NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

I. o. újonc és serdülő fiú országos ranglistaverseny 2013. október 12-13., Budapest

2013. október 13., vasárnap

Serdülő fiú páros:

1. Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) Heiszman-Bruckner
3/0
Heiszman-Bruckner
3/0
Heiszman-Bruckner
3/0
Molnár-Balázs
3/1
(11,9,-11,9)
Molnár-Balázs
3/2
(6,9,-8,-1,8)
2. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC)
3. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Tihanyi Levente (PTE PEAC) Hőgye-Tihanyi
3/2
4. Nagy Béla (Szarvasi Körös ASE) - Losonczi Benjámin (Budai XI. SE)
5. Velkey József (Ceglédi VSE) - Schmidt Máté (Ceglédi VSE) Velkey-Schmidt
3/2
Tóth-Mezei
3/0
6. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI)
7. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) Tóth-Mezei
3/0
8. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus)
9. Nguyen Duc Dániel (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE) Nguyen-Juhász
3/0
Nguyen-Juhász
3/0
Molnár-Balázs
3/0
10. Both Olivér (Malév SC) - Póta Krisztián (Malév SC)
11. Sós Bendegúz (PTE PEAC) - Milbacher Márton (PTE PEAC) Felker-Szabó
3/1
12. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI)
13. Palya Máté (DABE) - Jeney Tamás (DABE) Palya-Jeney
3/0
Molnár-Balázs
3/0
14. Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi)
15. Terék Dániel (Pénzügyőr SE) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) Molnár-Balázs
3/0
16. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (Univer-Sport Kft.)
17. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) Kovács-Kosiba
3/0
Kovács-Kosiba
3/0
Kovács-Kosiba
3/1
Kovács-Kosiba
3/2
(-6,7,10,-9,4)
18. Nagy Ádám (Celldömölki VVSE) - Fraknói Ádám (Csepel-sziget SE)
19. Gombola Bence (Annavölgyi Bányász) - Szeles Kristóf (Nyírbátori ASE) Pálfy-Rózsa
3/0
20. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI)
21. Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) - Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) Szeles-Molnár
3/0
Terék-András
3/2
22. Batta Gábor (Budaörsi SC) - Kuts Bence (Budaörsi SC)
23. Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus) - Bolgár Gergő (Kecskeméti Spartacus) Terék-András
3/0
24. Terék Norbert (Pénzügyőr SE) - András Csaba (BVSC-Zugló SI)
25. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) Soós-Nagy
3/0
Soós-Nagy
3/1
Timafalvi-Banok
3/0
26. Soós Barnabás (SZAK) - Nagy Csaba (SZAK)
27. Iván Bertold (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC) Marossy-Szabalics
3/1
28. Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI)
29. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC) Hőgye-Németh
3/0
Timafalvi-Banok
3/1
30. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI)
31. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE) Timafalvi-Banok
3/0
32. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC)

Bejátszók:

6. Andrássy Attila (Arlói SE) - Zachar Márk (Pro Sanitas AC) Székely-Zsiga
3/1
Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI)
11. Sós Bendegúz (PTE PEAC) - Milbacher Márton (PTE PEAC) Sós-Milbacher
3/1
Polákovics Noel (Csepel-sziget SE) - Alaksa Levente (Csepel-sziget SE)
19. Strobel Soma (Csepel-sziget SE) - Metykó László (Csepel-stiget SE) Gombola-Szeles
3/0
Gombola Bence (Annavölgyi Bányász) - Szeles Kristóf (Nyírbátori ASE)
22. Batta Gábor (Budaörsi SC) - Kuts Bence (Budaörsi SC) Batta-Kuts
j.n.
Pallagi Patrik (Csepel-sziget SE) - Fraknói Ádám (Csepel-sziget SE)
27. Iván Bertold (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC) Iván-Lotz
3/2
Nagy Viktor (Kecskeméti Spartacus) - Piros Bence (Kecskeméti Spartacus)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/0
Bruckner Máté
4/0
Bruckner Máté
4/2
(-8,-10,6,11,8,3)
Timafalvi Gergő
4/0
(9,6,7,4)

Timafalvi Gergő
4/3
(-8,-4,3,-9,2,9,8)

