NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2013. évi Ifjúsági Fiú Országos Bajnokság, Kecskemét, 2013. október 26.

Ifjúsági vegyes páros:

1. Ecseki Nándor (Budaörsi SC) - Imre Leila (Univer-Sport Kft.) Ecseki-Imre
j.n.
Ecseki-Imre
3/0
Ecseki-Imre
3/0
Ecseki-Imre
3/1
Ecseki-Imre
3/1
Ecseki-Imre
3/1
2. x
3. x Rózsa-Szabó
j.n.
4. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Szabó Dalma (Postás SE)
5. Both Olivér (Malév SC) - Veszely Klaudia (Postás SE) Both-Veszely
3/0
Both-Veszely
3/1
6. Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Carina (Postás SE)
7. x Kosiba-Petőcz
j.n.
8. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Petőcz Orsolya (Postás SE)
9. Balázs Bence (Univer-Sport Kft.) - Kiss Réka (Univer-Sport Kft.) Balázs-Kiss
j.n.
Balázs-Kiss
3/0
Kramarics-Számely
3/2
10. x
11. Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) - Pető Anna (Kecskeméti Spartacus) Keresztény-Megyesfalvi 3/0
12. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Megyesfalvi Petra (MTK)
13. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Molnár Anna (Postás SE) Szabó-Molnár
3/1
Kramarics-Számely
3/0
14. Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus) - Schnedl Atina (Univer-Sport Kft.)
15. x Kramarics-Számely
j.n.
16. Kramarics Gergő (Univer-Sport Kft.) - Számely Anna (Statisztika PSC)
17. Freisinberger Kristóf (KSI SE) - Fuderer Dalma (Szekszárd AC) Freisinberger-Fuderer j.n. Freisinberger-Fuderer
3/2
Freisinberger-Fuderer
3/0
Sabján-Fehér
3/1
18. x
19. Kada Richárd (Dunaújvárosi ASE) - Bokros Kamilla (Dunaújvárosi FDSE) Vincellér-Ripp
3/1
20. Vincellér István (Mohácsi TE) - Ripp Adrienn (Mohácsi TE)
21. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Frecska Éva Felker-Frecska
3/0
Molnár-Nagypál
3/1
22. Nagy Bence (ATSK Szeged) - Benkő Anett (A.S.E. Orosháza)
23. x Molnár-Nagypál
j.n.
24. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Nagypál Márta (Jászkun Volán SC)
25. Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI) - Számely Júlia (Statisztika PSC) Bruckner-Számely
j.n.
Bruckner-Számely
3/0
Sabján-Fehér
3/1
26. x
27. Szőllősi Márk (Kanizsa Sörgyár SE) - Müller Diána (Kanizsa Sörgyár SE) Marossy-Varga
3/1
28. Marossy Dénes (BVSC-Zugló SE) - Varga Renáta (Postás SE)
29. Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus) - Füle Kata (Univer-Sport Kft.) Szabó-Füle
j.n.
Sabján-Fehér
3/0
30. x
31. x Sabján-Fehér
j.n.
32. Sabján Gergely (Komló Sport Kft.) - Fehér Orsolya (Statisztika PSC)
33. Kovács Richárd (Pénzügyőr SE) - Takács Lili (TSV Oberboihingen) Kovács-Takács
j.n.
Kovács-Takács
3/1
Kovács-Takács
3/0
Bruckner-Hartbrich
3/1
Bruckner-Hartbrich
3/1
34. x
35. x Nagy-Szalai
j.n.
36. Nagy Emil (Hévízi SK) - Szalai Anna (Hévízi SK)
37. Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus) - Czvalinga Dóra (Univer-Sport Kft.) Balogh-Czvalinga
3/1
Timafalvi-Határ
3/0
38. Losonczi Benjámin (Budai XI. SE) - Magyarcsik Laura (Kaposvári AC)
39. x Timafalvi-Határ
j.n.
40. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Határ Sára (Postás SE)
41. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Hartbrich Leonie (DJK Sportbund Stuttgart) Bruckner-Hartbrich
j.n.
Bruckner-Hartbrich
3/0
Bruckner-Hartbrich
3/2
42. x
43. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Drabant Anita (Univer-Sport Kft.) Tóth-Drabant
3/2
44. Bánfi Norbert (ATSK Szeged) - Séllei Anett (A.S.E. Orosháza)
45. Varga Roland (Kecskeméti Spartacus) - Endrődi Flóra (Soltvadkerti TE) Varga-Endrődi
3/0
Böhm-Katona
3/2
46. Kada István (Dunaújvárosi ASE) - Szalai Boglárka (Dunaújvárosi ASE)
47. x Böhm-Katona
j.n.
48. Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Katona Eszter (Atlanta SE Budapest)
49. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Fehér Zsófia (A.S.E. Orosháza) Kovács-Fehér
j.n.
Kovács-Fehér
3/1
Kovács-Fehér
3/2
Szudi-Nagypál
3/0
50. x
51. Bolgár Gergő (Kecskeméti Spartacus) - Hunyadi Gréta (Univer-Sport Kft.) András-Béres
3/2
52. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Béres Zsófia (Postás SE)
53. Makk Benedek (Dunaújvárosi FDSE) - Somogyi Blanka (Postás SE) Makk-Somogyi
3/0
Banok-Zs. Szabó
3/2
54. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Szoboszlai Laura (Postás SE)
55. x Banok-Zs. Szabó
j.n.
56. Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) - Zs. Szabó Kira (Postás SE)
57. Szepesi Bence (Jászkun Volán SC) - Tarsoly Zsófia (Jászkun Volán SC) Szepesi-Tarsoly
j.n.
Szepesi-Tarsoly
3/0
Szudi-Nagypál
3/1
58. x
59. Nagy Viktor (Kecskeméti Spartacus) - Farkas Petra (Kecskeméti Spartacus) Osváth-Linter
3/0
60. Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) - Linter Zsuzsanna (Postás SE)
61. Becker László (BVSC-Zugló SI) - Sullai Nikolett (Postás SE) Becker-Sullai
j.n.
Szudi-Nagypál
3/0
62. x
63. x Szudi-Nagypál
j.n.
64. Szudi Ádám (Jászkun Volán SC) - Nagypál Csilla (Jászkun Volán SC)

