NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2016. évi Vegyes Páros Országos Bajnokság

Serdülő:

1. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Harasztovich Fanni (Statisztika PSC) András-Harasztovich
3/1
András-Harasztovich
3/1
(7,-8,5,15)
András-Harasztovich
3/0
(6,4,7)
2. Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI) - Sándor Kinga (Veszprémi ATSE)
3. Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Czeglédi Szilvia (Statisztika PSC) Krebs-Czeglédi
3/0
4. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Dari Helga (Statisztika PSC)
5. Galáth Ferenc (Mezőtúri AFC) - Nagypál Márta (Jászkun Volán SC) Farkas-Phan
3/2
Farkas-Phan
3/1
(9,-6,6,5)
6. Farkas Ezékiel (BVSC-Zugló SI) - Phan Viola (Statisztika PSC)
7. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Laskai Írisz (Női Asztalitenisz Club) Ócsai-Laskai
3/2
8. Both Olivér (BVSC-Zugló SI) - Menkő Veronika (Statisztika PSC)

selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Ezékiel (BVSC-Zugló SI) - Phan Viola (Statisztika PSC)   3/0 3/1 2 1.
2. Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI) - Sándor Kinga (Veszprémi ATSE) 0/3   3/0 1 2.
3. Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) - Szilasi Flóra (Szekszárd AC) 1/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Laskai Írisz (Női Asztalitenisz Club)   0/3 3/2 3/2 2 2.
2. Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Czeglédi Szilvia (Statisztika PSC) 3/0   3/0 3/2 3 1.
3. Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) - Volentics Anna (Városi SE Dunakeszi) 2/3 0/3   1/3 0 4.
4. Hajdu Ákos (BVSC-Zugló SI) - Kecskeméti Cintia (Jászkun Volán SC) 2/3 2/3 3/1   1 3.

 

Ifjúsági:

1.
András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Harasztovich Fanni (Statisztika PSC) András-Harasztovich András-Harasztovich
3/1
(3,-12,7,9)
András-Harasztovich
3/0
(9,5,9)
Nagy-Göndör
3/1
(8,4,-5,5)
Timafalvi-Fehér
3/2
(-8,-10,10,2,7)
2.
x
3.
x Fülöp-Magyarcsik
4.
Fülöp Zsombor (BVSC-Zugló SI) - Magyarcsik Laura (Szekszárd AC)
5.
Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.) - Molnár Anna (Univer Sport Kft.) Medvegy-Molnár Kovács-Keresztesi
3/2
(7,-11,-10,11,9)
6.
x
7.
x Kovács-Keresztesi
8.
Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Keresztesi Kitty (Szekszárd AC)
9.
Both Levente (BVSC-Zugló SI) - Orosz Sára (Turris SE Sopron) Both-Orosz Both-Orosz
3/2
(-11,-9,4,5,12)
Nagy-Göndör
3/0
(5,9,10)
10.
x
11.
Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Laskai Írisz (Női Asztalitenisz Club) Krebs-Czeglédi
3/1
12.
Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Czeglédi Szilvia (Statisztika PSC)
13.
Iván Bertold (Celldömölki VVSE) - Bokros Kamilla (Szekszárd AC) Iván-Bokros
3/2
Nagy-Göndör
3/0
(5,5,5)
14.
Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Carina (KSI SE)
15.
x Nagy-Göndör
16.
Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Göndör Fanni (Statisztika PSC)
17.
Balázs Bence (Univer Sport Kft.) - Drabant Anita (Univer Sport Kft.) Balázs-Drabant Rózsa-Korda
3/2
(13,-6,10,-9,8)
Both-Menkő
3/0
(8,4,3)
Timafalvi-Fehér
3/1
(4,9,-7,6)
18. x
19. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Sándor Kinga (Veszprémi Asztalitenisz SE) Rózsa-Korda
3/1
20. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Korda Kitty (Szekszárd AC)
21. Marossy Dénes (Budaörsi SC) - Veszely Klaudia (Statisztika PSC) Marossy-Veszely
3/2
Both-Menkő
3/1
(5,-8,6,6)
22. Galáth Ferenc (Mezőtúri AFC) - Kecskeméti Cintia (Jászkun Volán SC)
23. x Both-Menkő
24. Both Olivér (BVSC-Zugló SI) - Menkő Veronika (Statisztika PSC)
25. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Nagypál Márta (Jászkun Volán SC) Baranyai-Nagypál Baranyai-Nagypál
3/0
(3,4,6)
Timafalvi-Fehér
3/1
(-10,6,5,4)
26. x
27. Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) - Szilasi Flóra (Szekszárd AC) Pálfy-Dari
3/0
28. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Dari Helga (Statisztika PSC)
29. Farkas Ezékiel (BVSC-Zugló SI) - Phan Viola (Statisztika PSC) Farkas-Phan Timafalvi-Fehér
3/0
(1,8,10)
30. x
31. x Timafalvi-Fehér
32. Timafalvi Gergő (Egri Coop SC) - Fehér Orsolya (Statisztika PSC)

 

U21:

1.
Kovács Sebestyén (BVSC-Zugló SI) - Imre Leila (Szekszárd AC) Kovács-Imre Kovács-Imre
3/0
(6,7,5)
Kovács-Imre
3/1
(8,10,-6,12)
Kovács-Imre
3/0
(5,6,10)
Kovács-Imre
3/0
(4,4,8)
2.
x
3.
x Bartal-Castillo
4.
Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Carina (KSI SE)
5.
Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Dari Helga (Statisztika PSC) Pálfy-Dari
3/0
Balázs-Drabant
3/1
(-8,8,5,3)
6.
Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Szilasi Flóra (Szekszárd AC)
7.
x Balázs-Drabant
8.
Balázs Bence (Univer Sport Kft.) - Drabant Anita (Univer Sport Kft.)
9.
Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Korda Kitty (Szekszárd AC) Rózsa-Korda Rózsa-Korda
3/1
(7,8,-7,8)
Baranyai-Nagypál
3/0
(6,9,4)
10.
x
11.
x Both-Menkő
12.
Both Olivér (BVSC-Zugló SI) - Menkő Veronika (Statisztika PSC)
13.
Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.) - Molnár Anna (Univer Sport Kft.) Medvegy-Molnár Baranyai-Nagypál
3/1
(7,7,-6,5)
14.
x
15.
x Baranyai-Nagypál
16.
Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Nagypál Márta (Jászkun Volán SC)
17.
Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Keresztesi Kitty (Szekszárd AC) Kovács-Keresztesi Kovács-Keresztesi
3/1
(6,9,-11,4)
András-Harasztovich
3/0
(5,6,8)
András-Harasztovich
3/0 j.n.
18. x
19. Iván Bertold (Celldömölki VVSE) - Bokros Kamilla (Szekszárd AC) Iván-Bokros
3/0
20. Galáth Ferenc (Mezőtúri AFC) - Kecskeméti Cintia (Jászkun Volán SC)
21. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Harasztovich Fanni (Statisztika PSC) András-Harasztovich
3/1
András-Harasztovich
3/1
(4,8,-8,4)
22. Marossy Dénes (Budaörsi SC) - Veszely Klaudia (Statisztika PSC)
23. x Farkas-Phan
24. Farkas Ezékiel (BVSC-Zugló SI) - Phan Viola (Statisztika PSC)
25. Both Levente (BVSC-Zugló SI) - Orosz Sára (Turris SE Sopron) Both-Orosz Both-Orosz
3/2
(7,-6,-10,7,8)
Timafalvi-Fehér
3/1
(6,-8,9,8)
26. x
27. Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Czeglédi Szilvia (Statisztika PSC) Krebs-Czeglédi
3/1
28. Fülöp Zsombor (BVSC-Zugló SI) - Magyarcsik Laura (Szekszárd AC)
29. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Göndör Fanni (Statisztika PSC) Nagy-Göndör Timafalvi-Fehér
3/0
(7,6,8)
30. x
31. x Timafalvi-Fehér
32. Timafalvi Gergő (Egri Coop SC) - Fehér Orsolya (Statisztika PSC)