NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2014. évi ifjúsági, serdülő és újonc egyéni Budapest Bajnokság

Ifjúsági fiú páros:

1.
Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) Böhm-Kovács
3/1
Böhm-Kovács
3/0
(2,5,3)
Molnár-Balázs
3/2
(-7,-5,9,10,2)
Molnár-Balázs
3/1
(-2,6,10,9)
Molnár-Balázs
3/1
(-7,10,9,8)
2.
Sabján Gergely (Komló Sport Kft) - Faragó Barnabás (Komló Sport Kft)
3.
Gyöngyösi Áron (Kanizsa Sörgyár SE) - Fodor Kristóf (Kanizsa Sörgyár SE) Balogh-Tóth
3/0
4.
Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus) - Tóth Áron (Kecskeméti Spartacus)
5.
Makk Benedek (Dunaújvárosi FDSE) - Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus) Makk-Szabó
3/0
Molnár-Balázs
3/1
(3,-7,9,10)
6.
Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC)
7.
Fraknói Tamás (Csepel-sziget SE) - Kolozsvári Bálint (Csepel-sziget SE) Molnár-Balázs
j.n.
8.
Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (Univer Sport Kft)
9.
Bakos Bendegúz (KSI SE) - Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI) Tóth-Varga
3/2
Tóth-Varga
3/1
(6,5,-6,3)
Tóth-Varga
3/1
(7,10,-3,8)
10.
Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Varga Roland (Kecskeméti Spartacus)
11.
Terék Dániel (KSI SE) - Saadaldin Hamza (KSI SE) Terék-Saadaldin
3/1
12.
Ihász Máté (SZAK) - Nagy Martin (SZAK)
13.
Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) - Szepesi Bence (Jászkun Volán SC) Szeles-Szepesi
3/0
Heiszman-Bruckner
3/1
(5,8,-11,8)
14.
Losonczi Benjámin (Budai XI SE) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI)
15.
Bánfi Norbert (ATSK Szeged) - Nagy Bence (ATSK Szeged) Heiszman-Bruckner
3/0
16.
Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI)
17.
Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) - Kramarics Gergő (Univer Sport Kft) Kovács-Kramarics
3/0
Kovács-Kramarics
3/0
(8,5,9)
Kovács-Kramarics
3/1
(8,3,-8,6)
Kovács-Kramarics
3/1
(9,-8,5,2)
18. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC)
19. Tápai Norbert (ATSK Szeged) - Zachar Márk (Egri ÁFÉSZ SC) Felker-Osváth
3/0
20. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI)
21. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC) Both-Both
3/0
Both-Both
3/1
(-4,7,7,5)
22. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)
23. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) Orosz-Vincellér
3/2
24. Orosz Sándor (Turris SE Sopron) - Vincellér István (Mohácsi TE)
25. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) Timafalvi-Banok
3/1
Timafalvi-Banok
3/0
(5,8,9)
Timafalvi-Banok
3/0
(5,4,7)
26. Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI)
27. Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Terék Norbert (KSI SE) Kosiba-Becker
3/2
28. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Becker László (BVSC-Zugló SI)
29. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Schmidt Máté (Ceglédi VSE) Keresztény-Schmidt
3/2
Tóth-Freisinberger
3/2
(4,10,-6,-10,2)
30. Nagy Béla (Szarvasi Kőrös ASE) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE)
31. Virág Bence (Szarvasi Kőrös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Kőrös ASE) Tóth-Freisinberger
3/0
32. Tóth Gábor (Nyírbátori ASE) - Freisinberger Kristóf (KSI SE)

Bejátszók:

11 Terék Dániel (KSI SE) - Saadaldin Hamza (KSI SE) Terék Dániel (KSI SE) - Saadaldin Hamza (KSI SE)
3/0
Szöllősi Márk (Kanizsa Sörgyár SE) - Szerdahelyi Krisztofer (Kanizsa Sörgyár SE)
22 Bartal Gergő István (Kecskeméti Spartacus) - Piros Bence (Kecskeméti Spartacus) Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)
3/0
Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)

Ifjúsági fiú főtábla

1.
Ecseki Nándor Budaörsi SC Ecseki Nándor
4/0
Ecseki Nándor
4/1
(2,-10,3,5,3)
Ecseki Nándor
4/0
(5,3,4,6)
Ecseki Nándor
4/0
(9,7,6,9)

Ecseki Nándor
4/1
(-8,6,8,5,5)

