NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2016. évi újonc fiú Országos Bajnokság

Újonc U11 fiú főtábla

1.
Juhász Márk BVSC-Zugló SI Juhász Márk Juhász Márk
3/0
(3,5,8)
Bándi Tibor
3/0
(10,3,8)
Bándi Tibor
3/2
(7,-4,-5,4,11)

Kizakisz Georgiosz N.
3/2
(-8,6,9,-8,7)

2.
x  
3.
Horváth Levente Szekszárd AC Horváth Levente
3/0
4.
Vörös Balázs Asztalitenisz Egyetem
5.
Csaba Áron Asztalitenisz Egyetem Csaba Áron
3/0
Bándi Tibor
3/2
(-10,-11,10,4,7)
6.
Szlivka Norbert Dunakeszi Kinizsi
7.
x   Bándi Tibor
8.
Bándi Tibor ISK Székelyudvarhely
9.
Lei Balázs Soltvadkerti TE Lei Balázs Lei Balázs
3/2
(-6,5,-9,9,6)
Molnár Levente
3/1
(4,-9,10,4)
10.
x  
11.
Samu Máté BVSC-Zugló SI Csillik László
3/1
12.
Csillik László Egri ÁFÉSZ SC
13.
Pajtli Botond Pénzügyőr SE Pajtli Botond
3/0
Molnár Levente
3/1
(2,-8,6,8)
14.
Simon Benedek Budaörsi SC
15.
x   Molnár Levente
16.
Molnár Levente A.S.E. Orosháza
17.
Straubinger Balázs Fastron AC Tolna Straubinger Balázs Straubinger Balázs
3/0
(9,9,5)
Straubinger Balázs
3/1
(6,5,-7,5)
Kizakisz Georgiosz N.
3/0
(7,4,7)
18.
x  
19.
Bauer Szilárd Fastron AC Tolna Szeli Bertalan
3/2
20.
Szeli Bertalan Turris SE Sopron
21.
Tótin Kristóf Ceglédi VSE Tótin Kristóf
3/0
Tótin Kristóf
3/0
(7,8,5)
22.
Heller Bence Asztalitenisz Egyetem
23.
x   Fónagy-Árva Péter
24.
Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC
25.
Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE Szántosi Dávid Szántosi Dávid
3/2
(-7,13,7,-9,8)
Kizakisz Georgiosz N.
3/1
(7,-4,7,3)
26.
x  
27.
Fehér Hugo Turris SE Sopron Gonda Bendegúz
3/0
28.
Gonda Bendegúz Győri Elektromos
29.
Imre Gábor Turris SE Sopron Káder Benedek
3/1
Kizakisz Georgiosz N.
3/0
(1,5,4)
30.
Káder Benedek Dunakeszi Kinizsi
31.
x   Kizakisz Georgiosz N.
32.
Kizakisz Georgiosz N. Szekszárd AC

 

Újonc U11 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Márk BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 2 1.
2. Szeli Bertalan Turris SE Sopron 0/3   3/0 1 2.
3. Szabó Zsigmond Kispest SE 1/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszárd AC   3/0 3/0 2 1.
2. Pad Ágoston Ajkai Bányász SK 0/3   2/3 0 3.
3. Simon Benedek Budaörsi SC 0/3 3/2   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Levente A.S.E. Orosháza   3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Gergő Máté Univer Sport Kft. 0/3   1/3 0 3.
3. Heller Bence Asztalitenisz Egyetem 0/3 3/1   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Samu Máté BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 1 2.
3. Tanács Bence ATSK Szeged 0/3 1/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lei Balázs Soltvadkerti TE   3/0 3/0 2 1.
2. Imre Gábor Turris SE Sopron 0/3   3/0 1 2.
3. Ungvári András Ceglédi VSE 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fónagy Árva Péter Tiszaújvárosi SC   3/0 3/0 2 1.
2. Vörös Balázs Asztalitenisz Egyetem 0/3   3/0 1 2.
3. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Pálos Gergő Mohácsi TE 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Szlivka Norbert Dunakeszi Kinizsi 0/3 3/1   3/0 2 2.
4. Pap Marcell Univer Sport Kft. 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC   3/0 3/0 1/3 2 2.
2. Dobó István Kováts DSE Karcag 0/3   1/3 0/3 0 4.
3. Káder Benedek Dunakeszi Kinizsi 0/3 3/1   0/3 1 3.
4. Bándi Tibor Székelyudvarhely (ROU) 3/1 3/0 3/0   3 1.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Nagy Balázs Tiszaújvárosi SC 0/3   3/0 2/3 1 3.
3. Bede Ágoston BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Horváth Levente Szekszárd AC 1/3 3/2 3/0   2 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Hugó Turris SE Sopron   2/3 3/1 3/0 2 2.
2. Csaba Áron Asztalitenisz Egyetem 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Hiri Olivér Budaörsi SC 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Fehér Márton KSI SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   0/3 3/1 3/0 2 2.
2. Csillik László Egri ÁFÉSZ SC 3/0   3/2 3/0 3 1.
3. Nagy Dávid Dunakeszi Kinizsi 1/3 2/3   3/0 1 3.
4. Török Seiya Krisztián KSI SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Gonda Bendegúz Győri Elektromos   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Pajtli Botond Pénzügyőr SE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Magyar Levente László Budaörsi SC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Katona Máté Tatai AC 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

