2020. évi Felnőtt Országos Bajnokság

Vegyes páros:

1. Szudi Ádám (SPG Walter Wels) - Pergel Szandra (Budaörsi SC) Szudi-Pergel Szudi-Pergel
3/0
(5,10,7)
Szudi-Pergel
3/0
(5,9,6)

Szudi-Pergel
3/0
(4,3,8)

Szudi-Pergel
3/2
(7,-14,-8,9,9)
2. x
3. x Böhm-Orosz
4. Böhm Attila (Celldömölki VVSE) - Orosz Sára (Győri Elektromos VSK)
5. Miskolci Kristóf (Kecskeméti Spartacus) - Márkus Enikő (Kecskeméti Spartacus) Miskolci-Márkus
3/2
(6,-6,-10,12,9)
Both-Fejős
3/2
(-2,-8,7,5,3)
6. Budavári Attila (Váci Reménység) - Fekete Zsuzsanna (Komló Sport Kft.)
7. x Both-Fejős
8. Both Olivér (1.FSV Mainz 05/GER)) - Fejős Anna (Statisztika PSC)
9. Molnár Krisztián (BVSC-Zugló) - Molnár Kendra (Statisztika PSC) Molnár-Molnár Molnár-Molnár
3/2
(-9,-4,4,5,9)
Molnár-Molnár
3/0
(3,9,5)
10. x
11. Molnár Dávid (Pécsi EAC) - Füle Kata (Kecskeméti Spartacus) Sipos-Adamik
3/2
(-10,8,-9,5,9)
12. Sipos Viktor (Tatai AC) - Adamik Csenge (Tatai AC)
13. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Laskai Írisz (Női AC Nyíregyháza) Ócsai-Laskai
3/0
(3,4,4)
Ócsai-Laskai
3/0
(9,10,9)
14. Jádi Dominik (Kecskeméti Spartacus) - Szabó Anita (Kecskeméti Spartacus)
15. x Lung-Dari
16. Lung Dániel (Győri Elektromos VSK) - Dari Helga (Statisztika PSC)
17. Katus Krisztián (Komló Sport Kft) - Tóth Kata (Budapesti ERDÉRT SE) Katus-Tóth Katus-Tóth
3/1
(-7,5,7,8)
Vajda-Szvitacs
3/0
(8,9,8)
Fazekas-Varga
3/0
(9,7,5)
18. x
19. Szabó Krisztián (UTTC Neusiedl/AUT) - Drabant Anita (Kecskeméti Spartacus) Szabó-Drabant
3/0
(6,6,9)
20. Gelléri Zoltán (Pénzügyőr SE) - Pattantyús Petra (Tatai AC)
21. Bognár Bence (Pécsi EAC) - Veszely Klaudia (Statisztika PSC) Vajda-Szvitacs
3/1
(-9,4,10,4)
Vajda-Szvitacs
3/1
(15,-4,5,9)
22. Vajda Viktor (Sportcsarnok SE Mezőberény) - Szvitacs Alexa (Kecskeméti Spartacus)
23. x Kishegyi-Imre
24. Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) - Imre Leila (Budapesti ERDÉRT SE)
25. Terék Norbert (BVSC-Zugló) - Czeglédi Szilvia (Statisztika PSC) Terék-Czeglédi Krebs-Balogh
3/2
(5,-10,9,-3,4)
Fazekas-Varga
3/0
(9,11,8)
26. x
27. Gyetvai Ákos (Kecskeméti Spartacus) - Polónyi Nóra (Kecskeméti Spartacus) Krebs-Balogh
3/1
(-13,6,7,7)
28. Krebs Levente (BVSC-Zugló) - Balogh Ágnes Kíra (Békési TE)
29. Nagy Bence (ATSK Szeged) - Pelyva Boglárka (ATSK Szeged) Nagy-Pelyva Fazekas-Varga
3/1
(-6,7,2,7)
30. x
31. x Fazekas-Varga
32. Fazekas Péter (Celldömölki VVSE) - Peterman-Varga Tímea (Budapesti ERDÉRT SE)

 

Férfi páros:

1. Ecseki Nándor (TTC Ober-Erlenbach) - Szudi Ádám (SPG Walter Wels) Ecseki-Szudi
3/0
(3,4,3)
Ecseki-Szudi
3/0
(6,5,7)
Ecseki-Szudi
3/0
(5,11,2)
Ecseki-Szudi
3/2
(-6,-10,6,7,3)
Ecseki-Szudi
3/1
(7,-7,9,7)
2. Böhm Attila (Celldömölki VVSE) - Nagy Bence (ATSK Szeged)
3. Balogh András (Komló Sport Kft) - Vörös Balázs (KSI SE) Bognár-Molnár
3/0
(7,9,6)
4. Bognár Bence (Pécsi EAC) - Molnár Dávid (Pécsi EAC)
5. Nagy Miklós (Szerva ASE Szécsény) - Rátfai Attila (TuS Kriftel/GER) Nagy-Rátfai
3/2
(4,-12,10,-4,8)
Bak-Both
3/1
(7,-10,6,6)
6. Hajdu Ákos (BVSC-Zugló) - Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló)
7. Bak Imre (Tatai AC) - Both Levente (BVSC-Zugló) Bak-Both
3/2
(-8,6,9,-8,8)
8. Gelléri Zoltán (Pénzügyőr SE) - Simon Ferenc (Pénzügyőr SE)
9. Kramarics Gergő (Mosonmagyaróvári TE) - Lung Dániel (Győri Elektromos VSK) Kramarics-Lung
3/1
(8,-10,9,2)
Kramarics-Lung
3/1
(-7,9,8,7)
Lakatos-Szita
3/2
(-8,7,4,-8,8)
10. Balogh Bence (Pécsi EAC) - Hőgye Dániel (Pécsi EAC)
11. Katona Gergely (Mosonmagyaróvári TE) - Stanitz Gábor (Győri Elektromos VSK) Katona-Stanitz
3/1
(9,-9,10,5)
12. Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE)
13. Sabján Gergely (Komló Sport Kft) - Terék Norbert (BVSC-Zugló) Sabján-Terék
3/0
(4,9,8)
Lakatos-Szita
3/1
(8,-9,3,4)
14. Biró Bálint (BVSC-Zugló) - Vándor András (Városi SE Dunakeszi)
15. Fehér Balázs (BVSC-Zugló) - Krebs Levente (BVSC-Zugló) Lakatos-Szita
3/0
(7,7,9)
16. Lakatos Tamás (Amiens STT/FRA) - Szita Márton (Celldömölki VVSE)
17. András Csaba (TTC RS Fulda-Maberzell/GER) - Both Olivér (1.FSV Mainz 05/GER) András-Both
3/0
(8,9,4)
András-Both
3/0
(10,7,10)
András-Both
3/0
(3,5,2)
András-Both
3/1
(7,-6,9,13)
18. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Iván Bertold (Celldömölki VVSE)
19. Faragó Barnabás (Pécsi EAC) - Mihalovity Dominik (Pécsi EAC) Kovács-Molnár
3/0
(7,6,9)
20. Kovács Sebestyén (SV Plüderhausen/GER) - Molnár Krisztián (BVSC-Zugló)
21. Heiszman Henrik (KSI SE) - Molnár István Patrik (TTC Lampertheim/GER) Heiszman-Molnár
3/0
(5,7,6)
Juhász-Nagy
3/1
(4,-15,12,11)
22. Fülöp Gergely (Debreceni AK) - Somogyi Gábor (Debreceni AK)
23. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló) - Pálos Péter (BVSC-Zugló) Juhász-Nagy
3/2
(6,8,-9,-6,14)
24. Juhász Patrik (BAAC Baden/AUT) - Nagy Norbert (Budaörsi SC)
25. Katus Krisztián (Komló Sport Kft) - Kriston Dániel (Celldömölki VVSE) Katus-Kriston
3/0
(9,4,4)
Katus-Kriston
3/2
(-5,9,-8,8,7)
Katus-Kriston
3/2
(4,-5,-8,8,11)
26. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Ujvári Máté (KSI SE)
27. Vajda Viktor (Sportcsarnok SE Mezőberény) - Szabó Krisztián (Sportcsarnok SE Mb.) Vajda-Szabó
3/0
(7,6,2)
28. Do Phuong Nam (BVSC-Zugló) - Sebestyén Péter (Sportcsarnok SE Mezőberény)
29. Krebs Bálint (BVSC-Zugló) - Sipos Viktor (Tatai AC) Szabó-Szabó
3/2
(5,-7,-10,8,7)
Fazekas-Magyar
3/0
(6,6,1)
30. Szabó Krisztián (UTTC Neusiedl/AUT) - Szabó Attila (Dunaújvárosi ASE)
31. Fehér Ákos (Turris SE Sopron) - Nagy Emil (Kanizsa Sörgyár SE) Fazekas-Magyar
3/0
(2,3,3)
32. Fazekas Péter (Celldömölki VVSE) - Magyar László (SV Plüderhausen/GER)

Bejátszók:

6. Hajdu Ákos (BVSC-Zugló) - Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló) Hajdu-Kárpáti
3/0
(7,6,1)
Pink Márk (Debreceni AK) - Szűcs Attila (Debreceni AK)
11. Katona Gergely (Mosonmagyaróvári TE) - Stanitz Gábor (Győri Elektromos VSK) Katona-Stanitz
3/2
(-8,9,-7,9,10)
Varga Csaba (ATSK Szeged) - Zakar Kristóf (Városi SE Dunakeszi)
22. Fülöp Gergely (Debreceni AK) - Somogyi Gábor (Debreceni AK) Fülöp-Somogyi
3/1
(-9,2,9,6)
Demeter Hunor (Győri Elektromos VSK) - Moravcsik Marcell (Tardos)
27. Gyetvai Ákos (Kecskeméti Spartacus) - Jádi Dominik (Kecskeméti Spartacus) Vajda-Szabó
3/0
(8,6,8)
Vajda Viktor (Sportcsarnok SE Mezőberény) - Szabó Krisztián (Sportcsarnok SE Mb.)

 

Férfi egyes főtábla

1. Majoros Bence TSV Bad Königshofen Majoros Bence
4/0
(6,6,8,6)
Majoros Bence
4/1
(6,9,11,-7,8)
Kriston Dániel
4/1
(3,10,-5,10,6)

Kriston Dániel
4/2
(14,15,-9,-8,7,7)

Szudi Ádám
4/2
(-4,-6,7,9,5,4)

2. Szabó Krisztián UTTC Neusiedl
3. Magyar László SV Plüderhausen Molnár István Patrik
4/1
(8,10,8,-8,9)
4. Molnár István Patrik TTC Lampertheim
5. Kriston Dániel Celldömölki VVSE Kriston Dániel
4/2
(9,-5,-11,6,4,4)
Kriston Dániel
4/2
(-9,5,-11,5,7,8)
6. Nagy Miklós Szerva ASE
7. Ócsai Máté Ceglédi VSE Katus Krisztián
4/3
(9,8,-9,6,-10,-8,6)
8. Katus Krisztián Komló Sport Kft.
9. Both Olivér 1.FSV Mainz Both Olivér
4/0
(4,6,8,11)
Kishegyi Ákos
4/1
(4,8,9,-11,6)
Ecseki Nándor
4/1
(4,-10,8,5,9)
10. Stanitz Gábor Győri Elektromos VSK
11. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE Kishegyi Ákos
4/0
(6,5,5,3)
12. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi
13. Terék Norbert BVSC-Zugló Terék Norbert
4/3
(7,7,5,-9,-4,-8,8)
Ecseki Nándor
4/2
(-8,3,6,5,-8,5)
14. Sebestyén Péter Mezőberény
15. Krebs Bálint BVSC-Zugló Ecseki Nándor
4/1
(8,3,2,-5,5)
16. Ecseki Nándor Ceglédi VSE
17. Lakatos Tamás Amiens STT Lakatos Tamás
4/3
(-13,-9,-8,2,9,9,10)
Lakatos Tamás
4/1
(5,3,3,-11,12)
Lakatos Tamás
4/2
(9,-9,2,4,-8,2)
Szudi Ádám
4/0
(9,7,11,10)
18. Vajda Viktor Mezőberény
19. Fodor Ronald Szegedi AC Juhász Patrik
4/1
(2,7,-6,6,9)
20. Juhász Patrik BAAC Baden
21. András Csaba TTC RS Fulda-Maberzell Kovács Sebestyén
4/2
(7,-5,8,10,-3,9)
Fazekas Péter
4/0
(5,9,6,4)
22. Kovács Sebestyén SV Plüderhausen
23. Bak Imre Tatai AC Fazekas Péter
4/0
(8,3,8,7)
24. Fazekas Péter Celldömölki VVSE
25. Lung Dániel Győri Elektromos VSK Szita Márton
4/2
(9,3,-9,-10,2,5)
Szita Márton
4/0
(8,8,9,7)
Szudi Ádám
4/0
(9,9,4,8)
26. Szita Márton Celldömölki VVSE
27. Iván Bertold Celldömölki VVSE Simon Ferenc
4/1
(5,10,5,-5,8)
28. Simon Ferenc Pénzügyőr SE
29. Kramarics Gergő Mosonmagyaróvári TE Molnár Krisztián
4/2
(-5,4,9,-9,2,7)
Szudi Ádám
4/1
(9,7,-5,3,7)
30. Molnár Krisztián BVSC-Zugló
31. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló Szudi Ádám
4/0
(3,6,8,5)
32. Szudi Ádám SPG Walter Wels

Férfi egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Do Phuong Nam BVSC-Zugló   2/3 3/2 1 2.
2. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE 3/2   3/0 2 1.
3. Fülöp Gergely Debreceni AK 2/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Krisztián BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Mihalovity Dominik Pécsi EAC 0/3   3/0 1 2.
3. Pink Márk Debreceni AK 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Miklós Szerva ASE Szécsény   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Both Levente BVSC-Zugló 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Somogyi Gábor Debreceni AK 0/3 0/3   3/0jn 1 3.
4. Tarkó Áron Békéscsabai ASE 0/3 0/3 0/3jn   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Magyar László SV Plüderhausen   3/0 - 3/0 2 1.
2. Ujvári Máté KSI SE 0/3   - 3/2 1 2.
3. Bedő Norbert Egri VSIPAK - -   - - -
4. Demeter Hunor Győri Elektromos 0/3 2/3 -   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Gelléri Zoltán Pénzügyőr SE   0/3 3/1 3/0 2 2.
2. Iván Bertold Celldömölki VVSE 3/0   3/1 3/0 3 1.
3. Faragó Barnabás Pécsi EAC 1/3 1/3   3/0 1 3.
4. Balogh András Komló Sport Kft 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Pécsi EAC   3/0 3/0 1/3 2 2.
2. Pálos Péter BVSC-Zugló 0/3   3/0 0/3 1 3.
3. Vörös Balázs KSI SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Sebestyén Péter Mezőberény 3/1 3/0 3/0   3 1.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   1/3 3/0 3/1 2 2.
2. Fodor Ronald Szegedi AC 3/1   3/0 3/1 3 1.
3. Vándor András Városi SE Dunakeszi 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Némann Dávid Váci Reménység 1/3 1/3 2/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Sebestyén SV Plüderhausen   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Nagy Balázs Egri VSIPAK 1/3   3/2 0/3 1 3.
3. Balogh Bence Pécsi EAC 0/3 2/3   1/3 0 4.
4. Zakar Kristóf Városi SE Dunakeszi 1/3 3/0 3/1   2 2.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálosi Balázs Egri VSIPAK   - - - - -
2. Szabó Krisztián UTTC Neusiedl -   3/1 3/1 2 1.
3. Fehér Balázs BVSC-Zugló - 1/3   0/3 0 3.
4. Sabján Gergely Komló Sport Kft. - 1/3 3/0   1 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Krebs Bálint BVSC-Zugló   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Böhm Attila Celldömölki VVSE 1/3   1/3 3/0 1 3.
3. Nagy Bence ATSK Szeged 0/3 3/1   3/0 2 2.
4. Szabó Attila Dunaújvárosi ASE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel Pécsi EAC 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Fehér Ákos Turris SE Sopron 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Jádi Dominik Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/2 3/2 3/0 3 1.
2. Rátfai Attila TuS Kriftel 2/3   3/2 3/0 2 2.
3. Biró Bálint BVSC-Zugló 2/3 2/3   3/0 1 3.
4. Moravcsik Marcell Tardos 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Sipos Viktor Tatai AC   3/0 3/1 1/3 2 2.
2. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló 0/3   3/1 0/3 1 3.
3. Nagy Emil Kanizsa Sörgyár SE 1/3 1/3   0/3 0 4.
4. Vajda Viktor Mezőberény 3/1 3/0 3/0   3 1.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Katona Gergely Mosonmagyaróvár   2/3 3/0 - 1 2.
2. Stanitz Gábor Győri Elektromos 3/2   3/0 - 2 1.
3. Hajdu Ákos BVSC-Zugló 0/3 0/3   - 0 3.
4. Fényes Attila MALÉV SC - - -   - -

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bak Imre Tatai AC   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Krebs Levente BVSC-Zugló 0/3   3/1 3/1 2 2.
3. Szűcs Attila Debreceni AK 1/3 1/3   3/0 1 3.
4. Gyetvai Ákos Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bognár Bence Pécsi EAC   3/2 1/3 1/3 1 3.
2. Fehér Leó Turris SE Sopron 2/3   0/3 1/3 0 4.
3. Szita Márton Celldömölki VVSE 3/1 3/0   3/0 3 1.
4. Kiss Dániel Mezőberény 3/1 3/1 0/3   2 2.