NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2016. évi serdülő fiú Országos Bajnokság

Serdülő fiú páros:

1. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Both Olivér (Malév SC) András-Both
j.n.
András-Both
3/0
(8,5,7)
András-Both
3/1
(5,-9,3,9)
András-Both
3/0
(6,6,7)
András-Both
3/0
(6,4,8)
2. Patak Bence (Budaörsi SC) - Fenyvesi Attila (Ceglédi VSE)
3. Bozsó Dominik (Ceglédi VSE) - Tótin Kristóf (Ceglédi VSE) Bozsó-Tótin
j.n.
4. Molnár Krisztián (BVSC-Zugló SI) - Pável Attila (Dunakeszi Kinizsi)
5. Krizsán László (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged) Krizsán-Tubak
3/1
Krizsán-Tubak
3/1
(12,-3,9,7)
6. Fehér Hugó (Turris SE Sopron) - Imre Máté (Turris SE Sopron)
7. Balogh András (PTE PEAC) - Bauer Szilárd (Fastron AC Tolna) Székely-Krebs
3/0
8. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI)
9. Huzsvár Erik (KSI SE) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE) Huzsvár-Ócsai
3/0
Huzsvár-Ócsai
3/0
(5,8,3)
Galáth-Kovács
3/2
(9,-3,-3,8,7)
10. Brázai Balázs (Asztalitenisz Egyetem) - Durucskó Márton (Asztalitenisz Egyetem)
11. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Faragó Barnabás (PTE PEAC) Hőgye-Faragó
3/0
12. Hatfaludi Péter (KSI SE) - Kristóf Balázs (KSI SE)
13. Galáth Ferenc (Mezőtúri AFC) - Kovács Kristóf (Győri Elektromos) Galáth-Kovács
3/0
Galáth-Kovács
3/1
(7,6,-9,9)
14. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Kiss Dániel (Turris SE Sopron)
15. Pruzsina Dávid (Fastron AC Tolna) - Straubinger Balázs (Fastron AC Tolna) Hőgye-Molnár
3/0
16. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Molnár Dávid (Nyírbátori ASE)
17. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Virág Bence (Univer Sport Kft.) Pálfy-Virág
3/0
Pálfy-Virág
3/0
(8,10,3)
Pálfy-Virág
3/0
(8,9,7)
Juhász-Farkas
3/2
(7,-9,-10,6,7)
18. Aubert Adrián (Mohácsi TE) - Óh Martin (Mohácsi TE)
19. Ádám Valentin (Bajai TE) - Bartal Tamás (Szekszárd AC) Ádám-Bartal
3/1
20. Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) - Juhász Márk (BVSC-Zugló SI)
21. Farkas (Eötvös DPSE) - Zsemberi Tamás (Eötvös DPSE) Farkas-Zsemberi
3/0
Farkas-Zsemberi
3/0
(7,7,5)
22. Hajdu Ákos (BVSC-Zugló SI) - Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló SI)
23. Molnár Levente (A.S.E. Orosháza) - Szűcs Sándor (Békési TE) Molnár-Szűcs
3/1
24. Sándor Dávid (ATSK Szeged) - Szabó Imre (ATSK Szeged)
25. Terék Norbert (KSI SE) Pável Attila (Dunakeszi Kinizsi) - Ujvári Máté (KSI SE) Pável-Ujvári
3/0
Balogh-Kishegyi
3/0
(8,7,7)
Juhász-Farkas
3/0
(7,7,9)
26. Vándor András (Dunakeszi Kinizsi) - Szántosi Dávid (Szarvasi Körös ASE)
27. Hörömpő Ferenc (Ceglédi VSE) - Szabó Márk (Ceglédi VSE) Balogh-Kishegyi
3/0
28. Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi)
29. Folkmayer Marcell (Asztalitenisz Egyetem) - Folkmayer Szabolcs (Asztalitenisz Egyetem) Folkmayer-Folkmayer
3/0
Juhász-Farkas
3/0
(7,9,6)
30. Pauer Bence (Mohácsi TE) - Vezér Kálmán (Mohácsi TE)
31. Adamik Zsombor (Tatai AC) - Gonda Bendegúz (Győri Elektromos) Juhász-Farkas
3/0
32. Juhász Patrik (BVSC-Zugló SI) - Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE)

