NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2018. évi Újonc Országos Bajnokság

U13 fiú főtábla

1. Kizakisz G. Nikolaosz Yorgos SE Kizakisz G. Nikolaosz
3/0
(7,6,2)
Kizakisz G. Nikolaosz
3/0
(5,7,2)
Kizakisz G. Nikolaosz
3/0
(6,9,10)
Kizakisz G. Nikolaosz
3/2
(-5,5,11,-14,9)
Szántosi Dávid
3/0
(4,4,10)
2. Hiri Olivér Budaörsi SC
3. Fehér Hugó Turris SE Sopron Chelmus Ionut
3/1
(5,7,-7,6)
4. Chelmus Ionut Kézdivásárhely
5. Mohácsy László Gödöllői SK Mohácsy László
3/0
(7,5,7)
Mohácsy László
3/0
(3,6,10)
6. Heller Bence KSI SE
7. Szabó Ákos Budaörsi SC Csaba Áron
3/1
(11,-9,7,1)
8. Csaba Áron KSI SE
9. Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK Wei Chen Yu
3/1
(-10,6,5,3)
Wei Chen Yu
3/1
(-8,9,8,8)
Fónagy-Árva Péter
3/0
(8,5,10)
10. Horváth Gábor István Szombathelyi AK
11. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna Epinger Márton
3/2
(3,-8,6,-8,6)
12. Epinger Márton Veszprémi ASE
13. Tótin Kristóf Ceglédi VSE Tótin Kristóf
3/2
(8,9,-1,-7,7)
Fónagy-Árva Péter
3/0
(9,6,3)
14. Vörös Balázs KSI SE
15. Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi Fónagy-Árva Péter
3/2
(8,-6,9,-8,7)
16. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC
17. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE Szántosi Dávid
3/0
(9,11,6)
Szántosi Dávid
3/0
(10,8,7)
Szántosi Dávid
3/0
(6,6,5)
Szántosi Dávid
3/1
(9,6,-8,8)
18. Cseri Ádám BVSC-Zugló
19. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi Köllő Ábel
3/1
(6,8,-9,5)
20. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC
21. Bándi Tibor Tamás Székelyudvarhely Bándi Tibor Tamás
3/1
(9,-7,9,6)
Molnár Levente László
3/1
(-10,6,8,5)
22. Varga Botond Magyar-Kínai AK
23. Kasa Zsombor ATSK Szeged Molnár Levente László
3/0
(5,9,4)
24. Molnár Levente László ASE Orosháza
25. Lei Balázs Ambrus Akadémia Lei Balázs
3/1
(-9,6,6,8)
Lei Balázs
3/0
(5,9,10)
Straubinger Balázs
3/0
(8,6,3)
26. Kopányi Áron Békési TE
27. Török Seiya Krisztián KSI SE Szeli Bertalan
3/2
(-5,-7,4,10,14)
28. Szeli Bertalan Turris SE Sopron
29. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi Káder Benedek
3/1
(13,7,-6,8)
Straubinger Balázs
3/0
(4,7,7)
30. Tanács Bence ATSK Szeged
31. Macos Nikola Nyírbátori ASE Straubinger Balázs
3/0
(6,5,4)
32. Straubinger Balázs KSI SE

Bejátszók:

1. Macos Nikola Nyírbátori ASE Macos Nikola
3/2
(1,6,-10,-8,4)
Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi
2. Szabó Ákos Budaörsi SC Szabó Ákos
3/2
(-10,-5,7,9,8)
Klampár Tibor KSI SE
3. Barna Ádám Jászkun Volán SC Hiri Olivér
3/0
(7,11,9)
Hiri Olivér Budaörsi SC
4. Imre Gábor Turris SE Sopron Kasa Zsombor
3/1
(8,10,-6,7)
Kasa Zsombor ATSK Szeged
5. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló Kopányi Áron
3/2
(9,-2,10,-4,6)
Kopányi Áron Békési TE
6. Kókai Ákos ATSK Szeged Cseri Ádám
3/0
(8,12,9)
Cseri Ádám BVSC-Zugló
7. Bóta Péter Máté Budaörsi SC Oroszki Péter
3/1
(6,5,-8,1)
Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi
8. Horváth Gábor István Szombathelyi AK Horváth Gábor István
3/1
(3,7,-9,5)
Orosz Kolos Turris SE Sopron

U13 fiú selejtező

Csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   3/1 3/0 2 1.
2. Unghváry András Ceglédi VSE 1/3   3/0 1 2.
3. Grészló Gergő Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tanács Bence ATSK Szeged   3/1 3/0 2 1.
2. Zsigmond Ramón Jászkun Volán SC 1/3   3/0 1 2.
3. Varenke Richárd Pécsi TÜKE SE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fehér Hugó Turris SE Sopron   3/1 3/0 2 1.
2. Szakály Gergő Győri Elektromos VSK 1/3   3/0 1 2.
3. Dani Péter Kaposvári AC 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vörös Balázs KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Pricz László Mátyás Sásdi VSK 0/3   3/0 1 2.
3. Sándor Ádám Dávid Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