 

Ifjúsági fiú páros:

1. Lakatos Tamás (KSI SE) - Majoros Bence (Nyírbátori ASE) Lakatos-Majoros
3/0
Lakatos-Majoros
3/0
Lakatos-Majoros
3/1
Lakatos-Majoros
3/2
Ecseki-Szita
3/2
(11,-2,8,-7,6)
2. Török István (Kakucs KSE) - Bánfi Norbert (ATSK Szeged)
3. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) Varga-Balogh
3/0
4. Varga Roland (Kecskeméti Spartacus) - Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus)
5. Bakos Bendegúz (KSI SE) - Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI) Bakos-Bruckner
3/0
Timafalvi-Banok
3/2
6. Kada Richárd (Dunaújvárosi ASE) - Kada István (Dunaújvárosi ASE)
7. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC) Timafalvi-Banok
3/1
8. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC)
9. Freisinberger Kristóf (KSI SE) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE) Freisinberger-Tóth
3/0
Freisinberger-Tóth
3/2
Freisinberger-Tóth
3/2
10. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI)
11. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) Makk-Szabó
3/0
12. Makk Benedek (Dunaújvárosi FDSE) - Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus)
13. Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) - Szepesi Bence (Jászkun Volán SC) Fenyves-Magai
3/2
Szarka-Kovács
3/0
14. Fenyves Máté (Balatonfüredi FC) - Magai Rómeó (Tatai AC)
15. Nguyen Duc Dániel (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE) Szarka-Kovács
3/1
16. Szarka Zsolt (SZAK) - Kovács Richárd (Pénzügyőr SE)
17. Ecseki Nándor (Budaörsi SC) - Szita Márton (Celldömölki VVSE) Ecseki-Szita
3/0
Ecseki-Szita
3/0
Ecseki-Szita
3/0
Ecseki-Szita
3/2
18. Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI)
19. Orosz Sándor (Turris SE Sopron) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) Heiszman-Bruckner
3/0
20. Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI)
21. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (Univer-Sport Kft.) Molnár-Balázs
3/2
Kovács-Kramarics
3/1
22. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus)
23. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Saadaldin Hamza (KSI SE) Kovács-Kramarics
3/0
24. Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) - Kramarics Gergő (Univer-Sport Kft.)
25. Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) Böhm-Kovács
3/0
Böhm-Kovács
3/0
Szudi-Sabján
3/0
26. Vincellér István (Mohácsi TE) - Losonczi Benjámin (Budai XI. SE)
27. Nagy Viktor (Kecskeméti Spartacus) - Piros Bence (Kecskeméti Spartacus) Nagy-Piros
3/2
28. Nagy Martin (SZAK) - Ihász Máté (SZAK)
29. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Becker László (BVSC-Zugló SI) Kosiba-Becker
3/1
Szudi-Sabján
3/1
30. Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus) - Bolgár Gergő (Kecskeméti Spartacus)
31. Both Olivér (Malév SC) - Póta Krisztián (Malév SC) Szudi-Sabján
3/0
32. Szudi Ádám (Jászkun Volán SC) - Sabján Gergely (Komló Sport Kft.)