Bejátszók:

3. Bozsó Dominik (Ceglédi VSE) - Tótin Kristóf (Ceglédi VSE) Bozsó-Tótin
3/0
Ürge Krisztián (Kispest SE) - Grigoropoulos Péter (Kispest SE)
6. Fehér Hugó (Turris SE Sopron) - Imre Máté (Turris SE Sopron) Fehér-Imre
3/0
Pálos Gergő (Mohácsi TE) - Szabó Bence (Mohácsi TE)
7. Németh Pál (KSI SE) - Móczár Bálint (KSI SE) Balogh-Bauer
3/1
Balogh András (PTE PEAC) - Bauer Szilárd (Fastron AC Tolna)
10. Gyöngyössy György (BVSC-Zugló SI) - Domokos Bence (BVSC-Zugló SI) Brázai-Durucskó
3/0
Brázai Balázs (Asztalitenisz Egyetem) - Durucskó Márton (Asztalitenisz Egyetem)
11. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Faragó Barnabás (PTE PEAC) Hőgye-Faragó
3/0
Gyuricskó Adrián (Tiszaújvárosi SC) - Nagy Balázs (Tiszaújvárosi SC)
14. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Kiss Dániel (Turris SE Sopron) Fehér-Kiss
3/0
Bíró Bálint (Dunaújvárosi FDSE) - Cserey Bálint (BVSC-Zugló SI)
15. Imre Gábor (Turris SE Sopron) - Szeli Bertalan (Turris SE Sopron) Pruzsina-Straubinger
3/0
Pruzsina Dávid (Fastron AC Tolna) - Straubinger Balázs (Fastron AC Tolna)
18. Aubert Adrián (Mohácsi TE) - Óh Martin (Mohácsi TE) Aubert-Óh
3/0
Festorazzo Krisztián (Kispest SE) - Drenyovszky Dániel (Kispest SE)
19. Pancza Milán (Mohácsi TE) - Pauer Bálint (Mohácsi TE) Ádám-Bartal
3/0
Ádám Valentin (Bajai TE) - Bartal Tamás (Szekszárd AC)
22. Hajdu Ákos (BVSC-Zugló SI) - Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló SI) Hajdu-Kárpáti
3/1
Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Köllő Ábel (Tiszaújvárosi SC)
23. Hatfaludi Ádám (KSI SE) - Yu Cheng Jie (KSI SE) Molnár-Szűcs
3/0
Molnár Levente (A.S.E. Orosháza) - Szűcs Sándor (Békési TE)
26. Keszei Róbert (Turris SE Sopron) - Söveges Zalán (Turris SE Sopron) Vándor-Szántosi
3/1
Vándor András (Dunakeszi Kinizsi) - Szántosi Dávid (Szarvasi Körös ASE)
27. Hörömpő Ferenc (Ceglédi VSE) - Szabó Márk (Ceglédi VSE) Hörömpő-Szabó
3/0
Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Végh Imre (Kispest SE)
30. Molnár András (Szombathelyi AK) - Csille Lajos (Univer Sport Kft.) Pauer-Vezér
3/1
Pauer Bence (Mohácsi TE) - Vezér Kálmán (Mohácsi TE)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
4/0
András Csaba
4/1
(9,5,9,-8,4)
András Csaba
4/0
(6,5,2,8)
András Csaba
4/2
(5,-8,6,-9,10,6)

Juhász Patrik
4/0
(10,10,10,7)

