MOATSZ Kupa 2016 - ifi fiú főtábla

1.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/0
Bruckner Máté
4/1
(5,5,-7,5,9)
Bruckner Máté
4/0
(5,7,10,8)
Bruckner Máté
4/0
(9,6,5,8)

Molnár István Patrik
4/2
(4,-9,-13,9,6,9)

2.
Nagy Csaba Szombathelyi AK
3.
Szabó Dániel Kecskeméti Sp. Felker Domonkos
4/1
4.
Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
5.
Hőgye Gábor PTE PEAC Nagy Bence
4/1
Both Olivér
4/2
(8,10,-7,-7,4,7)
6.
Nagy Bence ATSK Szeged
7.
Lotz Gergő Budaörsi SC Both Olivér
4/2
8.
Both Olivér Malév SC
9.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
4/0
András Csaba
4/1
(-9,5,7,7,2)
András Csaba
4/3
(-9,5,8,-11,3,-3,8)
10.
Medvegy Ákos Univer Sport Kft.
11.
Virág Bence Univer Sport Kft. Nagy Norbert
4/1
12.
Nagy Norbert Budaörsi SC
13.
Terék Norbert KSI SE Terék Norbert
4/2
Terék Norbert
4/2
(6,2,-6,8,-11,6)
14.
Németh Márton PTE PEAC
15.
Soós Barnabás Szombathelyi AK Juhász Patrik
4/0
16.
Juhász Patrik BVSC-Zugló SI
17.
Balázs Bence Univer Sport Kft. Balázs Bence
4/0
Balázs Bence
4/2
(9,8,-9,5,-12,7)
Balázs Bence
4/1
(13,10,7,-9,7)
Molnár István Patrik
4/0
(4,9,10,10)
18.
Krebs Bálint BVSC-Zugló SI
19.
Nagy Martin Szombathelyi AK Molnár Dávid
4/2
20.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
21.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Mezei Levente
4/0
Tóth Bence
4/1
(-7,4,3,13,9)
22.
Mezei Levente Kecskeméti Sp.
23.
Tóth Bence Kecskeméti Sp. Tóth Bence
4/0
24.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
25.
Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC Timafalvi Gergő
4/1
Timafalvi Gergő
4/0
(7,3,2,4)
Molnár István Patrik
4/0
(10,5,9,5)
26.
Marossy Dénes Budaörsi SC
27.
Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI Baranyai Domonkos
4/0
28.
Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE
29.
Both Levente Malév SC Rózsa Dávid
4/0
Molnár István Patrik
4/0
(8,9,12,8)
30.
Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
31.
Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Molnár István Patrik
4/0
32.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC

A 21. helyre besorsolt Banok Tamás sérülés miatt a verseny kezdete előtt visszalépett, helyére az 1.csoport kiemeltje, Pálfy J. Jakab került.

Bejátszók:

1. Szabó Imre ATSK Szeged Nagy Csaba
3/2
Nagy Csaba Szombathelyi AK
2. Bartal Tamás Szekszárd AC Keresztény Ádám
3/1
Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI
3. Medvegy Ákos Univer Sport Kft Medvegy Ákos
3/0
Molnár András Szombathelyi AK
4. Lotz Gergő Budaörsi SC Lotz Gergő
3/1
Iván Bertold Celldömölki VVSE
5. Bartal Gergő Szekszárd AC Soós Barnabás
3/1
Soós Barnabás Szombathelyi AK
6. Vida Dávid BVSC-Zugló SI Marossy Dénes
3/2
Marossy Dénes Budaörsi SC
7. Szabalics Tamás KSI SE Tóth Bence
3/0
Tóth Bence Kecskeméti Spartacus
8. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI Krebs Bálint
3/0
Szeles Balázs Nyírbátori ASE

 

MOATSZ Kupa 2016 - ifi fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab átsorsolva BVSC-Zugló SI   - - - - -
2. Soós Barnabás Szombathelyi AK -   0/3 3/0 1 2.
3. Szabó Imre ATSK Szeged - 3/0   3/0 2 1.
4. Németh Pál KSI SE - 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Nagy Csaba Szombathelyi AK 0/3   3/1 3/2 2 2.
3. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi 0/3 1/3   3/2 1 3.
4. Krizsán László ATSK Szeged 1/3 2/3 2/3   0 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Bence ATSK Szeged   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Iván Bertold Celldömölki VVSE 2/3   3/2 3/0 2 2.
3. Galáth Ferenc Mezőtúri AFC 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Márczi Krisztofer Szombathelyi AK 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Márton PTE PEAC   3/2 3/0 3/2 3 1.
2. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 2/3 0/3 0/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus   0/3 3/1 3/0 2 2.
2. Virág Bence Univer Sport Kft. 3/0   3/2 3/0 3 1.
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 1/3 2/3   3/0 1 3.
4. Kreizinger Máté Honvéd Szondi SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Marossy Dénes Budaörsi SC   3/0 1/3 3/0 2 2.
2. Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi USE 0/3   2/3 3/0 1 3.
3. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 3/1 3/2   1/3 2 1.
4. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3 0/3 3/1   1 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Zachar Márk Egri ÁFÉSZ SC 0/3   0/3 1/3 0 4.
3. Losonczi Benjámin Eötvös DPSE 0/3 3/0   2/3 1 3.
4. Molnár András Szombathelyi AK 1/3 3/1 3/2   2 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Bartal Gergő István Szekszárd AC   0/3 3/0 1/3 1 4/3 2.
2. Nagy Martin Szombathelyi AK 3/0   3/2 3/1 3   1.
3. Sándor Dávid ATSK Szeged 0/3 2/3   3/2 1 3/5 4.
4. Lengyel Ádám Dunakeszi Kinizsi USE 3/1 1/3 2/3   1 5/4 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 0/3   3/2 3/2 2 2.
3. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 1/3 2/3   3/2 1 3.
4. Faragó Barnabás PTE PEAC 0/3 2/3 2/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeles Balázs Nyírbátori ASE   1/3 3/0 3/2 2 2.
2. Bartal Tamás Szekszárd AC 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Molnár Krisztián BVSC-Zugló SI 0/3 1/3   2/3 0 4.
4. Tóth Péter Jászkun Volán SC 2/3 0/3 3/2   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Medvegy Ákos Univer Sport Kft.   3/2 3/2 3/2 3 1.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 2/3   3/0 3/1 2 2.
3. Tubak Dániel ATSK Szeged 2/3 0/3   3/0 1 3.
4. Hatfaludi Péter KSI SE 2/3 1/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás KSI SE   1/3 3/1 3/1 2 2.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Pungor Bálint Szombathelyi AK 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Tóth Attila Jászkun Volán SC 1/3 0/3 0/3   0 4.