NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2016. évi Ifjúsági Fiú Országos Bajnokság

Ifjúsági fiú páros:

1. Balázs Bence (Univer Sport Kft.) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) Balázs-Molnár
3/0
Balázs-Molnár
3/0
(5,6,7)
Balázs-Molnár
3/0
(6,5,7)
Balázs-Molnár
3/0
(7,10,7)
Juhász-András
3/1
(9,-4,10,9)
2. Szabalics Tamás (KSI SE) - Ujvari Máté (KSI SE)
3. Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) - Iván Bertold (Celldömölki VVSE) Farkas-Iván
3/2
4. Nagy Csaba (Szombathelyi AK) - Soós Barnabás (Szombathelyi AK)
5. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Marossy Dénes (Budaörsi SC) Zsuffa-Kardos
3/2
Zsuffa-Kardos
3/2
(-8,-3,13,9,9)
6. Zsuffa Ádám (Bajai TE) - Kardos István (Bajai TE)
7. Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi) Balogh-Kishegyi
3/1
8. Németh Pál (KSI SE) - Szabó Bence (KSI SE)
9. Nagy Bence (ATSK Szeged) - Nagy Norbert (Budaörsi SC) Nagy-Nagy
3/0
Nagy-Nagy
3/2
(-5,9,9,-3,10)
Nagy-Nagy
3/0
(9,6,3)
10. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI)
11. Pancza Milán (Mohácsi TE) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI) Felker-Keresztény
3/0
12. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI)
13. Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) Medvegy-Rózsa
3/0
Both-Both
3/1
(6,-11,7,9)
14. Nagy Martin (Szombathelyi AK) - Márczi Krisztofer (Szombathelyi AK)
15. Pungor Bálint (Szombathelyi AK) - Molnár András(Szombathelyi AK) Both-Both
3/0
16. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)
17. Juhász Patrik (BVSC-Zugló SI) - András Csaba (BVSC-Zugló SI) Juhász-András
3/0
Juhász-András
3/0
(5,8,6)
Juhász-András
3/0
(7,6,8)
Juhász-András
3/1
(6,-7,10,8)
18. Bartal Gergő (Szekszárd AC) - Bartal Tamás (Szekszárd AC)
19. Pável Attila (Dunakeszi Kinizsi) - Vári-Kakas Andor (BVSC-Zugló SI) Baranyai-Németh
3/2
20. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Németh Márton (PTE PEAC)
21. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) Zsiga-Krebs
3/1
Zsiga-Krebs
3/2
(9,9,-5,-7,5)
22. Cseke Dávid (Dunaszekcső SE) - Varga Viktor (Dunaszekcső SE)
23. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Balogh András (PTE PEAC) Tóth-Mezei
3/0
24. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus)
25. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) Hőgye-Molnár
3/0
Hőgye-Molnár
3/1
(-9,6,8,4)
Bruckner-Kovács
3/1
(-9,6,4,7)
26. Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE) - Sándor Dávid (ATSK Szeged)
27. Krizsán László (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged) Pálfy-Virág
3/1
28. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Virág Bence (Univer Sport Kft.)
29. Losonczi Benjámin (Eötvös DPSE) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) Huzsvár-Ócsai
3/0
Bruckner-Kovács
3/0
(10,3,7)
30. Huzsvár Erik (KSI SE) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE)
31. Galáth Ferenc (Mezőtúri AFC) - Szabó Imre (ATSK Szeged) Bruckner-Kovács
3/0
32. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI)

Fiú páros bejátszók:

6. Fülöp Zsombor (BVSC-Zugló SI) - Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) Zsuffa Ádám (Bajai TE) - Kardos István (Bajai TE)
3/2 (-6,-9,7,7,12)
Zsuffa Ádám (Bajai TE) - Kardos István (Bajai TE)
11. Pancza Milán (Mohácsi TE) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI) Pancza Milán (Mohácsi TE) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI)
j.n.
Németh Pál (KSI SE) - Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC)
22. Aubert Adrián (Mohácsi TE) - Óh Martin (Mohácsi TE) Cseke Dávid (Dunaszekcső SE) - Varga Viktor (Dunaszekcső SE)
3/1 (8,-5,9,5)
Cseke Dávid (Dunaszekcső SE) - Varga Viktor (Dunaszekcső SE)
27. Krizsán László (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged) Krizsán László (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged)
3/1 (7,-12,7,7)
Pauer Bence (Mohácsi TE) - Vezér Kálmán (Mohácsi TE)

 