2.
Varga Roland Kecskeméti Sp.
3.
Balogh Erik Kecskeméti Sp. Balogh Erik
4/0
4.
Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC
5.
Bakos Bendegúz KSI SE Bakos Bendegúz
4/2
Tóth Gábor
4/0
(4,7,10,9)
6.
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI
7.
Szabó Levente Kecskeméti Sp. Tóth Gábor
4/3
8.
Tóth Gábor Nyírbátori ASE
9.
Kramarics Gergő Univer Sport Kft Kramarics Gergő
4/0
Kramarics Gergő
4/0
(4,5,5,10)
Bruckner Máté
4/3
(9,-8,9,8,-12,-7,10)
10.
Hőgye Gábor PTE PEAC
11.
Vincellér István Mohácsi TE Vincellér István
4/1
12.
Szepesi Bence Jászkun Volán SC
13.
Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC Timafalvi Gergő
4/1
Bruckner Máté
4/3
(-10,-10,-7,9,9,6,8)
14.
Tóth Áron Kecskeméti Sp.
15.
Németh Márton PTE PEAC Bruckner Máté
4/0
16.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
17.
Böhm Gábor TURRIS SE Sopron Böhm Gábor
4/2
Kovács Sebestyén
4/1
(5,-7,7,9,5)
Kovács Sebestyén
4/1
(4,-9,7,15,7)
Sabján Gergely
4/1
(6,5,-5,10,8)
18.
Nagy Norbert Budaörsi SC
19.
Balázs Bence Univer Sport Kft Kovács Sebestyén
4/2
20.
Kovács Sebestyén Ceglédi VSE
21.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Molnár István Patrik
4/2
Kovács Gábor
4/1
(8,-7,1,8,11)
22.
Both Levente Malév SC
23.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/0
24.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
25.
Freisinberger Kristóf KSI SE Freisinberger Kristóf
4/1
Freisinberger Kristóf
4/2
(9,-5,-7,9,12,5)
Sabján Gergely
4/2
(-10,8,8,11,-8,7)
26.
Saadaldin Hamza KSI SE
27.
Osváth Tibor BVSC-Zugló SI Heiszman Henrik
4/0
28.
Heiszman Henrik KSI SE
29.
Bruckner Vince BVSC-Zugló SI Bruckner Vince
4/0
Sabján Gergely
4/0
(12,3,4,5)
30.
Makk Benedek Dunaújvárosi FDSE
31.
Both Olivér Malév SC Sabján Gergely
4/0
32.
Sabján Gergely Komló Sport Kft

Ifjúsági fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balázs Bence Univer Sport Kft   3/0 3/0 2 1.
2. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Fodor Kristóf Kanizsa Sörgyár SE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 2 1.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 0/3   3/1 1 2.
3. Medvegy Ákos Szarvasi Kőrös ASE 1/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Levente Malév SC   3/0 3/0 2 1.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Orosz Sándor TURRIS SE Sopron   1/3 3/0 1 2.
2. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 3/1   3/2 2 1.
3. Virág Bence Szarvasi Kőrös ASE 0/3 2/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Makk Benedek Dunaújvárosi FDSE   3/1 3/1 2 1.
2. Tápai Norbert ATSK Szeged 1/3   2/3 0 3.
3. Bartal Gergő István Kecskeméti Spartacus 1/3 3/2   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balogh Erik Kecskeméti Spartacus   3/0 3/1 2 1.
2. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI 0/3   3/2 1 2.
3. Lotz Gergő Budaörsi SC 1/3 2/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tóth Áron Kecskeméti Spartacus   3/0 3/0 2 1.
2. Bánfi Norbert ATSK Szeged 0/3   3/2 1 2.
3. Szöllősi Márk Kanizsa Sörgyár SE 0/3 2/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vincellér István Mohácsi TE   3/1 3/0 2 1.
2. Gyöngyösi Áron Kanizsa Sörgyár SE 1/3   3/2 1 2.
3. Póta Krisztián Malév SC 0/3 2/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Hőgye Gábor PTE PEAC 3/0   3/1 3/0 3 1.
3. Nagy Béla Szarvasi Kőrös ASE 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Szerdahelyi Krisztofer Kanizsa Sörgyár ASE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Terék Norbert KSI SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Kolozsvári Bálint Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ihász Máté SZAK   0/3 3/0 3/1 2 2.
2. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 3/0   3/2 3/0 3 1.
3. Losonczi Benjámin Budai XI SE 0/3 2/3   3/2 1 3.
4. Faragó Barnabás Komló Sport Kft 1/3 0/3 2/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeles Balázs Nyírbátori ASE   0/3jn 2/3 1/3 0 4.
2. Schmidt Máté Ceglédi VSE 3/0jn   1/3 2/3 1 3.
3. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 3/2 3/1   1/3 2 2.
4. Saadaldin Hamza KSI SE 3/1 3/2 3/1   3 1.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Becker László BVSC-Zugló SI   2/3 3/0 3/1 2 2.
2. Varga Roland Kecskeméti Spartacus 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Zachar Márk Egri ÁFÉSZ SC 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Kiss Barnabás Budaörsi SC 1/3 0/3 3/1   1 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus   3/1 3/1 2 1.
2. Nagy Bence ATSK Szeged 1/3   3/2 1 2.
3. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 1/3 2/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus   - 3/1 3/1 2 1.
2. Juhász Patrik KSI SE -   - - - -
3. Nagy Bence ATSK Szeged 1/3 -   3/2 1 2.
4. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 1/3 - 2/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Németh Márton PTE PEAC   3/0 3/0 1/3 2 4/3 1.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/2 2 3/5 3.
3. Iván Bertold Budaörsi SC 0/3 0/3   1/3 0   4.
4. Terék Dániel KSI SE 3/1 2/3 3/1   2 5/4 2.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   - - - - -
2. Nagy Martin SZAK -   0/3 3/0 1 2.
3. Nagy Norbert Budaörsi SC - 3/0   3/1 2 1.
4. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE - 0/3 1/3   0 3.