NEM HIVATALOS! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

JUBILEUMI ASZTALITENISZ KUPA, a BVSC-Zugló Sportiskola 2011. évi férfi I. osztályú ranglistaversenye

2011.október 22-23.

Férfi páros:

1. Zombori Dávid (Nizza) - Zwickl Dániel (Emanuele) Zombori Dávid - Zwickl Dániel Zombori Dávid - Zwickl Dániel 3/1 Zombori Dávid - Zwickl Dániel 3/2 Do Phuong Nam - Lakatos Tamás 3/0

Do Phuong Nam - Lakatos Tamás
3/0 (9, 8, 8)

2. x
3. Orbán Zsolt (Vámospércs) - Kacsóh Norbert (Vámospércs) Sebestyén Péter - Pagonyi Róbert 3/0
4. Sebestyén Péter (Békés) - Pagonyi Róbert (Békés)
5. Fekete Soma (Büki TK) - Perei Gergely (Uerdingen) Fekete Soma - Perei Gergely 3/0 Fekete Soma - Perei Gergely 3/0
6. Varga Csaba (ATSK Szeged) - Márki Róbert (ATSK Szeged)
7. x Szarka Tibor - Fixl Balázs
8. Szarka Tibor (SZAK) - Fixl Balázs (SZAK)
9. Fazekas Péter (Celldömölki VSE) - Szita Márton (Celldömölki VSE) Fazekas Péter - Szita Márton Fazekas Péter - Szita Márton 3/0 Do Phuong Nam - Lakatos Tamás 3/1
10. x
11. Horváth István (Pénzügyőr SE) - Barabás Iván (Pénzügyőr SE) Lung Dáneil - Zakar Kristóf 3/0
12. Lung Dáneil (Győri Elektromos) - Zakar Kristóf (Győri Elektromos)
13. Szudi Ádám (Jászkun Volán SC) - Sabján Gergely (Komlói Bányász) Szudi Ádám - Sabján Gergely 3/0 Do Phuong Nam - Lakatos Tamás 3/1
14. Kovács Sebestyén (UNIVER KTE) - Kiss Dániel (Ceglédi VSE)
15. x Do Phuong Nam - Lakatos Tamás
16. Do Phuong Nam (BVSC-Zugló SI) - Lakatos Tamás (KSI SE)
17. Simon Ferenc (Guntramsdorf) - Kállai Norbert (Langenlois) Simon Ferenc - Kállai Norbert Simon Ferenc - Kállai Norbert 3/1

Simon Ferenc - Kállai Norbert 3/0

 

Németh Dávid - Vitsek Iván 3/0
18. x
19. Horváth Ferenc (BVSC-Zugló SI) - Jeszenszki Dániel (BVSC-Zugló SI) Ecseki Nándor - Németh János 3/2
20. Ecseki Nándor (Budaőrs) - Németh János (Langenlois)
21. Lukács Richárd (Jászkun Volán SC) - Nagy Sándor (Jászkun Volán SC) Lukács Richárd - Nagy Sándor 3/2 Lukács Richárd - Nagy Sándor 3/2
22. Fodor Ronald (KSI SE) - Freisinberger Kristóf (KSI SE)
23. x Tóth Tamás - Hegedűs Tamás
24. Tóth Tamás (BVSC-Zugló SI) - Hegedűs Tamás (Győri Elektromos)
25. Németh Dávid (SZAK) - Vitsek Iván (Szécsény) Németh Dávid - Vitsek Iván 3/2 Németh Dávid - Vitsek Iván 3/0 Németh Dávid - Vitsek Iván 3/2
26. Lele Viktor (ATSK Szeged) - Ferencz Viktor (ATSK Szeged)
27. Kovács Richárd (Pénzügyőr SE) - Zombori Martin (BVSC-Zugló SI) Kovács Richárd - Zombori Martin 3/1
28. Bak Imre (Heilbronn) - Kovács Domonkos (Leoben)
29. Hoffmann Tamás (Pénzügyőr SE) - Kovács János (Linz) Hoffmann Tamás - Kovács János 3/2 Hoffmann Tamás - Kovács János 3/1
30. Podpinka Gábor (Szécsény) - Kaiser János (KSI SE)
31. x Vajda Viktor - Móricz Máté
32. Vajda Viktor (Félegyházi ASI) - Móricz Máté (Félegyházi ASI)

Férfi egyes:

