NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2014. évi ifjúsági, serdülő és újonc egyéni Budapest Bajnokság

Serdülő fiú páros:

1.
Heiszman Henrik (KSI SE) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) Heiszman-Molnár
3/0
Heiszman-Molnár
3/1
(7,4,-11,4)
Heiszman-Molnár
3/0
(5,4,7)
Heiszman-Molnár
3/1
(4,-9,3,9)
Heiszman-Molnár
3/0
(6,9,9)
2.
Porubszki Martin (Szerva ASE Szécsény) - Kovács Gábor (Szerva ASE Szécsény)
3.
Hatfaludi Péter (KSI SE) - Lutz Péter (KSI SE) Losonczi-Marossy
3/0
4.
Losonczi Benjámin (Budai XI SE) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI)
5.
Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC) Nagy-Kiss
3/2
Nagy-Kiss
3/0
(10,7,9)
6.
Krebs Bálint (VÁKE) - Krebs Levente (VÁKE)
7.
Orbán-Kabdebó Aba (Ceglédi VSE) - Ócsai Máté Zsigmond (Ceglédi VSE) Hőgye-Németh
3/0
8.
Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC)
9.
Juhász Patrik (KSI SE) - Terék Norbert (KSI SE) Juhász-Terék
3/0
Juhász-Terék
3/0
(6,2,2)
Juhász-Terék
3/2
(7,-8,-9,11,4)
10.
Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Szeles Kristóf (Nyírbátori ASE)
11.
Szabó Imre (ATSK Szeged) - Gombola Bence Géza (Annavölgyi Bányász) Szabó-Gombola
3/2
12.
Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK)
13.
Terék Dániel (KSI SE) - Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK) Terék-Lengyel
3/0
Tóth-Szabó
3/0
(7,8,6)
14.
Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC) - Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC)
15.
Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) Tóth-Szabó
3/1
16.
Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus)
17.
Andás Csaba (BVSC-Zugló SI) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) András-Szabó
3/0
András-Szabó
3/1
(3,-6,7,3)
András-Szabó
3/1
(8,-5,8,7)
Both-Both
3/1
(-6,7,2,5)
18. Németh Pál (Honvéd Szondi SE) - Levendovics András (Budaörsi SC)
19. Sándor Dávid (ATSK Szeged) - Krizsán László (ATSK Szeged) Sándor-Krizsán
3/2
20. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)
21. Nagy Béla (Szarvasi Kőrös ASE) - Pungor Bálint (SZAK) Varga-Zsemberi
3/0
Schmidt-Velkey
3/0
(12,5,11)
22. Varga Balázs (Eötvös DPSE) - Zsemberi Tamás (Eötvös DPSE)
23. Piros Bence (Kecskeméti Spartacus) - Dudás Tamás (Kecskeméti Spartacus) Schmidt-Velkey
3/1
24. Schmidt Máté (Ceglédi VSE) - Velkey József (Ceglédi VSE)
25. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) Rózsa-Pálfy
3/0
Rózsa-Pálfy
3/0
(9,5,10)
Both-Both
3/0
(8,4,9)
26. Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) - Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI)
27. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI) Vida-Castillo
3/0
28. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Husznai Albert (PTE PEAC)
29. Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) Kisvarga-Szabalics
3/0
Both-Both
3/1
(-11,4,9,10)
30. Bene Máté (Magyar-Kínai AK) - Molnár Krisztián (Magyar-Kínai AK)
31. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Ispán Csaba (Szerva ASE Szécsény) Both-Both
3/0
32. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)

Bejátszók:

