NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

”GYÖRFI TIBOR ASZTALITENISZ RANGLISTA VERSENY”, NYÍRBÁTOR
ÚJONC VERSENYSZÁM A „GASTOR” KUPÁÉRT

2012. szeptember 15., szombat

Újonc II. kcs. (U11) fiú főtábla

1.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
j.n.
Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/1
András Csaba
3/1
2.
x  
3.
Vaipan Julian Nagykároly Hőgye Dániel
3/2
4.
Hőgye Dániel PEAC
5.
Páris Artur Balassagyarmat Páris Artur
3/2
Páris Artur
3/0
6.
Nagy Nándor Mátészalka
7.
x   Terék Norbert
j.n.
8.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
9.
Both Olivér Malév SC Both Olivér
j.n.
Both Olivér
3/2
András Csaba
3/1
10.
x  
11.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
3/0
12.
Tarr Viktor Turris SE Sopron
13.
Farkas Bence Marosvásárhely Hőgye Gábor
3/0
András Csaba
3/0
14.
Hőgye Gábor PEAC
15.
x   András Csaba
j.n.
16.
András Csaba BVSC-Zugló SI

 

Újonc II. kcs. (U11) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3   2/3 0 3.
3. Vaipan Julian Nagykároly (ROM) 0/3 3/2   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Nagy Nándor Mátészalka 0/3   3/0 1 2.
3. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/2 3/0 2 1.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 2/3   1/3 0 3.
3. Farkas Bence Marosvásárhely (ROM) 0/3 3/1   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   2/3 3/0 3/1 2 1.
2. Páris Artur Balassagyarmat 3/2   3/0 2/3 2 2.
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Muresan Simion Zalau (ROM) 1/3 3/2 3/0   2 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Tarr Viktor Turris SE Sopron 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Papp Dávid Nagykároly (ROM) 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel PEAC 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Szabó Bence Nagykároly (ROM) 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Györfi Tibor Gödöllő 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

Újonc összevont (U13) fiú főtábla

1.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Molnár István Patrik
3/0
Molnár István Patrik
3/0
Molnár István Patrik
3/0
(6,11,7)
Molnár István Patrik
3/0
(9,4,8)
Anca Vladimir
3/0
(5,6,7)
2.
Iván Bertold Budaörsi SC
3.
Hőgye Gábor PEAC Both Olivér
3/0
4.
Both Olivér Malév SC
5.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/2
Páris Artur
3/1
6.
Terék Dániel Pénzügyőr SE
7.
Páris Artur Balassagyarmat Páris Artur
3/2
8.
Velkey József Ceglédi VSE
9.
Mezei Levente Kecskeméti Sp. Mezei Levente
3/0
Kisvarga Benjámin
3/2
Nguyen Duc Dániel
3/0
(8,9,6)
10.
Kovács Gábor Szécsény
11.
Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE Kisvarga Benjámin
3/1
12.
Sós Bendegúz Budaörsi SC
13.
Szabó Dániel Kecskeméti Sp. Balaj Robert
3/2
Nguyen Duc Dániel
3/2
14.
Balaj Robert Cluj (ROM)
15.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK Nguyen Duc Dániel
3/0
16.
Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK
17.
Anca Vladimir Cluj (ROM) Anca Vladimir
3/0
Anca Vladimir
3/1
Anca Vladimir
3/0
(5,7,4)
Anca Vladimir
3/0
(5,7,9)
18.
Pop Mihai Cluj (ROM)
19.
Tarr Viktor Turris SE Sopron Schmidt Máté
3/0
20.
Schmidt Máté Ceglédi VSE
21.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI Molnár Dávid
3/2
Juhász Patrik
3/0
22.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
23.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI

Juhász Patrik
3/0

24.
Juhász Patrik KSI SE
25.
Tóth Bence Kecskeméti Sp. Tóth Bence
3/0
Tóth Bence
3/0
Tóth Bence
3/2
(-11,-6,9,8,6)
26.
Lotz Gergő Budaörsi SC
27.
Németh Márton Balatonfüredi FC Németh Márton
3/1
28.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
29.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI Nagy Norbert
3/2
Both Levente
3/1
30.
Nagy Norbert Budaörsi SC
31.
Muresan Simion Zalau (ROM) Both Levente
3/0
32.
Both Levente Malév SC

Bejátszók:

1. Pop Mihai (Cluj) Pop Mihai
3/0
Kiss Barnabás (Budaörsi SC)
2. Muresan Simion (Zalau) Muresan Simion
3/1
Baranyai Domonkos (Celldömölki VSE)
3. Kovács Gábor (Szécsény) Kovács Gábor
3/1
Kálmánchelyi Levente (KSI SE)
4. Mandru Dan (Zalau) Pálfy J. Jakab
3/2
Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)
5. Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) Lotz Gergő
3/2
Lotz Gergő (Budaörsi SC)
6. Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK) Lengyel Ádám
3/1
Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI)
7. Vagyóczki Patrik (KSI SE) Iván Bertold
3/0
Iván Bertold (Budaörsi SC)
8. Farkas Bence (Marosvásárhely) Páris Artur
3/0
Páris Artur (Balassagyarmat)

