U10 korcsoport selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Marton Bálint SZAK 0/3   3/0 1 2.
3. Kovács Csanád Celldömölki VVSE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Virág Tamás Nyírbátori ASE 0/3   3/0 1 2.
3. Szappanos Szabolcs Kerekegyházi SE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Faragó Barnabás Komló Sport Kft.   3/0 3/0 2 1.
2. Táncos Ábel Mosonmagyaróvári TE 0/3   0/3 0 3.
3. Juhász Márk KSI SE 0/3 3/0   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Huzsvár Erik KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Ujvári Máté Csepel-sziget SE 0/3   3/2 1 2.
3. Almási Gergő Kecskeméti Spartacus 0/3 2/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Levente VÁKE   3/0 3/0 2 1.
2. Pósfai Bendegúz Annavölgyi Bányász SE 0/3   3/0 1 2.
3. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Máté Kristóf SZAK   3/1 3/0 - 2 1.
2. Kiss Dániel TURRIS SE Sopron 1/3   2/3 - 0 3.
3. Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3 3/2   - 1 2.
4. Almási Gergő átsorsolva 4. csop. Kecskeméti Spartacus - - -   - -

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Domokos Bence Statisztika PSC   0/3 - 3/0 1 2.
2. Marton Milán SZAK 3/0   - 3/0 2 1.
3. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI - -   - - -
4. Kiss Kevin Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 -   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Balázs KSI SE   3/0 3/0 - 2 1.
2. Balogh Bence Fastron AC Tolna 0/3   3/0 - 1 2.
3. Hefler Endre Kerekegyházi SE 0/3 0/3   - 0 3.
4. Benda Gábor Kecskeméti Spartacus - - -   - -

 

Újonc U11 korcsoport főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
j.n.
András Csaba
3/0
András Csaba
3/0
(4,9,8)
András Csaba
3/2
(-11,-5,4,8,8)
2.
x  
3.
Xiong Dawei KSI SE Xiong Dawei
3/0
4.
Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC
5.
Kristóf Balázs KSI SE Gombola Bence
3/2
Páris Artur
3/0
6.
Gombola Bence Annavölgyi Bányász
7.
x   Páris Artur
j.n.
8.
Páris Artur Balassagyarmat
9.
Terék Norbert Pénzügyőr SE Terék Norbert
j.n.
Terék Norbert
3/0
Both Olivér
3/2
(-6,4,6,-8,6)
10.
x  
11.
Jádi Dominik Univer-Sport Kft Krebs Bálint
3/1
12.
Krebs Bálint VÁKE
13.
Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE Bakonyi Bertalan
3/0
Both Olivér
3/0
14.
Szabó Imre ATSK Szeged
15.
x   Both Olivér
j.n.
16.
Both Olivér Malév SC

 

Újonc U11 korcsoport selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Imre ATSK Szeged 0/3   3/0 1 2.
3. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Olivér MALÉV SC   3/0 3/0 2 1.
2. Xiong Dawei KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Kiss Bálint Univer-Sport Kft 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 0/3   3/1 1 2.
3. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Páris Artur Balassagyarmati DVSE   3/0 3/0 2 1.
2. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 0/3   3/1 1 2.
3. Tubak Dániel ATSK Szeged 0/3 1/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Krebs Bálint VÁKE   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Gombola Bence Annavölgyi Bányász SE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Tóth Szabolcs ATSK Szeged 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Galáth Ferenc BVSC-Zugló SI 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE   - - - - -
2. Kristóf Balázs KSI SE -   3/0 3/1 2 1.
3. Jádi Dominik Univer-Sport Kft. - 0/3   3/2 1 2.
4. Brázai Balázs Botond Pénzügyőr SE - 1/3 2/3   0 3.

