NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2013. évi újonc leány és fiú Országos Bajnokság

Újonc U11 fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/0
András Csaba
3/0
András Csaba
3/0
(5,7,8)
András Csaba
3/1
(-9,5,9,7)
2.
Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC
3.
Xiong Dawei Magyar-Kínai AK Krebs Bálint
3/0
4.
Krebs Bálint VÁKE
5.
Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE Ócsai Máté Zsigmond
3/1
Terék Norbert
3/1
6.
Faragó Barnabás Komlói Bányász SK
7.
Krebs Levente VÁKE Terék Norbert
3/0
8.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
9.
Hőgye Dániel PTE Pécsi EAC Hőgye Dániel
3/0
Bolgár Tamás
3/0
Both Olivér
3/0
(5,5,5)
10.
Tóth Szabolcs ATSK Szeged
11.
Kristóf Balázs KSI SE Bolgár Tamás
3/1
12.
Bolgár Tamás Tolnai AC
13.
Szabó Imre ATSK Szeged Szabó Imre
3/0
Both Olivér
3/0
14.
Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE
15.
Németh Máté Kristóf Szombathelyi AK Both Olivér
3/0
16.
Both Olivér Malév SC

 

Újonc U11 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Tóth Szabolcs ATSK Szeged 0/3   3/0 1 2.
3. Nagy Ádám Celldömölki VSE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/0 2 1.
2. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 0/3   3/1 1 2.
3. Huzsvár Erik Bendegúz KSI SE 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 0/3   3/0 1 2.
3. Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Dániel PTE Pécsi EAC   3/0 3/1 2 1.
2. Xiong Dawei Magyar-Kínai AK 0/3   3/0 1 2.
3. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 1/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bolgár Tamás Tolnai AC   3/1 3/0 2 1.
2. Krebs Levente VÁKE 1/3   3/0 1 2.
3. Domokos Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Krebs Bálint VÁKE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Németh Máté Kristóf Szombathelyi AK 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Kovács Csanád Celldömölki VSE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Kristóf Balázs KSI SE 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Husznai Albert PTE Pécsi EAC 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Bíró Bálint Dunaújvárosi Főiskola 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Imre ATSK Szeged   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Faragó Barnabás Komlói Bányász SK 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Fehér Balázs KSI SE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Balogh Bence Tolnai AC 1/3 1/3 3/1   1 3.

 

Újonc összevont fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/1
András Csaba
3/0
András Csaba
3/2
(7,-9,11,-9,8)
András Csaba
3/0
(11,7,3)

András Csaba
3/0
(8,2,7)

2.
Bolgár Tamás Tolnai AC
3.
Milbacher Márton PTE Pécsi EAC Soós Barnabás
3/0
4.
Soós Barnabás Szombathelyi AK
5.
Hőgye Gábor PTE Pécsi EAC Hőgye Gábor
3/0
Hőgye Gábor
3/0
6.
Iván Bertold Budaörsi SC
7.
Vida Dávid BVSC-Zugló SI Molnár Dávid
3/1
8.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
9.
Németh Márton Balatonfüredi FC Németh Márton
3/1
Németh Márton
3/2
Németh Márton
3/2
(-7,13,-6,7,9)
10.
Nagy Viktor Kecskeméti Spar.
11.
Porubszki Martin Szerva ASE Kiss Barnabás
3/2
12.
Kiss Barnabás Budaörsi SC
13.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI Szabó Bence
3/1
Szabó Bence
3/1
14.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK
15.
Márczi Krisztofer Szombathelyi AK Both Olivér
3/0
16.
Both Olivér Malév SC
17.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI Pásztor Máté
3/0
Pásztor Máté
3/0
Pásztor Máté
3/0
(4,8,3)
Juhász Patrik
3/2
(7,7,-9,-6,9)
18.
Ócsai Máté Ceglédi VSE
19.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Sós Bendegúz
3/2
20.
Sós Bendegúz Budaörsi SC
21.
Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI Rózsa Dávid
3/0
Rózsa Dávid
3/2
22.
Virág Bence Szarvasi Körös ASE
23.
SzabóMárk Ceglédi VSE Velkey József
3/0
24.
Velkey József Ceglédi VSE
25.
Terék Norbert Pénzügyőr SE Terék Norbert
3/0
Terék Norbert
3/1
Juhász Patrik
3/0
(6,5,11)
26.
Krebs Bálint VÁKE
27.
Baranyai Domonkos Celldömölki VSE Pálfy J. Jakab
3/1
28.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
29.
Nagy Csaba Szombathelyi AK Hőgye Dániel
3/1
Juhász Patrik
3/0
30.
Hőgye Dániel PTE Pécsi EAC
31.
Batta Gábor Budaörsi SC Juhász Patrik
3/0
32.
Juhász Patrik KSI SE

 

Újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Bajusz Bence Dunaújvárosi ASE 0/3   0/3 0/3 0 4.
3. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 0/3 3/0   3/1 2 2.
4. Huzsvár Erik Bendegúz KSI SE 0/3 3/0 1/3   1 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Szőnyi Róbert PTE Pécsi EAC 1/3   1/3 3/1 1 3.
3. Hatfaludi Péter KSI SE 0/3 3/1   3/0 2 2.
4. Farkas Bence Malév SC 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Virág Bence Szarvasi Körös ASE 3/0   3/1 3/1 3 1.
3. Ferjáncz Ábrahám Tatabánya ATE SE 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Husznai Albert PTE Pécsi EAC 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Milbacher Márton PTE Pécsi EAC   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Németh Pál Honvéd Szondi SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Fehér Kristóf Tolnai AC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Németh Kristóf Szombathelyi AK 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Láng Dominik Dunaújvárosi ASE 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Porubszki Martin Szerva ASE Szécsény   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Krizsán László ATSK Szeged 0/3   2/3 3/1 1 3.
3. Xiong Dawei Magyar-Kínai AK 1/3 3/2   3/1 2 2.
4. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3 1/3 1/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Dániel PTE Pécsi EAC   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 2/3   3/0 3/1 2 2.
3. Domokos Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Liu Dávid Dunaújvárosi Főiskola 0/3 1/3 1/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Iván Bertold Budaörsi SC   3/0 3/0 - 2 1.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 - 1 2.
3. Krebs Levente VÁKE 0/3 1/3   - 0 3.
4. Tóth Gellért Pénzügyőr SE - - -   - -

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Batta Gábor Budaörsi SC   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Szabó Imre ATSK Szeged 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Faragó Barnabás Komlói Bányász SK 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Kovács Csanád Celldömölki VSE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bolgár Tamás Tolnai AC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Tóth Szabolcs ATSK Szeged 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Nagy Ádám Celldömölki VSE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi USE 1/3   2/3 3/1 1 3.
3. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE 0/3 3/2   3/0 2 2.
4. Fehér Balázs KSI SE 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Piros Bence Kecskeméti Spartacus   1/3 3/2 3/1 2 4/5 3.
2. Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE 3/1   2/3 3/0 2 5/4 1.
3. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE 2/3 3/2   3/0 2 5/5 2.
4. Lutz Péter KSI SE 1/3 0/3 0/3   0   4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE   1/3 3/0 - 1 2.
2. Szabó Márk Ceglédi VSE 3/1   3/0 - 2 1.
3. Gaszt Bálint Komlói Bányász SK 0/3 0/3   - 0 3.
4. Aly Nicholas Pénzügyőr SE - - -   - -

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Vida Dávid BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Sándor Dávid ATSK Szeged 1/3   3/1 3/0 2 2.
3. Magos Sándor Malév SC 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Balogh Bence Tolnai AC 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet poén H
1. Márczi Krisztofer Szombathelyi AK   3/1 1/3 3/0 2 4/4 80/76 1.
2. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 1/3   3/1 3/0 2 4/4 78/77 2.
3. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC 3/1 1/3   3/0 2 4/4 73/78 3.
4. Levendovics András Budaörsi SC 0/3 0/3 0/3   0     4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Krebs Bálint VÁKE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Francsics Dávid Tatabányai ATE SE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3 0/3 0/3   0 4.