NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2013. évi ifjúsági, serdülő és újonc egyéni Budapest Bajnokság

Újonc U11 fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba András Csaba
3/0
András Csaba
3/0

András Csaba
3/1

2.
x  
3.
Zsemberi Tamás Univer KTE Zsemberi Tamás
3/2
4.
Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE
5.
Kristóf Balázs KSI SE Kristóf Balázs
3/0
Terék Norbert
3/0
6.
Németh Máté Kristóf SZAK
7.
x   Terék Norbert
8.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
9.
Hőgye Dániel Pécsi EAC Hőgye Dániel Bolgár Tamás
3/0
Both Olivér
3/0
10.
x  
11.
Jádi Dominik Univer KTE Bolgár Tamás
3/0
12.
Bolgár Tamás Tolna
13.
Ócsai Máté Ceglédi VSE Ócsai Máté
3/0
Both Olivér
3/0
14.
Kiss Bálint Univer KTE
15.
x   Both Olivér
16.
Both Olivér Malév SC

Újonc U11 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Kiss Bálint UNIVER KTE 0/3   3/0 1 2.
3. Farkas Dávid Orosháza 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Zsemberi Tamás Orosháza 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Huzsvár Erik Bendegúz KSI SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Kisgéczy Domonkos Pénzügyőr SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Faragó Barnabás Komlói Bányász 0/3   0/3 3/0 1 3.
3. Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Krebs Levente VÁKE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Dániel Pécsi EAC   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Németh Máté Kristóf SZAK 1/3   3/0 3/2 2 2.
3. Ujvári Máté Csepel-sziget SE 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 1/3 2/3 3/2   1 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Kristóf Győri Elektromos   - - - - -
2. Kristóf Balázs KSI SE -   3/2 3/0 2 1.
3. Jádi Dominik UNIVER KTE - 2/3   3/0 1 2.
4. Virág Tamás Nyírbátori ASE - 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bolgár Tamás Tolnai AC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 0/3   3/0 3/2 2 2.
3. Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Xiong Dawei Magyar-Kínai AK 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

Újonc U12 fiú főtábla

1.
Hőgye Gábor Pécsi EAC Hőgye Gábor
3/0
Hőgye Gábor
3/1
Hőgye Gábor
3/0
2.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár
3.
Pável Attila Dunakeszi Kinizsi Tarr Viktor
3/0
4.
Tarr Viktor Turris SE Sopron
5.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI Pálfy J. Jakab
3/2
Molnár Dávid
3/1
6.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
7.
Szeles Kristóf Nyírbátori ASE Molnár Dávid
3/0
8.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE

Újonc U12 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor Pécsi EAC   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Hatfaludi Péter KSI SE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi USE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Levendovics András Budaőrsi SC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Farkas Bence Malév SC 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tarr Viktor Turris SE Sopron   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Alaksa Levente Csepel-sziget SE 1/3 0/3   2/3 0 4.
4. Lutz Péter KSI SE 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár   3/1 3/0 3/0 1/3 3 2.
2. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/0 3/0 3 1.
3. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   3/0 2/3 1 4.
4. Magos Sándor Malév SC 0/3 0/3 0/3   1/3 0 5.
5. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 3/1 0/3 3/2 3/1   3 3.

 

Újonc összevont fiú főtábla

1.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/1
(8,4,-7,4)

Both Olivér
3/2
(7,9,-8,-7,11)

András Csaba
3/2
(11,-10,-8,7,8)

2.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI
3.
Milbacher Márton Pécsi EAC Szabó Bence
3/1
4.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI
5.
Kiss Barnabás Budaőrsi SC Kiss Barnabás
3/0
Pásztor Máté
3/1
6.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
7.
Piros Bence Kecskeméti Sp. Pásztor Máté
3/0
8.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI
9.
Terék Norbert Pénzügyőr SE Terék Norbert
3/0
Terék Norbert
3/2
Both Olivér
3/0
(11,10,6)
10.
Kuts Bence Budaőrsi SC
11.
Varga Balázs Orosháza Nagy Csaba
3/1
12.
Nagy Csaba Szombathelyi AK
13.
Sós Bendegúz Budaőrsi SC Sós Bendegúz
3/1
Both Olivér
3/0
14.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK
15.
Vida Dávid BVSC-Zugló SI Both Olivér
3/0
16.
Both Olivér Malév SC
17.
Velkey József Ceglédi VSE Velkey József
3/0
Velkey József
3/1
Balaj Róbert
3/1
(6,-9,11,4)