3 Hatfaludi Péter (KSI SE) - Lutz Péter (KSI SE) Hatfaludi Péter - Lutz Péter
j.n.
Ispán Csaba (Szerva ASE Szécsény) - Horváth Bendegúz (Szerva ASE Szécsény)
6 Bolgár Tamás (Fastron AC Tolna) - Fehér Kristóf (Fastron AC Tolna) Krebs Bálint - Krebs Levente
3/2
Krebs Bálint (VÁKE) - Krebs Levente (VÁKE)
11 Szabó Imre (ATSK Szeged) - Gombola Bence Géza (Annavölgyi Bányász) Szabó Imre - Gombola Bence Géza
3/1
Virág Bence (Szarvasi Kőrös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Kőrös ASE)
14 Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC) - Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC) Tóth Péter Ádám - Tóth Attila Márk
3/1
Farkas Dávid (Eötvös DPSE) - Metykó László (Csepel-sziget SE)
19 Béregi Dávid (Szekszárdi AC) - Béregi Bence (Szekszárdi AC) Sándor Dávid - Krizsán László
j.n.
Sándor Dávid (ATSK Szeged) - Krizsán László (ATSK Szeged)
22 Batta Gábor (Budaörsi SC) - Kuts Bence (Budaörsi SC) Varga Balázs - Zsemberi Tamás
3/0
Varga Balázs (Eötvös DPSE) - Zsemberi Tamás (Eötvös DPSE)
27 Ferjáncz Ábrahám (Vértesszőlősi SE) - Francsics Dávid (Vértesszőlősi SE) Vida Dávid - Castillo-Hoós Marcell
3/1
Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI)
30 Kovács Kristóf (Győri Elektromos) - Wellesz Márton (Győri Elektromos) Bene Máté - Molnár Krisztián
3/0
Bene Máté (Magyar-Kínai AK) - Molnár Krisztián (Magyar-Kínai AK)

 

Serdülő fiú főtábla

1.
Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
4/0
Heiszman Henrik
4/0
(8,4,10,4)
Heiszman Henrik
4/0
(1,7,11,3)
Heiszman Henrik
4/0
(7,2,1,10)

Molnár István Patrik
4/1
(-6,7,8,8,4)

2.
Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE
3.
Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE Schmidt Máté
4/3
4.
Schmidt Máté Ceglédi VSE
5.
Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI Rózsa Dávid
4/0
Rózsa Dávid
4/3
(9,7,-8,-10,-11,8,7)
6.
Terék Dániel Pénzügyőr SE
7.
Iván Bertold Budaörsi SC Both Olivér
4/0
8.
Both Olivér Malév SC
9.
Szabó Dániel Kecskeméti Sp. Szabó Dániel
4/3
Nagy Norbert
4/2
(6,-5,8,-6,8,3)
Juhász Patrik
4/1
(5,4,-5,7,9)
10.
Nagy Béla Szarvasi Kőrös ASE
11.
Kiss Barnabás Budaörsi SC Nagy Norbert
4/1
12.
Nagy Norbert Budaörsi SC
13.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI Szabó Bence
4/0
Juhász Patrik
4/2
(-7,4,14,12,-10,4)
14.
Virág Bence Szarvasi Kőrös ASE
15.
Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI Juhász Patrik
4/0
16.
Juhász Patrik KSI SE
17.
Both Levente Malév SC Both Levente
4/0
Both Levente
4/2
(-9,-10,5,9,7,6)
Both Levente
4/2
(11,-8,5,-9,5,8)
Molnár István Patrik
4/0
(5,6,11,1)
18.
Lotz Gergő Budaörsi SC
19.
Hőgye Gábor PTE PEAC Tóth Bence
4/3
20.
Tóth Bence Kecskeméti Sp.
21.
Terék Norbert KSI SE Terék Norbert
4/0
Terék Norbert
4/0
(7,8,9,3)
22.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
23.
Bolgár Tamás Fastron AC Tolna Németh Márton
4/1
24.
Németh Márton PTE PEAC
25.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
4/0
András Csaba
4/0
(7,9,11,11)
Molnár István Patrik
4/3
(8,-9,-9,-14,4,13,8)
26.
Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE
27.
Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI Szabalics Tamás
4/1
28.
Velkey József Ceglédi VSE
29.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Pálfy J. Jakab
4/1
Molnár István Patrik
4/0
(8,6,7,5)
30.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár
31.
Hőgye Dániel PTE PEAC Molnár István Patrik
4/0
32.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC

 

Serdülő fiú selejtező

1. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Varga Balázs Eötvös DPSE 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Bene Máté Magyar-Kínai AK 0/3 1/3 3/1   1 3.

