NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2017. évi Újonc Országos Bajnokság

U12 fiú főtábla

1. Straubinger Balázs KSI SE Straubinger Balázs
3/0
Straubinger Balázs
3/0
(5,9,6)
Straubinger Balázs
3/2
(6,-6,-10,11,4)
Straubinger Balázs
3/1
(-9,6,7,8)
2. Csaba Áron KSI SE
3. Hiri Olivér Budaörsi SC Káder Benedek
3/0
4. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi
5. Tanács Bence ATSK Szeged Tanács Bence
3/1
Bándi Tamás
3/0
(13,6,7)
6. Horváth Levente PTE PEAC
7. Heller Bence Asztalitenisz Egyetem Bándi Tamás
3/1
8. Bándi Tamás ISK Székelyudvarhely
9. Tótin Kristóf Ceglédi VSE Tótin Kristóf
3/0
Tótin Kristóf
3/2
(-13,-9,12,3,8)
Molnár Levente
3/2
(-10,-8,4,3,4)
10. Barcsay Valter Univer Sport Kft.
11. Szeli Bertalan Turris SE Sopron Szeli Bertalan
3/1
12. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna
13. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi Fónagy-Árva Péter
3/1
Molnár Levente
3/1
(9,5,-10,8)
14. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC
15. Simon Benedek Budaörsi SC Molnár Levente
3/0
16. Molnár Levente ASE Orosháza

 

U12 fiú selejtező

Csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Straubinger Balázs KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Barcsay Valter Univer Sport Kft. 0/3   3/0 1 2.
3. Miczák Zsombor Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Levente ASE Orosháza   3/0 3/0 2 1.
2. Hiri Olivér Budaörsi SC 0/3   3/1 1 2.
3. Orosz Kolos Turris SE Sopron 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC   3/0 1/3 1 2.
2. Dani Péter Kaposvári AC 0/3   0/3 0 3.
3. Bándi Tibor Tamás ISK Székelyudvarhely (ROU) 3/1 3/0   2 1.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/2 3/1 2 1.
2. Horváth Levente PTE PEAC 2/3   3/0 1 2.
3. Magyar Levente Budaörsi SC 1/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   3/2 3/0 2 1.
2. Csaba Áron KSI SE 2/3   3/0 1 2.
3. Molnár Kristóf Mosonmagyaróvári TE 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Csillik László Egri Városi SI            
2. Tanács Bence ATSK Szeged     3/0 3/0 2 1.
3. Simon Benedek Budaörsi SC   0/3   3/0 1 2.
4. Brucker Balázs Fastron AC Tolna   0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Dávid Városi SE Dunakeszi   3/1   3/0 2 1.
2. Heller Bence Asztalitenisz Egyetem 1/3     3/1 1 2.
3. Molnár Kristóf átsorsolva 5/3. Mosonmagyaróvári TE            
4. Zanyi Marcell KSI SE 0/3 1/3     0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Szeli Bertalan Turris SE Sopron 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Szabó Gergő Univer Sport Kft. 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Baaken Fábián Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 0/3   0 4.