NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2015. évi ifjúsági fiú Országos Bajnokság

Ifjúsági vegyes páros:

1. Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) - Fehér Orsolya (Statisztika PSC) Kovács-Fehér Kovács-Fehér
3/0
Kovács-Fehér
3/0
(3,9,7)
Balázs-Füle
3/0
(8,9,5)
András-Harasztovich
3/2
(6,-9,-3,8,10)
Majoros-Imre
3/2
(4,-12,-10, 4, 5)
2. x
3. Csanádi Richárd (Kaposvári AC) - Tollas Vivien (Kaposvári AC) Csanádi-Tollas
3/1
4. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Szoboszlai Laura (Postás SE)
5. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Szalai Anna (Hévízi SK) Keresztény-Szalai
3/1
Szabó-Göndör
3/0
6. Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE) - Szalai Boglárka (Dunaújvárosi ASE)
7. x Szabó-Göndör
8. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Göndör Fanni (Statisztika PSC)
9. Balázs Bence (Univer Sport Kft.) - Füle Kata (Univer Sport Kft.) Balázs-Füle Balázs-Füle
3/0
Balázs-Füle
3/0
(9,9,6)
10. x
11. Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) - Pető Anna (Kecskeméti Spartacus) Heiszman-Dari
3/1
12. Heiszman Henrik (KSI SE) - Dari Helga (Statisztika PSC)
13. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Kovács Melánia (Fastron AC Tolna) Rózsa-Kovács
3/0
Timafalvi-Orosz
3/0
14. Bartal Gergő (Szekszárd AC) - Kozári Tamara (Szekszárd AC)
15. x Timafalvi-Orosz
16. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) -Orosz Sára (Turris SE Sopron)
17. Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Nagypál Márta (Jászkun Volán SC) Böhm-Nagypál Böhm-Nagypál
3/0
András-Harasztovich
3/2
(4,5,-8,-6,8)
András-Harasztovich
3/0
(8,9,7)
18. x
19. Bartal Tamás (Szekszárd AC) - Szilasi Flóra (Szekszárd AC) Bakos-Castillo
3/0
20. Bakos Bendegúz (KSI SE) - Castillo-Hoós Carina (Postás SE)
21. Németh Márton (PTE PEAC) - Drabant Anita (Univer Sport Kft.) Németh-Drabant
3/1
András-Harasztovich
3/2
22. Lengyel Ádám (Dunakeszi Kinizsi) - Rétyi Virág (Komló Sport Kft.)
23. x András-Harasztovich
24. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Harasztovich Fanni (Statisztika PSC)
25. Both Olivér (Malév SC) - Phan Viola (Statisztika PSC) Both-Phan
3/0
Both-Phan
3/0
Kovács-Fehér
3/1
(11,-9,6,10)
26. Raposa Roland (Hévízi SK) - Szabó Lili (Hévízi SK)
27. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Varga Janka (Szekszárd AC) Kisvarga-Veszely
3/2
28. Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) - Veszely Klaudia (Postás SE)
29. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Körtvélyesi Erzsébet (Statisztika PSC) Virág-Körtvélyesi
3/0
Kovács-Fehé
30. Metykó László (Csepel-sziget SE) - Metykó Melinda (KSI SE)
31. x Kovács-Fehér
3/0
32. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Fehér Zsófia (ASE Orosháza)
33. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Hartbrich Leonie (Szekszárd AC) Bruckner-Hartbrich Bruckner-Hartbrich
3/1
Bruckner-Hartbrich
3/1
(9,-11,5,6)
Bruckner-Hartbrich
3/0
(9,-8,5,7)
Majoros-Imre
3/0
(8,4,5)
34. x
35. Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Pad Franciska (Gyepesi ASE) Terék-Bokros
3/0
36. Terék Norbert (KSI SE) - Bokros Kamilla (Szekszárd AC)
37. Soós Barnabás (SZAK) - Schreiner Lilla (Turris SE Sopron) Soós-Schreiner
3/2
Kosiba-Bakó
3/0
38. Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.) - Séllei Anett (ASE Orosháza)
39. x Kosiba-Bakó
40. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Bakó Szilvia (Statisztika PSC)
41. Juhász Patrik (KSI SE) - Korda Kitty (Statisztika PSC) Juhász-Korda
3/0
Juhász-Korda
3/2
Juhász-Korda
3/1
(4,9,-7,11)
42. Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Keresztesi Kitty (Szekszárd AC)
43. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Domokos Fanni (Statisztika PSC) Both-Molnár
3/0
44. Both Levente (Malév SC) - Molnár Anna (Postás SE)
45. Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) - Endrődi Flóra (Soltvadkerti TE) Mezei-Endrődi
3/1
Mezei-Endrődi
3/2
46. Nagy Csaba (SZAK) - Rónafalvi Petra (SZAK)
47. x Kramarics-Szabó
48. Kramarics Gergő (Univer Sport Kft.) - Szabó Dalma (Postás SE)
49. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Nagypál Csilla (Jászkun Volán SC) Molnár-Nagypál Molnár-Nagypál
3/1
Molnár-Nagypál
3/0
(6,4,3)
Majoros-Imre
3/0
(4,5,9)
50. x
51. Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi) - Szőke Borbála (Dunakeszi Kinizsi) Nagy-Czeglédi
3/2
52. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Czeglédi Szilvia (Statisztika PSC)
53. Szabalics Tamás (KSI SE) - Pató Anna (Szigetszentmiklósi TK) Szabalics-Pató
3/1
Szabalics-Pató
3/0
54. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Fáth Panna (Szekszárd AC)
55. x Felker-Benkő
56. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Benkő Anett (ASE Orosháza)
57. Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) - Zs. Szabó Kira (Postás SE) Banok-Zs. Szabó
3/0
Banok-Zs. Szabó
3/1
Majoros-Imre
3/0
(6,4,7)
58. Cseke László (Kaposvári AC) - Magyarcsik Laura (Kaposvári AC)
59. Pável Attila (Dunakeszi Kinizsi) - Borsi Eszter (Postás SE) Pálfy-Menkő
j.n.
60. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Menkő Veronika (Statisztika PSC)
61. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Kovács Mirella (Komló Sport Kft.) Terék-Schrammel
3/0
Majoros-Imre
3/0
62. Terék Dániel (KSI SE) - Schrammel Cintia (Annavölgyi Bányász SE)
63. x Majoros-Imre
64. Majoros Bence (Nyírbátori ASE) - Imre Leila (Univer Sport Kft.)

 

Ifjúsági fiú páros:

1. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Majoros Bence (Nyírbátori ASE) Bruckner-Majoros
3/0
Bruckner-Majoros
3/0
(8,8,10)
Bruckner-Majoros
3/2
(-8,8,6,-4,5)
Bruckner-Majoros
3/1
(8,-6,7,9)
Bruckner-Majoros
3/1
(-9, 10, 8, 12)
2. Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK)
3. Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE) - Lengyel Ádám (Dunakeszi Kinizsi USE) Tóth-Mezei
3/1
4. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus)
5. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Iván Bertold (Celldömölki VVSE) Baranyai-Iván
j.n.
Heiszman-Juhász
3/1
(-10,4,3,6)
6. Zsuffa Ádám (Bajai TE) - Kardos István (Bajai TE)
7. Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) Heiszman-Juhász
3/0
8. Heiszman Henrik (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE)
9. Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) - Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) Banok-Timafalvi
3/0
Banok-Timafalvi
3/1
(-6,11,7,7)
Banok-Timafalvi
3/0
(6,7,8)
10. Szabalics Tamás (KSI SE) - Terék Dániel (KSI SE)
11. Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi) Kosiba-Felker
3/1
12. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI)
13. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC) Hőgye-Németh
3/0
Kramarics-Makk
3/1
(-14,8,17,13)
14. Bartal Gergő (Szekszárd AC) - Bartal Tamás (Szekszárd AC)
15. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) Kramarics-Makk
3/1
16. Kramarics Gergő (Univer Sport Kft.) - Makk Benedek (KSI SE)
17. Balázs Bence (Univer Sport Kft.) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) Balázs-Molnár
3/0
Balázs-Molnár
3/0
(2,9,5)
Balázs-Molnár
3/0
(12,4,8)
Balázs-Molnár
3/1
(5,4,-10,10)
18. Raposa Roland (Hévízi SK) - Varga Szabolcs (Hévízi SK)
19. Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) Kisvarga-Nagy
3/1
20. Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) - Nagy Norbert (Budaörsi SC)
21. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) Rózsa-Pálfy
(3/0)
Kovács-András
3/1
(-7,4,6,8)
22. Andrássy Attila (Egri ÁFÉSZ SC) - Losonczi Benjámin (Budai XI SE)
23. Csanádi Richárd (Kaposvári AC) - Cseke László (Kaposvári AC) Kovács-András
3/0
24. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - András Csaba (BVSC-Zugló SI)
25. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC) Both-Both
3/0
Both-Both
3/1
(7,3,-3,8)
Böhm-Kovács
3/0
(8,11,8)
26. Nagy Martin (SZAK) - Pungor Bálint (SZAK)
27. Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.) - Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) Medvegy-Virág
3/1
28. Bánfi Norbert (ATSK Szeged) - Nagy Bence (ATSK Szeged)
29. Bakos Bendegúz (KSI SE) - Terék Norbert (KSI SE) Bakos-Terék
3/1
Böhm-Kovács
3/0
(7,7,2)
30. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Vida Dávid (BVSC-Zugló SI)
31. Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) Böhm-Kovács
3/0
32. Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE)

Bejátszó:

11.

Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi)

Metykó László (Csepel-sziget SE) - Kovács Kristóf (Győri Elektromos)

Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Kishegyi Ákos (Dunakeszi Kinizsi)
3/1
22.

Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus)

Andrássy Attila (Egri ÁFÉSZ SC) - Losonczi Benjámin (Budai XI SE)

Andrássy Attila (Egri ÁFÉSZ SC) - Losonczi Benjámin (Budai XI SE)
3/1

 

Ifjúsági fiú főtábla

1. Majoros Bence Nyírbátori ASE Majoros Bence
4/0
Majoros Bence
4/1
(-7,3,3,7,7)
Majoros Bence
4/3
(-3,-4,5,5,12,-9,4)
Majoros Bence
4/0
(3,5,7,8)
Majoros Bence
4/2
(6,-9,10,7,-9,8)
2. Szeles Balázs Nyírbátori ASE
3. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE Heiszman Henrik
4/2
4. Heiszman Henrik KSI SE
5. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC Banok Tamás
4/1
Böhm Gábor
4/2
(5,-9,9,9,-5,6)
6. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
7. Molnár Dávid Nyírbátori ASE Böhm Gábor
4/0
8. Böhm Gábor Turris SE Sopron
9. Kramarics Gergő Univer Sport Kft. Kramarics Gergő
4/0
Kramarics Gergő
4/1
(-5,6,5,7,5)
Kramarics Gergő
4/1
(7,6,-6,8,5)
10. Németh Márton PTE PEAC
11. Bartal Gergő Szekszárd AC Bakos Bendegúz
4/1
12. Bakos Bendegúz KSI SE
13. Both Levente Malév SC Both Levente
4/1
Kovács Gábor
4/1
(6,6,-9,6,7)
14. Juhász Patrik KSI SE
15. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/0
16. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
17. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/0
Bruckner Máté
4/0
(6,6,8,3)
Molnár István Patrik
4/1
(7,-11,8,5,9)
Molnár István Patrik
4/1
(-3,3,7,10,3)
18. Szabó Bence BVSC-Zugló SI
19. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI Makk Benedek
4/1
20. Makk Benedek KSI SE
21. Both Olivér Malév SC Both Olivér
4/1
Molnár István Patrik
4/0
(7,8,14,6)
22. Hőgye Gábor PTE PEAC
23. Terék Norbert KSI SE Molnár István Patrik
4/2
24. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
25. Balázs Bence Univer Sport Kft. Balázs Bence
4/0
Timafalvi Gergő
4/1
(8,9,6,-6,5)
Kovács Sebestyén
4/3
(-5,-6,-9,9,1,8,8)
26. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
27. András Csaba BVSC-Zugló SI Timafalvi Gergő
4/1
28. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC
29. Tóth Bence Kecskeméti Sp. Nagy Norbert
4/3
Kovács Sebestyén
4/3
(-6,-8,8,3,8,-4,13)
30. Nagy Norbert Budaörsi SC
31. Nagy Bence ATSK Szeged Kovács Sebestyén
4/0
32. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE

 

Ifjúsági fiú selejtező:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI   3/0 0/3 1 2.
2. Soós Barnabás SZAK 0/3   3/2 1 3.
3. Bartal Gergő Szekszard AC 3/0 2/3   1 1.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/1 3/0 2 1.
2. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Zsuffa Ádám Bajai TE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 2 1.
2. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 2/3   2/3 0 3.
3. Losonczi Benjámin Budai XI. SE 0/3 3/2   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 2 1.
2. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 0/3   1/3 0 3.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 1/3 3/1   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE 0/3   0/3 0 3.
3. Bartal Tamás Szekszárd AC 0/3 3/0   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   3/0 3/0 2 1.
2. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 1 2.
3. Csanády Ricárd Kaposvári AC 0/3 1/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3   3/2 1 2.
3. Lengyel Ádám Dunakeszi Kinizsi 0/3 2/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE   3/0 3/0 2 1.
2. Pungor Bálint SZAK 0/3   3/2 1 2.
3. Andrássy Attila Egri ÁFÉSZ SC 0/3 2/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Bence ATSK Szeged   3/0 3/0 2 1.
2. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 0/3   3/0 1 2.
3. Cseke László Kaposvári AC 0/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Németh Márton PTE PEAC   3/1 3/1 2 1.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 1/3   2/3 0 3.
3. Medvegy Ákos Univer Sport Kft. 1/3 3/2   1 2.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 2 1.
2. Virág Bence Szarvasi Körös ASE 2/3   3/0 1 2.
3. Raposa Roland Hévízi SK 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Terék Dániel KSI SE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Hőgye Dániel PTE PEAC 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Kovács Kristóf Győri Elektromos 1/3 0/3 2/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE   0/3 0/3 - 0 3.
2. Iván Bertold Celldömölki VVSE 3/0   2/3 - 1 2.
3. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 3/0 3/2   - 2 1.
4. Zsuffa Ádám átsors. Bajai TE - - -   - -

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás KSI SE   2/3 1/3 3/0 1 2.
2. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI 3/1 0/3   1/3 1 3.
4. Kishegyi Ákos Dunakeszi Kinizsi 0/3 0/3 3/1   1 4.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/0 0/3 3/0 2 2.
2. Bánfi Norbert ATSK Szeged 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Szeles Balázs Nyírbátori ASE 3/0 3/1   3/0 3 1.
4. Varga Szabolcs Hévízi Sportkör 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Martin SZAK   2/3 3/2 3/0 2 2.
2. Terék Norbert KSI SE 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 2/3 0/3   3/0 1 3.
4. Metykó László Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.