NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2015. évi serdülő fiú Országos Bajnokság

Serdülő vegyes páros:

1. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Harasztovich Fanni (Statisztika PSC) András-Harasztovich
3/0
András-Harasztovich
3/0
(4,4,9)
András-Harasztovich
3/0
(9,4,1)
Terék-Füle
3/2
(-9,-8,10,10,3)
Juhász-Korda
3/0
(9,7,9)
2. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz (Szekszárd AC) - Fáth Panna (Szekszárd AC)
3. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Domokos Fanni (Statisztika PSC) Vida-Domokos
3/1
4. Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.) - Magyarcsik Laura (Kaposvári AC)
5. Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) - Tollas Vivien (Kaposvári AC) Farkas-Tollas
3/0
Farkas-Tollas
3/2
(-2,7,-7,10,6)
6. Huzsvár Erik (KSI SE) - Laskai Írisz (Női Asztalitenisz Club)
7. Soós Barnabás (SZAK) - Schreiner Lilla (Turris SE Sopron) Szabó-Göndör
8. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Göndör Fanni (Statisztika PSC)
9. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Molnár Anna (Postás SE) Hőgye-Molnár
3/0
Hőgye-Molnár
3/0
(9,6,9)
Terék-Füle
3/2
(9,-9,-8,7,11)
10. Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Pad Franciska (Gyepesi ASE)
11. Szűcs Sándor (Békési TE) - Szász Rita (ASE Orosháza) Székely-Szoboszlai
3/0
12. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Szoboszlai Laura (Postás SE)
13. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Czeglédi Szilvia (Statisztika PSC) Zsiga-Kovács
3/1
Terék-Füle
3/0
(7,2,4)
14. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Kovács Mirella (Komló Sport Kft.)
15. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Varga Janka (Szekszárd AC) Terék-Füle
3/1
16. Terék Norbert (KSI SE) - Füle Kata (Univer Sport Kft.)
17. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Nagypál Márta (Jászkun Volán SC) Rózsa-Nagypál
3/0
Rózsa-Nagypál
3/1
(8,6,-11,7)
Both-Phan
3/1
(-9,8,8,3)
Juhász-Korda
3/0
(7,6,11)
18. Bartal Tamás (Szekszárd AC) - Szilasi Flóra (Szekszárd AC)
19. Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi USE) - Szőke Borbála (Dunakeszi Kiniszi USE) Molnár-Keresztesi
3/0
20. Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Keresztesi Kitty (Szekszárd AC)
21. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Menkő Veronika (Statisztika PSC) Bakonyi-Bokros
3/1
Both-Phan
3/0
(5,5,7)
22. Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Bokros Kamilla (Szekszárd AC)
23. Kovács Kristóf (Győri Elektromos) - Péntek Luca (Győri Elektromos) Both-Phan
3/0
24. Both Olivér (Malév SC) - Phan Viola (Statisztika PSC)
25. Németh Márton (PTE PEAC) - Drabant Anita (Univer Sport Kft.) Németh-Drabant
3/0
Németh-Drabant
3/0
(6,6,5)
Juhász-Korda
3/1
(4,-8,8,7)
26. Iván Bertold (Celldömölki VVSE) - Kozári Tamara (Szekszárd AC)
27. Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Kovács Melánia (Fastron AC Tolna) Virág-Körtvélyesi
3/0
28. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Körtvélyesi Erzsébet (Statisztika PSC)
29. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Dari Helga (Statisztika PSC) Baranyai-Dari
3/0
Juhász-Korda
3/1
(7,-8,8,7)
30. Lengyel Ádám (Dunakeszi Kinizsi USE) - Borsi Eszter (Postás SE)
31. Nagy Csaba (SZAK) - Rónafalvi Petra (SZAK) Juhász-Korda
3/0
32. Juhász Patrik (KSI SE) - Korda Kitty (Statisztika PSC)

Bejátszó:

11.

Szűcs Sándor (Békési TE) - Szász Rita (ASE Orosháza)

Pruzsina Dávid (Fastron AC Tolna) - Zsolnai Beatrix (Fastron AC Tolna)

Szűcs Sándor (Békési TE) - Szász Rita (ASE Orosháza)
3/1
22.