1.
Fazekas Péter Celldömölki VSE Fazekas Péter (jn) Fazekas Péter 4/1 Fazekas Péter
4/1 (11, 8, 5, -6, 7)
Fazekas Péter
4/2 (5, -8, -8, 4, 4, 10)
Zwickl Dániel
4/1 (-10, 10, 6, 8, 9)
2.
x (Vitsek Iván visszalépése miatt)
3.
Lung Dániel Győri Elektromos Fekete Soma 4/2
4.
Fekete Soma Büki TK
5.
Hoffmann Tamás Pénzügyőr SE Pagonyi Róbert 4/0 Pagonyi Róbert 4/1
6.
Pagonyi Róbert Békési TE
7.
Sebestyén Péter Békési TE Sebestyén Péter 4/0
8.
Németh János Langenlois
9.
Lakatos Tamás KSI SE Lakatos Tamás 4/0 Lakatos Tamás 4/0 Lakatos Tamás
4/1 (-6, 9, 6, 4, 9)
10.
Horváth István Pénzügyőr SE
11.
Bak Imre Heilbronn Bak Imre 4/0
12.
Podpinka Gábor Szécsény
13.
Kállai Norbert Langenlois Kállai Norbert 4/0 (jn) Simon Ferenc 4/2
14.
Szita Márton Celldömölki VSE
15.
Sipos Viktor Veresegyháza Simon Ferenc 4/2
16.
Simon Ferenc Guntramsdarf
17.
Zwickl Dániel Emanuele Zwickl Dániel 4/0 Zwickl Dániel 4/0 Zwickl Dániel
4/0 (8, 3, 8, 10)
Zwickl Dániel
4/1 (3, -8, 8, 6, 4)
18.
Kaiser János KSI SE
19.
Zakar Kristóf Győri Elektromos Zakar Kristóf 4/1
20.
Lukács Richárd Jászkun Volán SC
21.
Fixl Balázs SZAK Fixl Balázs 4/0 Móricz Máté 4/1
22.
Fodor Ronald KSI SE
23.
Szudi Ádám Jászkun Volán SC Móricz Máté 4/2
24.
Móricz Máté Félegyházi ASI
25.
Vajda Viktor Félegyházi ASI Vajda Viktor 4/2 Vajda Viktor 4/1 Zombori Dávid
4/3 (6, 9, -9, 10, -13, -10, 8)
26.
Tóth Tamás BVSC-Zugló SI
27.
Kovács Domonkos Leoben Kovács Domonkos 4/2
28.
Dr. Bohács Gábor Békési TE
29.
Do Phuong Nam BVSC-Zugló SI Kiss Dániel 4/0 Zombori Dávid 4/1
30.
Kiss Dániel Ceglédi VSE
31.
Németh Dávid SZAK Zombori Dávid 4/1
32.
Zombori Dávid Nizza

 

1.      
Do Phuong Nam BVSC-Zugló SI   3/2 3/1
Szudi Ádám Jászkun Volán SC 2/3   3/1
Lele Viktor ATSK Szeged 1/3 1/3  

 

2.        
Kállai Norbert Langenlois   3/1 3/0 3/1
Németh Dávid SZAK 1/3   3/0 3/0
Nagy Sándor Jászkun Volán SC 0/3 0/3   3/0
Németh Péter Győri Elektromos 1/3 0/3 0/3  

 

3.        
Vitsek Iván Szécsény   3/1 3/1 0/3jn
Horváth István Pénzügyőr SE 1/3   3/1 3/0
Freisinberger Kristóf KSI SE 1/3 1/3   3/1
Sáhó Benjámin Ceglédi VSE 3/0jn 0/3 1/3  

 

4.        
Perei Gergely Uerdingen   1/3 1/3 2/3
Lung Dániel Győri Elektromos 3/1   3/0 0/3
Zombori Martin BVSC-Zugló SI 3/1 0/3   2/3
Podpinka Gábor Szécsény 3/2 3/0 3/2  

 

5.        
Hoffmann Tamás Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0
Sipos Viktor Veresegyháza 0/3   3/2 3/1
Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI 0/3 2/3   2/3
Kovács János Linz 0/3 1/3 3/2  

 

6.        
Dr. Bohács Gábor Békési TE   3/0 3/0 3/1
Fodor Ronald KSI SE 0/3   3/0 3/0
Barabás Iván Pénzügyőr SE 0/3 0/3   1/3
Márki Róbert ATSK Szeged 1/3 0/3 3/1  

 

7.        
Fixl Balázs SZAK   3/0 3/1 3/0
Sebestyén Péter Békési TE 0/3   3/0 3/0
Ecseki Nándor Budaőrs 1/3 0/3   3/0
Szabó Alex Vámospércs 0/3 0/3 0/3  

 

8.        
Lukács Richárd Jászkun Volán SC   3/2 3/2 3/1
Tóth Tamás BVSC-Zugló SI 2/3   3/2 3/0
Varga Csaba ATSK Szeged 2/3 2/3   3/1
Kovács Sebestyén UNIVER KTE 1/3 0/3 1/3  

 

9.        
Fekete Soma Büki TK   3/0 3/0 3/0
Kovács Domonkos Leoben 0/3   3/1 3/1
Kovács Richárd Pénzügyőr SE 0/3 1/3   2/3
Horváth Ferenc BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 3/2  

 

10.        
Hegedűs Tamás Győri Elektromos   3/2 1/3 3/0
Bak Imre Heilbronn 2/3   3/1 3/0
Kaiser János KSI SE 3/1 1/3   3/0
Orbán Zsolt Vámospércs 0/3 0/3 0/3  

 

11.        
Szarka Tibor SZAK   0/3 1/3 3/1
Szita Márton Celldömölki VSE 3/0   1/3 3/0
Zakar Kristóf Győri Elektromos 3/1 3/1   3/1
Kacsóh Norbert Vámospércs 1/3 0/3 1/3  

 

12.        
Pagonyi Róbert Békési TE   3/1 3/0 3/0
Sabján Gergely Komlói Bányász 1/3   2/3 3/1
Kiss Dániel Ceglédi VSE 0/3 3/2   3/1
Ferencz Viktor ATSK Szeged 0/3 1/3 1/3