Magyar Köztársaság 2011. évi országos ifi fiú csapatbajnoksága

1.
BVSC-Zugló SI I. Do Phuong N., Jeszenszki D., Zombori M. BVSC-Zugló SI I. BVSC-Zugló SI I. Ceglédi VSE
2.
KSI SE II. Patyi G., Heiszman H., Kubik D.
3.
Félegyházi ASI Timafalvi G., Banok T., Csányi B. Kecskeméti Spartacus
4.
Kecskeméti Spartacus Tóth Á., Varga R., Szabó L.
5.
Ceglédi VSE Kiss D., Molnár G., Bogádi I. Ceglédi VSE Ceglédi VSE
6.
BVSC-Zugló SI III. Makk B., Becker L., Keresztény Á., Kovács G.
7.
UNIVER KTE Kovács S., Balogh E., Pap G. KSI SE I.
8.
KSI SE I. Lakatos T., Fodor R., Lendvai G., Freisinberger K.

 

Magyar Köztársaság 2011. évi országos ifi fiú csapatbajnoksága selejtező

1.
BVSC-Zugló SI I.  
Félegyházi ASI  
Tatai Honvéd AC  

 

2.
KSI SE I.  
MALÉV SC  
BVSC SI III.  

 

3.
Ceglédi VSE  
UNIVER KTE  
BVSC-Zugló SI II.  

 

4.
Komlói Bányász  
Kecskeméti Spartacus  
KSI SE II.  

 

 

Diákolimpia 2011 - ifi fiú főtábla

1.
Lakatos Tamás KSI SE Lakatos Tamás Lakatos Tamás Lakatos Tamás Do Phuong Nam Do Phuong Nam
2.
Bruckner Vince BVSC-ZuglóSI
3.
Kramarics Gergő Balatonfüredi FC Kramarics Gergő
4.
Szarka Zsolt SZAK
5.
Lendvai Gergely KSI SE Lendvai Gergely Lendvai Gergely
6.
Bogádi Imre Ceglédi VSE
7.
Both Levente Malév SC Molnár Gergely
8.
Molnár Gergely Ceglédi VSE
9.
Szudi Ádám Jászkun-Volán SC Szudi Ádám Kovács Richárd Do Phuong Nam
10.
Varga Roland Kecskeméti Sp.
11.
Tóth Gábor Nyírbátor Kovács Richárd
12.
Kovács Richárd Pénzügyőr SE
13.
Kovács Sebestyén UNIVER KTE Kovács Sebestyén Do Phuong Nam
14.
Heiszman Henrik KSI SE
15.
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Do Phuong Nam
16.
Do Phuong Nam BVSC-Zugló SI
17.
Kiss Dániel Ceglédi VSE Kiss Dániel Kiss Dániel Ecseki Nándor Szita Márton
18.
Becker László BVSC-Zugló SI
19.
Papp Dávid Mezőtúr Freisinberger Kristóf
20.
Freisinberger Kristóf KSI SE
21.
Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI Jeszenszki Dániel Ecseki Nándor
22.
Horváth Patrik Komló
23.
Szabó Levente Kecskeméti Sp. Ecseki Nándor
24.
Ecseki Nándor Budaörsi SC
25.
Sabján Gergely Komlói Bányász Sabján Gergely Sabján Gergely Szita Márton
26.
Lovas Dániel Vác
27.
Böhm Gábor Sopron Böhm Gábor
28.
Fodor Ronald KSI SE
29.
Zombori Martin BVSC-Zugló SI Majoros Bence Szita Márton
30.
Majoros Bence Nyírbátor
31.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Szita Márton
32.
Szita Márton Celldömölki VSE

 

Diákolimpia 2011 - ifi fiú selejtező

1.
Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI
Heiszman Henrik KSI SE
Pozsonyi Patrik Malév SC
Banok Tamás Félegyházi ASI

 

2.
Kovács Richárd Pénzügyőr SE
Magai Rómeó Tatabányai ASE
Varga Roland Kecskeméti Sp.
Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI

 

3.
Szarka Zsolt Szombathelyi AK
Lovas Dániel Váci Reménység
Tóth Áron Kecskeméti Sp.
Makk Benedek BVSC-Zugló SI
Páris Áchim Balassagyarmat

 

4.
Zombori Martin BVSC-Zugló SI
Patyi Gábor KSI SE
Papp Dávid Mezőtúr
Mutter Ádám Komló
Vásárhelyi József Vámos.

 

5.
Lendvai Gergely KSI SE
Varga Attila Jászberény
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
Kramarics Péter Veszprém
Szabó Gergő Romhány

 

6.
Fodor Ronald KSI SE
Barassó Máté Tatai Honvéd
Bruckner Vince BVSC-Zugló SI
Both Olivér Malév SC
Veszely Dániel Göd

 

7.
Freisinberger Kristóf KSI SE
Balogh Erik UNIVER KTE
Both Levente Malév SC
Timafalvi Gergő Félegyházi ASI
Osváth Tibor BVSC-Zugló SI

 

8.
Kovács Sebestyén UNIVER KTE
Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI
Tóth Gábor Nyírbátor
Kubik Dániel KSI SE
Csonka Bendegúz Veszprém

 

9.
Bogádi Imre Ceglédi VSE
Majoros Bence Nyírbátor
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI
Deák László Mezőtúr
Vinczellér István PEAC

 

10.
Böhm Gábor Sopron
Csiza Bálint Hévíz
Szabó Levente Kecskeméti Sp.
Csányi Balázs Félegyházi ASI
Tóth Marcell Szeged AC

 

11.
Bihercz Gábor Mohács
Böhm Attila Sopron
Tóth Norbert Mezőtúr
Zenyik György SPAR
Becker László BVSC-Zugló SI

 

12.
Kramarics Gergő Balatonfüred
Horváth Patrik Komló
Nagy Dániel Tatabányai ASE
Bolgár Balázs Malév SC
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI