NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2013. évi ifjúsági, serdülő és újonc egyéni Budapest Bajnokság

Ifjúsági fiú páros:

1.
Sabján Gergely (Komlói Bányász) - Ecseki Nándor (Budaőrsi SC) Sabján-Ecseki
j.n.
Sabján-Ecseki
3/0
Sabján-Ecseki
3/0
(5,9,8)
Sabján-Ecseki
3/0
(9,6,11)
Sabján-Ecseki
3/2
(-9,-10,8,4,8)
2.
x
3.
Nagy Martin (Szombathelyi AK) - Ihász Máté (Szombathelyi AK) Nagy-Ihász
3/2
4.
Makk Benedek (BVSC-Zugló SI) - Nagy Emil (Csabrendek FC)
5.
Vincellér István (Pécsi EAC) - Zenyik György (Szár SE) Varga-Tóth
3/2
Varga-Tóth
3/1
6.
Varga Roland (Kecskeméti Spartacus) - Tóth Áron (Kecskeméti Spartacus)
7.
Margin Andrei (Zilah - ROU) - Heinrich Kevin (Kézdivásárhely - ROU) Margin-Heinrich
3/1
8.
Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Heiszman Henrik (KSI SE)
9.
Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) Timafalvi-Banok
3/0
Timafalvi-Banok
3/1
Majoros-Kovács
3/0
(9,5,6)
10.
Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) - Tarsoly Máté (Debreceni ABE)
11.
Juhász Patrik (KSI SE) - Nguyen Duc Dániel (KSI SE) Juhász-Nguyen
3/2
12.
Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI)
13.
Magai Rómeó (Tatabányai ASE) - Németh Dávid (Szombathelyi AK) Magai-Németh
j.n.
Majoros-Kovács
3/0
14.
Pallagi Patrik (Csepel-sziget SE) - Csirinyi József (Csepel-sziget SE)
15.
x Majoros-Kovács
j.n.
16.
Majoros Bence (Nyírbátori ASE) - Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE)
17.
Freisinberger Kristóf (KSI SE) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE) Freisinberger-Tóth
j.n.
Freisinberger-Tóth
3/1
Bruckner-Bakos
3/2
(-5,9,-5,6,10)
Kovács-Böhm
3/1
(-9,7,9,9)
18. x
19. Farkas Benjámin (Mosonmagyaróvári TE)- Orosz Sándor (Mosonmagyaróvári TE) Farkas-Orosz
3/2
20. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Fenyves Máté (Balatonfüredi FC)
21. Both Olivér (Malév SC) - Both Levente (Malév SC) Both-Both
3/0
Bruckner-Bakos
3/1
22. Becker László (BVSC-Zugló SI) - Mutter Ádám (Komlói Bányász)
23. Kubik Dániel (KSI SE) - Saadaldin Hamza (KSI SE) Bruckner-Bakos
3/0
24. Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI) - Bakos Bendegúz (BVSC-Zugló SI)
25. Kramarics Gergő (Celldömölki VSE) - Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus) Kramarics-Balogh
j.n.
Kramarics-Balogh
3/1
Kovács-Böhm
3/0
(6,6,4)
26. x
27. Vass Mihály (Malév SC) - Pozsonyi Patrik (Malév SC) Szeles-Szabó
3/0
28. Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) - Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus)
29. Balázs Bence (Debreceni ABE) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) Balázs-Molnár
3/0
Kovács-Böhm
3/1
30. Fraknói Tamás (Csepel-sziget SE) - Czibulya Bence (Csepel-sziget SE)
31. x Kovács-Böhm
j.n.
32. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Böhm Gábor (Turris SE Sopron)

Ifjúsági fiú főtábla

1.
Ecseki Nándor Budaőrsi SC Ecseki Nándor
4/0
Ecseki Nándor
4/0
(8,9,13,3)
Ecseki Nándor
4/2
(-9,-7,7,13,8,4)
Majoros Bence
4/3
(7,7,-8,7,-8,-7,8)
Majoros Bence
4-1
(-7,10,17,6,6)
2.
Becker László BVSC-Zugló SI
3.
Tóth Áron Kecskeméti Sp. Heiszman Henrik
4/1
4.
Heiszman Henrik KSI SE
5.
Balogh Erik Kecskeméti Sp. Fenyves Máté
4/1
Kovács Sebestyén
4/0
(8,7,8,3)
6.
Fenyves Máté Balatonfüredi FC
7.
Makk Benedek BVSC-Zugló SI Kovács Sebestyén
4/0
8.
Kovács Sebestyén Ceglédi VSE
9.
Majoros Bence Nyírbátori ASE Majoros Bence
4/0
Majoros Bence
4/0
(9,6,9,4)
Majoros Bence
4/1
(9,-9,2,9,8)
10.
Schmidt Máté Ceglédi VSE
11.
Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC Bruckner Máté
4/1
12.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
13.
Bruckner Vince BVSC-Zugló SI Bruckner Vince
4/3
Böhm Gábor
4/0
(8,5,10,9)
14.
Both Levente Malév SC
15.
Szabó Levente Kecskeméti Sp. Böhm Gábor
4/0
16.
Böhm Gábor Turris SE Sopron
17.
Kovács Richárd Pénzügyőr SE Kovács Richárd
4/0
Kovács Richárd
4/0
(9,8,5,4)
Kovács Richárd
4/1
(7,-9,8,8,1)
Kovács Richárd
4/2
(-7,10,-14,8,7,8)
18.
Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
19.
Vincellér István Pécsi EAC Bakos Bendegúz
4/0
20.
Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI
21.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/0
Kovács Gábor
4/0
(6,7,7,3)
22.
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI
23.
Szeles Balázs Nyírbátori ASE Szeles Balázs
4/3
24.
Kramarics Gergő Celldömölki VSE
25.
Freisinberger Kristóf KSI SE Freisinberger Kristóf
4/0
Freisinberger Kristóf
4/1
(9,-7,8,10,9)
Sabján Gergely
4/2
(-12,8,6,-5,6,9)
26.
Osváth Tibor BVSC-Zugló SI
27.
Balázs Bence Debreceni ABE Balázs Bence
4/1
28.
Tóth Gábor Nyírbátori ASE
29.
Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC Timafalvi Gergő
4/1
Sabján Gergely
4/2
(11,-9,6,7,-4,7)
30.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
31.
Margin Andrei Zilah (ROU) Sabján Gergely
4/1
32.
Sabján Gergely Komlói Bányász

Ifjúsági fiú selejtező

Bejátszó

1. Magai Rómeó Tatabányai ASE Makk Benedek
3/0
Makk Benedek BVSC-Zugló SI
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Szeles Balázs
3/0
Szeles Balázs Nyírbátori ASE
3. Margin Andrei Zilah (ROU) Margin Andrei
3/0
Orosz Sándor Mosonmagyaróvár
4. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI Osváth Tibor
3/0
Ihász Máté SZAK
5. Nagy Emil Csabrendek FC Becker László
3/1
Becker László BVSC-Zugló SI
6. Nguyen Duc Dániel KSI SE Szabó Levente
3/1
Szabó Levente Kecskeméti Spartacus
7. Both Olivér Malév SC Schmidt Máté
3/1
Schmidt Máté Ceglédi VSE
8. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI Felker Domonkos
3/1
Heinrich Kevin Kézdivásárhely (ROU)

 

Csoport

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC   3/2 3/0 2 1.
2. Both Olivér Malév SC 2/3   3/0 1 2.
3. Mutter Ádám Komlói Bányász 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Levente Malév SC   3/1 3/2 2 1.
2. Varga Roland Kecskeméti Spartacus 1/3   2/3 0 3.
3. Ihász Máté Szombathelyi AK 2/3 3/2   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   0/3 3/0 1 2.
2. Balázs Bence Debreceni ABE 3/0   3/0 2 1.
3. Vass Mihály Malév SC 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Nagy Emil Csabrendek FC 0/3   3/1 1 2.
3. Saadaldin Hamza KSI SE 0/3 1/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY poén H
1. Makk Benedek BVSC-Zugló SI   3/1 1/3 3/0 2 81/79 2.
2. Vincellér István Pécsi EAC 1/3   3/1 3/0 2 77/68 1.
3. Kubik Dániel KSI SE 3/1 1/3   3/1 2 73/84 3.
4. Kiss Dániel Dunakeszi Kinizsi USE 0/3 0/3 1/3   0   4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Fenyves Máté Balatonfüredi FC 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Horváth András Mosonmagyaróvári TE 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Pallagi Patrik Csepel-sziget SE 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Pozsonyi Patrik Malév SC 0/3   0/3 0/3 0 4.
3. Tóth Marcell Szegedi AC 0/3 3/0   0/3 1 3.
4. Schmidt Máté Ceglédi VSE 0/3 3/0 3/0   2 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zenyik György Szár KSE   1/3 0/3 - 0 3.
2. Szeles Balázs Nyírbátori ASE 3/1   1/3 - 1 2.
3. Tóth Áron Kecskeméti Spartacus 3/0 3/1   - 2 1.
4. Csirinyi József Csepel-sziget SE - - -   - -

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY poén H
1. Magai Rómeó Tatabányai ASE   3/1 3/1 3/0 3   1.
2. Nguyen Duc Dániel KSI SE 1/3   2/3 3/2 1 102/98 2.
3. Nagy Martin Szombathelyi AK 1/3 3/2   2/3 1 105/103 3.
4. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 0/3 2/3 3/2   1 104/110 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 3/0 3 1.
2. Farkas Benjámin Mosonmagyaróvári TE 0/3   1/3 0/3 0 4.
3. Tarsoly Máté Debreceni ABE 2/3 3/1   0/3 1 3.
4. Heinrich Kevin Kézdivásárhely (ROM) 0/3 3/0 3/0   2 2.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Margin Andrei Zilah (ROM)   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Juhász Patrik KSI SE 1/3   0/3 3/0 1 3.
3. Becker László BVSC-Zugló SI 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Czibulya Bence Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Orosz Sándor Mosonmagyaróvári TE   3/0 1/3 3/0 2 2.
2. Németh Dávid Szombathelyi AK 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 3/1 3/1   3/1 3 1.
4. Fraknói Tamás Csepel-sziget SE 0/3 0/3 1/3   0 4.