2. Cserey Bálint BVSC-Zugló SI
3. Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi Krebs Bálint
4/0
4. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI
5. Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
4/3
Virág Bence
4/2
(-4,9,-8,10,8,7)
6. Faragó Barnabás PTE PEAC
7. Szántosi Dávid Szarvasi Körös Virág Bence
4/0
8. Virág Bence Univer Sport Kft.
9. Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
4/0
Molnár Dávid
4/2
(5,7,11,-10,-10,8)
Molnár Dávid
4/2
(-8,7,11,-6,9,7)
10. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE
11. Bartal Tamás Szekszárd AC Bartal Tamás
4/0
12. Szabó Imre ATSK Szeged
13. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Farkas Ezékiel
4/1
Farkas Ezékiel
4/1
(5,5,7,-5,7)
14. Krizsán László ATSK Szeged
15. Kovács Kristóf Győri Elektromos Galáth Ferenc
4/2
16. Galáth Ferenc Mezőtúri AFC
17. Both Olivér Malév SC Both Olivér
4/0
Both Olivér
4/0
(6,6,10,3)
Both Olivér
4/1
(10,-9,8,11,5)
Juhász Patrik
4/2
(-8,4,3,5,-12,12)
18. Kristóf Balázs KSI SE
19. Tubak Dániel ATSK Szeged Huzsvár Erik
4/3
20. Huzsvár Erik KSI SE
21. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI Székely Szabolcs
4/0
Pálfy J. Jakab
4/1
(8,9,-7,9,9)
22. Balogh Bence Fastron AC Tolna
23. Szűcs Sándor Békési TE Pálfy J. Jakab
4/0
24. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
25. Hőgye Gábor PTE PEAC Hőgye Gábor
4/2
Hőgye Gábor
4/2
(9,-10,-10,5,4,8)
Juhász Patrik
4/2
(6,-3,6,-8,7,8)
26. Hatfaludi Péter KSI SE
27. Móczár Bálint KSI SE Ujvári Máté
4/2
28. Ujvári Máté KSI SE
29. Ócsai Máté Ceglédi VSE Ócsai Máté
4/1
Juhász Patrik
4/1
(4,-9,6,6,8)
30. Sándor Dávid ATSK Szeged
31. Juhász Márk BVSC-Zugló SI Juhász Patrik
4/1
32. Juhász Patrik BVSC-Zugló SI

Bejátszók:

1. Juhász Márk BVSC-Zugló SI Juhász Márk
3/2 (6,-5,-5,10,5)
Straubinger Balázs Fastron AC Tolna
2. Kiss Dániel Turris SE Sopron Szántosi Dávid
3/2 (-4,8,7,-10,10)
Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE
3. Folkmayer Marcell Asztalitenisz Egyetem SE Hatfaludi Péter
3/1 (14,-7,7,5)
Hatfaludi Péter KSI SE
4. Hatfaludi Ádám KSI SE Szűcs Sándor
3/0 (9,10,6)
Szűcs Sándor Békési TE
5. Cserey Bálint BVSC-Zugló SI Cserey Bálint
3/1 (3,3,-6,7)
Molnár Levente A.S.E. Orosháza
6. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI Zsemberi Tamás
3/2 (8,10,-8,-8,5)
Zsemberi Tamás Eötvös DPSE
7. Kristóf Balázs KSI SE Kristóf Balázs
3/2 (-6,9,-7,4,7)
Molnár András Szombathelyi AK
8. Kovács Kristóf Győri Elektromos Kovács Kristóf
3/0 (8,8,6)
Fehér Leó Turris SE Sopron

Serdülő fiú egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Galáth Ferenc átsors. főt. 16 Mezőtúri AFC - - - - -
1. Durucskó Márton Asztalitenisz Egyetem   1/3 3/0 1 2.
2. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE 3/1   3/0 2 1.
3. Balázs Dominik Komló Sport Kft. 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krizsán László ATSK Szeged   3/0 3/1 2 1.
2. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló SI 0/3   3/2 1 2.
3. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 1/3 2/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi   3/0 3/0 2 1.
2. Pauer Bence Mohácsi TE 0/3   3/0 1 2.
3. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi   3/0 1/3 1 2.
2. Gyöngyössy György BVSC-Zugló SI 0/3   1/3 0 3.
3. Móczár Bálint KSI SE 3/1 3/1   2 1.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sándor Dávid ATSK Szeged   3/0 3/0 2 1.
2. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC 0/3   2/3 0 3.
3. Csille Lajos Univer Sport Kft. 0/3 3/2   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balogh Bence Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 0/3   3/0 1 2.
3. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bartal Tamás Szekszárd AC   3/1 3/0 2 1.
2. Brázai Balázs Asztalitenisz Egyetem 1/3   3/0 1 2.
3. Gyuricskó Adrián Tiszaújvárosi SC 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tubak Dániel ATSK Szeged   3/1 3/0 2 1.
2. Ádám Valentin Bajai TE 1/3   3/0 1 2.
3. Szeli Bertalan Turris SE Sopron 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Levente BVSC-Zugló SI   1/3 3/1 1 2.
2. Faragó Barnabás PTE PEAC 3/1   3/1 2 1.
3. Imre Máté Turris SE Sopron 1/3 1/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Folkmayer Marcell Asztalitenisz Egyetem   3/0 3/0 2 1.
2. Vándor András Dunakeszi Kinizsi 0/3   3/0 1 2.
3. Nagy Balázs Tiszaújvárosi SC 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hatfaludi Péter KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Aubert Adrián Mohácsi TE 0/3   3/0 1 2.
3. Drenyovszky Dániel Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kovács Kristóf Győri Elektromos   3/0 3/0 2 1.
2. Keszei Róbert Turris SE Sopron 0/3   2/3 0 3.
3. Adamik György Zsombor Tatai AC 0/3 3/2   1 2.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 2 1.
2. Németh Pál KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Gonda Bendegúz Győri Elektromos 1/3 0/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE   3/2 3/0 2 1.
2. Szabó Márk Ceglédi VSE 2/3   3/0 1 2.
3. Óh Martin Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Dávid Eötvös DPSE   3/1 1/3 1 2.
2. Pauer Bálint Mohácsi TE 1/3   1/3 0 3.
3. Cserey Bálint BVSC-Zugló SI 3/1 3/1   2 1.

 

16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár András Szombathelyi AK   3/1 3/2 2 1.
2. Folkmayer Szabolcs Asztalitenisz Egyetem 1/3   3/1 1 2.
3. Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE 2/3 1/3   0 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Krisztián BVSC-Zugló SI - - - - -
1. Pálos Gergő Mohácsi TE   1/3 1/3 0 3.
2. Fehér Leó Turris SE Sopron 3/1   3/0 2 1.
3. Yu Cheng Jie KSI SE 3/1 0/3   1 2.

 

18. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kiss Dániel Turris SE Sopron   3/0 3/2 2 1.
2. Vezér Kálmán Mohácsi TE 0/3   3/1 1 2.
3. Patak Bence Budaörsi SC 2/3 1/3   0 3.

 

19. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna   1/3 3/0 1 2.
2. Hatfaludi Ádám KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Ürge Krisztián Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

20. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Márk BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 2 1.
2. Bozsó Dominik Ceglédi VSE 1/3   3/1 1 2.
3. Pancza Milán Mohácsi TE 0/3 1/3   0 3.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szűcs Sándor Békési TE   - 3/1 3/2 2 1.
2. Durucskó Márton átsors. 1. cs. Asztalitenisz Egyetem -   - - - -
3. Bercsényi Marcell Kispest SE 1/3 -   0/3 0 3.
4. Söveges Zalán Turris SE Sopron 2/3 - 3/0   1 2.

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kristóf Balázs KSI SE   3/1 3/0 - 2 1.
2. Festorazzo Krisztián Kispest SE 1/3   3/0 - 1 2.
3. Szabó Bence Mohácsi TE 0/3 0/3   - 0 3.
4. Szeli Bertalan átsors. 8. cs. Turris SE Sopron - - -   - -

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC   0/3 - 0/3 0 3.
2. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna 3/0   - 3/0 2 1.
3. Ürge Krisztián átsors. 19. cs. Kispest SE - -   - - -
4. Fehér Hugo Turris SE Sopron 3/0 0/3 -   1 2.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Levente László A.S.E. Orosháza   3/2 - 3/0 2 1.
2. Balogh András PTE PEAC 2/3   - 3/0 1 2.
3. Pálos Gergő átsors. 17. cs. Mohácsi TE - -   - - -
4. Imre Gábor Turris SE Sopron 0/3 0/3 -   0 3.