NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2014. évi felnőtt egyéni Budapest Bajnokság (2014. május 18.)

Férfi páros:

1.
Ecseki Nándor (Budaörsi SC) - Szudi Ádám (Jászkun Volán SC) Ecseki-Szudi
j.n.
Ecseki-Szudi
3/1
Ecseki-Szudi
3/1
Magyar-Jakab
3/0
Magyar-Jakab
3/0
(6,3,7)
2.
x
3.
Fodor Ronald (Büki TK) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) Fodor-Kovács
j.n.
4.
Palatinus Martin (TTC Lampertheim) - Sebestyén Péter (Békési TE)
5.
Varga Csaba (ATSK Szeged) - Ferencz Viktor (ATSK Szeged) Varga-Ferencz
3/1
Varga-Ferencz
3/2
6.
Balázs Bence (Univer Sport Kft.) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE)
7.
Daru Zsolt (Gödöllői EAC) - Monostori Péter (Gödöllői EAC) Sipos-Sabján
3/1
8.
Sipos Viktor (Komló Sport Kft.) - Sabján Gergely (Komló Sport Kft.)
9.
Fazekas Péter (Celldömölki VVSE) - Fekete Soma (Pénzügyőr SE) Fazekas-Fekete
3/0
Fazekas-Fekete
3/2
Magyar-Jakab
3/0
10.
Bakos Bendegúz (KSI SE) - Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI)
11.
Kis Tamás (Malév SC) - Csonka Zoltán (Malév SC) Lukács-Molnár
3/1
12.
Lukács Richárd (Jászkun Volán SC) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC)
13.
Simon Ferenc (TTC Guntramsdorf) - Jeszenszki Dániel (BVSC-Zugló SI) Simon-Jeszenszki
3/0
Magyar-Jakab
3/0
14.
Csetle Zoltán (ATSK Szeged) - Németh Károly (Szekszárd AC)
15.
x Magyar-Jakab
j.n.
16.
Magyar László (Waldegg Linz) - Jakab János (Stockerau)
17.
Kosiba Dániel (Kobenhavns BTK) - Kriston Dániel (SK Vydrany) Kosiba-Kriston
j.n.
Kosiba-Kriston
3/1
Kosiba-Kriston
3/1
Hoffmann-Molnár
3/0
18. x
19. Heiszman Henrik (KSI SE) - Freisinberger Kristóf (KSI SE) Kovács-Kovács
3/0
20. Kovács Domonkos (SV Leoben) - Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE)
21. Stanitz Gábor (Győri Elektromos) - Katona Gergely (Ceglédi VSE) Stanitz-Katona
3/0
Bak-Lung
3/2
22. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)
23. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) Bak-Lung
3/2
24. Bak Imre (Innsbruck) - Lung Dániel (TURRIS SE Sopron)
25. Hoffmann Tamás (Pénzügyőr SE) - Molnár Krisztián (Stockerau) Hoffmann-Molnár
j.n.
Hoffmann-Molnár
3/0
Hoffmann-Molnár
3/1
26. x
27. Kállai Norbert (TTC Mühringen) - Németh János (Kolbermoor SV) Kállai-Németh
3/1
28. Németh Péter ifj. (Celldömölki VVSE) - Kramarics Gergő (Univer Sport Kft.)
29. Majoros Bence (Nyírbátori ASE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) Majoros-Bruckner
3/0
Lakatos-Szita
3/0
30. Makk Benedek (Dunaújvárosi FDSE) - Fényes Attila (MAVEX SE)
31. x Lakatos-Szita
j.n.
32. Lakatos Tamás (KSI SE) - Szita Márton (Celldömölki VVSE)

 

Férfi egyes főtábla

1.
Kosiba Dániel Kobenhavns BTK Kosiba Dániel
4/0
Kosiba Dániel
4/0
(3,6,8,4)
Kosiba Dániel
4/0
(8,9,9,10)
Kosiba Dániel
4/3
(-9,13,3,-5,7,-4,7)

Jakab János
4/0
(9,9,6,6)
(Kosiba Dániel a 4. szetben 6:5-ös állásnál sérülés miatt feladta)

2.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
3.
Németh Péter ifj. Celldömölki VVSE Németh Péter ifj.
4/1
4.
Lukács Richárd Jászkun Volán SC
5.
Hoffmann Tamás Pénzügyőr SE Sabján Gergely
4/3
Németh János
4/2
(-12,7,9,8,-12,8)
6.
Sabján Gergely Komló Sport Kft.
7.
Németh János Kolbermoor Németh János
4/3
8.
Vitsek Iván Szegedi AC
9.
Fazekas Péter Celldömölki VVSE Fazekas Péter
4/1
Fazekas Péter
4/0
(3,9,6,4)
Fazekas Péter
4/2
(6,7,5,-8,-10,7)
10.
Csetle Zoltán ATSK Szeged
11.
Bak Imre Innsbruck TS Bak Imre
4/1
12.
Simon Ferenc TTC Guntramsdorf
13.
Sebestyén Péter Békési TE Fekete Soma
4/2
Szudi Ádám
4/3
(-6,7,6,-6,8,-8,9)
14.
Fekete Soma Pénzügyőr SE
15.
Kovács Domonkos SV Leoben Szudi Ádám
4/3
16.
Szudi Ádám Jászkun Volán SC
17.
Lakatos Tamás KSI SE Lakatos Tamás
4/0
Lakatos Tamás
4/3
(6,-5,-7,4,-7,2,5)
Lakatos Tamás
4/2
(-10,2,-5,6,8,5)
Jakab János
4/0
(8,4,6,6)
18.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
19.
Varga Csaba ATSK Szeged Kriston Dániel
4/0
20.
Kriston Dániel SK Vydrany
21.
Molnár Krisztián Stockerau Molnár Krisztián
4/0
Szita Márton
4/3
(9,-9,9,-9,-12,7,9)
22.
Kramarics Gergő Univer Sport Kft.
23.
Katona Gergely Ceglédi VSE Szita Márton
4/0
24.
Szita Márton Celldömölki VVSE
25.
Ecseki Nándor Budaörsi SC Ecseki Nándor
4/1
Magyar László
4/0
(10,3,3,7)
Jakab János
4/2
(-10,5,-10,6,7,5)
26.
Pálosi Balázs Pénzügyőr SE
27.
Kovács Sebestyén Ceglédi VSE Magyar László
4/1
28.
Magyar László Waldegg Linz
29.
Lung Dániel TURRIS SE Sopron Lung Dániel
4/2
Jakab János
4/0
(5,5,7,8)
30.
Daru Zsolt Gödöllői EAC
31.
Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI Jakab János
4/1
32.
Jakab János Stockerau

 

Férfi egyes selejtező

Bejátszó

1. Monostori Péter Gödöllői EAC Katona Gergely
3/1
Katona Gergely Ceglédi VSE
2. Németh János Kolbermoor Németh János
3/0
Molnár Gergely Vármajori SE
3. Ferencz Viktor ATSK Szeged Molnár István Patrik
3/0
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
4. Kovács Domonkos SV Leoben Kovács Domonkos
3/0
Kiss Tamás Malév SC
5. Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI Jeszenszki Dániel
3/1
Both Levente Malév SC
6. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI Csetle Zoltán
3/2
Csetle Zoltán ATSK Szeged
7. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
3/2
Balázs Bence Univer Sport Kft.
8. Stanitz Gábor Győri Elektromos Pálosi Balázs
3/0
Pálosi Balázs Pénzügyőr SE

 

Csoport

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Varga Csaba ATSK Szeged   3/0 3/0 2 1.
2. Balázs Bence Univer Sport Kft. 0/3   3/0 1 2.
3. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fekete Soma Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Csetle Zoltán ATSK Szeged 0/3   3/1 1 2.
3. Fényes Attila MAVEX SE 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sipos Viktor Komló Sport Kft.   1/3 0/3 0 3.
2. Daru Zsolt Gödöllői EAC 3/1   3/1 2 1.
3. Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI 3/0 1/3   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bak Imre Innsbruck TS   3/0 3/2 2 1.
2. Horváth István Pénzügyőr SE 0/3   1/3 0 3.
3. Molnár Gergely Vármajori SE 2/3 3/1   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sabján Gergely Komló Sport Kft.   3/1 3/1 2 1.
2. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 1/3   3/1 1 2.
3. Heiszman Henrik KSI SE 1/3 1/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Katona Gergely Ceglédi VSE   3/0 0/3 3/2 2 2.
2. Fodor Ronald Büki TK 0/3   2/3 3/1 1 3.
3. Németh Péter ifj. Celldömölki VVSE 3/0 3/2   0/3 2 1.
4. Freisinberger Kristóf KSI SE 2/3 1/3 3/0   1 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kramarics Gergő Univer Sport Kft.   3/2 3/1 3/0 3 1.
2. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI 2/3   3/0 1/3 1 3.
3. Bakos Bendegúz KSI SE 1/3 0/3   0/3 0 4.
4. Pálosi Balázs Pénzügyőr SE 0/3 3/1 3/1   2 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Stanitz Gábor Győri Elektromos   1/3 3/1 3/0 2 2.
2. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC 1/3 1/3   3/1 1 3.
4. Rátfai Attila TTC Braunfels 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Monostori Péter Gödöllői EAC   - 3/1 3/0 2 1.
2. Kállai Norbert TTC Mühringen -   - - - -
3. Kis Tamás Malév SC 1/3 -   3/1 1 2.
4. Németh Károly Szekszárd AC 0/3 - 1/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   3/0 2/3 3/2 2 2.
2. Makk Benedek Dunaújvárosi FDSE 0/3   2/3 3/2 1 3.
3. Németh János Kolbermoor SV 3/2 3/2   3/1 3 1.
4. Csonka Zoltán Malév SC 2/3 2/3 1/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Levente Malév SC   - 1/3 3/0 1 2.
2. Palatinus Martin TTC Lampertheim -   - - - -
3. Ferencz Viktor ATSK Szeged 3/1 -   3/1 2 1.
4. Tóth Gábor Nyírbátori ASE 0/3 - 1/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Domonkos SV Leoben   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Both Olivér Malév SC 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Ho Keith (CAN) 0/3 0/3 0/3   0 4.