Újonc összevont fiú főtábla

1.
Ócsai Máté Ceglédi VSE Ócsai Máté
3/0
Ócsai Máté
3/2
(-10,-10,6,3,7)
Ócsai Máté
3/0
(7,6,7)
Ócsai Máté
3/0
(4,7,9)

Ócsai Máté
3/2
(-3,7,9,-4,5)

2.
Vetésy Norbert Székelyudvarhely
3.
Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE Juhász Márk
3/2
4.
Juhász Márk BVSC-Zugló SI
5.
Kizakisz Georgiosz N. Szekszárd AC Kizakisz G. N.
3/0
Ujvári Máté
3/0
(7,6,3)
6.
Söveges Zalán Turris SE Sopron
7.
Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI Ujvári Máté
3/0
8.
Ujvári Máté KSI SE
9.
Szűcs Sándor Békési TE Szűcs Sándor
3/2
Szűcs Sándor
3/1
(7,-7,5,2)
Balogh Bence
3/2
(-8,7,-9,9,6)
10.
Bándi Tibor Székelyudvarhely
11.
Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE Hajdu Ákos
3/2
12.
Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI
13.
Farkas Dávid Eötvös DPSE Farkas Dávid
3/0
Balogh Bence
3/1
(11,12,-10,4)
14.
Karácsony Árpád Székelyudvarhely
15.
Tótin Kristóf Ceglédi VSE Balogh Bence
3/0
16.
Balogh Bence Fastron AC Tolna
17.
Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
3/2
Hőgye Dániel
3/0
(6,7,8)
Hőgye Dániel
3/2
(7,-9,7,-8,10)
Huzsvár Erik
3/2
(-3,7,-7,6,7)
18.
Jenei Barnabás Székelyudvarhely
19.
Straubinger Balázs Fastron AC Tolna Straubinger Balázs
3/0
20.
Molnár Levente A.S.E. Orosháza
21.
Fehér Leó Turris SE Sopron Fehér Leó
3/0
Krebs Levente
3/1
(-9,10,6,8)
22.
Schleer András Gödöllői EAC
23.
Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE Krebs Levente
3/0
24.
Krebs Levente BVSC-Zugló SI
25.
Balogh András PTE PEAC Balogh András
3/2
Balogh András
3/0
(9,11,7)
Huzsvár Erik
3/0
(7,8,5)
26.
Vándor András Dunakeszi Kinizsi
27.
Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC Györfi Tibor
3/0
28.
Györfi Tibor Gödöllői EAC
29.
Kiss Dániel Turris SE Sopron Kiss Dániel
3/1
Huzsvár Erik
3/0
(10,6,8)
30.
Pauer Bálint Mohácsi TE
31.
Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna Huzsvár Erik
3/0
32.
Huzsvár Erik KSI SE

Bejátszók:

1. Vetésy Norbert Székelyudvarhely (ROU) Vetésy Norbert
3/0 (6,2,7)
Fehér Hugo Turris SE Sopron
2. Vándor András Dunakeszi Kinizsi USE Vándor András
3/1 (-5,7,10,6)
Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE
3. Cserey Bálint BVSC-Zugló SI Jenei Barnabás
3/0 (7,5,6)
Jenei Barnabás Székelyudvarhely (ROU)
4. Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI Gyöngyössy György
3/0 (7,11,8)
Freund Tamás Jankó Budaörsi SC
5. Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna Pruzsina Dávid
3/0 (5,6,8)
Hidvégi Zalán Egri ÁFÉSZ SC
6. Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE Bíró Bálint
3/1 (-7,4,9,5)
Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC
7. Bándi Tibor Tamás Székelyudvarhely (ROU) Bándi Tibor Tamás
3/1 (-8,3,7,10)
Bozsó Dominik Ceglédi VSE
8. Tótin Kristóf Ceglédi VSE Tótin Kristóf
3/0 (5,11,5)
Domokos Bence BVSC-Zugló SI

Újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Szeli Bertalan Turris SE Sopron 0/3   3/2 1 2.
3. Szabó Zsigmond Kispest SE 0/3 2/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Andrócki Zalán ATSK Szeged 0/3   3/0 1 2.
3. Hollós Balázs Gödöllői EAC 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pauer Bálint Mohácsi TE   3/0 3/0 2 1.
2. Vörös Balázs Asztalitenisz Egyetem 0/3   1/3 0 3.
3. Tanács Bence ATSK Szeged 0/3 3/1   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lei Balázs Soltvadkerti TE   2/3 3/1 1 2.
2. Söveges Zalán Turris SE Sopron 3/2   3/0 2 1.
3. Nagy Dávid Dunakeszi Kinizsi 1/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Schleer András Gödöllői EAC   3/1 3/0 2 1.
2. Hanustyák Csaba Apagy SE 1/3   3/0 1 2.
3. Szabó Bence Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC   3/0 3/0 2 1.
2. Imre Gábor Turris SE Sopron 0/3   3/0 1 2.
3. Juhász Gergely Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Faragó Barnabás PTE PEAC   3/1 0/3 1 2.
2. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló SI 1/3   0/3 0 3.
3. Karácsony Árpád Dániel Székelyudvarhely (ROU) 3/0 3/0   2 1.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Dobó István Kováts DSE Karcag 0/3   3/1 1 2.
3. Hiri Olivér Budaörsi SC 0/3 1/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 2 1.
2. Horváth Levente Szekszárd AC 1/3   3/0 1 2.
3. Simon Benedek Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna   3/0 3/1 2 1.
2. Samu Máté BVSC-Zugló SI 0/3   1/3 0 3.
3. Heller Bence Asztalitenisz Egyetem 1/3 3/1   1 2.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE   3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Gergő Máté Univer Sport Kft. 0/3   3/0 1 2.
3. Bercsényi Marcell Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC   3/0 3/1 2 1.
2. Pad Ágoston Ajkai Bányász SK 0/3   3/1 1 2.
3. Török Seiya Krisztián KSI SE 1/3 1/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Adamik György Zsombor Tatai AC   3/0 0/3 1 2.
2. Nagy Balázs Tiszaújvárosi SC 0/3   0/3 0 3.
3. Vetésy Norbert Székelyudvarhely (ROU) 3/0 3/0   2 1.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bozsó Dominik Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Pálos Gergő Mohácsi TE 0/3   1/3 0 3.
3. Virág Bence Nyírbátori ASE 0/3 3/1   1 2.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Patak Bence Budaörsi SC 0/3   3/1 1 2.
3. Végh Imre Kispest SE 0/3 1/3   0 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vándor András Dunakeszi Kinizsi   3/0 3/0 2 1.
2. Kazi Gergő Soltvadkerti TE 0/3   3/0 1 2.
3. Fehér Márton KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fehér Hugo Turris SE Sopron   3/2 3/0 2 1.
2. Csillik László Márk Egri ÁFÉSZ SC 2/3   3/1 1 2.
3. Szeszler Ábel BVSC-Zugló SI 0/3 1/3   0 3.

 

18. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hidvégi Zalán Egri ÁFÉSZ SC   3/0 3/0 2 1.
2. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 0/3   0/3 0 3.
3. Káder Benedek Dunakeszi Kinizsi 0/3 3/0   1 2.

 

19. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Imre Máté Turris SE Sopron   2/3 3/0 1 2.
2. Cserey Bálint BVSC-Zugló SI 3/2   3/0 2 1.
3. Grigoropoulos Péter Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

20. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE   3/1 3/0 2 1.
2. Csaba Áron Asztalitenisz Egyetem 1/3   3/0 1 2.
3. Domsicz Ádám Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC   3/0 3/2 3/1 3 1.
2. Pajtli Botond Pénzügyőr SE 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Lengyel Levente Nyírbátori ASE 2/3 0/3   3/2 1 3.
4. Alföldi István Tatai AC 1/3 1/3 2/3   0 4.

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Keszei Róbert Turris SE Sopron   1/3 0/3 3/0 1 3.
2. Babó Vilmos Gödöllői EAC 3/1   0/3 3/0 2 2.
3. Jenei Barnabás Székelyudvarhely (ROU) 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Pap Marcell Univer Sport Kft. 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bauer Szilárd Miklós Fastron AC Tolna   0/3 0/3 3/0 1 3.
2. Gonda Bendegúz Győri Elektromos 3/0   0/3 3/0 2 2.
3. Bándi Tibor Székelyudvarhely (ROU) 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Koós Barnabás Pécsi TÜKE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Domokos Bence BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Virág Tamás Nyírbátori ASE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Magyar Levente László Budaörsi SC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Katona Máté Tatai AC 0/3 0/3 3/0   1 3.