Ujvári Máté (KSI SE) - Schrammel Cintia (Annavölgyi Bányász)

Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Bokros Kamilla (Szekszárd AC)

Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Bokros Kamilla (Szekszárd AC)
3/0

 

Serdülő fiú páros:

1. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Both Olivér (Malév SC) András-Both András-Both
3/0
(3,7,6)
András-Both
3/0
(2,11,11)
András-Both
3/0
(8,4,2)
Juhász-Terék
3/2
(8,-9,2,-3,17)
2. x
3. x Huzsvár-Ujvári
4. Huzsvár Erik (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE)
5. Farkas Dávid (Eötvös DPSE) - Szűcs Sándor (Békési TE) Bartal-Kizakisz
3/1
Baranyai-Iván
3/2
(-10,7,1,-8,7)
6. Bartal Tamás (Szekszárd AC) - Kizakisz Georgiosz Nikolaosz (Szekszárd AC)
7. x Baranyai-Iván
8. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Iván Bertold (Celldömölki VVSE)
9. Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) Farkas-Szabó Nagy-Soós
3/1
(-7,3,8,7)
Nagy-Soós
3/2
(9,13,-5,-5,9)
10. x
11. Metykó László (Csepel-sziget SE) - Straubinger Balázs (Fastron AC Tolna) Nagy-Soós
12. Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK)
13. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) Székely-Vida Hőgye-Németh
3/0
(12,8,5)
14. x
15. x Hőgye-Németh
16. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC)
17. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) Rózsa-Pálfy Rózsa-Pálfy
3/0
(3,9,10)
Rózsa-Pálfy
3/1
(3,-9,10,3)
Juhász-Terék
3/0
(7,6,9)
18. x
19. x Bakonyi-Kishegyi
20. Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi USE)
21. Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI) - Lengyel Ádám (Dunakeszi Kinizsi USE) Castillo-Lengyel
3/0
Castillo-Lengyel
3/0
(7,-7,7,9)
22. Varga Balázs (Eötvös DPSE) - Zsemberi Tamás (Eötvös DPSE)
23. x Hőgye-Ócsai
24. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE)
25. Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.) - Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) Medvegy-Virág Medvegy-Virág
3/0
(12,7,4)
Juhász-Terék
3/0
(4,6,4)
26. x
27. Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Pruzsina Dávid (Fastron AC Tolna) Krebs-Zsiga
3/1
28. Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI)
29. Straubinger Balázs (Fastron AC Tolna) - Kovács Kristóf (Győri Elektromos) Straubinger-Kovács Juhász-Terék
3/0
(3,8,7)
30. x
31. x Juhász-Terék
32. Juhász Patrik (KSI SE) - Terék Norbert (KSI SE)

 

Serdülő fiú főtábla

1. András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
4/0
András Csaba
4/1
(-11,7,2,3,9)
András Csaba
4/1
(-9,7,8,6,6)
András Csaba
4/3
(-5,-8,9,12,-7,4,8)
Juhász Patrik
4/3
(5,-9,8,-8,5,-6,12)
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI
3. Soós Barnabás SZAK Medvegy Ákos
4/1
4. Medvegy Ákos Univer Sport Kft.
5. Virág Bence Szarvasi Körös ASE Virág Bence
4/3
Hőgye Gábor
4/2
(9,5,-10,7,-18,6)
6. Vida Dávid BVSC-Zugló SI
7. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI Hőgye Gábor
4/0
8. Hőgye Gábor PTE PEAC
9. Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
4/2

Molnár Dávid
4/3
(-8,9,6,6,-8,-9,5)

