NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2013. évi ifjúsági, serdülő és újonc egyéni Budapest Bajnokság

Serdülő fiú páros:

1.
Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Heiszman Henrik (KSI SE) Bruckner-Heiszman
3/0
Bruckner-Heiszman
3/0
Bruckner-Heiszman
3/0
Bruckner-Heiszman
3/2
Timafalvi-Banok
3/2
(7,-6,12,-5,10)
2.
Alaksa Levente (Csepel-sziget SE) - Bodroghy Bence (Csepel-sziget SE)
3.
Hőgye Dániel (Pécsi EAC) - Hőgye Gábor (Pécsi EAC) Hőgye-Hőgye
3/2
4.
Mutter Ádám (Komlói Bányász) - Gaszt Bálint (Komlói Bányász)
5.
Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) Keresztény-Szabalics
3/0
Juhász-Nguyen
3/1
6.
Iván Bertold (Budaőrsi SC) - Kuts Bence (Budaőrsi SC)
7.
Nagy Csaba (Szombathelyi AK) - Soós Barnabás (Szombathelyi AK) Juhász-Nguyen
3/1
8.
Juhász Patrik (KSI SE) - Nguyen Duc Dániel (KSI SE)
9.
Pásztor Máté (BVSC-Zugló SI) - Németh Márton (Balatonfüredi FC) Pásztor-Németh
3/0
Pásztor-Németh
3/0
Kovács-Kosiba
3/0
10.
Kubik Dániel (KSI SE) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE)
11.
Kovács Gábor (Szécsény) - Ispán Csaba (Szécsény) Milbacher-Milbacher
3/1
12.
Milbacher Márton (Pécsi EAC) - Milbacher Dániel (Pécsi EAC)
13.
Palya Máté (Debreceni ABE) - Jeney Tamás (Debreceni ABE) Palya-Jeney
3/1
Kovács-Kosiba
3/1
14.
Kálmánchelyi Levente (KSI SE) - Vagyóczki Patrik (KSI SE)
15.
Nagy Norbert (Budaőrsi SC) - Kiss Barnabás (Budaőrsi SC) Kovács-Kosiba
3/2
16.
Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI)
17.
Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) Timafalvi-Banok
3/0
Timafalvi-Banok
3/0
Timafalvi-Banok
3/1
Timafalvi-Banok
3/1
18. Marossy Dénes (Budaőrsi SC) - Lotz Gergő (Budaőrsi SC)
19. Baranyai Domonkos (Celldömölki VSE) - Tarr Viktor (Turris SE Sopron) Baranyai-Tarr
3/2
20. Nagy Martin (Szombathelyi AK) - Ihász Máté (Szombathelyi AK)
21. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Terék Norbert (Pénzügyőr SE) András-Terék
3/0
András-Terék
3/1
22. Losonczi Benjámin (BSE) - Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK)
23. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) Szabó-Tóth
3/0
24. Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) - Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus)
25. Both Olivér (Malév SC) - Both Levente (Malév SC) Both-Both
j.n.
Both-Both
3/1
Balázs-Molnár
3/2
26. Kovács Kristóf (Győri Elektromos) - Pallagi Patrik (Csepel-sziget SE)
27. Terék Dániel (Pénzügyőr SE) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) Terék-Kisvarga
3/2
28. Velkey József (Ceglédi VSE) - Schmidt Máté (Ceglédi VSE)
29. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) Felker-Szabó
3/0
Balázs-Molnár
3/0
30. Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Vadnai Vince (BVSC-Zugló SI)
31. Sós Bendegúz (Budaőrsi SC) - Batta Gábor (Budaőrsi SC) Balázs-Molnár
3/0
32. Balázs Bence (Debreceni ABE) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC)

Bejátszók:

3 Hőgye Dániel (Pécsi EAC) - Hőgye Gábor (Pécsi EAC) Hőgye Dániel - Hőgye Gábor
3/0
Fraknói Ádám (Csepel-sziget SE) - Ujvári Máté (Csepel-sziget SE)
14 Bakonyi Bertalan (Celldömölki VSE) - Szőnyi Róbert (Pécsi EAC) Kálmánchelyi Levente - Vagyóczki Patrik
3/0
Kálmánchelyi Levente (KSI SE) - Vagyóczki Patrik (KSI SE)
19 Baranyai Domonkos (Celldömölki VSE) - Tarr Viktor (Turris SE Sopron) Baranyai Domonkos - Tarr Viktor
3/0
Wágner Norbert (Komlói Bányász) - Gyüker Szilveszter (Komlói Bányász)
30 Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Vadnai Vince (BVSC-Zugló SI) Szandi Nándor - Vadnai Vince
3/0
Strobel Soma (Csepel-sziget SE) - Metykó László (Csepel-sziget SE)

 

Serdülő fiú főtábla

1.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/0
Bruckner Máté
4/0
(3,5,5,4)
Bruckner Máté
4/0
(9,8,7,8)
Bruckner Máté
4/0
(5,9,9,6)

Heiszman Henrik
4/2
(7,-4,8,8,-9,9)

2.
Nagy Martin SZAK
3.
Both Olivér Malév SC Németh Márton
4/0
4.
Németh Márton Balatonfüredi FC
5.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI Pásztor Máté
4/3
Banok Tamás
4/1
(5,7,5,-8,2)
6.
Velkey József Ceglédi VSE
7.
Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE Banok Tamás
4/2
8.
Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC
9.
Both Levente Malév SC Both Levente
4/0
Keresztény Ádám
4/2
(8,8,9,-8,-6,10)
Balázs Bence
4/2
(-8,7,5,-4,4,8)
10.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
11.
Schmidt Máté Ceglédi VSE Keresztény Ádám
4/2
12.
Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI
13.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
4/0
Balázs Bence
4/1
(-9,8,6,6,8)
14.
Bolgár Gergő Tolnai AC
15.
Kiss Barnabás Budaőrsi SC Balázs Bence
4/0
16.
Balázs Bence Debreceni ABE
17.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Molnár István Patrik
4/0
Molnár István Patrik
4/0
(7,8,5,8)
Molnár István Patrik
4/2
(9,6,-6,8,-9,3)
Heiszman Henrik
4/2
(8,-7,-5,4,11,10)
18.
Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI
19.
Palya Máté Debreceni ABE Szabó Dániel
4/2
20.
Szabó Dániel Kecskeméti Sp.
21.
Nguyen Duc Dániel KSI SE András Csaba
4/3
Kovács Gábor
4/3
(-8,-8,7,-9,7,8,11)
22.
András Csaba BVSC-Zugló SI
23.
Ihász Máté Kecskeméti Sp. Kovács Gábor
4/1
24.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
25.
Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC Timafalvi Gergő
4/0
Timafalvi Gergő
4/0
(9,8,5,6)
Heiszman Henrik
4/2
(-9,18,10,6,-7,7)
26.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI
27.
Nagy Norbert Budaőrsi SC Kosiba Kristóf
4/1
28.
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI
29.
Tóth Bence Kecskeméti Sp. Tóth Bence
4/0
Heiszman Henrik
4/0
(4,5,4,5)
30.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK
31.
Kubik Dániel KSI SE Heiszman Henrik
4/0
32.
Heiszman Henrik KSI SE

 

Serdülő fiú selejtező

1. csoport 1. 2. 3. GY H
1. Jeney Tamás Debreceni ABE   2/3 3/0 1 2.
2. Nagy Norbert Budaőrsi SC 3/2   3/0 2 1.
3. Vadnai Vince BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

2. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   - - - - -
2. Terék Norbert Pénzügyőr SE -   3/0 3/0 2 1.
3. Gyüker Szilveszter Komlói Bányász - 0/3   1/3 0 3.
4. Vagyóczki Patrik KSI SE - 0/3 3/1   1 2.

 

3. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Bolgár Tamás Tolnai AC 0/3   3/1 3/2 2 2.
3. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE 1/3 1/3   3/1 1 3.
4. Kálmánchelyi Levente KSI SE 0/3 2/3 1/3   0 4.

 

4. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Palya Máté Debreceni ABE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Nagy Csaba Szombathelyi AK 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Kuts Bence Budaőrsi SC 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

5. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/0 3/0 - 2 1.
2. Milbacher Márton Pécsi EAC 0/3   3/0 - 1 2.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 0/3 0/3   - 0 3.
4. Kovács Kristóf Győri Elektromos - - -   - -

 

6. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Sós Bendegúz Budaőrsi SC 0/3 1/3   3/1 1 3.
4. Pallagi Patrik Csepel-sziget SE 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

7. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 0/3   3/2 3/0 2 2.
3. Marossy Dénes Budaőrsi SC 1/3 2/3   3/0 1 3.
4. Metykó László Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Milbacher Dániel Pécsi EAC   0/3 1/3 2/3 0 4.
2. Bolgár Gergő Tolnai AC 3/0   3/2 3/0 3 1.
3. Lotz Gergő Budaőrsi SC 3/1 2/3   3/0 2 2.
4. Strobel Soma Csepel-sziget SE 3/2 0/3 0/3   1 3.

 

9. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   3/0jn 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel Pécsi EAC 0/3jn   0/3jn 2/3 0 3.
3. Bodroghy Bence Csepel-sziget SE 0/3 3/0jn   0/3 1 3.
4. Losonczi Benjámin BSE 0/3 3/2 3/0   2 2.

 

10. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Martin Szombathelyi AK   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus 0/3   3/0 3/2 2 2.
3. Szőnyi Róbert Pécsi EAC 1/3 0/3   2/3 0 4.
4. Kovács Gábor Szécsény 0/3 2/3 3/2   1 3.

 

11. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kubik Dániel KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Soós Barnabás Szombathelyi AK 0/3   2/3 3/0 1 3.
3. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3 3/2   3/0 2 2.
4. Seres Tamás Vecsés SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

12. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Gaszt Bálint Komlói Bányász 0/3   0/3 1/3 0 4.
3. Tarr Viktor Turris SE Sopron 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Ujvári Máté Csepel-sziget SE 0/3 3/1 0/3   1 3.

 

13. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor Pécsi EAC   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 3/1   3/2 3/0 3 1.
3. Iván Bertold Budaőrsi SC 0/3 2/3   3/1 1 3.
4. Alaksa Levente Csepel-sziget SE 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

14. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE   3/0 0/3 3/0 2 2.
2. Wágner Norbert Komlói Bányász 0/3   0/3 3/0 1 3.
3. Kiss Barnabás Budaőrsi SC 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Kabucz Máté Vecsés SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

15. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Mutter Ádám Komlói Bányász   3/0 1/3 3/0 2 2.
2. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 3/1 3/1   3/0 3 1.
4. Fraknói Ádám Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

16. csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ihász Máté Szombathelyi AK   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Batta Gábor Budaőrsi SC 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Ispán Csaba Szécsény 0/3 0/3 0/3   0 4.