NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2018. évi serdülő fiú Országos Bajnokság

Serdülő fiú vegyes páros:

1. Huzsvár Erik (KSI SE) - Tölgyes Dorottya (Nyírbátori ASE) Huzsvár-Tölgyes
3/0
(7,5,6)
Huzsvár-Tölgyes
3/0
(2,1,5)
Huzsvár-Tölgyes
3/1
(-10,5,4,8)

Huzsvár-Tölgyes
3/1
(9,2,11)

Huzsvár-Tölgyes
3/1
(-7,8,6,8)
2. Bauer Szilárd (Fastron AC Tolna ) - Szabó Gréta (Fastron AC Tolna)
3. bej: Lengyel Levente (Nyírbátori ASE) - Macos Valentina (Nyírbátori ASE) Farkas-Varga
3/0
(7,14,9)
4. Farkas Dávid (Eötvös DPSE Orosháza) - Varga Bernadett Eszter (ASE Orosháza)
5. Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló) - Molnár Amanda (BVSC-Zugló) Kárpáti-Molnár
3/0
(9,8,9)
Kárpáti-Molnár
3/2
(4,-6,5,-6,8)
6. Káder Benedek (Városi SE Dunakeszi) - Kovács Kata (Szekszárd AC)
7. Domokos Bence (BVSC-Zugló) - Molnár Rebeka (Mohácsi TE) Faragó-Trenka
3/1
(8,7,-2,6)
8. Faragó Barnabás (PTE PEAC) - Trenka Tímea (Szekszárd AC)
9. Fehér Balázs (BVSC-Zugló) - Czeglédi Dorka (Statisztika PSC) Fehér-Czeglédi
3/0
(7,8,3)
Fehér-Czeglédi
3/1
(-9,4,7,3)
Hőgye-Volentics
3/1
(10,-9,7,10)
10. bej: Heller Bence (KSI SE) - Szimán Barbara (KSI SE)
11. bej: Csaba Áron (KSI SE) - Benczik Dóra (KSI SE) Molnár-Hudák
3/2
(-9,7,7,-7,3)
12. Molnár Levente László (ASE Orosháza ) - Hudák Dorina (ASE Orosháza)
13. Szántosi Dávid (Szarvasi Körös ASE) - Tanács Nóra (Ambrus Akadémia) Szántosi-Tanács
3/1
(2,-8,2,11)
Hőgye-Volentics
3/1
(7,5,-9,4)
14. bej: Tanács Bence (ATSK Szeged) - Pelyva Boglárka (ATSK Szeged)
15. bej: Andróczki Zalán (ATSK Szeged) - Sztanó Krisztina (ATSK Szeged) Hőgye-Volentics
3/0
(7,6,7)
16. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Volentics Anna (Városi SE Dunakeszi)
17. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Laskai Írisz (Női AC Nyíregyháza) Ócsai-Laskai
3/1
(5,8,-9,7)
Ócsai-Laskai
3/2
(-8,6,6,-7,5)
Ócsai-Laskai
3/0
(4,9,11)
Balogh-Adamik
3/0
(6,9,8)
18. Vándor András (Városi SE Dunakeszi) - Ádám Flóra (Szekszárd AC)
19. bej: Varsányi Ferenc (Tatai AC) - Jankus Dóra (Tatai AC) Tótin-Bohus
3/1
(4,-7,4,8)
20. Tótin Kristóf (Ceglédi VSE) - Bohus Melinda (Mohácsi TE)
21. Hörömpő Ferenc (Ceglédi VSE) - Hanustyák Fanni (Női AC Nyíregyháza) Hörömpő-Hanustyák
3/1
(5,3,-8,3)
Krebs-Pad
3/0
(6,10,10)
22. bej: Lei Balázs (Ambrus Akadémia) - Müller Evelin (Ambrus Akadémia)
23. bej: Kókai Ákos (ATSK Szeged) - Hangai Flóra Márta (ATSK Szeged) Krebs-Pad
3/0
(7,9,9)
24. Krebs Levente (BVSC-Zugló) - Pad Franciska (Ajkai Bányász SK)
25. Ujvári Máté (KSI SE) - Letanóczki Dalma (KSI SE) Ujvári-Letanóczki
3/1
(-9,11,11,2)
Straubinger-Trungel
3/2
(-7,9,-9,11,6)
Balogh-Adamik
3/1
(5,9,-6,3)
26. Hajdu Ákos (BVSC-Zugló) - Lei Eszter (Ambrus Akadémia)
27. bej: Szabó Kolos (Mohácsi TE) - Szerbacsics Ivett (Szekszárd AC) Straubinger-Trungel
3/0
(6,7,6)
28. Straubinger Balázs (KSI SE) - Trungel Mirella (KSI SE)
29. Szűcs Sándor (Békési TE) - Balogh Ágnes Kira (ASE Orosháza) Fehér-Tóth
3/2
(-7,11,-2,5,9)
Balogh-Adamik
3/0
(5,9,6)
30. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Tóth Nóra (Turris SE Sopron)
31. bej: Kasa Zsombor (ATSK Szeged) - Szosznyák Emma Sára (ATSK Szeged) Balogh-Adamik
3/0
(4,8,8)
32. Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Adamik Csenge Virág (Tatai AC)