András Csaba
3/0
(11,9,8)

18.
Porubszki Martin Szécsény
19.
Baranyai Domonkos Celldömölki VSE Molnár Dávid
3/0
20.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
21.
Hőgye Gábor Pécsi EAC Hőgye Gábor
3/0
Balaj Róbert
3/1
22.
Nagy Viktor Kecskeméti Sp.
23.
Iván Bertold Budaőrsi SC Balaj Róbert
3/0
24.
Balaj Róbert Nagykároly (ROM)
25.
Németh Márton Balatonfüredi FC Németh Márton
3/1
Németh Márton
3/1
András Csaba
3/0
(2,11,4)
26.
Szeles Kristóf Nyírbátori ASE
27.
Batta Gábor Budaőrsi SC Soós Barnabás
3/2
28.
Soós Barnabás Szombathelyi AK
29.
Tarr Viktor Turris SE Sopron Farkas Ezékiel
3/1
András Csaba
3/0
30.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár
31.
Hőgye Dániel Pécsi EAC András Csaba
3/0
32.
András Csaba BVSC-Zugló SI

Újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár   3/0 3/0 2 1.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Jádi Dominik UNIVER KTE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   3/1 3/0 2 1.
2. Kálmánchelyi Levente KSI SE 1/3   3/0 1 2.
3. Ujvári Máté Csepel-sziget SE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 2 1.
2. Gaszt Bálint Komlói Bányász 2/3   2/3 0 3.
3. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 3/2   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Milbacher Márton Pécsi EAC   3/0 3/1 2 1.
2. Szabó Zoltán Mezőtúri AFC 0/3   3/0 1 2.
3. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 1/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Jalkóczi Márton Gyepesi ASE   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Batta Gábor Budaőrsi SC 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Kiss Bálint UNIVER KTE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Virág Tamás Nyírbátori ASE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Papp László Mezőtúri AFC 1/3   3/1 3/0 2 2.
3. Metykó László Csepel-sziget SE 0/3 1/3   2/3 0 4.
4. Magos Sándor Malév SC 1/3 0/3 3/2   1 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi USE 2/3   3/0 3/2 2 2.
3. Farkas Dávid Orosháza 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Varga Balázs Orosháza   3/2 3/1 3/1 3 1.
2. Vagyóczki Patrik KSI SE 2/3   3/0 3/1 2 2.
3. Polákovics Noel Csepel-sziget SE 1/3 0/3   0/3 0 4.
4. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 1/3 1/3 3/0   1 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Dániel Pécsi EAC   3/1 - 3/0 2 1.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 1/3   - 3/0 1 2.
3. Fehér Kristóf Tolnai AC - -   - - -
4. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3 0/3 -   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Porubszki Martin Szécsény   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Rozina Balázs Komlói Bányász 1/3   3/1 3/2 2 2.
3. Németh Máté Kristóf Szombathelyi AK 0/3 1/3   3/1 1 3.
4. Lutz Péter KSI SE 0/3 2/3 1/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Kristóf Győri Elektromos   - - - - -
2. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI -   2/3 3/1 1 1.
3. Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE - 3/2   1/3 1 3.
4. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK - 1/3 3/1   1 2.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Iván Bertold Budaőrsi SC   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Zsemberi Tamás Orosháza 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Faragó Barnabás Komlói Bányász 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Kisgéczy Domonkos Pénzügyőr SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bolgár Tamás Tolnai AC   2/3 3/0 3/1 2 2.
2. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 3/2   3/1 3/0 3 1.
3. Fraknói Ádám Csepel-sziget SE 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Xiong Dawei Magyar-Kínai AK 1/3 0/3 3/0   1 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Márk Ceglédi VSE   2/3 3/0 3/0 2 2.
2. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Levendovics András Budaőrsi SC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Hatfaludi Péter KSI SE 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Csanálosi Miklós Mezőtúri AFC   0/3 1/3 3/0 1 3.
2. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Szőnyi Róbert Pécsi EAC 3/1 0/3   3/0 2 2.
4. Farkas Bence Malév SC 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kuts Bence Budaőrsi SC   3/2 3/0 3/2 3 1.
2. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 2/3   3/0 1/3 1 2.
3. Alaksa Levente Csepel-sziget SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Krebs Levente VÁKE 2/3 3/1 0/3   1 4.