NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2014. évi serdülő fiú Országos Bajnokság

Serdülő fiú páros:

1. Molnár István Patrik (Jászkun-Volán SC) - Heiszman Henrik (KSI SE) Molnár-Heiszman
3/0
Molnár-Heiszman
3/0
Molnár-Heiszman
3/0
(5,1,6)
András-Rózsa
3/0
(9,8,11)
Both-Both
3/0
(8,7,5)
2. Tihanyi Levente (PTE PEAC) - Milbacher Márton (PTE PEAC)
3. Batta Gábor (Budaörsi SC) - Kuts Bence (Budaörsi SC) Batta-Kuts
3/1
4. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Hőgye Dániel (PTE PEAC)
5. Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK) Nagy-Soós
3/0
Nagy-Soós
3/1
6. Hatfaludi Péter (KSI SE) - Lutz Péter (KSI SE)
7. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE) Virág-Medvegy
3/1
8. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Molnár Dávid (Nyírbátori ASE)
9. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) Szabó-Kisvarga
3/1
Szabó-Kisvarga
3/0
András-Rózsa
3/0
(10,8,7)
10. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Vida Dávid (BVSC-Zugló SI)
11. Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC) - Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC) Losonczi-Marossy
3/0
12. Losonczi Benjámin (Budai XI SE) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI)
13. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC) Nagy-Kiss
3/0
András-Rózsa
3/1
14. Horváth Bendegúz (Szécsény) - Szeles Kristóf (Nyírbátori ASE)
15. Kovács Gábor (Szécsény) - Porubszki Martin (Szécsény) András-Rózsa
3/0
16. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI)
17. Both Levente (MALÉV SC) - Both Olivér (MALÉV SC) Both-Both
3/0
Both-Both
3/1
Both-Both
3/2
(-9,3,-9,8,11)
Both-Both
3/1
(5,-7,9,8)
18. Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK) - Molnár Krisztián (Magyar-Kínai AK)
19. Fehér Kristóf (Fastron AC Tolna) - Bartal Tamás (Fastron AC Tolna) Terék-Szabalics
3/0
20. Terék Dániel (KSI SE) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI)
21. Nagy Béla (Szarvasi Körös ASE) - Szabó Imre (ATSK Szeged) Nagy-Szabó
3/2
Hőgye-Németh
3/0
22. Krebs Bálint (VÁKE) - Krebs Levente (VÁKE)
23. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) Hőgye-Németh
3/0
24. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC)
25. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) Tóth-Mezei
3/0
Tóth-Mezei
3/0
Tóth-Mezei
3/2
(9,-9,7,-4,6)
26. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE)
27. Kovács Kristóf (Győri Elektromos) - Németh Pál (Honvéd Szondi) Schmidt-Velkey
3/1
28. Schmidt Máté (Ceglédi VSE) - Velkey József (Ceglédi VSE)
29. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC) Lotz-Iván
3/0
Juhász-Terék
3/0
30. Faragó Barnabás (Komló Sport Kft.) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI)
31. Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) - Dudás Tamás (Kecskeméti Spartacus) Juhász-Terék
3/1
32. Juhász Patrik (KSI SE) - Terék Norbert (KSI SE)

Bejátszók:

6. Hatfaludi Péter (KSI SE) - Lutz Péter (KSI SE) Hatfaludi-Lutz
3/1
Szabó Márk (Ceglédi VSE) - Orbán-Kabdebó Aba (Ceglédi VSE)
11. Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC) - Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC) Tóth-Tóth
3/2
Zsemberi Tamás (Eötvös DPSE) - Farkas Dávid (Eötvös DPSE)
19. Fehér Kristóf (Fastron AC Tolna) - Bartal Tamás (Fastron AC Tolna) Fehér-Bartal
3/0
Gelencsér Bálint (Kanizsa Sörgyár) - Domián Dávid (Kanizsa Sörgyár)
22. Krebs Bálint (VÁKE) - Krebs Levente (VÁKE) Krebs-Krebs
3/2
Sándor Dávid (ATSK Szeged) - Krizsán László (ATSK Szeged)
27. Kovács Kristóf (Győri Elektromos) - Németh Pál (Honvéd Szondi) Kovács-Németh
3/0
Kiss Bálint (UNIVER Sport Kft.) - Jádi Dominik (UNIVER Sport Kft.)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
4/0
Heiszman Henrik
4/0
(6,7,7,6)
Heiszman Henrik
4/2
(6,-9,1,7,-3,10)
Both Levente
4/1
(7,11,5,-3,10)

Molnár István Patrik
4/2
(-7,8,6,8,-8,8)

2. Iván Bertold Budaörsi SC
3. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI Szabalics Tamás
4/2
4. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
5. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE Kisvarga Benjámin
4/2
Kisvarga Benjámin
4/3
(-8,2,12,-11,-8,5,9)
6. Kiss Barnabás Budaörsi SC
7. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI Németh Márton
4/0
8. Németh Márton PTE PEAC
9. Szabó Bence BVSC-Zugló SI Szabó Bence
4/1
Szabó Bence
4/3
(-9,8,-9,-3,7,9,4)
Both Levente
4/0
(8,9,10,7)
10. Lotz Gergő Budaörsi SC
11. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Molnár Dávid
4/0
12. Molnár Dávid Nyírbátori ASE
13. Mezei Levente Kecskeméti Sp. Mezei Levente
4/0
Both Levente
4/0
(4,11,4,2)
14. Velkey József Ceglédi VSE
15. Soós Barnabás Szombathelyi AK Both Levente
4/0
16. Both Levente Malév SC
17. Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
4/0
Juhász Patrik
4/1
(8,-3,5,2,5)
Juhász Patrik
4/2
(-6,-6,7,5,3,7)
Molnár István Patrik
4/1
(6,8,-9,9,2)
18. Ócsai Máté Ceglédi VSE
19. Szabó Dániel Kecskeméti Sp. Both Olivér
4/0
20. Both Olivér Malév SC
21. Tóth Bence Kecskeméti Sp. Tóth Bence
4/1
András Csaba
4/3
(-9,8,-7,6,9,-8,10)
22. Hőgye Gábor PTE PEAC
23. Vida Dávid BVSC-Zugló SI András Csaba
4/0
24. András Csaba BVSC-Zugló SI
25. Terék Norbert KSI SE Terék Norbert
4/0
Terék Norbert
4/2
(3,7,-10,9,7,16)
Molnár István Patrik
4/2
(-10,4,6,-9,7,10)
26. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK
27. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI Nagy Norbert
4/3
28. Nagy Norbert Budaörsi SC
29. Schmidt Máté Ceglédi VSE Schmidt Máté
4/3
Molnár István Patrik
4/0
(10,11,7,7)
30. Terék Dániel KSI SE
31. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE Molnár István Patrik
4/0
32. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC

 

Serdülő fiú egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Faragó Barnabás Komló Sport Kft. 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Horváth Bendegúz Szécsény 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Krizsán László ATSK Szeged 1/3   3/2 3/0 2 2.
3. Francsics Dávid Vértesszőlősi SE 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Folkmayer Szabolcs Pénzügyőr SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Ferjáncz Ábrahám Vértesszőlősi SE 0/3   1/3 0/3 0 4.
3. Krebs Bálint VÁKE 1/3 3/1   1/3 1 3.
4. Hatfaludi Péter KSI SE 0/3 3/0 3/1   2 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Szabó Imre ATSK Szeged 0/3   3/1 3/2 2 2.
3. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Krebs Levente VÁKE 0/3 2/3 0/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Dániel KSI SE   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3   3/1 3/2 2 2.
3. Sándor Dávid ATSK Szeged 1/3 1/3   3/1 1 3.
4. Galáth Ferenc Dunakeszi Kinizsi 0/3 2/3 1/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kovács Gábor Szécsény 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Papezs Dávid Pénzügyőr SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Virág Bence Szarvasi Körös ASE 2/3   3/2 3/0 2 2.
3. Lutz Péter KSI SE 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Folkmayer Marcell Pénzügyőr SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI   3/0 2/3 3/1 2 1.
2. Hőgye Dániel PTE PEAC 0/3   3/1 3/1 2 2.
3. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 3/2 1/3   2/3 1 4.
4. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK 1/3 1/3 3/2   1 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás Szombathelyi AK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Milbacher Márton PTE PEAC 0/3   2/3 3/2 1 3.
3. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 0/3 3/2   1/3 1 4.
4. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3 2/3 3/1   1 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Csaba Szombathelyi AK   1/3 3/0 3/1 2 2.
2. Ócsai Máté Ceglédi VSE 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Farkas Dávid Eötvös DPSE 1/3 0/3 1/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Bartal Tamás Fastron AC Tolna 0/3   3/0 1/3 1 3.
3. Láng Dominik Dunaújvárosi ASE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Szabó Márk Ceglédi VSE 1/3 3/1 3/0   2 2.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Béla Szarvasi Körös ASE   0/3 3/1 3/0 2 2.
2. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Árpási Balázs Mosonmagyaróvári TE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE   0/3 3/2 3/0 3/0 3 2.
2. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 3/0   3/1 3/0 3/0 4 1.
3. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 2/3 1/3   3/0 3/0 2 3.
4. Németh Pál Honvéd Szondi 0/3 0/3 0/3   3/2 1 4.
5. Domián Dávid Kanizsa Sörgyár 0/3 0/3 0/3 2/3   0 5.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Iván Bertold Budaörsi SC   3/0 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Porubszki Martin Szécsény 0/3   2/3 2/3 0/3 0 5.
3. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE 0/3 3/2   3/2 1/3 2 3.
4. Fehér Kristóf Fastron AC Tolna 0/3 3/2 2/3   0/3 1 4.
5. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 0/3 3/0 3/1 3/0   3 2.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE   2/3 3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Losonczi Benjámin Budai XI SE 3/2   0/3 3/0 3/0 3 3.
3. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 3/0   3/1 3/0 3 2.
4. Kiss Bálint Univer Sport Kft. 0/3 0/3 1/3   3/0 1 4.
5. Gelencsér Bálint Kanizsa Sörgyár 0/3 0/3 0/3 0/3   0 5.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Lotz Gergő Budaörsi SC   3/0 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Tihanyi Levente PTE PEAC 0/3   0/3 3/1 3/0 2 3.
3. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3 3/0   3/0 3/0 3 2.
4. Jádi Dominik Univer Sport Kft. 0/3 1/3 0/3   3/1 1 4.
5. Táncos Ábel Mosonmagyaróvári TE 0/3 0/3 0/3 1/3   0 5.