NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

”GYÖRFI TIBOR ASZTALITENISZ RANGLISTA VERSENY”, NYÍRBÁTOR
SERDÜLŐ VERSENYSZÁM AZ „MSK” KUPÁÉRT

2012. szeptember 16., vasárnap

Serdülő fiú páros:

1. Majoros Bence (Nyírbátori ASE) - Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) Majoros-Kovács
j.n.
Majoros-Kovács
3/0
Majoros-Kovács
3/2
(9,-5,5,-6,5)
Majoros-Kovács
3/0
(3,5,5)
Majoros-Kovács
3/2
(12,8,-8,-8,2)
2. Nagy Krisztián (Nyírbátori ASE) - Szeles Kristóf (Nyírbátori ASE)
3. Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK) - Nguyen Duc Dániel (Magyar-Kínai AK) Szabó-Németh
3/1
4. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Németh Márton (Balatonfüredi FC)
5. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Fenyves Máté (Balatonfüredi FC) Keresztény-Fenyves
3/1
Timafalvi-Banok
3/1
6. Baranyai Domonkos (Celldömölki VSE) - Tarr Viktor (Turris SE Sopron)
7. Olahut Rares (Zalau - ROM) - Mandru Dan (Zalau - ROM) Timafalvi-Banok
3/0
8. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ)
9. Bakos Bendegúz (BVSC-Zugló SI) - Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) Bakos-Kosiba
3/0
Szeles-Szepesi
3/0
Böhm-Kovács
3/2
(-7,4,3,-8,7)
10. Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) - Tarsoly Máté (DABE)
11. Jeney Tamás (DABE) - Palya Máté (DABE) Szeles-Szepesi
3/0
12. Szepesi Bence (Jászkun Volán SC) - Szeles Balázs (Nyírbátori ASE)
13. Mezei Levente (Kecskeméti Sp.) - Tóth Bence (Kecskeméti Sp.) Mezei-Tóth
3/0
Böhm-Kovács
3/1
14. Páris Áchim (Balassagyarmat) - Páris Artur (Balassagyarmat)
15. Muresan Simion (Zalau - ROM) - Szabó Kristóf (SZAK) Böhm-Kovács
3/0
16. Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI)
17. Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus) - Kramarics Gergő (Celldömölki VSE) Balogh-Kramarics
3/1
Balogh-Kramarics
3/1
Balogh-Kramarics
3/0
(8,6,8)
Heiszman-Bruckner
3/2
(-9,6,-8,6,9)
18. Nagy Péter (Nagykároly - ROM)- Balaj Robert (Cluj - ROM)
19. Anca Octavian (Cluj - ROM) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) Anca-Rózsa
3/2
20. Makk Benedek (BVSC-Zugló SI) - Magai Rómeó (TASE)
21. Sükösd Roland (Kézdivásárhely - ROM) - Heinrich Kevin (Kézdivásárhely - ROM) Sükösd-Heinrich
3/1
Tóth-Anca
3/0
22. Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)
23. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) Tóth-Anca
3/0
24. Tóth Gábor (Nyírbátori ASE) - Anca Vladimir (Cluj - ROM)
25. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (DABE) Molnár-Balázs
3/0
Molnár-Balázs
3/1
Heiszman-Bruckner
3/2
(-8,-2,8,7,8)
26. Terék Dániel (Pénzügyőr SE) - Terék Norbert (Pénzügyőr SE)
27. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC) Both-Both
3/1
28. Velkey József (Ceglédi VSE) - Schmidt Máté (Ceglédi VSE)
29. Juhász Patrik (KSI SE) - Kubik Dániel (KSI SE) Juhász-Kubik
3/1
Heiszman-Bruckner
3/0
30. Pásztor Máté (BVSC-Zugló SI) - András Csaba (BVSC-Zugló SI)
31. Csekő Dániel (Nyírbátori ASE) - Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) Heiszman-Bruckner
3/0
32. Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI)

Bejátszók:

11. Nagy Nándor (Mátészalka) - Fekete Balázs (Mátészalka) Jeney-Palya
3/0
Jeney Tamás (DABE) - Palya Máté (DABE)
22. Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) - Piros Bence (Kecskeméti Spartacus) Szabalics-Pálfy
3/2
Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Böhm Gábor Turris SE Sopron Böhm Gábor
4/0
Böhm Gábor
4/0
Anca Vladimir
4/1
(8,-10,14,10,10)
Kramarics Gergő
4/1
(8,9,4,-8,9)

Majoros Bence
4/3
(-5,8,-7,-2,6,6,8)