Bejátszók:

3. Pálos Gergő (Mohácsi TE) - Tajti Fanni (Mohácsi TE) Lengyel-Macos
3/1
(-9,8,11,5)
Lengyel Levente (Nyírbátori ASE) - Macos Valentina (Nyírbátori ASE)
10. Heller Bence (KSI SE) - Szimán Barbara (KSI SE) Heller-Szimán
3/2
(3,6,-7,-8,9)
Kopányi Áron (Békési TE) - Szilágyi Lívia (Békési TE)
11. Csaba Áron (KSI SE) - Benczik Dóra (KSI SE) Csaba-Benczik
3/0
(4,10,2)
Bédy Viktor (Mohácsi TE) - Polónyi Nóra (Szekszárd AC)
14. Tanács Bence (ATSK Szeged) - Pelyva Boglárka (ATSK Szeged) Tanács-Pelyva
3/1
(1,-11,4,11)
Kardos Áron Kenéz (Mohácsi TE) - Erdélyi Virág (Mohácsi TE)
15. Hiri Olivér (Budaörsi SC) - Csiszár Lili (Budaörsi SC) Andróczki-Sztanó
3/1
(6,9,-9,5)
Andróczki Zalán (ATSK Szeged) - Sztanó Krisztina (ATSK Szeged)
19. Varsányi Ferenc (Tatai AC) - Jankus Dóra (Tatai AC) Varsányi-Jankus
3/0
(4,5,9)
Szabó Ákos (Budaörsi SC) - Pethő Kinga (Budaörsi SC)
22. Lei Balázs (Ambrus Akadémia) - Müller Evelin (Ambrus Akadémia) Lei-Müller
3/0
(3,7,8)
Pauer Bálint (Mohácsi TE) - Balázs Viktória (Szekszárd AC)
23. Kókai Ákos (ATSK Szeged) - Hangai Flóra Márta (ATSK Szeged) Kókai-Hangai
3/0
(9,11,7)
Alföldi Áron (Mohácsi TE) - Sinka Zsóka (Mohácsi TE)
27. Szabó Kolos (Mohácsi TE) - Szerbacsics Ivett (Szekszárd AC) Szabó-Szerbacsics
3/1
(7,10,-6,7)
Miczák Zsombor (Budaörsi SC) - Juhász Emma (Budaörsi SC)
31. Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Fónagy-Árva Zsófia (Tiszaújvárosi SC) Kasa-Szosznyák
3/1
(8,-9,8,9)
Kasa Zsombor (ATSK Szeged) - Szosznyák Emma Sára (ATSK Szeged)

 

Serdülő fiú páros:

1. Huzsvár Erik (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE) Huzsvár-Ujvári
j.n.
Huzsvár-Ujvári
3/0
(4,1,10)
Huzsvár-Ujvári
3/0
(9,8,5)
Faragó-Hőgye
3/0
(14,5,11)
Krebs-Fehér
3/2
(-10,5,9,-5,7)
2. Deliagosz Sztamatisz (Városi SE) - Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC)
3. bej: Bóta Péter Máté (Budaörsi SC) - Szabó Ákos (Budaörsi SC) Káder-Nagy
3/1
(5,8,-9,5)
4. Káder Benedek (Városi SE Dunakeszi) - Nagy Dávid Zsolt (Városi SE Dunakeszi)
5. Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló) - Hajdu Ákos (BVSC-Zugló) Kárpáti-Hajdu
3/0
(6,7,6)
Kárpáti-Hajdu
3/0
(3,6,9)
6. bej: Kókai Ákos (ATSK Szeged) - Kasa Zsombor (ATSK Szeged)
7. Lengyel Levente (Nyírbátori ASE) - Oroszki Péter (Városi SE Dunakeszi) Molnár-Straubinger
3/0
(9,8,11)
8. Molnár Levente László (ASE Orosháza) - Straubinger Balázs (KSI SE)
9. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz (Yorgos SE) - Szántosi Dávid (Szarvasi Körös ASE) Kizakisz-Szántosi
3/0
(6,9,5)
Kizakisz-Szántosi
3/0
(8,8,8)
Faragó-Hőgye
3/1
(13,3,-14,3)
10. Andróczki Zaln (ATSK Szeged) - Tanács Bence (ATSK Szeged)
11. bej: Hiri Olivér (Budaörsi SC) - Miczák Zsombor (Budaörsi SC) Fehér-Szeli
3/0
(5,7,7)
12. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Szeli Bertalan (Turris SE Sopron)
13. Imre Máté (Turris SE Sopron) - Söveges Zalán (Turris SE Sopron) Imre-Söveges
3/0
(5,6,5)
Faragó-Hőgye
3/0
(6,6,7)
14. bej: Fehér Márton (KSI SE) - Fodor Csaba Artúr (KSI SE)
15. Babó Vilmos (Gödöllői SK) - Bíró Bálint (Dunaújvárosi EDSK) Faragó-Hőgye
3/0
(9,6,4)
16. Faragó Barnabás (PTE PEAC) - Hőgye Dániel (PTE PEAC)
17. Krebs Levente (BVSC-Zugló) - Fehér Balázs (BVSC-Zugló) Krebs-Fehér
3/1
(6,5,-9,2)
Krebs-Fehér
3/0
(7,9,5)
Krebs-Fehér
3/2
(7,8,-8,-9,8)
Krebs-Fehér
3/1
(9,10,-4,14)
18. Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Végh Imre (Kispest SE)
19. bej: Cseri Ádám (BVSC-Zugló) - Lei Balázs (Ambrus Akadémia) Cseri-Lei
3/0
(7,6,8)
20. Kazi Gergő (Soltvadkerti TE) - Vándor András (Városi SE Dunakeszi)
21. Györfi Tibor (Gödöllői SK) - Schleer András (Gödöllői SK) Györfi-Schkleer
3/0
(7,7,9)
Györfi-Schkleer
3/0
(8,4,7)
22. bej: Lentulai Bence (Tatai AC) - Varsányi Ferenc Dániel (Tatai AC)
23. Török Seiya Krisztián (KSI SE) - Vörös Balázs (KSI SE) Hörömpő-Tótin
3/0
(6,5,5)
24. Hörömpő Ferenc (Ceglédi VSE) - Tótin Kristóf (Ceglédi VSE)
25. Farkas Dávid (Eötvös DPSE) - Szűcs Sándor (Békési TE) Farkas-Szűcs
3/0
(8,6,4)
Farkas-Szűcs
3/2
(4,6,-12,-9,8)
Balogh-Ócsai
3/0
(6,5,7)
26. Csaba Áron (KSI SE) - Heller Bence (KSI SE)
27. bej: Katona Gábor (Kispest SE) - Grigoropoulos Péter (Kispest SE) Fehér-Keszei
3/2
(6,-12,10,-11,9)
28. Fehér Hugo (Turris SE Sopron) - Keszei Róbert (Turris SE Sopron)
29. Bauer Szilárd (Fastron AC Tolna) - Molnár Ádám (Siófoki AK) Bauer-Molnár
3/1
(-11,6,5,8)
Balogh-Ócsai
3/0
(3,9,7)
30. bej: Imre Gábor (Turris SE Sopron) - Orosz Kolos (Turris SE Sopron)
31. Domokos Bence (BVSC-Zugló) - Szlivka Norbert (Városi SE Dunakeszi) Balogh-Ócsai
3/1
(3,-6,8,8)
32. Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE)

Bejátszók:

3. Bóta Péter Máté (Budaörsi SC) - Szabó Ákos (Budaörsi SC) Bóta-Szabó
3/0
(6,9,9)
Alföldi Áron (Mohácsi TE) - Bédy Viktor (Mohácsi TE)
6. Kókai Ákos (ATSK Szeged) - Kasa Zsombor (ATSK Szeged) Kókai-Kasa
3/0
(12,9,6)
Klampár Tibor (KSI SE) - Stefán Ábel (KSI SE)
11. Pálos Gergő (Mohácsi TE) - Kardos Áron Kenéz (Mohácsi TE) Hiri-Miczák
3/1
(-8,7,8,9)
Hiri Olivér (Budaörsi SC) - Miczák Zsombor (Budaörsi SC)
14. Simon László Bence (Kispest SE) - Oravecz Zoltán (Kispest SE) Fehér-Fodor
3/0
(7,9,6)
Fehér Márton (KSI SE) - Fodor Csaba Artúr (KSI SE)
19. Cseri Ádám (BVSC-Zugló) - Lei Balázs (Ambrus Akadémia) Cseri-Lei
3/0
(6,8,7)
Wei Chen Yu (Magyar-Kínai AK) - Varga Botond Zoltán (Magyar-Kínai AK)
22. Pauer Bálint (Mohácsi TE) - Szabó Kolos (Mohácsi TE) Lentulai-Varsányi
3/1
(-11,4,9,9)
Lentulai Bence (Tatai AC) - Varsányi Ferenc Dániel (Tatai AC)
27. Katona Gábor (Kispest SE) - Grigoropoulos Péter (Kispest SE) Katona-Grigoropoulos
3/0
(10,4,4)
Magi András (DABE) - Magyar Gergő (DABE)
30. Simon Benedek (Budaörsi SC) - Magyar Levente László (Budaörsi SC) Imre-Orosz
3/0
(3,4,6)
Imre Gábor (Turris SE Sopron) - Orosz Kolos (Turris SE Sopron)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Huzsvár Erik KSI SE Huzsvár Erik
3/0
(6,5,3)
Huzsvár Erik
3/0
(7,4,4)
Huzsvár Erik
3/0
(4,5,8)
Ócsai Máté
3/0
(9,10,6)

Ócsai Máté
3/0
(6,3,4)

2. Chelmus Ionut Kézdivásárhely
3. Bíró Bálint Dunaújvárosi EDSE Szántosi Dávid
3/0
(2,3,6)
4. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE
5. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló Schleer András
3/0
(9,9,7)
Faragó Barnabás
3/0
(7,6,3)
6. Schleer András Gödöllői SK
7. Molnár Ádám Siófoki SK Faragó Barnabás
3/0
(5,7,7)
8. Faragó Barnabás PTE PEAC
9. Ujvári Máté KSI SE Ujvári Máté
3/0
(10,2,6)
Ujvári Máté
3/2
(-10,-8,9,4,5)
Ócsai Máté
3/1
(9,-14,2,9)
10. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi
11. Molnár Levente László ASE Orosháza Szűcs Sándor
3/0
(10,5,6)
12. Szűcs Sándor Békési TE
13. Farkas Dávid Eötvös DPSE Tótin Kristóf
3/2
(8,-7,-6,8,6)
Ócsai Máté
3/0
(8,5,7)
14. Tótin Kristóf Ceglédi VSE
15. Koós Barnabás Pécsi TÜKE SE Ócsai Máté
3/0
(2,4,11)
16. Ócsai Máté Ceglédi VSE
17. Balogh Bence Fastron AC Tolna Balogh Bence
3/1
(-8,9,10,1)
Balogh Bence
3/1
(-7,13,10,3)
Balogh Bence
3/2
(-7,8,5,-6,7)
Hőgye Dániel
3/1
(-5,7,7,8)
18. Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK
19. Andróczki Zalán ATSK Szeged Fehér Leó
3/0
(3,4,3)
20. Fehér Leó Turris SE Sopron
21. Straubinger Balázs KSI SE Straubinger Balázs
3/0
(13,8,8)
Straubinger Balázs
3/2
(6,-5,8,-8,8)
22. Hajdu Ákos BVSC-Zugló
23. Fehér Hugo Turris SE Sopron Krebs Levente
3/0
(10,6,6)
24. Krebs Levente BVSC-Zugló
25. Fehér Balázs BVSC-Zugló Fehér Balázs
3/1
(-9,3,8,7)
Kizakisz G. Nikolaosz
3/2
(-5,-11,7,8,6)
Hőgye Dániel
3/0
(5,4,6)
26. Imre Máté Turris SE Sopron
27. Györfi Tibor Gödöllői SK Kizakisz G. Nikolaosz
3/1
(3,-10,6,7)
28. Kizakisz G. Nikolaosz Yorgos SE
29. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE Hörömpő Ferenc
3/2
(-8,12,7,-12,8)
Hőgye Dániel
3/0
(8,5,5)
30. Vörös Balázs KSI SE
31. Bercsényi Marcell Kispest SE Hőgye Dániel
3/0
(5,8,9)
32. Hőgye Dániel PTE PEAC

Bejátszók:

1. Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK Wei Chen Yu
3/0
(4,5,11)
Szeli Bertalan Turris SE Sopron
2. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna Koós Barnabás
3/1
(-11,8,10,8)
Koós Barnabás Pécsi TÜKE SE
3. Bercsényi Marcell Kispest SE Bercsényi Marcell
3/1
(-8,10,7,5)
Török Seiya Krisztián KSI SE
4. Chelmus Ionut Kézdivásárhely Chelmus Ionut
3/1
(-10,5,2,2)
Varga Botond Magyar-Kínai AK

Serdülő fiú egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/0 3/1 2 1.
2. Cseri Ádám BVSC-Zugló 0/3   3/2 1 2.
3. Kókai Ákos ATSK Szeged 1/3 2/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bíró Bálint Dunaújvárosi EDSE   3/0 3/0 2 1.
2. Miczák Zsombor Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Mészáros Bence Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vándor András Városi SE Dunakeszi   1/3 3/0 1 2.
2. Vörös Balázs KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Hiri Olivér Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE   - - - - -
2. Török Seiya Krisztián KSI SE -   3/1 3/1 2 1.
3. Lentulai Bence Tatai AC - 1/3   2/3 0 3.
4. Lei Balázs Ambrus Akadémia - 1/3 3/2   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Levente László ASE Orosháza   3/0 3/0 2 1.
2. Lengyel Levente Nyírbátori ASE 0/3   3/0 1 2.
3. Kasa Zsombor ATSK Szeged 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hajdu Ákos BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi 0/3   3/1 1 2.
3. Kazi Gergő Soltvadkerti TE 0/3 1/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Györfi Tibor Gödöllői SK   3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Ákos Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Kopányi Áron Békési TE 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi   0/3 3/2 1 2.
2. Andróczki Zalán ATSK Szeged 3/0   3/2 2 1.
3. Hajduska Marcell BPPK 2/3 2/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Schleer András Gödöllői SK   3/0 3/0 2 1.
2. Varsányi Ferenc Tatai AC 0/3   3/1 1 2.
3. Mózer Máté Kispest SE 0/3 1/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi   3/2 - 3/0 2 1.
2. Stefán Ábel KSI SE 2/3   - 3/0 1 2.
3. Lei Balázs átsorsolva 4. csop. Ambrus Akadémia - -   - - -
4. Kardos Áron Kenéz Mohácsi TE 0/3 0/3 -   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Imre Máté Turris SE Sopron   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Babó Vilmos Gödöllői SK 2/3   2/3 3/0 1 3.
3. Simon Benedek Budaörsi SC 0/3 3/2   3/1 2 2.
4. Oravecz Zoltán Kispest SE 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Molnár Ádám Siófoki AK 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Alföldi Áron Mohácsi TE 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Varenke Richárd Pécsi TÜKE SE 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Hugo Turris SE Sopron   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Csaba Áron KSI SE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Magyar Levente László Budaörsi SC 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Nguyen Phan Binh Kispest SE 1/3 0/3 3/1   1 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Söveges Zalán Turris SE Sopron   3/0 3/2 0/3 2 2.
2. Pálos Gergő Mohácsi TE 0/3   1/3 0/3 0 4.
3. Klampár Tibor KSI SE 2/3 3/1   2/3 1 3.
4. Koós Barnabás Pécsi TÜKE SE 3/0 3/0 3/2   3 1.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Orosz Kolos Turris SE Sopron 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Szabó Kolos Mohácsi TE 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Domokos Bence BVSC-Zugló   3/0 3/0 1/3 2 2.
2. Heller Bence KSI SE 0/3   1/3 1/3 0 4.
3. Végh Imre Kispest SE 0/3 3/1   1/3 1 3.
4. Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK 3/1 3/1 3/1   3 1.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bercsényi Marcell Kispest SE   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Imre Gábor Turris SE Sopron 1/3   3/1 3/0 2 2.
3. Bóta Péter Máté Budaörsi SC 1/3 1/3   3/0 1 3.
4. Bédy Viktor Mohácsi TE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Keszei Róbert Turris SE Sopron   3/2 3/0 0/3 2 2.
2. Fodor Csaba KSI SE 2/3   3/1 0/3 1 3.
3. Katona Gábor Kispest SE 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Varga Botond Magyar-Kínai AK 3/0 3/0 3/0   3 1.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tanács Bence ATSK Szeged   2/3 0/3 3/0 1 3.
2. Pauer Bálint Mohácsi TE 3/2   0/3 3/1 2 2.
3. Chelmus Ionut Kézdivásárhely 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Simon László Bence Kispest SE 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeli Bertalan Turris SE Sopron   3/0 - 3/0 2 1.
2. Grigoropoulos Péter Kispest SE 0/3   - 3/1 1 2.
3. Deliagosz Sztamatisz András Városi SE Dunakeszi - -   - - -
4. Fehér Márton KSI SE 0/3 1/3 -   0 3.