Fiú páros bejátszók:

11. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) Rózsa-Pálfy
3/2
Nagy Bence (ATSK Szeged) - Sztanó László (ATSK Szeged)
22. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) Tóth-Mezei
3/1
Nagy Emil (Hévízi Sportkör) - Szöllősy Márk (Kanizsa Sörgyár)
27. Nagy Viktor (Kecskeméti Spartacus) - Piros Bence (Kecskeméti Spartacus) Nagy-Piros
3/1
Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)

 

Ifjúsági fiú főtábla

1. Lakatos Tamás KSI SE Lakatos Tamás
4/0
Lakatos Tamás
4/0
(3,5,2,11)
Lakatos Tamás
4/0
(3,3,10,6)
Lakatos Tamás
4/0
(8,7,5,10)
Lakatos Tamás
4/2
(4,5,-10,-10,6,10)
2. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
3. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Tóth Gábor
4/3
4. Tóth Gábor Nyírbátori ASE
5. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/1
Bruckner Máté
4/1
(8,9,6,-6,7)
6. Balázs Bence Univer-Sport Kft.
7. András Csaba BVSC-Zugló SI Kovács Richárd
4/2
8. Kovács Richárd Pénzügyőr SE
9. Böhm Gábor Turris SE Sopron Böhm Gábor
4/1
Böhm Gábor
4/1
(4,9,-3,-12,-7,9,8)
Ecseki Nándor
4/2
(9,6,11,-10,-11,9)
10. Szabó Bence BVSC-Zugló SI
11. Szepesi Bence Jászkun Volán SC Freisinberger Kristóf
4/0
12. Freisinberger Kristóf KSI SE
13. Kramarics Gergő Univer-Sport Kft Heiszman Henrik
4/0
Ecseki Nándor
4/0
(4,9,5,7)
14. Heiszman Henrik KSI SE
15. Balogh Erik Kecskeméti Sp. Ecseki Nándor
4/1
16. Ecseki Nándor Budaörsi SC
17. Sabján Gergely Komló Sport Kft. Sabján Gergely
4/0
Sabján Gergely
4/0
(6,-9,-8,4,6,5)
Szita Márton
4/1
(8,2,6,-6,7)
Szudi Ádám
4/0
(7,8,10,9)
18. Vincellér István Mohácsi TE
19. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/0
20. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
21. Szita Márton Celldömölki VVSE Szita Márton
4/0
Szita Márton
4/1
(3,-11,4,5,3)
22. Szabó Levente Kecskeméti Sp.
23. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Szarka Zsolt
4/2
24. Szarka Zsolt SZAK
25. Majoros Bence Nyírbátori ASE Majoros Bence
4/0
Majoros Bence
4/0
(11,5,8,8)
Szudi Ádám
4/2
(5,-10,8,-8,10,6)
26. Nguyen Duc Dániel KSI SE
27. Bakos Bendegúz KSI SE Timafalvi Gergő
4/1
28. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC
29. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE Kovács Sebestyén
4/0
Szudi Ádám
4/1
(-10,8,9,10,8)
30. Szeles Balázs Nyírbátori ASE
31. Tóth Áron Kecskeméti Sp. Szudi Ádám
4/0
32. Szudi Ádám Jászkun Volán SC