 

Újonc összevont (U13) fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/0
András Csaba
3/1
(5,-9,5,5)
András Csaba
3/0
(12,4,5)
András Csaba
3/0
(7,3,8)

András Csaba
3/1
(-11,6,6,8)

2.
Piros Bence Kecskeméti Sp.
3.
Porubszki Martin Szécsény Soós Barnabás
3/0
4.
Soós Barnabás SZAK
5.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
3/0
Hőgye Gábor
3/2
(-8,8,9,-9,3)
6.
Iván Bertold Budaörsi SC
7.
Ferjáncz Ábrahám Vértesszőlősi SE Hőgye Gábor
3/1
8.
Hőgye Gábor PTE PEAC
9.
Velkey József Ceglédi VSE Velkey József
3/0
Velkey József
3/0
(5,9,8)
Velkey József
3/0
(9,10,9)
10.
Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE
11.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Farkas Ezékiel
3/2
12.
Sós Bendegúz PTE PEAC
13.
Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI Rózsa Dávid
3/0
Rózsa Dávid
3/0
(6,9,6)
14.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI
15.
Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC Terék Norbert
3/0
16.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
17.
Both Olivér MALÉV SC Both Olivér
3/0
Both Olivér
3/0
(8,4,5)
Both Olivér
3/1
(9,-8,5,5)
Juhász Patrik
3/1
(7,5,-8,9)
18.
Szeles Kristóf Nyírbátori ASE
19.
Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE Kiss Barnabás
3/1
20.
Kiss Barnabás Budaörsi SC
21.
Nagy Csaba SZAK Nagy Csaba
3/0
Szabó Bence
3/2
(-6,-5,3,8,11)
22.
Milbacher Márton PTE PEAC
23.
Vida Dávid BVSC-Zugló SI Szabó Bence
3/1
24.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI
25.
Németh Márton PTE PEAC Németh Márton
3/2
Németh Márton
3/1
(7,6,-9,11)
Juhász Patrik
3/0
(5,6,2)
26.
Ócsai Máté Ceglédi VSE
27.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK Pálfy J. Jakab
3/2
28.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
29.
Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE Baranyai Domonkos
3/2
Juhász Patrik
3/0
(4,3,5)
30.
Virág Bence Szarvasi Körös ASE
31.
Krebs Bálint VÁKE Juhász Patrik
3/0
32.
Juhász Patrik KSI SE

Bejátszók:

1. Vida Dávid BVSC-Zugló SI Vida Dávid
3/1
Szabó Márk Ceglédi VSE
2. Ferjáncz Ábrahám Vértesszőlősi SE Ferjáncz Ábrahám
3/0
Domián Dávid Ádám Kanizsa Sörgyár SE
3. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC Tóth Attila Márk
3/2
Krebs Levente VÁKE
4. Hatfaludi Péter KSI SE Krebs Bálint
3/0
Krebs Bálint VÁKE
5. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI Ócsai Máté
3/2
Ócsai Máté Ceglédi VSE
6. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI Piros Bence
3/0
Piros Bence Kecskeméti Sp.
7. Nagy Viktor Kecskeméti Sp. Medvegy Ákos
3/2
Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE
8. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE Szeles Kristóf
3/1
Dudás Tamás Kecskeméti Sp.

Újonc összevont (U13) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE   3/1 3/0 2 1.
2. Krizsán László ATSK Szeged 1/3   3/0 1 2.
3. Németh Pál Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 24. csoport 1. 2. 3. GY H
1. Varga Balázs Hefler Endre Kerekegyházi SE   0/3 0/3 0 3.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 3/0   3/0 2 1.
3. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 3/0 0/3   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Milbacher Márton PTE PEAC   3/1 3/0 2 1.
2. Huzsvár Erik KSI SE 1/3   3/1 1 2.
3. Tóbi Bálint Kanizsa Sörgyár 0/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Németh Máté Kristóf SZAK 0/3   3/0 1 2.
3. Árpási Balázs Mosonmagyaróvári TE 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   1/3 3/0 1 2.
2. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE 3/1   3/0 2 1.
3. Alaksa Levente Csepel-sziget SE 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Porubszki Martin Szécsény   3/1 3/1 2 1.
2. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 1/3   3/0 1 2.
3. Marton Bálint SZAK 1/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   3/2 3/1 2 1.
2. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 2/3   3/2 1 2.
3. Fehér Balázs KSI SE 1/3 2/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Iván Bertold Budaörsi SC   3/1 3/1 2 1.
2. Kiss Bálint Univer-Sport Kft 1/3   3/2 1 2.
3. Polákovics Noel Csepel-sziget SE 1/3 2/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Virág Bence Szarvasi Körös ASE   3/0 3/1 2 1.
2. Fülöp Zsombor Csákvári TC 0/3   1/3 0 3.
3. Tubak Dániel ATSK Szeged 1/3 3/1   1 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vida Dávid BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Faragó Barnabás Komló Sport Kft 0/3   3/0 1 2.
3. Horváth András Kovács Csanád Celldömölki VVSE 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Batta Gábor Budaörsi SC   1/3 3/0 1 2.
2. Hatfaludi Péter KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Bajusz Bence Dunaújvárosi ASE 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0 2 1.
2. Kristóf Balázs KSI SE 1/3   3/0 1 2.
3. Virág Tamás Nyírbátori ASE 0/3 0/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Bálint VÁKE   3/1 3/0 2 1.
2. Szabó Imre ATSK Szeged 1/3   3/0 1 2.
3. Jádi Dominik Univer-Sport Kft 0/3 0/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Piros Bence Kecskeméti Spartacus   3/0 3/0 2 1.
2. Gombola Bence Annavölgyi Bányász 0/3   3/0 1 2.
3. Fraknói Ádám Csepel-sziget SE 0/3 0/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Márk Ceglédi VSE   3/2 3/0 - 2 1.
2. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 2/3   3/1 - 1 2.
3. Ujvári Máté Csepel-sziget SE 0/3 1/3   - 0 3.
4. Hatfaludi Ádám átsorsolva 1.csop. KSI SE - - -   - -

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/0 3/0 - 2 1.
2. Láng Dominik Dunaújvárosi ASE 0/3   3/0 - 1 2.
3. Kiss Dániel Turris SE Sopron 0/3 0/3   - 0 3.
4. Kovács Csanád átsorsolva 10.cs. Celldömölki VVSE - - -   - -

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 - 2 1.
2. Sándor Dávid ATSK Szeged 1/3   0/3 - 0 3.
3. Táncos Ábel Mosonmagyaróvári TE 0/3 3/0   - 1 2.
4. Hefler Endre átsorsolva a 2. csop. Kerekegyházi SE - - -   - -

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Francsics Dávid Vértesszőlősi SE   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Marton Milán SZAK 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Juhász Márk KSI SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Xiong Dawei KSI SE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Balogh Bence Fastron AC Tolna 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Levendovics András Budaörsi SC 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kuts Bence Budaörsi SC   3/0 3/0 - 2 1.
2. Krebs Levente VÁKE 0/3   3/1 - 1 2.
3. Pósfai Bendegúz Annavölgyi Bányász 0/3 1/3   - 0 3.
4. Farkas Dávid Eötvös DPSE - - -   - -

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Lutz Péter KSI SE 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Folkmayer Szabolcs Pénnzügyőr SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Galáth Ferenc BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 3/0   1 3.

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Tóth Szabolcs ATSK Szeged 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Szappanos Szabolcs Kerekegyházi SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ferjáncz Ábrahám Vértesszőlősi SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Tóth Gergely Kanizsa Sörgyár SE 0/3   0/3 2/3 0 4.
3. Metykó László Csepel-sziget SE 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Folkmayer Marcell Pénzügyőr SE 0/3 3/2 0/3   1 3.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet poén H
1. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE   - - - -     -
2. Domokos Bence Statisztika PSC -   3/2 2/3 1 5/5 102:103 2.
3. Domián Dávid Ádám Kanizsa Sörgyár SE - 2/3   3/2 1 5/5 102:98 1.
4. Brázai Balázs Botond Pénzügyőr SE - 3/2 2/3   1 5/5 83:86 3.