2. Juhász Patrik KSI SE
3. Makk Benedek BVSC-Zugló SI Makk Benedek
4/2
4. Sükösd Roland Kézdivásárhely (ROM)
5. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/2
Anca Vladimir
4/0
6. Szeles Balázs Nyírbátori ASE
7. Balaj Robert Cluj (ROM) Anca Vladimir
4/0
8. Anca Vladimir Cluj (ROM)
9. Kramarics Gergő Celldömölki VSE Kramarics Gergő
4/0
Kramarics Gergő
4/1
Kramarics Gergő
4/3
(-7,3,-9,-9,8,9,8)
10. Schmidt Máté Ceglédi VSE
11. Muresan Simion Zalau (ROM) Balázs Bence
4/0
12. Balázs Bence DABE
13. Balogh Erik Kecskeméti Sp. Balogh Erik
4/2
Tóth Gábor
4/1
14. Tóth Bence Kecskeméti Sp.
15. Mezei Levente Kecskeméti Sp. Tóth Gábor
4/0
16. Tóth Gábor Nyírbátori ASE
17. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE Kovács Sebestyén
4/0
Timafalvi Gergő
4/3
Timafalvi Gergő
4/2
(11,-4,-7,5,9,12)
Majoros Bence
4/1
(11,10,-7,6,9)
18. Anca Octavian Cluj (ROM)
19. Fenyves Máté Balatonfüredi FC Timafalvi Gergő
4/2
20. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ
21. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Molnár István Patrik
4/1
Heiszman Henrik
4/2
22. Szepesi Bence Jászkun Volán SC
23. Both Levente Malév SC Heiszman Henrik
4/1
24. Heiszman Henrik KSI SE
25. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/0
Bruckner Máté
4/3
Majoros Bence
4/2
(4,-8,-10,2,5,10)
26. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI
27. Szabó Dániel Kecskeméti Sp. Bakos Bendegúz
4/1
28. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI
29. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ Banok Tamás
4/0
Majoros Bence
4/0
30. Magai Rómeó TASE
31. Olahut Rares Zalau (ROM) Majoros Bence
4/0
32. Majoros Bence Nyírbátori ASE

 

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI   3/1 2/3 1 2.
2. Tarsoly Máté DABE 1/3   1/3 0 3.
3. Muresan Simion Zalau (ROM) 3/2 3/1   2 1.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szepesi Bence Jászkun-Volán SC   3/1 3/1 2 1.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 1/3   3/0 1 2.
3. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 1/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Makk Benedek BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 2 1.
2. Terék Norbert Pénzügyőr SE 1/3   3/1 1 2.
3. Szabó Kristóf SZAK 0/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK   2/3 3/0 1 2.
2. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 3/2   3/0 2 1.
3. Fekete Balázs Mátészalka 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Magai Rómeó TASE   3/0 3/0 2 1.
2. Palya Máté DABE 0/3   2/3 0 3.
3. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 0/3 3/2   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Páris Áchim Balassagyarmat   1/3 3/0 1 2.
2. Fenyves Máté Balatonfüredi FC 3/1   3/0 2 1.
3. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus   3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 1 2.
3. Tarr Viktor Turris SE Sopron 0/3 1/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szeles Balázs Nyírbátori ASE   3/1 3/0 2 1.
2. András Csaba BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Nagy Nándor Mátészalka 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Levente Malév SC   3/2 3/1 2 1.
2. Heinrich Kevin Kézdivásárhely (ROM) 2/3   0/3 0 3.
3. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 1/3 3/0   1 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Both Olivér Malév SC 0/3   3/0 1 2.
3. Nagy Péter Nagykároly (ROM) 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 1 2.
3. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   1/3 1/3 0 3.
2. Kubik Dániel KSI SE 3/1   1/3 1 2.
3. Olahut Rares Zalau (ROM) 3/1 3/1   2 1.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC   0/3 3/0 1 2.
2. Balaj Robert Cluj (ROM) 3/0   3/0 2 1.
3. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3 0/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0 2 1.
2. Jeney Tamás DABE 1/3   2/3 0 3.
3. Terék Dániel Pénzügyőr SE 0/3 3/2   1 2.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI   0/3 2/3 0/3 0 4.
2. Anca Octavian Cluj (ROM) 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 3/2 0/3   0/3 1 3.
4. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 3/0 0/3 3/0   2 2.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE   3/1 3/1 3/1 3 1.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 1/3   1/3 3/0 1 3.
3. Mandru Dan Zalau (ROM) 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Csekő Dániel Nyírbátori ASE 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

Vigaszverseny:

1.
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Kosiba Kristóf
j.n.
Kosiba Kristóf
3/2
Kosiba Kristóf
3/2
Kosiba Kristóf
3/2
Kosiba Kristóf
3/0
2.
x  
3.
Jeney Tamás DABE Jeney Tamás
3/1
4.
Fekete Balázs Mátészalka
5.
x   Molnár Dávid
j.n.
Molnár Dávid
3/0
6.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
7.
x   Kisvarga Benjámin
j.n.
8.
Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE
9.
Osváth Tibor BVSC-Zugló SI Osváth Tibor
j.n.
Osváth Tibor
3/0
Osváth Tibor
3/2
10.
x  
11.
Szeles Kristóf Nyírbátori ASE Baranyai Domonkos
3/0
12.
Baranyai Domonkos Celldömölki VSE
13.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK Lengyel Ádám
j.n.
Heinrich Kevin
3/0
14.
x  
15.
x   Heinrich Kevin
j.n.
16.
Heinrich Kevin Kézdivásárhely
17.
Velkey József Ceglédi VSE Velkey József
j.n.
Velkey József
3/0
Velkey József
3/2
Nguyen Duc Dániel
3/1
18.
x  
19.
x   Tarr Viktor
j.n.
20.
Tarr Viktor Turris SE Sopron
21.
Csekő Dániel Nyírbátori ASE Csekő Dániel
j.n.
Pásztor Máté
3/0
22.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
23.
x   Pásztor Máté
j.n.
24.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI
25.
Palya Máté DABE Palya Máté
j.n.
Palya Máté
3/2
Nguyen Duc Dániel
3/2
26.
x  
27.
Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI Rózsa Dávid
3/1
28.
Nagy Nándor Mátészalka
29.
Tarsoly Máté DABE Tarsoly Máté
j.n.
Nguyen Duc Dániel
3/1
30.
x  
31.
x   Nguyen Duc Dániel
j.n.
32.
Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK