NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2014. évi Ifjúsági Fiú Országos Bajnokság

 

Kedves Sportbarátaim!

A tegnapi serdülő versenyen felhívtam a főbíró, Kovách Attila figyelmét mulasztására,
amivel döntő mértékben befolyásolta egy mérkőzés kimenetelét,
aminek az lett a következménye, hogy megtiltotta, hogy a mai versenynapról
közvetítsem nektek az eredményeket.
Így a mai versenyről csak a MOATSZ oldalon kaptok tájékoztatást.
Szerencsés esetben még ma este, kevésbé szerencsés esetben később.
Megértéseteket köszönöm. Nem rajtam múlt...

 

Ifjúsági fiú páros:

1. Ecseki Nándor (Budaörsi SC) - Szudi Ádám (Jászkun Volán SC)          
2. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC)
3. Terék Dániel (KSI SE) - Saadaldin Hamza (KSI SE)  
4. Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus) - Tóth Áron (Kecskeméti Spartacus)
5. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)    
6. bejátszóból
7. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI)  
8. Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) - Kramarics Gergő (UNIVER Sport Kft.)
9. Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) - Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC)      
10. Terék Norbert (KSI SE) - András Csaba (BVSC-Zugló SI)
11. bejátszóból  
12. Becker László (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI)
13. Bakos Bendegúz (KSI SE) - Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI)    
14. bejátszóból
15. Schmidt Máté (Ceglédi VSE) - Velkey József (Ceglédi VSE)  
16. Sabján Gergely (Komló Sport Kft.) - Majoros Bence (Nyírbátori ASE)
17. Freisinberger Kristóf (KSI SE) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE)        
18. Nagy Bence (ATSK Szeged) - Bánfi Norbert (ATSK Szeged)
19. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)  
20. Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus) - Makk Benedek (Dunaújvárosi FDSE)
21. Heiszman Henrik (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE)    
22. bejátszóból
23. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus)  
24. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI)
25. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (Univer Sport Kft.)      
26. bejátszóból
27. Bartal Gergő (Kecskeméti Spartacus) - Varga Roland (Kecskeméti Spartacus)  
28. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC)
29. Szepesi Bence (Jászkun Volán SC) - Orosz Sándor (TURRIS SE Sopron)    
30. bejátszóból
31. Nagy Martin (Szombathelyi AK) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE)  
32. Böhm Gábor (TURRIS SE Sopron) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI)

Fiú páros bejátszók:

6. Losonczi Benjámin (Budai XI SE) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI)  
Nagy Csaba (Szombathelyi AK) - Soós Barnabás (Szombathelyi AK)
11. Szöllősi Márk (Kanizsa Sörgyár) - Szerdahelyi Krisztofer (Kanizsa Sörgyár)  
Faragó Barnabás (Komló Sport Kft.) - Nagy Béla (Szarvasi Körös ASE)
14. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)  
Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) - Farkas Benjámin (Mosonmagyaróvári TE)
22. Kovács Dávid (Honvéd Szondi) - Serák Gábor (Honvéd Szondi)  
Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Vida Dávid (BVSC-Zugló SI)
26. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE)  
Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI)
30. Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) - Zachar Márk (Egri ÁFÉSZ SC)  
Fehér Kristóf (Fastron AC Tolna) - Bartal Tamás (Fastron AC Tolna)

 

Ifjúsági fiú főtábla

1. Szudi Ádám Jászkun Volán SC          
2.    
3.      
4. Bakos Bendegúz KSI SE
5. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC    
6.    
7.      
8. Freisinberger Kristóf KSI SE
9. Majoros Bence Nyírbátori ASE      
10.    
11.      
12. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI
13. Heiszman Henrik KSI SE    
14.    
15.      
16. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
17. Sabján Gergely Komló Sport Kft.        
18.    
19.      
20. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
21. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE    
22.    
23.      
24. Kramarics Gergő Univer Sport Kft.
25. Böhm Gábor TURRIS SE Sopron      
26.    
27.      
28. Tóth Gábor Nyírbátori ASE
29. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC    
30.    
31.      
32. Ecseki Nándor Budaörsi SC

 

Ifjúsági fiú selejtező

Csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balázs Bence UNIVER Sport Kft          
2. Nagy Norbert Budaörsi SC          
3. Bartal Gergő Kecskeméti Spartacus          

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC          
2. Nagy Martin Szombathelyi AK          
3. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI          

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Levente Malév SC          
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI          
3. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus          

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Makk Benedek Dunaújvárosi FDSE            
2. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI            
3. Losonczi Benjámin Budai XI SE            
4. Bartal Tamás Fastron AC Tolna            

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI            
2. Nagy Bence ATSK Szeged            
3. Iván Bertold Budaörsi SC            
4. Szerdahelyi Krisztofer Kanizsa Sörgyár            

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC            
2. Varga Roland Kecskeméti Spartacus            
3. Terék Dániel KSI SE            
4. Nagy Csaba Szombathelyi AK            

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szepesi Bence Jászkun Volán SC            
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE            
3. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE            
4. Kiss Barnabás Budaörsi SC            

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh Erik Kecskeméti Spartacus            
2. Schmidt Máté Ceglédi VSE            
3. Terék Norbert KSI SE            
4. Vida Dávid BVSC-Zugló SI            

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Áron Kecskeméti Spartacus            
2. Bánfi Norbert ATSK Szeged            
3. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI            
4. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE            

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI            
2. Saadaldin Hamza KSI SE            
3. Velkey József Ceglédi VSE            
4. Nagy Béla Szarvasi Körös ASE            

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Márton PTE PEAC            
2. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI            
3. Zachar Márk Egri ÁFÉSZ SC            
4. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus            

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI            
2. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus            
3. Virág Bence Szarvasi Körös ASE            
4. Faragó Barnabás Komló Sport Kft.            

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Becker László BVSC-Zugló SI            
2. Lotz Gergő Budaörsi SC            
3. Kovács Dávid Honvéd Szondi            
4. Molnár Dávid Nyírbátori ASE            

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Orosz Sándor TURRIS SE Sopron            
2. Hőgye Gábor PTE PEAC            
3. Szöllősi Márk Kanizsa Sörgyár            
4. Serák Gábor Honvéd Szondi            

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus            
2. András Csaba BVSC-Zugló SI            
3. Farkas Benjámin Mosonmagyaróvári TE            
4. Soós Barnabás Szombathelyi AK            

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI            
2. Juhász Patrik KSI SE            
3. Póta Krisztián Malév SC            
4. Fehér Kristóf Fastron AC Tolna