Terék Norbert
4/0
(2,7,9,10)
10. Molnár Krisztián BVSC-Zugló SI
11. Szabó Imre ATSK Szeged Baranyai Domonkos
4/1
12. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE
13. Nagy Csaba SZAK Huzsvár Erik
4/2
Terék Norbert
4/0
(4,7,5,6)
14. Huzsvár Erik KSI SE
15. Ujvári Máté KSI SE Terék Norbert
4/0
16. Terék Norbert KSI SE
17. Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
4/0
Juhász Patrik
4/1
(8,4,6,-9,8)
Juhász Patrik
4/0
(8,2,4,12)
Juhász Patrik
4/2
(-4,6,-9,12,7,5)
18. Bartal Tamás Szekszárd AC
19. Hőgye Dániel PTE PEAC Ócsai Máté
4/1
20. Ócsai Máté Ceglédi VSE
21. Szabó Bence BVSC-Zugló SI Szabó Bence
4/1
Rózsa Dávid
4/1
(9,10,9,-8,7)
22. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI
23. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE Rózsa Dávid
4/0
24. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
25. Németh Márton PTE PEAC Zsiga Bulcsú
4/2
Pálfy J. Jakab
4/3
(-7,6,9,-11,7,-10,7)
Both Olivér
4/0
(6,6,6,5)
26. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI
27. Lengyel Ádám Dunakeszi Kinizsi Pálfy J. Jakab
4/2
28. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
29. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Farkas Ezékiel
4/1
Both Olivér
4/2
(9,6,-10,7,-7,3)
30. Tubak Dániel ATSK Szeged
31. Hatfaludi Péter KSI SE Both Olivér
4/0
32. Both Olivér Malév SC

 

Serdülő fiú selejtező

Csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 2 1.
2. Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi 2/3   3/0 1 2.
3. Németh Pál KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vida Dávid BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Kristóf Balázs KSI SE 0/3   3/1 1 2.
3. Kiss Bálint Univer Sport Kft. 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC 0/3   3/0 1 2.
3. Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Imre ATSK Szeged   3/1 3/1 2 1.
2. Xiong Dawei KSI SE 1/3   3/0 1 2.
3. Varga Balázs Eötvös DPSE 1/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Krizsán László ATSK Szeged 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Szűcs Sándor Békési TE 1/3 1/3   2/3 0 4.
4. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lengyel Ádám Dunakeszi Kinizsi   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Balogh Bence Fastron AC Tolna 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Francsics Dávid Tatai AC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Vári-Kakas Andor BVSC-Zugló SI 0/3 1/3 3/0   1 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Huzsvár Erik KSI SE   3/2 - 3/0 2 1.
2. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 2/3   - 3/0 1 2.
3. Kardos István Bajai TE - -   - - -
4. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 -   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tubak Dániel ATSK Szeged   3/2 3/0 3/1 3 1.
2. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Molnár Levente ASE Orosháza 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Tiszay Ádám BVSC-Zugló SI 1/3 0/3 3/2   1 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Iván Bertold Celldömölki VVSE   1/3 3/2 3/0 2 2.
2. Ujvári Máté KSI SE 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Folkmayer Marcell Asztalitenisz Egyetem 2/3 0/3   3/2 1 3.
4. Pruzsina Dávid Fastron AC Tolna 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Domián Dávid Ádám Kanizsa Sörgyár 0/3   3/2 3/2 2 2.
3. Jádi Dominik Univer Sport Kft. 0/3 2/3   0/3 0 4.
4. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Szekszárd AC 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI   - 3/0 3/0 2 1.
2. Faragó Barnabás Komló Sport Kft. -   - - - -
3. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3 -   3/0 1 2.
4. Straubinger Balázs Fastron AC Tolna 0/3 - 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE   - 3/0 3/0 2 1.
2. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi -   - - - -
3. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE 0/3 -   3/0 1 2.
4. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna 0/3 - 0/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Sándor Dávid ATSK Szeged   2/3 3/0 3/1 2 2.
2. Molnár Krisztián BVSC-Zugló SI 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Folkmayer Szabolcs Asztalitenisz Egyetem 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Metykó László Csepel-sziget SE 1/3 0/3 2/3   0 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bartal Tamás Szekszárd AC   - 3/1 3/0 2 1.
2. Galáth Ferenc Mosonmagyaróvári TE -   - - - -
3. Kovács Kristóf Győri Elektromos 1/3 -   3/0 1 2.
4. Balázs Dominik Márk Komló Sport Kft. 0/3 - 0/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hatfaludi Péter KSI SE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Krebs Levente BVSC-Zugló SI 2/3   3/2 3/0 2 2.
3. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 0/3 2/3   1/3 0 4.
4. Adamik György Zsombor Tatai AC 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI   - 3/0 3/0 2 1.
2. Ferjáncz Ábrahám Tatai AC -   - - - -
3. Bene Máté KSI SE 0/3 -   0/3 0 3.
4. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3 - 3/0   1 2.