1
5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Heller Bence KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Magi András DABE 0/3   0/3 0 3.
3. Paréj Márk Budai XI. SE 0/3 3/0   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi   3/0 3/0 2 1.
2. Halma Csaba ASE Orosháza 0/3   3/1 1 2.
3. Balázs Barna Székelyudvarhely 0/3 1/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Varga Botond Zoltán Magyar-Kínai AK   3/1 3/2 2 1.
2. Stefán Ábel KSI SE 1/3   3/0 1 2.
3. Németh Árpád Nyírbátori ASE 2/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Török Seiya Krisztián KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Deliagosz Sztamatisz András Városi SE Dunakeszi 0/3   3/1 1 2.
3. Mózer Máté Kispest SE 0/3 1/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hiri Olivér Budaörsi SC   3/0 3/0 2 1.
2. Turula Dominik Sásdi VSK 0/3   3/0 1 2.
3. Grészló Levente Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi   3/0 3/0 2 1.
2. Fodor Csaba Artúr KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Katona Máté Tatai AC 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Cseri Ádám BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Magyar Levente László Budaörsi SC 0/3   2/3 0 3.
3. Petrik Solt András Ceglédi VSE 0/3 3/2   1 2.

 

1
12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Horváth Gábor István Szombathelyi AK   3/0 3/0 2 1.
2. Miczák Zsombor Budaörsi SC 0/3   3/1 1 2.
3. Simon János Dániel Kispest SE 0/3 1/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Macos Nikola Nyírbátori ASE   3/0 3/0 2 1.
2. Vivód Bence Sásdi VSK 0/3   0/3 0 3.
3. Kardos Áron Kenéz Mohácsi TE 0/3 3/0   1 2.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pálos Gergő Mohácsi TE   1/3 3/0 1 2.
2. Kopányi Áron Békési TE 3/1   3/2 2 1.
3. Baracsi Máté Nyírbátori ASE 0/3 2/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi   3/2 3/0 2 1.
2. Dobó István Kováts DSE Karcag 2/3   3/0 1 2.
3. Szabó Kolos Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Ákos Budaörsi SC   3/0 3/0 2 1.
2. Pad Ágoston Ajkai Bányász SK 0/3   3/0 1 2.
3. Horváth Márk Fastron AC Tolna 0/3 0/3   0 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Simon Benedek Budaörsi SC 0/3   2/3 0 3.
3. Lindner Zétény Városi SE Dunakeszi 0/3 3/2   1 2.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Orosz Kolos Turris SE Sopron   3/1 3/1 3/1 3 1.
2. Zaccomer Zétény Győri Elektromos VSK 1/3   0/3 3/0 1 3.
3. Canea Kocsis András Kézdivásárhely 1/3 3/0   3/0 2 2.
4. Baaken Fábián Magyar Kínai AK 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Klampár Tibor KSI SE   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Simon László Bence Kispest SE 0/3   3/2 3/1 2 2.
3. Alföldi Áron Mohácsi TE 1/3 2/3   2/3 0 4.
4. Kiss Bence Székelyudvarhely 0/3 1/3 3/2   1 3.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kasa Zsombor ATSK Szeged   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Jánosi József Bence Győri Elektromos VSK 1/3   2/3 3/0 1 3.
3. Varga Tamás Honvéd Szondi SE 0/3 3/2   3/0 2 2.
4. Toró Dávid Székelyudvarhely 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Barna Ádám Jászkun Volán SC   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Bédy Viktor Mohácsi TE 1/3   0/3 0/3 0 4.
3. Szaszák Csongor Galaxis Veresegyház 1/3 3/0   3/0 2 2.
4. Sebők Márton Székelyudvarhely 0/3 3/0 0/3   1 3.

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kókai Ákos ATSK Szeged   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Magyar Gergő DABE 0/3   3/0 1/3 1 3.
3. Tősér Bálint Kispest SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Kovács Kristóf Kézdivásárhely 0/3 3/1 3/0   2 2.

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Samu Máté BVSC-Zugló   1/3 3/0 3/1 2 2.
2. Bóta Péter Máté Budaörsi SC 3/1   3/1 1/3 2 1.
3. Tamás-Volner Szilárd Kaposvári AC 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Szentannai Dániel Székelyudvarhely 1/3 3/1 0/3   1 4.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Imre Gábor Turris SE Sopron   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Fehér Márton KSI SE 0/3   0/3 3/0 1 3.
3. Bedő Bálint Székelyudvarhely 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Bodnár Attila Kispest SE 1/3 0/3 0/3   0 4.