Ifi Huszak 2012. október 20–21.

Selejtezőcsoportok

1. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Szita Márton Celldömölki VSE   3/0 3/0 3/0 - 3 1.
2. Fodor Ronald KSI SE 0/3   3/0 3/0 - 2 2.
3. Balogh Erik Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   1/3 - 0 4.
4. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 3/1   - 1 3.
5. - - - - - -   - -

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Ecseki Nándor Budaörsi SC   3/0 3/0 3/0 - 3 1.
2. Freisinberger Kristóf KSI SE 0/3   0/3 3/0 - 1 3.
3. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI 0/3 3/0   3/1 - 2 2.
4. Both Levente MALÉV SC 0/3 0/3 1/3   - 0 4.
5. - - - - - -   - -

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Szudi Ádám Jászkun Volán SC   3/1 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Kramarics Gergő Celldömölki VSE 1/3   3/1 1/3 3/0 2 3.
3. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 0/3 1/3   3/0 3/1 2 2.
4. Böhm Attila TURRIS SE Sopron 0/3 3/1 0/3   3/2 2 4.
5. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 1/3 2/3   0 5.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Sabján Gergely Komlói Bányász   3/0 3/0 3/0 3/1 4 1.
2. Böhm Gábor TURRIS SE Sopron 0/3   2/3 3/0 3/2 2 3.
3. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE 0/3 3/2   3/2 3/2 3 2.
4. Csiza Bálint Hévíz SK 0/3 0/3 2/3   3/1 1 4.
5. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI 1/3 2/3 2/3 1/3   0 5.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/1 3/1 4 1.
2. Kovács Richárd Pénzügyőr SE 0/3   2/3 3/1 3/0 2 3.
3. Tóth Gábor Nyírbátori ASE 0/3 3/2   3/1 3/1 3 2.
4. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 1/3 1/3 1/3   3/0 1 4.
5. Szabó Levente Lajos Kecskeméti Spartacus 1/3 0/3 1/3 0/3   0 5.

 

Főtáblák

A10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Szita Márton Celldömölki VSE   3/2 0/3 3/2 3/1 3/0 3/0 3/0 3/1 3/0 8 2.
2. Ecseki Nándor Budaörsi SC 2/3   3/0 3/2 3/0 3/0 3/0 2/3 3/1 3/0 7 4.
3. Szudi Ádám Jászkun Volán SC 3/0 0/3   3/1 3/0 3/0 3/0 3/2 3/0 3/1 8 1.
4. Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI 2/3 2/3 1/3   3/0 3/0 3/1 2/3 3/1 3/0 5 5.
5. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 1/3 0/3 0/3 0/3   0/3 1/3 0/3 1/3 0/3 0 10.
6. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 0/3 0/3 3/0   3/0 2/3 2/3 3/2 3 7.
7. Fodor Ronald KSI SE 0/3 0/3 0/3 1/3 3/1 0/3   2/3 2/3 3/0 2 8.
8. Sabján Gergely Komlói Bányász 0/3 3/2 2/3 3/2 3/0 3/2 3/2   3/0 3/0 7 3.
9. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE 1/3 1/3 0/3 1/3 3/1 3/2 3/2 0/3   3/0 4 6.
10. Tóth Gábor Nyírbátori ASE 0/3 0/3 1/3 0/3 3/0 2/3 0/3 0/3 0/3   1 9.

A10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
7-1 1-10 9-1 1-8 1-6 5-1 1-4 3-1 1-2
6-2 2-9 8-2 2-7 2-5 4-2 2-3 2-10 9-3
5-3 3-8 7-3 3-6 3-4 10-3 8-6 4-9 8-4
4-10 4-7 6-4 4-5 9-7 6-9 9-5 5-8 7-5
8-9 5-6 5-10 10-9 10-8 7-8 10-7 7-6 6-10

 

B10 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. GY H
1. Böhm Gábor TURRIS SE Sopron   3/1 3/2 3/0 - 3/0 - 3/2 3/1 3/1 7 11.
2. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI 1/3   3/2 3/1 3/1 3/2 - 0/3 2/3 3/1 4 13.
3. Freisinberger Kristóf KSI SE 2/3 2/3   3/0 - 3/0 - 0/3 3/2 3/1 4 14.
4. Both Levente MALÉV SC 0/3 1/3 0/3   - 0/3 - 0/3 0/3 0/3 0 18.
5. Balogh Erik Kecskeméti Spartacus - 1/3 - -   2/3 - - - 1/3 - -
6. Csiza Bálint Hévíz SK 0/3 2/3 0/3 3/0 3/2   - 1/3 1/3 1/3 1 17.
7. Kovács Richárd Pénzügyőr SE - - - - - -   - 3/1 - - -
8. Kramarics Gergő Celldömölki VSE 2/3 3/0 3/0 3/0 - 3/1 -   3/0 1/3 5 12.
9. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 1/3 3/2 2/3 3/0 - 3/1 1/3 0/3   0/3 3 16.
10. Böhm Attila TURRIS SE Sopron 1/3 1/3 1/3 3/0 3/1 3/1 - 3/1 3/0   4 15.

Kovács Richárd a selejtező után sérülés miatt visszalépett, eredményei nem számítanak be.
Balogh Erik az első nap után betegség miatt visszalépett, eredményei nem számítanak be.

B10 sorsolás:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
selejtezőből 1. nap 2. nap
1-6 1-10 9-1 1-8 7-1 1-2 5-1 1-4 3-1
2-5 2-9 8-2 2-7 6-2 9-3 4-2 2-3 2-10
3-4 3-8 7-3 3-6 5-3 8-4 10-3 8-6 4-9
9-7 4-7 6-4 4-5 4-10 7-5 6-9 9-5 5-8
10-8 5-6 5-10 10-9 8-9 6-10 7-8 10-7 7-6