NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2014. évi ifjúsági, serdülő és újonc egyéni Budapest Bajnokság

Újonc U11 fiú főtábla

1.
Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
3/0
Hőgye Dániel
3/1
Hőgye Dániel
3/0
(2,7,7)

Hőgye Dániel
3/2
(11,-8,5,-2,5)

2.
Balogh Bence Fastron AC Tolna
3.
Almási Gergő Kecskeméti Sp. Marton Milán
3/0
4.
Marton Milán SZAK
5.
Huzsvár Erik Bendegúz KSI SE Huzsvár Erik Bendegúz
3/0
Huzsvár Erik
3/0
6.
Ujvári Máté KSI SE
7.
Farkas Dávid Eötvös DPSE Farkas Dávid
3/1
8.
Krebs Levente VÁKE
9.
Faragó Barnabás Komló Sport Kft Faragó Barnabás
3/0
Faragó Barnabás
3/0
Ócsai Máté
3/0
(6,3,2)
10.
Domokos Bence Statisztika PSC
11.
Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI Németh Máté Kristóf
3/0
12.
Németh Máté Kristóf SZAK
13.
Fehér Balázs KSI SE Fehér Balázs
3/1
Ócsai Máté
3/0
14.
Kiss Dániel Turris SE Sopron
15.
Kiss Kevin Kecskeméti Sp. Ócsai Máté Zsigmond
3/0
16.
Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE

Újonc U11 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC 0/3   1/3 0 3.
3. Kiss Kevin Kecskeméti Spartacus 0/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Kovács Csanád Celldömölki VVSE 0/3   0/3 0 3.
3. Almási Gergő Kecskeméti Spartacus 0/3 3/0   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Faragó Barnabás Komló Sport Kft   3/0 3/1 2 1.
2. Marton Bálint SZAK 0/3   0/3 0 3.
3. Farkas Dávid Eötvös DPSE 1/3 3/0   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Levente VÁKE   3/1 3/0 2 1.
2. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Juhász Márk KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Huzsvár Erik Bendegúz KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Kiss Dániel TURRIS SE Sopron 0/3   3/2 1 2.
3. Adamik György Zsombor Tardos SZTSE 0/3 2/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balogh Bence Fastron AC Tolna   1/3 3/0 1 2.
2. Fehér Balázs KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Pauer Bálint Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Domokos Bence Statisztika PSC   2/3 3/0 1 2.
2. Marton Milán SZAK 3/2   3/0 2 1.
3. Andróczki Zalán ATSK Szeged 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Máté Kristóf SZAK   3/0 3/0 - 2 1.
2. Ujvári Máté KSI SE 0/3   3/0 - 1 2.
3. Lakics Márk Budaörsi SC 0/3 0/3   - 0 3.
4. Szabó Ádám BVSC-Zugló SI - - -   - -

 

Újonc U12 fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
j.n
András Csaba
3/0
András Csaba
3/2
(-8,-11,5,5,7)

András Csaba
3/0
(4,8,4)

2.
x  
3.
Tubak Dániel ATSK Szeged Tubak Dániel
3/1
4.
Husznai Albert PTE PEAC
5.
Szabó Imre ATSK Szeged Szabó Imre
3/0
Szabó Imre
3/0
6.
Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE
7.
x   Kristóf Balázs
j.n.
8.
Kristóf Balázs KSI SE
9.
Xiong Dawei KSI SE Xiong Dawei
j.n.
Bolgár Tamás
3/0
Bolgár Tamás
3/0
(4,5,9)
10.
x  
11.
Bolgár Tamás Fastron AC Tolna Bolgár Tamás
3/0
12.
Galáth Ferenc BVSC-Zugló SI
13.
Gombola Bence Annavölgyi B. Gombola Bence
3/0
Krebs Bálint
3/2
14.
Tóth Péter Jászkun Volán SC
15.
x   Krebs Bálint
j.n.
16.
Krebs Bálint VÁKE

 

Újonc U12 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Gombola Bence Géza Annavölgyi Bányász 0/3   3/0 1 2.
3. Brázai Balázs Botond Pénzügyőr SE 0/3 0/3   0 3.

 

2. 7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Norbert Galáth Ferenc BVSC-Zugló SI   3/1 3/1 2 1.
2. Husznai Albert PTE PEAC 1/3   3/0 1 2.
3. Jádi Dominik Univer Sport Kft 1/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Bálint VÁKE   3/0 3/0 2 1.
2. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE 0/3   1/3 0 3.
3. Tubak Dániel ATSK Szeged 0/3 3/1   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bolgár Tamás Fastron AC Tolna   1/3 3/0 1 2.
2. Kristóf Balázs KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Xiong Dawei KSI SE 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Csalagovits Dániel Budaörsi SC 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Imre ATSK Szeged   3/0 - 3/0 2 1.
2. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 0/3   - 3/0 1 2.
3. Galáth Ferenc átsorsolva 2. cs. BVSC-Zugló SI - -   - - -
4. Pauer Bence Mohácsi TE 0/3 0/3 -   0 3.