Ifjúsági fiú főtábla

1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/1
Bruckner Máté
4/0
(7,4,8,3)
Timafalvi Gergő
4/1
(7,-2,6,7,3)
Timafalvi Gergő
4/3
(4,-6,-8,9,-5,6,2)
Molnár István Patrik
4/2
(7,-10,11,8,-9,9)
2. Szabó Imre ATSK Szeged
3. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Tóth Bence
4/3
(-9,4,5,8,-5,-6,11)
4. Tóth Bence Kecskeméti Sp.
5. Nagy Norbert Budaörsi SC Nagy Norbert
4/3
(-8,3,8,-6,7,-7,4)
Timafalvi Gergő
4/1
(-8,9,4,6,5)
6. Marossy Dénes Budaörsi SC
7. Lotz Gergő Budaörsi SC Timafalvi Gergő
4/3
(-9,-7,8,8,-8,10,9)
8. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC
9. Both Olivér Malév SC Both Olivér
4/0
Both Olivér
4/1
(7,-8,9,6,9)
Juhász Patrik
4/0
(11,7,8,6)
10. Galáth Ferenc Mezőtúri AFC
11. Hőgye Gábor PTE PEAC Baranyai Domonkos
4/0
12. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE
13. Nagy Bence ATSK Szeged Felker Domonkos
4/3
(-7,-9,-5,9,10,4,8)
Juhász Patrik
4/1
(1,-7,8,3,5)
14. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
15. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Juhász Patrik
4/0
16. Juhász Patrik BVSC-Zugló SI
17. Balázs Bence Univer Sport Kft. Balázs Bence
4/1
Balázs Bence
4/2
(10,6,-4,-8,11,8)
Kovács Gábor
4/1
(5,-14,7,6,8)
Molnár István Patrik
4/3
(-5,-7,3,8,-5,11,7)
18. Szabalics Tamás KSI SE
19. Bartal Tamás Szekszárd AC Molnár Dávid
4/0
20. Molnár Dávid Nyírbátori ASE
21. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI Keresztény Ádám
4/3
(-10,6,-8,-9,7,8,7)
Kovács Gábor
4/2
(9,-9,5,9,-11,8)
22. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI
23. Virág Bence Univer Sport Kft. Kovács Gábor
4/0
24. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
25. András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
4/0
András Csaba
4/3
(10,-7,3,-10,6,-7,8)
Molnár István Patrik
4/0
(6,7,1,1)
26. Huzsvár Erik KSI SE
27. Nagy Csaba Szombathelyi AK Németh Márton
4/1
28. Németh Márton PTE PEAC
29. Both Levente Malév SC Both Levente
4/1
Molnár István Patrik
4/3
(9,10,9,-9,-9,-8,8)
30. Mezei Levente Kecskeméti Sp.
31. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI Molnár István Patrik
4/0
32. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC

 

Ifjúsági fiú selejtező

Csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
  Németh Márton átsors. ft. 28. PTE PEAC - - - - -
1. Szabó Imre ATSK Szeged   3/1 3/1 2 1.
2. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 1/3   3/1 1 2.
3. Vári-Kakas Andor BVSC-Zugló SI 1/3 1/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 2 1.
2. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi 0/3   3/0 1 2.
3. Varga Viktor Dunaszekcső SE 1/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   3/2 3/0 2 1.
2. Pungor Bálint Szombathelyi AK 2/3   2/3 0 3.
3. Tubak Dániel ATSK Szeged 0/3 3/2   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   3/0 3/0 2 1.
2. Bartal Gergő Szekszárd AC 0/3   2/3 0 3.
3. Molnár András Szombathelyi AK 0/3 3/2   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence KSI SE   3/1 1/3 1 2.
2. Losonczi Benjámin Eötvös DPSE 1/3   1/3 0 3.
3. Bartal Tamás Szekszárd AC 3/1 3/1   2 1.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Hőgye Dániel PTE PEAC 0/3   3/0 1 2.
3. Óh Martin Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Sándor Dávid ATSK Szeged 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Ujvári Máté KSI SE 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Pancza Milán Mohácsi TE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Marossy Dénes Budaörsi SC   3/1 - 3/0 2 1.
2. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 1/3   - 3/1 1 2.
3. Szabó Imre átsors. 1. cs. ATSK Szeged - -   - - -
4. Pauer Bence Mohácsi TE 0/3 1/3 -   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI   0/3 3/0 3/1 2 2.
2. Nagy Csaba Szombathelyi AK 3/0   3/1 3/0 3 1.
3. Cseke Dávid Dunaszekcső SE 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Németh Pál KSI SE 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Medvegy Ákos Univer Sport Kft.   2/3 3/0 3/0 2 2.
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE 3/2   3/1 3/1 3 1.
3. Zsuffa Ádám Bajai TE 0/3 1/3   3/1 1 3.
4. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 1/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Martin Szombathelyi AK   0/3 3/1 3/0 2 2.
2. Galáth Ferenc Mezőtúri AFC 3/0   3/1 3/1 3 1.
3. Fülöp Zsombor BVSC-Zugló SI 1/3 1/3   3/2 1 3.
4. Kardos István Bajai TE 0/3 1/3 2/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI   1/3 3/0 3/1 2 2.
2. Huzsvár Erik KSI SE 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Balogh András PTE PEAC 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Vezér Kálmán Mohácsi TE 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus   1/3 3/1 3/0 2 2.
2. Szabalics Tamás KSI SE 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 1/3 1/3   3/1 1 3.
4. Balázs Dominik Komló Sport Kft. 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Lotz Gergő Budaörsi SC   1/3 3/0 3/0 2 4/3 1.
2. Iván Bertold Celldömölki VVSE 3/1   3/0 2/3 2 5/4 2.
3. Aubert Adrián Mohácsi TE 0/3 0/3   0/3 0   4.
4. Balogh Bence Fastron AC Tolna 0/3 3/2 3/0   2 3/5 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Virág Bence Univer Sport Kft.   3/1 3/1 3/1 3 1.
2. Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi 1/3   2/3 3/1 1 3.
3. Ócsai Máté Ceglédi VSE 1/3 3/2   3/0 2 2.
4. Márczi Krisztofer Szombathelyi AK 1/3 1/3 0/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás Szombathelyi AK   1/3 3/1 - 1 2.
2. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 3/1   3/1 - 2 1.
3. Krizsán László ATSK Szeged 1/3 1/3   - 0 3.
4. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC - - -   - -