NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2017. évi Újonc Országos Bajnokság

U13 fiú főtábla

1. Huzsvár Erik KSI SE Huzsvár Erik
3/0
(6,3,10)
Huzsvár Erik
3/0
(10,3,4)
Huzsvár Erik
3/0
(5,8,9)
Huzsvár Erik
3/0
(7,3,11)
Huzsvár Erik
3/1
(9,4,-11,8)
2. Karácsony Dániel ISK Székelyudvarhely
3. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna Köllő Ábel
3/2
(-9,9,6,-6,7)
4. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC
5. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló Kárpáti Ágoston
3/2
(10,-9,-8,3,13)
Kárpáti Ágoston
3/1
(9,-7,9,9)
6. Fehér Hugó Turris SE Sopron
7. Szalai Zsombor Soltvadkerti TE Kizakisz G. N.
3/0
(3,5,2)
8. Kizakisz G. Nikolaosz Szekszárd AC
9. Vándor András Városi SE Dunakeszi Vándor András
3/1
(7,-9,5,7)
Szántosi Dávid
3/2
(-9,-10,11,9,4)
Krebs Levente
3/0
(6,9,5)
10. Molnár Ádám Siófoki AK
11. Lei Balázs Soltvadkerti TE Szántosi Dávid
3/0
(8,7,3)
12. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE
13. Molnár Levente ASE Orosháza Tótin Kristóf
3/0
(7,jn,jn)
Krebs Levente
3/0
(7,6,9)
14. Tótin Kristóf Ceglédi VSE
15. Horváth Gábor Szombathelyi AK Krebs Levente
3/0
(4,7,4)
16. Krebs Levente BVSC-Zugló
17. Balogh András PTE PEAC Bándi Tamás
3/2
(-8,10,6,-11,9)
Bándi Tamás
3/0
(9,12,13)
Bándi Tamás
3/1
(14,-10,6,9)
Balogh Bence
3/0
(4,3,4)
18. Bándi Tamás ISK Székelyudvarhely
19. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi Hörömpő Ferenc
3/0
(6,5,5)
20. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE
21. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC Freund Tamás
3/1
(9,6,-8,10)
Straubinger Balázs
3/0
(4,9,4)
22. Freund Tamás Budaörsi SC
23. Török Seiya Krisztián KSI SE Straubinger Balázs
3/0
(6,3,5)
24. Straubinger Balázs KSI SE
25. Hajdu Ákos BVSC-Zugló Hajdu Ákos
3/0
(6,8,7)
Bíró Bálint
3/2
(-4,9,6,-7,3)
Balogh Bence
3/0
(5,11,8)
26. Nagy Dávid Városi SE Dunakeszi
27. Epinger Márton Veszprémi ASE Bíró Bálint
3/1
(-9,8,4,5)
28. Bíró Bálint Dunaújvárosi EDSE
29. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE Kisgéczi Domonkos
3/1
(10,-7,8,4)
Balogh Bence
3/1
(2,6,-6,10)
30. Keszei Róbert Turris SE Sopron
31. Babó Vilmos Gödöllői EAC Balogh Bence
3/0
(3,4,2)
32. Balogh Bence Fastron AC Tolna

Bejátszók:

1. Karácsony Dániel ISK Székelyudvarhely Karácsony Dániel
3/0
(9,9,4)
Csaba Áron KSI SE
2. Babó Vilmos Gödöllői EAC Babó Vilmos
3/0
(3,12,6)
Samu Máté BVSC-Zugló
3. Heller Bence Asztalitenisz Egyetem Horváth Gábor
3/0
(8,7,6)
Horváth Gábor Szombathelyi AK
4. Bándi Tamás ISK Székelyudvarhely Bándi Tamás
3/1
(-8,8,10,8)
Szeli Bertalan Turris SE Sopron

U13 fiú selejtező

Csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/0 3/1 2 1.
2. Horváth Levente PTE PEAC 0/3   2/3 0 3.
3. Grigoropoulos Péter Kispest SE 1/3 3/2   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Magi András DABE 0/3   3/0 1 2.
3. Gelencsér Szabolcs Kanizsa Sörgyár SE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lei Balázs Soltvadkerti TE   3/0 3/0 2 1.
2. Fógel Máté Tatai AC 0/3   0/3 0 3.
3. Molnár Kristóf Mosonmagyaróvári TE 0/3 3/0   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fehér Hugó Turris SE Sopron   3/0 3/0 2 1.
2. Pap Marcel Univer Sport Kft. 0/3   0/3 0 3.
3. Lamport Mátyás Egri Városi SI 0/3 3/0   1 2.