 

2. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Ujvári Máté KSI SE 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Wellesz Márton Győri Elektromos 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

3. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Dániel KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Gábor Szerva ASE Szécsény 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3   3/2 1 3.
4. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

4. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Pungor Bálint SZAK 0/3   2/3 3/0 1 3.
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 1/3 3/2   3/0 2 2.
4. Ispán Csaba Szerva ASE Szécsény 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Losonczi Benjámin Budai XI SE 0/3   3/0 3/2 2 2.
3. Németh Pál Honvéd Szondi SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Lutz Péter KSI SE 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Virág Bence Szarvasi Kőrös ASE 3/1   3/0 3/1 3 1.
3. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Metykó László Csepel-sziget SE 0/3 1/3 1/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   1/3 3/0 3/1 3/2 3 2.
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE 3/1   3/0 3/1 3/0 4 1.
3. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC 0/3 0/3   3/1 1/3 1 4.
4. Hatfaludi Péter KSI SE 1/3 1/3 1/3   2/3 0 5.
5. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK 2/3 0/3 3/1 3/2   2 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/0 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Mutter Ádám Komló Sport Kft 0/3   3/1 3/0 3/0 3 2.
3. Gombola Bence Géza Annavölgyi Bányász 0/3 1/3   3/0 3/0 2 3.
4. Levendovics András Budaörsi SC 0/3 0/3 0/3   1/3 0 5.
5. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3 0/3 0/3 3/1   1 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   3/0 2/3 3/0 3/1 3 2.
2. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3   0/3 3/1 3/1 2 3.
3. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 3/2 3/0   3/0 3/0 4 1.
4. Rozina Balázs Komló Sport Kft 0/3 1/3 0/3   2/3 0 5.
5. Krebs Levente VÁKE 1/3 1/3 0/3 3/2   1 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   1/3 3/0 3/0 3/0 3 2.
2. Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE 3/1   3/1 3/1 3/0 4 1.
3. Krizsán László ATSK Szeged 0/3 1/3   0/3 3/1 1 4.
4. Fehér Kristóf Fastron AC Tolna 0/3 1/3 3/0   3/1 2 3.
5. Husznai Albert PTE PEAC 0/3 0/3 1/3 1/3   0 5.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Béla Szarvasi Kőrös ASE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Francsics Dávid Vértesszőlősi SE 0/3   0/3 2/3 0 4.
3. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Fehér Balázs KSI SE 0/3 3/2 0/3   1 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Iván Bertold Budaörsi SC   3/0 2/3 3/2 2 1.
2. Ferjáncz Ábrahám Vértesszőlősi SE 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 3/2 0/3   0/3 1 4.
4. Sándor Dávid ATSK Szeged 2/3 1/3 3/0   1 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   2/3 3/0 3/2 3/2 3 1.
2. Porubszki Martin Szerva ASE Szécsény 3/2   0/3 0/3 2/3 1 5.
3. Faragó Barnabás Komló Sport Kft 0/3 3/0   0/3 1/3 1 4.
4. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 2/3 3/0 3/0   3/2 3 2.
5. Kristóf Balázs KSI SE 2/3 3/2 3/1 2/3   2 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Lotz Gergő Budaörsi SC   3/1 3/2 3/0 3/2 4 1.
2. Medvegy Ákos Szarvasi Kőrös ASE 1/3   3/1 3/1 3/1 3 2.
3. Morár Ferenc Előd Békéscsabai ASE 2/3 1/3   2/3 2/3 0 5.
4. Huzsvár Erik Bendegúz KSI SE 0/3 1/3 3/2   2/3 1 4.
5. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 2/3 1/3 3/2 3/2   2 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet poén H
1. Bolgár Tamás Fastron AC Tolna   3/0 3/1 3/0 3     1.
2. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 0/3   3/0 0/3 1 3/3 61:51 2.
3. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 1/3 0/3   3/0 1 3/3 50:48 3.
4. Zsíri Zsolt Komló Sport Kft 0/3 3/0 0/3   1 3/3 49:61 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE   3/1 3/0 3/1 3/0 4 1.
2. Szabó Imre ATSK Szeged 1/3   3/2 3/0 3/0 3 2.
3. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3 2/3   2/3 0/3 0 5.
4. Krebs Bálint VÁKE 1/3 0/3 3/2   3/1 2 3.
5. Xiong Dawei KSI SE 0/3 0/3 3/0 1/3   1 4.