"BÜKFÜRDŐ KUPA" 2016. évi I.osztályú újonc és serdülő ranglistaverseny, 2016.09.23-24.

Serdülő fiú páros:

1.
Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Farkas Ezékiel (BVSC-Zugló SI) Pálfy-Farkas
3/0
Pálfy-Farkas
3/0
(5,2,7)
Krebs-Bartal
3/2
(-7,4,9,-3,10)
Krebs-Bartal
3/1
(10,-11,8,11)
Terék-Ujvári
3/2
(10,-8,6,-8,3)
2.
Grigoropoulos Péter (Kispest SE) - Juhász Gergely (Kispest SE)
3.
Móczár Bálint (KSI SE) - Németh Pál (KSI SE) Móczár-Németh
3/1
4.
Sándor Dávid (ATSK Szeged) - Szabó Imre (ATSK Szeged)
5.
Farkas Dávid (Eötvös DPSE) - Szántosi Dávid (Szarvasi Körös ASE) Györfi-Schleer
3/0
Krebs-Bartal
3/0
(3,9,7)
6.
Györfi Tibor (Gödöllői EAC) - Schleer András (Gödöllői EAC)
7.
Juhász Márk (Wiener Neudorf) - Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló SI) Krebs-Bartal
3/0
8.
Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI)
9.
Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) Balogh-Kishegyi
3/0
Balogh-Kishegyi
3/0
(9,5,7)
Hőgye-Hőgye
3/2
(-7,-9,9,0,0)
Balogh Bence sérülése miatt a 4. szetben feladták
10.
Bauer Szilárd Miklós (Fastron AC Tolna) - Straubinger Balázs (Fastron AC Tolna)
11.
Bozsó Dominik (Ceglédi VSE) - Tótin Kristóf (Ceglédi VSE) Krebs-Hajdu
3/1
12.
Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) - Hajdu Ákos (BVSC-Zugló SI)
13.
Molnár Levente László (A.S.E. Orosháza) - Szűcs Sándor (Békési TE) Molnár-Szűcs
3/0
Hőgye-Hőgye
3/0
(7,8,5)
14.
Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Köllő Ábel (Tiszaújvárosi SC)
15.
Aubert Adrián (Mohácsi TE) - Óh Martin (Mohácsi TE) Hőgye-Hőgye
3/0
16.
Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Hőgye Dániel (PTE PEAC)
17.
Terék Norbert (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE) Terék-Ujvári
3/0
Terék-Ujvári
3/0
(8,7,10)
Terék-Ujvári
3/1
(-8,3,6,7)
Terék-Ujvári
3/0
(9,4,6)
18. Pauer Bence (Mohácsi TE) - Vezér Kálmán (Mohácsi TE)
19. Fehér Hugó (Turris SE Sopron) - Imre Gábor (Turris SE Sopron) Faragó-Csille
3/1
20. Faragó Barnabás (PTE PEAC) - Csille Lajos (Univer Sport Kft)
21. Folkmayer Marcell (Asztalitenisz Egyetem) - Molnár András (Szombathelyi AK) Harkály-Fehér
3/0
Harkály-Fehér
3/0
(7,6,6)
22. Harkály Bálint (Celldömölki VVSE) - Fehér Balázs (Győri Elektromos VSK)
23. Domokos Bence (BVSC-Zugló SI) - Kizakisz Georgiosz Nikolaosz (Szekszárd AC) Galáth-Kovács
3/0
24. Galáth Ferenc (Mezőtúri AFC) - Kovács Kristóf (Győri Elektromos)
25. Krizsán László (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged) Krizsán-Tubak
3/0
Krizsán-Tubak
3/0
(9,6,8)
Krizsán-Tubak
3/0
(7,4,11)
26. Imre Máté (Turris SE Sopron) - Söveges Zalán (Turris SE Sopron)
27. Kiss Bálint (Univer Sport Kft.) - Jádi Dominik (Univer Sport Kft.) Kiss-Jádi
3/1
28. Brázai Balázs (Asztalitenisz Egyetem) - Durucskó Márton (Asztalitenisz Egyetem)
29. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Kiss Dániel (Turris SE Sopron) Fehér-Kiss
3/0
Huzsvár-Ócsai
3/0
(5,5,6)
30. Végh Imre (Kispest SE) - Ürge Krisztián (Kispest SE)
31. Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Festorazzo Krisztián (Kispest SE) Huzsvár-Ócsai
3/0
32. Huzsvár Erik (KSI SE) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE)

Bejátszók:

6. Cserey Bálint (BVSC-Zugló SI) - Pauer Bálint (Mohácsi TE) Györfi Tibor (Gödöllői EAC) - Schleer András (Gödöllői EAC)
j.n.
Györfi Tibor (Gödöllői EAC) - Schleer András (Gödöllői EAC)
11. Balogh András (PTE PEAC) - Vándor András (Városi SE Dunakeszi) Bozsó Dominik (Ceglédi VSE) - Tótin Kristóf (Ceglédi VSE)
3/1 (13,-8,8,8)
Bozsó Dominik (Ceglédi VSE) - Tótin Kristóf (Ceglédi VSE)
14. Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Köllő Ábel (Tiszaújvárosi SC) Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Köllő Ábel (Tiszaújvárosi SC)
3/0 (8,8,7)
Csutár Konrád Olivér (Jászkun Volán SC) - Hollós Balázs (Városi SE Dunakeszi)
19. Fehér Hugó (Turris SE Sopron) - Imre Gábor (Turris SE Sopron) Fehér Hugó (Turris SE Sopron) - Imre Gábor (Turris SE Sopron)
3/1 (13,-6,5,9)
Drenyovszki Dániel (Kispest SE) - Nagy Balázs (Tiszaújvárosi SC)
22. Harkály Bálint (Celldömölki VVSE) - Fehér Balázs (Győri Elektromos VSK) Harkály Bálint (Celldömölki VVSE) - Fehér Balázs (Győri Elektromos VSK)
3/0 (6,8,0)
Keszei Róbert (Turris SE Sopron) - Szeli Bertalan (Turris SE Sopron)
27. Kiss Bálint (Univer Sport Kft.) - Jádi Dominik (Univer Sport Kft.) Kiss Bálint (Univer Sport Kft.) - Jádi Dominik (Univer Sport Kft.)
3/0 (11,9,6)
Andróczki Zalán (ATSK Szeged) - Fenyvesi Attila (Ceglédi VSE)

Serdülő fiú főtábla

1.
Farkas Ezékiel BVSC-Zugló SI Farkas Ezékiel
4/0
Farkas Ezékiel
4/0
(5,14,5,4)
Hőgye Dániel
4/1
(5,8,8,-12,8)
Terék Norbert
4/0
(7,6,5,6)

Terék Norbert
4/0
(7,4,5,4)

2.
Szűcs Sándor Békési TE
3.
Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló SI Krizsán László
4/1
4.
Krizsán László ATSK Szeged
5.
Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
4/0
Hőgye Dániel
4/2
(-3,10,7,-7,12,7)
6.
Kiss Dániel Turris SE Sopron
7.
Harkály Bálint Celldömölki VVSE Galáth Ferenc
4/0
8.
Galáth Ferenc Mezőtúri AFC
9.
Terék Norbert KSI SE Terék Norbert
4/0
Terék Norbert
4/0
(10,5,3,8)
Terék Norbert
4/1
(3,9,-5,7,9)
10.
Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE
11.
Fehér Balázs Győri Elektromos Fehér Balázs
j.n.
12.
Balogh Bence Fastron AC Tolna
13.
Ujvári Máté KSI SE Ujvári Máté
4/0
Hőgye Gábor
4/2
(5,5,-6,4,-10,2)
14.
Molnár András Szombathelyi AK
15.
Faragó Barnabás PTE PEAC Hőgye Gábor
4/0
16.
Hőgye Gábor PTE PEAC
17.
Huzsvár Erik KSI SE Huzsvár Erik
4/1
Huzsvár Erik
4/0
(8,8,6,8)
Huzsvár Erik
4/2
(-8,-10,6,6,7,9)
Pálfy J. Jakab
4/0
(9,8,8,8)
18.
Móczár Bálint KSI SE
19.
Tubak Dániel ATSK Szeged Tubak Dániel
4/2
20.
Szabó Imre ATSK Szeged
21.
Krebs Levente BVSC-Zugló SI Krebs Levente
4/2
Kishegyi Ákos
4/0
(6,7,7,5)
22.
Sándor Dávid ATSK Szeged
23.
Fehér Leó Turris SE Sopron Kishegyi Ákos
4/0
24.
Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi
25.
Ócsai Máté Ceglédi VSE Ócsai Máté
4/0
Krebs Bálint
4/1
(6,-6,6,6,10)
Pálfy J. Jakab
4/1
(2,-4,9,6,7)
26.
Straubinger Balázs Fastron AC Tolna
27.
Farkas Dávid Eötvös DPSE Krebs Bálint
4/0
28.
Krebs Bálint BVSC-Zugló SI
29.
Kovács Kristóf Győri Elektromos Kovács Kristóf
4/2
Pálfy J. Jakab
4/0
(10,10,8,9)
30.
Bartal Tamás BVSC-Zugló SI
31.
Balogh András PTE PEAC Pálfy J. Jakab
4/1
32.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI

 

Serdülő fiú selejtező

1. csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tubak Dániel ATSK Szeged   3/0 3/0 2 1.
2. Söveges Zalán Turris SE Sopron 0/3   3/2 1 2.
3. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC 0/3 2/3   0 3.

 

2. csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bartal Tamás BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 0/3   2/3 0 3.
3. Györfi Tibor Gödöllői EAC 0/3 3/2   1 2.

 

3. csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sándor Dávid ATSK Szeged   3/0 3/1 2 1.
2. Aubert Adrián Mohácsi TE 0/3   3/0 1 2.
3. Hollós Balázs Városi SE Dunakeszi 1/3 0/3   0 3.

 

4. csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Dávid Eötvös DPSE   3/0 3/0 2 1.
2. Vándor András Városi SE Dunakeszi 0/3   3/0 1 2.
3. Csutár Konrád Olivér Jászkun Volán SC 0/3 0/3   0 3.

 

5. csoport 1. 2. 3. GY H
1. Folkmayer Marcell Asztalitenisz Egyetem   1/3 3/1 1 2.
2. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló SI 3/1   3/0 2 1.
3. Schleer András Gödllői EAC 1/3 0/3   0 3.

 

6. csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár András Szombathelyi AK   3/1 3/0 2 1.
2. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC 1/3   3/2 1 2.
3. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 0/3 2/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI   3/1 3/1 0/3 2 2.
2. Bozsó Dominik Ceglédi VSE 1/3   3/2 1/3 1 3.
3. Fehér Hugó Turris SE Sopron 1/3 2/3   0/3 0 4.
4. Fehér Balázs Győri Elektromos 3/0 3/1 3/0   3 1.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Dániel Turris SE Sopron   3/1 - 3/0 2 1.
2. Cserey Bálint BVSC-Zugló SI 1/3   - 3/2 1 2.
3. Tótin Kristóf átsorsolva. 2. csop. Ceglédi VSE - - - - - -
4. Óh Martin Mohácsi TE 0/3 2/3 -   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szűcs Sándor Békési TE   3/0 3/0 3/0 3  
2. Jádi Dominik Univer Sport Kft. 0/3   3/1 0/3 1  
3. Bauer Szilárd Miklós Fastron AC Tolna 0/3 1/3   0/3 0  
4. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszárd AC 0/3 3/0 3/0   2  

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Faragó Barnabás PTE PEAC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Pauer Bence Mohácsi TE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Keszei Róbert Turris SE Sopron 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Ürge Krisztián Kispest SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Leó Turris SE Sopron   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Festorazzo Krisztián Kispest SE 1/3   2/3 3/0 1 2.
3. Kiss Bálint Univer Sport Kft. 0/3 3/2   0/3 1 4.
4. Nagy Balázs Tiszaújvárosi SC 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh András PTE PEAC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Durucskó Márton Asztalitenisz Egyetem 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Csille Lajos Univer Sport Kft. 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Andróczki Zalán ATSK Szeged 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Móczár Bálint KSI SE   3/0jn 3/0 3/0 3 1.
2. Vezér Kálmán Mohácsi TE 0/3jn   0/3jn 1/3 0 4.
3. Szabó Zsigmond Kispest SE 0/3 3/0jn   0/3 1 3.
4. Imre Gábor Turris SE Sopron 0/3 3/1 3/0   2 2.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Juhász Márk Wiener Neudorf   0/3jn 0/3 0/3 0 4.
2. Molnár Levente László A.S.E. Orosháza 3/0jn   0/3 3/2 2 2.
3. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 3/0 3/0   3/1 3 1.
4. Drenyovszki Dániel Péter Kispest SE 3/0 2/3 1/3   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Németh Pál KSI SE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Szeli Bertalan Turris SE Sopron 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Brázai Balázs Botond Asztalitenisz Egyetem   0/3 2/3 3/0 1 3.
2. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna 3/0   3/1 3/1 3 1.
3. Imre Máté Turris SE Sopron 3/2 1/3   3/0 2 2.
4. Bercsényi Marcell Kispest SE 0/3 1/3 0/3   0 4.