 

1
5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC   3/1 3/0 2 1.
2. Cseri Ádám BVSC-Zugló 1/3   0/3 0 3.
3. Vörös Balázs Pénzügyőr SE 0/3 3/0   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Csillik László Egri Városi SI   0/3 3/1 1 2.
2. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi 3/0   3/0 2 1.
3. Deák-Lugossy Zénó Budaörsi SC 1/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Keszei Róbert Turris SE Sopron   3/0 3/2 2 1.
2. Szabó Ákos Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Pataki Ákos Kanizsa Sörgyár SE 2/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Epinger Márton Veszprémi ASE   3/0 3/0 2 1.
2. Hiri Olivér Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Hadi Mátyás Kanizsa Sörgyár SE 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi   3/2 - 3/0 2 1.
2. Szabó Zsigmond Kispest SE 2/3   - 3/0 1 2.
3. Magi András átsorsolva 2/2 DABE - -   - - -
4. Tóth András Dominik Tatai AC 0/3 0/3 -   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szalai Zsombor Soltvadkerti TE   3/1 3/2 - 2 1.
2. Imre Gábor Turris SE Sopron 1/3   3/0 - 1 2.
3. Simon Benedek Budaörsi SC 2/3 0/3   - 0 3.
4. Fógel Máté átsorsolva 3/2 Tatai AC - - -   - -

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Csutár Konrád Jászkun Volán SC   - - - - -
2. Samu Máté BVSC-Zugló -   3/2 3/0 2 1.
3. Sós Roland Dunaújvárosi EDSE - 2/3   3/0 1 2.
4. Szabó Kolos Mohácsi TE - 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Ádám Siófoki AK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Lentulai Bence Tatai AC 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Bédy Viktor Mohácsi TE 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi   0/3 3/0 1/3 1 3.
2. Török Seiya Krisztián KSI SE 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Katona Máté Tatai AC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Varga Botond Magyar-Kínai AK 3/1 0/3 3/0   2 2.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kazi Gergő Soltvadkerti TE   0/3 3/1 1/3 1 3.
2. Babó Vilmos Gödöllői EAC 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Szollár Patrik Kanizsa Sörgyár SE 1/3 0/3   1/3 0 4.
4. Mózes Botond ISK Székelyudvarhely (ROU) 3/1 0/3 3/1   2 2.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tanács Bence ATSK Szeged   1/3 3/1 0/3 1 3.
2. Végh Imre Kispest SE 3/1   3/1 0/3 2 2.
3. Koós Barnabás Pécsi TÜKE SE 1/3 1/3   0/3 0 4.
4. Karácsony Dániel ISK Székelyudvarhely (ROU) 3/0 3/0 3/0   3 1.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeli Bertalan Turris SE Sopron   3/0 3/0 3/2 3 1.
2. Dobó István Kováts DSE Karcag 0/3   2/3 1/3 0 4.
3. Alföldi Áron Mohácsi TE 0/3 3/2   0/3 1 3.
4. Canea Kocsis András Nagy Mózes SK (ROU) 2/3 3/1 3/0   2 2.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálos Gergő Mohácsi TE   0/3 3/0 0/3 1 3.
2. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 3/0   3/0 0/3 2 2.
3. Halma Csaba ASE Orosháza 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Bándi Tibor Tamás ISK Székelyudvarhely (ROU) 3/0 3/0 3/0   3 1.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pad Ágoston Ajkai Bányász SK   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Horváth Gábor Szombathelyi AK 3/0   3/2 3/0 3 1.
3. Miczák Zsombor Budaörsi SC 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Fekete Boldizsár Kispest SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Alföldi István Tatai AC   - - - - -
2. Csaba Áron KSI SE -   3/0 3/0 2 1.
3. Orosz Kolos Turris SE Sopron - 0/3   0/3 0 3.
4. Szabó Bálint Kanizsa Sörgyár SE - 0/3 3/0   1 2.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Heller Bence Asztalitenisz Egyetem   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Pauer Bálint Mohácsi TE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Magyar Levente Budaörsi SC 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Brucker Balázs Fastron AC Tolna 0/3 0/3 0/3   0 4.