NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

"KSI Kupa" 2012. évi ifjúsági, serdülő és újonc egyéni Budapest Bajnokság

Ifjúsági fiú páros:

1.
Szita Márton (Celldömölki VSE) - Ecseki Nándor (Budaörsi SC) Szita-Ecseki Szita-Ecseki
3/0
Szita-Ecseki
3/1
Szita-Ecseki
3/1
Szudi-Sabján
3/2
2.
x
3.
Angyal Gergely ( Gödöllő) - Fenyves Máté (Balatonfüredi FC) Bakos-Kovács
4.
Bakos Bendegúz (BVSC-Zugló SI) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI)
5.
Kovács Sebestyén (UNIVER KTE) - Balogh Erik (UNIVER KTE) Kovács-Balogh Majoros-Tóth
3/0
6.
x
7.
Varga Barnabás (Gödöllő) - Básthy Zalán (Gödöllő) Majoros-Tóth
8.
Majoros Bence (Nyírbátori ASE) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE)
9.
Fodor Ronald (KSI SE) - Freisinberger Kristóf (KSI SE) Fodor-Freisinberger Fodor-Freisinberger
3/1
Kovács-Szarka
3/0
10.
x
11.
Fellegi Norbert (Gödöllő) - Zenyik György (TASE) Csányi-Timafalvi
12.
Csányi Balázs (Félegyházi ASI) - Timafalvi Gergő (Félegyházi ASI)
13.
Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) Molnár-Balázs Kovács-Szarka
3/2
14.
Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (DABE)
15.
Makk Benedek (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) Kovács-Szarka
16.
Kovács Richárd (Pénzügyőr SE) - Szarka Zsolt (SZAK)
17.
Jeszenszki Dániel (BVSC-Zugló SI) - Zombori Martin (BVSC-Zugló SI) Jeszenszki-Zombori Jeszenszki-Zombori
3/0
Jeszenszki-Zombori
3/0
Szudi-Sabján
3/2
18. Kubik Dániel (KSI SE) - Saadaldin Hamza (KSI SE)
19. Pozsonyi Patrik (Malév SC) - Vass Mihály (Malév SC) Bruckner-Varga
20. Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI) - Varga Roland (Kecskeméti Spartacus)
21. Magai Rómeó (TASE) - Nagy Dániel (TASE) Magai-Nagy Kramarics-Horváth
3/0
22. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Csóka Bendegúz (Veszprém)
23. Jeney Tamás (DABE) - Tarsoly Máté (DABE) Kramarics-Horváth
24. Kramarics Gergő (Balatonfüredi FC) - Horváth Patrik (Komló)
25. Böhm Gábor (Sopron) - Molnár Gergely (Ceglédi VSE) Böhm-Molnár Böhm-Molnár
3/0
Szudi-Sabján
3/1
26. Simon Ábris (BVSC-Zugló SI) - Becker László (BVSC-Zugló SI)
27. Both Olivér (Malév SC) - Bolgár Balázs (Malév SC) Böhm-Csiza
28. Böhm Attila (Sopron) - Csiza Bálint (Hévíz)
29. Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) Heiszman-Bruckner Szudi-Sabján
3/1
30. Orosz Sándor (Mosonmagyaróvár) - Farkas Benjámin (Mosonmagyaróvár)
31. Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) - Németh Dávid (SZAK) Szudi-Sabján
32. Szudi Ádám (Jászkun Volán SC) - Sabján Gergely (Komló)

Ifjúsági fiú főtábla

1.
Szita Márton Celldömölki VSE Szita Márton
4/0
Szita Márton
4/1
Szita Márton
4/0
Ecseki Nándor
4/3
(-6,10,-6,-9,7,7,7)
Szudi Ádám
0/4
(5,4,6,10)
2.
Balázs Bence DABE
3.
Tóth Gábor Nyírbátori ASE Szarka Zsolt
4/2
4.
Szarka Zsolt SZAK
5.
Kramarics Gergő Balatonfüredi FC Kramarics Gergő
4/0
Zombori Martin
4/0
6.
Bruckner Vince BVSC-Zugló SI
7.
Timafalvi Gergő Félegyházi ASI Zombori Martin
4/2
8.
Zombori Martin BVSC-Zugló SI
9.
Molnár Gergely Ceglédi VSE Molnár Gergely
4/0
Molnár Gergely
4/2
Ecseki Nándor
4/1
10.
Nagy Dániel TASE
11.
Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Böhm Gábor
4/2
12.
Böhm Gábor Turris SE Sopron
13.
Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
4/1
Ecseki Nándor
4/0
14.
Balogh Erik UNIVER KTE
15.
Simon Ábris BVSC-Zugló SI Ecseki Nándor
4/0
16.
Ecseki Nándor Budaörsi SC
17.
Sabján Gergely Komlói Bányász SK Sabján Gergely
4/0
Majoros Bence
4/2
Jeszenszki Dániel
4/3
Szudi Ádám
4/3
(-9,10,-9,-11,3,4,5)
18.
Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI
19.
Csiza Bálint Hévíz Majoros Bence
4/0
20.
Majoros Bence Nyírbátori ASE
21.
Fodor Ronald KSI SE Fodor Ronald
4/3
Jeszenszki Dániel
4/0
22.
Kovács Sebestyén UNIVER KTE
23.
Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI Jeszenszki Dániel
4/0
24.
Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI
25.
Kovács Richárd Pénzügyőr SE Kovács Richárd
4/1
Kovács Richárd
4/0
Szudi Ádám
4/2
26.
Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI
27.
Horváth Patrik Komlói Bányász Horváth Patrik
4/1
28.
Freisinberger Kristóf KSI SE
29.
Böhm Attila Turris SE Sopron Kovács Gábor
4/3
Szudi Ádám
4/0
30.
Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
31.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Szudi Ádám
4/1
32.
Szudi Ádám Jászkun Volán SC

 

Ifjúsági fiú selejtező

Bejátszó

1.
Bakos Bendegúz Bakos Bendegúz
3/0
Tarsoly Máté
2.
Molnár István Patrik Molnár István Patrik
3/0
Török István
3.
Becker László Balázs Bence
3/0
Balázs Bence
4.
Timafalvi Gergő Timafalvi Gergő
3/0
Farkas Benjámin
5.
Kosiba Kristóf Kosiba Kristóf
3/0
Csányi Balázs
6.
Nagy Dániel Nagy Dániel
3/0
Orosz Sándor
7.
Simon Ábris Simon Ábris
3/0
Magai Rómeó
8.
Keresztény Ádám Keresztény Ádám
3/1
Varga Roland

 

Csoport

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fodor Ronald KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Farkas Benjámin Mosonmagyaróvár 0/3   3/2 1 2.
3. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 0/3 2/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szarka Zsolt SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Nagy Dániel TASE 0/3   3/1 1 2.
3. Kubik Dániel KSI SE 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Freisinberger Kristóf KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Fellegi Norbert Gödöllő 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Böhm Gábor Sopron   3/1 3/0 - 2 1.
2. Török István Nagykőrös 1/3   3/0 - 1 2.
3. Saadaldin Hamza KSI SE 0/3 0/3   - 0 3.
4. Farkas Benjámin Mosonmagyaróvár - - -   - -

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Majoros Bence Nyírbátori ASE   - 3/0 3/0 2 1.
2. Kramarics Péter Veszprém -   - - - -
3. Németh Dávid SZAK 0/3 -   0/3 0 3.
4. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 0/3 - 3/0   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kramarics Gergő Balatonfüredi FC   3/0 3/0 - 2 1.
2. Timafalvi Gergő Félegyházi ASI 0/3   3/1 - 1 2.
3. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 0/3 1/3   - 0 3.
4. Palya Máté DABE - - -   - -

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Heiszman Henrik KSI SE   3/2 3/0 - 2 1.
2. Simon Ábris BVSC-Zugló SI 2/3   3/0 - 1 2.
3. Bolgár Balázs Malév SC 0/3 0/3   - 0 3.
4. Kis Tamás Dunaharaszti - - -   - -

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Böhm Attila Sopron   3/0 - 3/1 2 1.
2. Makk Benedek BVSC-Zugló SI 0/3   - 1/3 0 3.
3. Angyal Gergely Gödöllő - -   - - -
4. Orosz Sándor Mosonmagyaróvár 1/3 3/1 -   1 2.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Sebestyén UNIVER KTE   3/1 3/0 - 2 1.
2. Kis Tamás Dunaharaszti 1/3   0/3 - 0 3.
3. Balázs Bence DABE 0/3 3/0   - 1 2.
4. Boros Ákos Gödöllő - - -   - -

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Horváth Patrik Komló   3/1 3/1 3/1 3 1.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 1/3   3/2 3/0 2 2.
3. Vinczellér István PEAC 1/3 2/3   3/1 1 3.
4. Both Olivér Malév SC 1/3 0/3 1/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Gábor Nyírbátori ASE   - 3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus -   - - - -
3. Csányi Balázs Félegyházi ASI 0/3 -   3/0 1 2.
4. Básthy Zalán Gödöllő 0/3 - 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh Erik UNIVER KTE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Becker László BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 3/1 2 2.
3. Csóka Bendegúz Veszprém 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Jeney Tamás DABE 0/3 1/3 3/0   1 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Pozsonyi Patrik Malév SC 0/3   3/0 2/3 1 3.
3. Szeles Balázs Nyírbátori ASE 1/3 0/3   2/3 0 4.
4. Tarsoly Máté DABE 0/3 3/2 3/2   2 2.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Csiza Bálint Hévíz   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/2 2 2.
3. Vass Mihály Malév SC 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Fenyves Máté Balatonfüredi FC 1/3 2/3 3/1   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Magai Rómeó TASE   3/0 2/3 - 1 2.
2. Angyal Gergely Gödöllő 0/3   0/3 - 0 3.
3. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 3/2 3/0   - 2 1.
4. Tóth Marcell Szegedi AC - - -   - -

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Varga Roland Kecskeméti Spartacus 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Zenyik György SPAR SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Varga Barnabás Gödöllő 0/3 0/3 3/0   1 3.