2. Pálfy J.Jakab BVSC-Zugló SI
3. Szabó Bence BVSC-Zugló SI Szeles Balázs
4/3
4. Szeles Balázs Nyírbátori ASE
5. Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
4/1
Balázs Bence
4/1
6. Terék Norbert Pénzügyőr SE
7. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI Balázs Bence
4/0
8. Balázs Bence Univer-Sport Kft.
9. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Kosiba Kristóf
4/2
András Csaba
4/1
Timafalvi Gergő
4/2
(2,-9,4,9,-10,10)
10. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
11. Schmidt Máté Ceglédi VSE András Csaba
4/0
12. András Csaba BVSC-Zugló SI
13. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus Mezei Levente
4/1
Timafalvi Gergő
4/0
14. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus
15. Milbacher Márton PTE PEAC Timafalvi Gergő
4/0
16. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC
17. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Molnár István Patrik
4/1
Molnár István Patrik
4/0
Kovács Gábor
4/3
(3,-5,-9,5,6,-5,7)
Kovács Gábor
4/2
(-5,-5,5,4,9,14)
18. Terék Dániel Pénzügyőr SE
19. Velkey József Ceglédi VSE Szabó Dániel
4/0
20. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus
21. Nguyen Duc Dániel KSI SE Nguyen Duc Dániel
4/0
Kovács Gábor
4/3
22. Iván Bertold Budaörsi SC
23. Póta Krisztián Malév SC Kovács Gábor
4/0
24. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
25. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC Banok Tamás
4/1
Banok Tamás
4/2
Heiszman Henrik
4/0
(1,2,9,8)
26. Nagy Norbert Budaörsi SC
27. Palya Máté Debreceni ABE Keresztény Ádám
4/3
28. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI
29. Both Olivér Malév SC Németh Márton
4/2
Heiszman Henrik
4/0
30. Németh Márton PTE PEAC
31. Molnár Dávid Nyírbátori ASE Heiszman Henrik
4/0
32. Heiszman Henrik KSI SE

 

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Márton PTE PEAC   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Metykó László Csepel-sziget SE 1/3 1/3 0/3   0 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Jeney Tamás DABE   3/1 1/3 3/0 2 2.
2. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 1/3   1/3 3/2 1 3.
3. Iván Bertold Budaörsi SC 3/1 3/1   3/0 3 1.
4. Rozina Balázs Komló Sport Kft. 0/3 2/3 0/3   0 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE 0/3   3/2 3/0 2 2.
3. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Fraknói Ádám Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Nagy Csaba SZAK 1/3   0/3 3/0 1 3.
3. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 0/3 3/0   3/2 2 2.
4. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3   3/0 3/2 2 2.
3. Gyüker Szilveszter Komló Sport Kft. 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 0/3 2/3 2/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Palya Máté DABE   3/0 3/1 3/1 3 1.
2. Ferjáncz Ábrahám Vértesszőlősi SE 0/3   3/1 1/3 1 3.
3. Ujvári Máté Csepel-sziget SE 1/3 1/3   0/3 0 4.
4. Kovács Dávid Honvéd Szondi 1/3 3/1 3/0   2 2.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/2 2 2.
3. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Tihanyi Levente PTE PEAC 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel PTE PEAC 0/3   3/2 2/3 1 3.
3. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3 2/3   1/3 0 4.
4. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 0/3 3/2 3/1   2 2.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   3/1 3/1 3/1 3 1.
2. Bolgár Gergő Kecskeméti Spartacus 1/3   3/1 1/3 1 3.
3. Virág Bence Szarvasi Körös ASE 1/3 1/3   3/0 1 2.
4. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 1/3 3/1 0/3   1 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Porubszki Martin Szécsény 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Alaksa Levente Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   3/2 2/3 3/1 2 2.
2. Sós Bendegúz PTE PEAC 2/3   3/1 0/3 1 4.
3. Póta Krisztián Malév SC 3/2 1/3   3/1 2 1.
4. Morár Ferenc Békéscsabai ASE 1/3 3/0 1/3   1 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Nagy Béla Szarvasi Körös ASE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Polákovics Noel Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE   3/1 3/1 3/1 3 1.
2. Soós Barnabás SZAK 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Zachar Márk Pro Sanitas AC 1/3 0/3   0/3 0 4.
4. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 1/3 0/3 3/0   1 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 3/1 3 1.
2. Gaszt Bálint Komló Sport Kft. 0/3   1/3 0/3 0 4.
3. Andrássy Attila Arlói SE 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Gombola Bence Annavölgyi Bányász SE 1/3 3/0 0/3   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Hőgye Gábor PTE PEAC 2/3   3/0 3/1 3/0 3 2.
3. Francsics Dávid Vértesszőlősi SE 0/3 0/3   2/3 3/0 1 4.
4. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3 3/2   3/0 2 3.
5. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3 0/3 0/3 0/3   0 5.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI   1/3 1/3 3/1 3/0 2 3.
2. Milbacher Márton PTE PEAC 3/1   3/1 3/1 3/0 4 1.
3. Losonczi Benjámin Budai XI. SE 3/1 1/3   3/0 3/0 3 2.
4. Strobel Soma Csepel-sziget SE 1/3 1/3 0/3   2/3 0 5.
5. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 0/3 3/2   1 4.