NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

"KSI Kupa" 2012. évi ifjúsági, serdülő és újonc egyéni Budapest Bajnokság

Újonc II. kcs. fiú főtábla

1.
           
2.
   
3.
     
4.
   
5.
       
6.
   
7.
     
8.
   
9.
         
10.
   
11.
     
12.
   
13.
       
14.
   
15.
     
16.
   

 

Újonc II. kcs. fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE          
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI          
3. Czémán Róbert Hévíz          

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC            
2. Tarr Viktor Sopron            
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI            
4. Magyar Zoltán Hévíz            

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE            
2. Ádám Valentin Baja            
3. Harczi Konrád Ceglédi VSE            
4. Kiss Bálint UNIVER KTE            

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév            
2. András Csaba BVSC-Zugló SI            
3. Páris Artúr Balassagyarmat            
4. Móricz Donát DABE            

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE            
2. Bolgár Tamás Tolna            
3. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár            
4. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE            

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Dániel PEAC            
2. Kristóf Balázs KSI SE            
3. Nagy Nándor Mátészalka            
4. Szabó Márk Ceglédi VSE            

 

 

Újonc összevont fiú főtábla

1.
Heiszman Henrik KSI SE          
2.
   
3.
     
4.
   
5.
       
6.
   
7.
     
8.
Mezei Levente Kecskeméti SI
9.
Velkey József Ceglédi VSE      
10.
   
11.
     
12.
   
13.
       
14.
   
15.
     
16.
Nguyen Duc Dániel Magyar Kínai AK
17.
Both Levente Malév SC        
18.
   
19.
     
20.
   
21.
       
22.
   
23.
     
24.
Tóth Bence Kecskeméti SI
25.
Szabó Dániel Kecskeméti SI      
26.
   
27.
     
28.
   
29.
       
30.
   
31.
     
32.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC

 

Újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE          
2. András Csaba BVSC-Zugló SI          
3. Móricz Donát DABE          

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE          
2. Kiss Barnabás Budaörsi SC          
3. Fehér Kristóf Tolna          

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE          
2. Nagy Nándor Mátészalka          
3. Kálmánchelyi Levente BVSC-Zugló SI          

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sós Bendegúz Budaörsi SC          
2. Tarr Viktor Sopron          
3. Kiss Bálint UNIVER KTE          

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI          
2. Gaszt Bálint Komló          
3. Tőzsér Péter UNIVER KTE          

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Csaba SZAK            
2. Ádám Valentin Baja            
3. Vida Dávid BVSC-Zugló SI            
4. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE            

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC            
2. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI            
3. Iván Bertold Budaörsi SC            
4. Mutter Ádám Komló            

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI            
2. Jalkóczi Márton Gyepes            
3. Kuts Bence Budaörsi SC            
4. Rednic Olivér KSI SE            

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE            
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI            
3. Szabó Márk Ceglédi VSE            
4. Rábai Balázs Győri Elektromos            

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás SZAK            
2. Bolgár Tamás Tolna            
3. Balogh Máté Tatai Honvéd AC            
4. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK            

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC            
2. Burkus Benjámin Győri Elektromos            
3. Marossy Dénes Budaörsi SC            
4. Wágner Norbert Komló            

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE            
2. Kaposi Péter SZAK            
3. Batta Gábor Budaörsi SC            
4. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI            

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC            
2. Kristóf Balázs KSI SE            
3. Fekete Balázs Mátészalka            
4. Lotz Gergő Budaörsi SC            

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti SI            
2. Csekő Dániel Nyírbátori ASE            
3. Páris Artúr Balassagyarmat            
4. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI            

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC            
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár            
3. Harczi Konrád Ceglédi VSE            
4. Raposa Roland Hévíz            

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Dániel PEAC            
2. Terék Norbert Pénzügyőr SE            
3. Vagyóczki Patrik Malév SC            
4. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI