NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2013. évi serdülő leány és fiú Országos Bajnokság

Serdülő fiú páros:

1. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Heiszman Henrik (KSI SE) Bruckner-Heiszman
3/0
Bruckner-Heiszman
3/0
(7,5,8)
Bruckner-Heiszman
3/1
(4,4,-9,8)
Bruckner-Heiszman
3/1
(4,-7,7,6)
Bruckner-Heiszman
3/1
(-9,10,10,9)
2. Tihanyi Levente (PTE Pécsi EAC) - Hőgye Dániel (PTE Pécsi EAC)
3. Bakonyi Bertalan (Celldömölki VSE) - Kuts Bence (Budaörsi SC) Ihász-Nagy
3/0
4. Ihász Máté (Szombathelyi AK) - Nagy Martin (Szombathelyi AK)
5. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE) Marossy-Felker
3/2
András-Terék
3/2
(-9,8,6,-8,3)
6. Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI)
7. Iván Bertold (Budaörsi SC) - Batta Gábor (Budaörsi SC) András-Terék
3/0
8. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Terék Norbert (Pénzügyőr SE)
9. Pásztor Máté (BVSC-Zugló SI) - Németh Márton (Balatonfüredi FC) Pásztor-Németh
3/1
Tóth-Mezei
3/1
(6,-8,9,10)
Tóth-Mezei
3/2
(5,8,-11,-6,9)
10. Baranyai Domonkos (Celldömölki VSE) - Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE)
11. Bolgár Tamás (Tolnai AC) - Fehér Kristóf (Tolnai AC) Tóth-Mezei
3/0
12. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus)
13. Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) Molnár-Szeles
3/1
Kovács-Kosiba
3/0
(6,6,8)
14. Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Mutter Ádám (Komlói Bányász SK)
15. Pungor Bálint (Szombathelyi AK) - Márczi Krisztofer (Szombathelyi AK) Kovács-Kosiba
3/0
16. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI)
17. Juhász Patrik (KSI SE) - Nguyen Duc Dániel (KSI SE) Juhász-Nguyen
3/0
Juhász-Nguyen
3/1
(7,-9,5,3)
Juhász-Nguyen
3/1
(2,-9,10,7)
Timafalvi-Banok
3/2
(-10,3,9,-7,6)
18. Milbacher Dániel (PTE Pécsi EAC) - Szőnyi Róbert (PTE Pécsi EAC)
19. Sós Bendegúz (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC) Sós-Lotz
3/0
20. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI)
21. Velkey József (Ceglédi VSE) - Schmidt Máté (Ceglédi VSE) Pálfy-Rózsa
3/2
Pálfy-Rózsa
3/0
(7,6,10)
22. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI)
23. Terék Dániel (Pénzügyőr SE) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) Both-Both
3/0
24. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)
25. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) Kiss-Nagy
3/1
Kiss-Nagy
3/0
(10,6,11)
Timafalvi-Banok
3/0
(6,1,8)
26. Kiss Barnabás (Budaörsi SC) - Nagy Norbert (Budaörsi SC)
27. Soós Barnabás (Szombathelyi AK) - Nagy Csaba (Szombathelyi AK) Palya-Jeney
3/0
28. Palya Máté (Debreceni ABE) - Jeney Tamás (Debreceni ABE)
29. Varga Barnabás (Gödöllői EAC) - Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK) Varga-Lengyel
3/0
Timafalvi-Banok
3/0
(6,8,3)
30. Németh Pál (Honvéd Szondi SE) - Liu Dávid (Dunaújvárosi Főiskola DSE)
31. Hőgye Gábor (PTE Pécsi EAC) - Milbacher Márton (PTE Pécsi EAC) Timafalvi-Banok
3/0
32. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC)

Bejátszók:

6.

Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI)

Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE) - Szeles Kristóf (Nyírbátori ASE)

Marossy Dénes - Felker Domonkos
3/0
11.

Bolgár Tamás (Tolnai AC) - Fehér Kristóf (Tolnai AC)

Faragó Barnabás (Komlói Bányász SK) - Zsíri Zsolt (Komlói Bányász SK)

Bolgár Tamás - Fehér Kristóf
3/2
14.

Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Mutter Ádám (Komlói Bányász SK)

Ujvári Máté (Csepel-sziget SE) - Fraknói Ádám (Csepel-sziget SE)

Szandi Nándor - Mutter Ádám
3/0
19.

Sós Bendegúz (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC)

Francsics Dávid (Tatabányai ATE SE) - Ferjáncz Ábrahám (Tatabányai ATE SE)

Sós Bendegúz - Lotz Gergő
3/0
22.

Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI)

Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Nagy Béla (Szarvasi Körös ASE)

Pálfy J. Jakab - Rózsa Dávid
3/1
27.

Soós Barnabás (Szombathelyi AK) - Nagy Csaba (Szombathelyi AK)

Bolgár Gergő (Tolnai AC) - Aranyos Csanád (Tolnai AC)

Soós Barnabás - Nagy Csaba
3/0
30.

Gaszt Bálint (Komlói Bányász SK) - Gyüker Szilveszter (Komlói Bányász SK)

Németh Pál (Honvéd Szondi SE) - Liu Dávid (Dunaújvárosi Főiskola DSE)

Németh Pál - Liu Dávid
3/2

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/0
Bruckner Máté
4/0
(3,9,8,1)
Bruckner Máté
4/0
(2,11,4,6)
Bruckner Máté
4/0
(3,6,10,9)

Bruckner Máté
4/0
(9,9,9,9)

2. Terék Norbert Pénzügyőr SE
3. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK Juhász Patrik
4/0
4. Juhász Patrik KSI SE
5. Szabó Dániel Kecskeméti Spart. Szabó Bence
4/0
Both Levente
4/0
(19,6,5,8)
6. Szabó Bence BVSC-Zugló SI
7. Terék Dániel Pénzügyőr SE Both Levente
4/0
8. Both Levente Malév SC
9. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC Banok Tamás
4/1
Banok Tamás
4/2
(4,-7,11,6,-6,9)
Banok Tamás
4/2
(-8,5,-8,4,9,9)
10. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
11. Velkey József Ceglédi VSE Nguyen Duc Dániel
4/3
12. Nguyen Duc Dániel KSI SE
13. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Németh Márton
4/2
Molnár István Patrik
4/0
(2,5,4,9)
14. Németh Márton Balatonfüredi FC
15. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI Molnár István Patrik
4/0
16. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
17. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC Timafalvi Gergő
4/0
Timafalvi Gergő
4/0
(8,7,11,7)
Timafalvi Gergő
4/2
(-10,10,5,7,-6,7)
Timafalvi Gergő
4/3
(-9,7,-8,-4,6,6,11)
18. Ihász Máté Szombathelyi AK
19. Palya Máté Debreceni ABE Tóth Bence
4/2
20. Tóth Bence Kecskeméti Spart.
21. Both Olivér Malév SC Both Olivér
4/0
Kovács Gábor
4/0
(9,11,7,3)
22. Jeney Tamás Debreceni ABE
23. Mezei Levente Kecskeméti Spart. Kovács Gábor
4/0
24. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
25. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Kosiba Kristóf
4/0
Kosiba Kristóf
4/3
(7,-7,-10,-10,6,4,7)
Heiszman Henrik
4/0
(9,7,9,4)
26. Bolgár Tamás Tolnai AC
27. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI András Csaba
4/2
28. András Csaba BVSC-Zugló SI
29. Szeles Balázs Nyírbátori ASE Szeles Balázs
4/1
Heiszman Henrik
4/0
(10,5,9,5)
30. Schmidt Máté Ceglédi VSE
31. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI Heiszman Henrik
4/0
32. Heiszman Henrik KSI SE

 

Serdülő fiú egyes selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE 1/3   3/2 3/0 2 2.
3. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 0/3 2/3   3/1 1 3.
4. Francsics Dávid Tatabányai ATE SE 1/3 0/3 1/3   0 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE   2/3 3/0 3/0 2 5/3 1.
2. Molnár Dávid Nyírbátori ASE 3/2   3/0 2/3 2 5/5 2.
3. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0/3 0   4.
4. Virág Bence Szarvasi Körös ASE 0/3 3/2 3/0   2 3/5 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Jeney Tamás Debreceni ABE   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Gaszt Bálint Komlói Bányász SK 0/3   0/3 0/3 0 4.
3. Póta Krisztián Malév SC 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE 1/3 3/0 0/3   1 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/2 3 1.
2. Kiss Barnabás Budaörsi SC 0/3   3/2 3/2 2 2.
3. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus 0/3 2/3   1/3 0 4.
4. Nagy Béla Szarvasi Körös ASE 2/3 2/3 3/1   1 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Velkey József Ceglédi VSE   1/3 3/0 3/0 2 4/3 1.
2. Nagy Martin Szombathelyi AK 3/1   2/3 3/0 2 5/4 2.
3. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár 0/3 3/2   3/1 2 3/5 3.
4. Tihanyi Levente PTE Pécsi EAC 0/3 0/3 1/3   0    

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Palya Máté Debreceni ABE   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Mutter Ádám Komlói Bányász SK 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 1/3 0/3   2/3 0 4.
4. Porubszki Martin Szerva ASE Szécsény 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Bolgár Gergő Tolnai AC 1/3   1/3 3/0 1 3.
3. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3 3/1   3/0 2 2.
4. Németh Pál Honvéd Szondi SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel PTE Pécsi EAC 1/3   3/1 1/3 1 3.
3. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Pungor Bálint Szombathelyi AK 0/3 3/1 3/0   2 2.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Milbacher Dániel PTE Pécsi EAC   0/3 0/3 3/1 1 3.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 3/0   2/3 3/0 2 2.
3. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 3/0 3/2   3/0 3 1.
4. Aranyos Csanád Tolnai AC 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ihász Máté Szombathelyi AK   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Gábor PTE Pécsi EAC 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Faragó Barnabás Komlói Bányász SK 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Losonczi Benjámin BSE 0/3 1/3 3/1   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Milbacher Márton PTE Pécsi EAC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Márczi Krisztofer Szombathelyi AK 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Rozina Balázs Komlói Bányász SK 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY szet H
1. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI   0/3 3/2 3/0 3/0 3 3/3 2.
2. Bolgár Tamás Tolnai AC 3/0   3/0 3/0 2/3 3 5/3 1.
3. Iván Bertold Budaörsi SC 2/3 0/3   3/0 2/3 1   4.
4. Fraknói Ádám Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0/3 0   5.
5. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3 3/2 3/2 3/0   3 3/5 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0 3/0 3/1 4 1.
2. Soós Barnabás Szombathelyi AK 1/3   3/0 3/0 3/0 3 2.
3. Szőnyi Róbert PTE Pécsi EAC 0/3 0/3   3/1 2/3 1 4.
4. Zsíri Zsolt Komlói Bányász SK 0/3 0/3 1/3   0/3 0 5.
5. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 1/3 0/3 3/2 3/0   2 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   0/3jn 1/3 3/1 3/0 2 3.
2. Nagy Csaba Szombathelyi AK 3/0jn   0/3 3/1 3/0 3 2.
3. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI 3/1 3/0   3/2 3/0 4 1.
4. Ferjáncz Ábrahám Tatabányai ATE SE 1/3 1/3 2/3   3/0 1 4.
5. Fehér Kristóf Tolnai AC 0/3 0/3 0/3 0/3   0 5.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE   3/1 3/2 3/0 3/0 4 1.
2. Varga Barnabás Gödöllői EAC 1/3   3/2 3/0 3/0 3 2.
3. Sós Bendegúz Budaörsi SC 2/3 2/3   3/0 3/0 2 3.
4. Ujvári Máté Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   3/0jn 1 4.
5. Liu Dávid Dunaújvárosi Főiskola 0/3 0/3 0/3 0/3jn   0 5.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 3/0 - 3 1.
2. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 2/3   3/0 3/1 - 2 2.
3. Gyüker Szilveszter Komlói Bányász SK 0/3 0/3   2/3 - 0 4.
4. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 1/3 3/2   - 1 3.
5. Morár Ferenc Előd Békéscsabai ASE - - - -   - -