 

Újonc összevont fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/0
András Csaba
3/0
(7,9,9)
András Csaba
3/1
(-10,8,9,3)
András Csaba
3/2
(-5,13,8,-8,5)

András Csaba
3/1
(5,4,-4,7)

2.
Krebs Levente VÁKE
3.
Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC Bolgár Tamás
3/0
4.
Bolgár Tamás Fastron AC Tolna
5.
Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE Ócsai Máté Zsigmond
3/0
Hőgye Gábor
3/0
(11,13,12)
6.
Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE
7.
Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE Hőgye Gábor
3/1
8.
Hőgye Gábor PTE PEAC
9.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Pálfy J. Jakab
3/0
Pálfy J. Jakab
3/2
(-9,-9,9,5,9)
Terék Norbert
3/1
(4,9,-7,4)
10.
Huzsvár Erik KSI SE
11.
Faragó Barnabás Komló Sport Kft Virág Bence
3/0
12.
Virág Bence Szarvasi Kőrös ASE
13.
Krebs Bálint VÁKE Lutz Péter
3/1
Terék Norbert
3/0
(6,10,6)
14.
Lutz Péter KSI SE
15.
Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK Terék Norbert
3/0
16.
Terék Norbert KSI SE
17.
Both Olivér Malév SC Both Olivér
3/0
Both Olivér
3/2
(5,6,-9,-7,4)
Both Olivér
3/0
(3,6,9)
Juhász Patrik
3/0
(8,3,4)
18.
Gombola Bence Annavölgyi B.
19.
Krizsán László ATSK Szeged Székely Szabolcs
3/0
20.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI
21.
Szeles Kristóf Nyírbátori ASE Szeles Kristóf
3/1
Szeles Kristóf
3/2
(-9,-6,9,10,9)
22.
Zsemberi Tamás Eötvös DPSE
23.
Husznai Albert PTE PEAC Molnár Dávid
3/0
24.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
25.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Farkas Ezékiel
3/2
Farkas Ezékiel
3/2
Juhász Patrik
3/0
(4,4,6)
26.
Xiong Dawei KSI SE
27.
Tubak Dániel ATSK Szeged Hatfaludi Péter
3/0
28.
Hatfaludi Péter KSI SE
29.
Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
3/2
Juhász Patrik
3/0
(10,1,8)
30.
Szabó Imre ATSK Szeged
31.
Kristóf Balázs KSI SE Juhász Patrik
3/0
32.
Juhász Patrik KSI SE

Újonc összevont fiú selejtező

1. 17. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szeles Kristóf Husznai Albert PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Marton Milán SZAK 0/3   3/0 1 2.
3. Kiss Dániel TURRIS SE Sopron 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE   3/1 3/0 2 1.
2. Németh Máté Kristóf SZAK 1/3   3/0 1 2.
3. Andróczki Zalán ATSK Szeged 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Faragó Barnabás Komló Sport Kft   3/0 3/0 2 1.
2. Balázs Bence Kanizsa Sörgyár SE 0/3   3/0 1 2.
3. Csalagovits Dániel Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sándor Dávid ATSK Szeged   1/3 3/0 1 2.
2. Lutz Péter KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Almási Gergő Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Imre ATSK Szeged   3/0 3/0 2 1.
2. Fehér Balázs KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Folkmayer Marcell Pénzügyőr SE 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus   0/3 3/0 1 2.
2. Tubak Dániel ATSK Szeged 3/0   3/0 2 1.
3. Brázai Balázs Botond Pénzügyőr SE 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krizsán László ATSK Szeged   3/0 3/0 2 1.
2. Balogh Bence Fastron AC Tolna 0/3   3/0 1 2.
3. Kovács Csanád Celldömölki VVSE 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC   3/0 3/0 2 1.
2. Domokos Bence Statisztika PSC 0/3   2/3 0 3.
3. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3 3/2   1 2.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE   3/0 3/0 2 1.
2. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3   3/1 1 2.
3. Pauer Bálint Mohácsi TE 0/3 1/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE   3/2 3/0 2 1.
2. Tóbi Bálint Kanizsa Sörgyár SE 2/3   3/0 1 2.
3. Juhász Márk KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Gombola Bence Géza Annavölgyi Bányász   3/1 3/0 2 1.
2. Ujvári Máté KSI SE 1/3   3/0 1 2.
3. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kristóf Balázs KSI SE   3/0 3/1 2 1.
2. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3   0/3 0 3.
3. Pauer Bence Mohácsi TE 1/3 3/0   1 2.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Levente VÁKE   3/0 3/1 2 1.
2. Marton Bálint SZAK 0/3   0/3 0 3.
3. Galáth Ferenc László BVSC-Zugló SI 1/3 3/0   1 2.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Huzsvár Erik Bendegúz KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Jádi Dominik Univer Sport Kft 0/3   3/0 1 2.
3. Levendovics András Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK   - 3/0 3/0 2 1.
2. Husznai Albert átsors. 1.cs. PTE PEAC -   - - - -
3. Folkmayer Szabolcs Pénzügyőr SE 0/3 -   1/3 0 3.
4. Farkas Bence Malév SC 0/3 - 3/1   1 2.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Xiong Dawei KSI SE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Németh Pál Honvéd Szondi SE 1/3   3/1 3/0 2 2.
3. Papezs Dávid Pénzügyőr SE 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Kiss Kevin Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 0/3   0 4.