 

Ifjúsági fiú selejtező

Csoportok:

1. 16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Banok Tamás Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   1/3 1/3 0 3.
2. Nguyen Duc Dániel KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 3/1 0/3   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bakos Bendegúz KSI SE   3/1 3/1 - 2 1.
2. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI 1/3   2/3 - 0 3.
3. Hőgye Gábor PTE PEAC 1/3 3/2   - 1 2.
4. Nagy Viktor átsorsolva 1. csop. Kecskeméti Spartacus - - -   - -

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Németh Márton PTE PEAC 0/3   2/3 3/2 1 3.
3. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 0/3 3/2   3/2 2 2.
4. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 0/3 2/3 2/3   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI   0/3 3/0 3/1 2 2.
2. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Szöllősi Márk Kanizsa Sörgyár 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Velkey József Ceglédi VSE 1/3 0/3 3/0   1 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Heiszman Henrik KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Both Olivér Malév SC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szepesi Bence Jászkun Volán SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Schmidt Máté Ceglédi VSE 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Bolgár Gergő Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Zsíri Zsolt Komló Sport Kft. 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balázs Bence Univer Sport Kft.   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Juhász Patrik KSI SE 0/3   3/2 3/0 2 2.
3. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Mutter Ádám Komló Sport Kft. 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI   3/0 - 3/0 2 1.
2. Varga Roland Kecskeméti Spartacus 0/3   - 3/0 1 2.
3. Hertelendi Amado Dunaújvárosi ASE - -   - - -
4. Czinkoczi Márk Hunor SE Kiskunmajsa 0/3 0/3 -   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Makk Benedek Dunaújvárosi FDSE   1/3 3/1 3/0 2 2.
2. Szeles Balázs Nyírbátori ASE 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Nagy Norbert Budaörsi SC 1/3 1/3   3/2 1 3.
4. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Orosz Sándor Turris SE Sopron   1/3 0/3 3/0 1 4/3 2.
2. Nagy Martin SZAK 3/1   1/3 1/3 1 4/4 3.
3. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 3/0 3/1   3/0 3   1.
4. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 3/1 0/3   1 3/4 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh Erik Kecskeméti Spartacus   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Becker László BVSC-Zugló SI 2/3   3/1 3/0 2 2.
3. Kada István Duanújvárosi ASE 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Póta Krisztián Malév SC 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Bánfi Norbert ATSK Szeged 0/3   1/3 1/3 0 4.
3. Pozsonyi Patrik Malév SC 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Iván Bertold Budaörsi SC 0/3 3/1 0/3   1 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Vincellér István Mohácsi TE   3/1 - 3/1 2 1.
2. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 1/3   - 3/2 1 2.
3. Török István Kakucs KSE - -   - - -
4. Sztanó László ATSK Szeged 1/3 2/3 -   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Áron Kecskeméti Spartacus   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Magai Rómeó Tatai AC 0/3   3/1 3/2 2 2.
3. Nagy Emil Hévízi SK 1/3 1/3   3/2 1 3.
4. Saadaldin Hamza KSI SE 0/3 2/3 2/3   0 4.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ihász Máté SZAK   0/3 3/1 3/0 2 2.
2. András Csaba BVSC-Zugló SI 3/0   3/0 3/0 3 1.
3. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 1/3 0/3   3/2 1 3.
4. Kada Richárd Dunaújvárosi FDSE 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fenyves Máté Balatonfüredi FC   2/3 3/0 3/0 2 2.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Nagy Bence ATSK Szeged 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Losonczi Benjámin Budai XI. SE 0/3 0/3 3/2   1 3.