Újonc összevont (U13) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Iván Bertold Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Ispán Csaba Szécsény 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC   3/1 3/0 2 1.
2. Szabó Bence Nagykároly (ROM) 1/3   0/3 0 3.
3. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 0/3 3/0   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kálmánchelyi Levente KSI SE 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Nagy Krisztián Nyírbátori ASE 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3 1/3 1/3   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE   3/0 2/3 3/0 2 1.
2. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3   2/3 0/3 0 4.
3. Kovács Kristóf Győri Elektromos 3/2 3/2   0/3 2 3.
4. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 0/3 3/0 3/0   2 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Papp Dávid Nagykároly (ROM) 0/3   0/3 0/3 0 4.
3. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE 0/3 3/0   3/1 2 2.
4. Varga Kristóf Fehérgyarmat 0/3 3/0 1/3   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3   3/0 3/2 2 2.
3. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Milbacher Márton PEAC 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   - - - - -
2. Kristóf Balázs KSI SE -   0/3 0/3 0 3.
3. Balaj Robert Cluj (ROM) - 3/0   3/0 2 1.
4. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI - 3/0 0/3   1 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tarr Viktor Turris SE Sopron   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Vagyóczki Patrik KSI SE 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Vaipan Julian Nagykároly (ROM) 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Hőgye Dániel PEAC 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Páris Artur Balassagyarmat   2/3 3/2 3/2 2 2.
2. Pop Mihai Cluj (ROM) 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 2/3 0/3   1/3 0 4.
4. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 2/3 0/3 3/1   1 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   3/1 2/3 3/1 2 2.
2. Csekő Dániel Nyírbátori ASE 1/3   0/3 0/3 0 4.
3. Muresan Simion Zalau (ROM) 3/2 3/0   3/0 3 1.
4. Nagy Nándor Mátészalka 1/3 3/0 0/3   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Marossy Dénes Budaörsi SC   0/3 2/3 1/3 0 4.
2. Farkas Bence Marosvásárhely (ROM) 3/0   3/2 1/3 2 2.
3. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 3/2 2/3   2/3 1 3.
4. Kovács Gábor Szécsény 3/1 3/1 3/2   3 1.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI   3/1 0/3 3/0 2 2.
2. Porubszki Martin Szécsény 1/3   0/3 3/0 1 3.
3. Mandru Dan Zalau (ROM) 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Fekete Balázs Mátészalka 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

Vigaszverseny:

1.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI Pásztor Máté
j.n.
Pásztor Máté
3/2
Pásztor Máté
3/2
Pásztor Máté
3/2
Szabó Bence
3/0
2.
x  
3.
Ispán Csaba Szécsény Rózsa Dávid
3/0
4.
Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
5.
Kristóf Balázs KSI SE Marossy Dénes
3/1
Marossy Dénes
j.n.
6.
Marossy Dénes Budaörsi SC
7.
x   Kuts Bence
j.n.
8.
Kuts Bence Budaörsi SC
9.
Vagyóczki Patrik KSI SE Vagyóczki Patrik
j.n.
Vagyóczki Patrik
3/1
Vagyóczki Patrik
3/2
10.
x  
11.
Szeles Kristóf Nyírbátori ASE Porubszki Martin
3/1
12.
Porubszki Martin Szécsény
13.
Nagy Krisztián Nyírbátori ASE Kovács Kristóf
3/2
Lengyel Ádám
3/0
14.
Kovács Kristóf Győri Elektromos
15.
x   Lengyel Ádám
j.n.
16.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK
17.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Pálfy J. Jakab
j.n.
Pálfy J. Jakab
3/1
Pálfy J. Jakab
3/0
Szabó Bence
3/1
18.
x  
19.
Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI Szabalics Tamás
3/1
20.
Nagy Nándor Zalán Mátészalka
21.
Györfi Tibor Gödöllő Castillo-Hoós Marcell
3/0
Csekő Dániel
3/1
22.
Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI
23.
x   Csekő Dániel
j.n.
24.
Csekő Dániel Nyírbátori ASE
25.
Batta Gábor Budaörsi SC Batta Gábor
j.n.
Kálmánchelyi Levente
3/2
Szabó Bence
3/0
26.
x  
27.
Kálmánchelyi Levente KSI SE Kálmánchelyi Levente
j.n.
28.
x  
29.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI Kiss Barnabás
3/1
Szabó Bence
3/2
30.
Kiss Barnabás Budaörsi SC
31.
x   Szabó Bence
j.n.
32.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI