Ifjúsági Húszak 2016. április 9-10.

Selejtezőcsoportok

1. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Both Olivér Malév SC 2/3   3/0 3/0 3/1 3 2.
3. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE 0/3 0/3   1/3 2/3 0 5.
4. Nagy Bence ATSK Szeged 0/3 0/3 3/1   3/0 2 3.
5. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 3/2 0/3   1 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC   3/0 3/1 3/2 3/0 4 1.
2. András Csaba BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/2 3/0 3 2.
3. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 1/3 0/3   2/3 3/2 1 4.
4. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 2/3 2/3 3/2   3/0 2 3.
5. Marossy Dénes Budaörsi SC 0/3 0/3 2/3 0/3   0 5.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Juhász Patrik BVSC-Zugló SI   3/2 2/3 3/1 3/0 3 1.
2. Terék Norbert KSI SE 2/3   3/1 3/1 3/0 3 2.
3. Nagy Norbert Budaörsi SC 3/2 1/3   3/2 0/3 2 3.
4. Hőgye Gábor PTE PEAC 1/3 1/3 2/3   3/2 1 4.
5. Medvegy Ákos Univer Sport Kft. 0/3 0/3 3/0 2/3   1 5.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI   1/3 3/0 3/1 3/0 3 2.
2. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC 3/1   3/0 3/1 3/1 4 1.
3. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 0/3 0/3   3/0 2/3 1 4.
4. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 1/3 1/3 0/3   0/3 0 5.
5. Szabó Bence KSI SE 0/3 1/3 3/2 3/0   2 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC   3/0 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Both Levente Malév SC 0/3   3/0 3/1 3/2 3 2.
3. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   3/1 0/3 1 4.
4. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 1/3   0/3 0 5.
5. Németh Márton PTE PEAC 0/3 2/3 3/0 3/0   2 3.

 

Főtáblák

A10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   1/3 1/3 3/1 3/2 3/0jn 2/3 3/2 3/1 3/2 6 4.
2. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 3/1   3/0 1/3 3/1 3/1 3/0 3/0 3/0 3/0 8 1.
3. Juhász Patrik BVSC-Zugló SI 3/1 0/3   3/0 3/1 3/0jn 3/1 3/2 0/3 3/2 7 3.
4. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC 1/3 3/1 0/3   1/3 3/0jn 3/1 2/3 0/3 0/3 3 8.
5. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC 2/3 1/3 1/3 3/1   3/0 0/3 3/0 1/3 3/0 4 6.
6. Both Levente Malév SC 0/3jn 1/3 0/3jn 0/3jn 0/3   0/3 2/3 0/3jn 3/1 1 10.
7. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 3/2 0/3 1/3 1/3 3/0 3/0   3/2 1/3 2/3 4 5.
8. Terék Norbert KSI SE 2/3 0/3 2/3 3/2 0/3 3/2 2/3   0/3 2/3 2 9.
9. András Csaba BVSC-Zugló SI 1/3 0/3 3/0 3/0 3/1 3/0jn 3/1 3/0   3/0 7 2.
10. Both Olivér Malév SC 2/3 0/3 2/3 3/0 0/3 1/3 3/2 3/2 0/3   3 7.

Both Levente utolsó 4 mérkőzését sérülés miatt feladta.

A10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-10 6-10 6-8 2-6 6-7 6-9 4-6 2-3 1-2
2-9 7-9 3-7 5-8 8-9 7-8 2-7 7-10 5-7
3-8 2-8 5-10 1-7 3-10 2-10 9-10 1-6 3-6
4-7 4-5 1-9 3-9 2-5 1-5 1-8 4-8 8-10
5-6 1-3 2-4 4-10 1-4 3-4 3-5 5-9 4-9

 

B10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Nagy Bence ATSK Szeged   3/0jn 0/3 3/2 1/3 3/1 3/2 3/1 2/3 3/0 6 12.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3jn   1/3 3/0 3/1 3/1 0/3jn 2/3 3/2 3/1 4 17.
3. Nagy Norbert Budaörsi SC 3/0 3/1   3/0 0/3 3/0 1/3 3/2 1/3 3/0 6 11.
4. Szabó Bence KSI SE 2/3 0/3 0/3   2/3 3/0 3/2 3/1 - 3/2 4 14.
5. Németh Márton PTE PEAC 3/1 1/3 3/0 3/2   3/0 1/3 3/1 - 2/3 5 13.
6. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 1/3 1/3 0/3 0/3 0/3   3/1 1/3 - 2/3 1 19.
7. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 2/3 3/0jn 3/1 2/3 3/1 1/3   1/3 - 3/0 4 16.
8. Hőgye Gábor PTE PEAC 1/3 3/2 2/3 1/3 1/3 3/1 3/1   - 3/1 4 15.
9. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 3/2 2/3 3/1 - - - - -   - - -
10. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 0/3 2/3 3/2 3/2 0/3 1/3 -   2 18.

Tóth Bence a vasárnapi folytatáson nem jelent meg. Mivel nem játszotta le mérkőzéseinek több mint felét, eddigi eredményei törlésre kerültek.
Rózsa Dávid utolsó két mérkőzését sérülés miatt feladta.

B10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-10 6-7 6-10 7-9 6-8 6-9 2-3 1-3 1-2
2-9 5-8 7-8 2-6 1-7 3-7 7-10 4-6 5-7
3-8 3-9 1-9 1-8 4-9 2-8 1-6 8-10 3-6
4-7 2-10 3-5 5-10 3-10 4-10 8-9 2-7 4-8
5-6 1-4 2-4 3-4 2-5 1-5 4-5 5-9 9-10